• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

11. februára 2017 
@marianka79 no zlatučky je ale už bol sam na dovolenke raz s Matom ked sa mi Ivka narodila a dva krat v Egypte tam nemusim koli srajdam
20. jún 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 v chorvatsku mas vsade strk .. bud je jemny a vydrzis to bez papuc, alebo je velky a s kamenmi .. to je uz horsie .. a mas tam plno jezkov .. takze papucky do vody si berte ...
je tam nejake miesto kde neni strk ale neviem ako sa vola .. takych miest tam neni vela..
ja som bola v chorvatsku na pagu, baska voda a gradac a vsade bol strk
20. jún 2010 o 19:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin ty si toho inak dost pochodila po svete ja som bola len na 4dni v anglicku a to vsjo :frowning2:
20. jún 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 sa mi zda, ze v splite je letisko .. neviem idem to kuki ..
20. jún 2010 o 19:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 a to ti neni luto že nepojdeš? :frowning2:
20. jún 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zadar split a sibenik tam sú letiská :wink:
20. jún 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 trikrat som bola pri mori .. prvakrat som bola pri mori s mamou v grecku a to bolo najkrajsie :slight_smile: potom som bola zo skoly na pagu a vlani so samcom a jeho rodinou v bosne a hercegovine a odtade bol kazdy druhy den na gradaci a cestou domov na baske vode .. :wink:
20. jún 2010 o 19:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 to mas fakt zmapovane :wink: :sweat_smile: a co hlavne mesto? .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neviem ci najdes last minute letecky do chorvatska :confused: .. kebyze to nejako skombinujes, ze tam kde je vlastna doprava by si si priplatila lietadlo ..
bola si v ck sa popytat?
20. jún 2010 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 nie ja vodu nemusim.Ale raz sme boli v Chorvatsku v hoteli a tam boli kupele a to bolo super stale som tam bola nemožem si spomenut ako sa vola
20. jún 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som do grecka cestovala busom 24 hodin .. to bolo fakt vela .. ale aspon som videla krajiny cez ktore sme isli :wink: niekedy to stoji za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. jún 2010 o 19:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada vodu ale najradsej mam bazen :grinning: tam su neni ryby ..
ako nebojim sa ist do mora a plavat ale vzdy mam strach, ze co je podomnou .. a kebyze sa mi to volaco dotkne noh tak ja by som skoncila .. z infarktovala
20. jún 2010 o 19:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no autobusom ani za nič niežeby som bola pohodlna ale to je moc dlho
20. jún 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja koli patkovi letecky a som počula i o kombinovanej doprave
20. jún 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 ved ani ja uz nechcem ist autobusom tak daleko .. radsej niekde dalej a lietadlom .. :wink: :slight_smile:
co sa tyka poslednej dovolenky vobec nemam prijemne spomienky na autobus :angry: :angry:
20. jún 2010 o 19:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 kebyze ides do splitu lietadlom a odtade by si sa musela dostat na makarsku .. autobusom .. mozno ti to budu vediet vybavit :wink:
20. jún 2010 o 19:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neham to na cestovku ja nič nevyriešim tam sú múdrejší a nevybavujem to ja ale moja ex-švagrová :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 a teraz chcete ist v juny?
20. jún 2010 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 a nevies sem pridat nejake fotky z turecka?? ..
jaaaaj to by som sla aj zajtra .. nevahala by som :slight_smile: :sweat_smile:
20. jún 2010 o 19:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus pozri si lignano, odtade vies ist na vylet do benatok, muslickovy ostrov, .. :slight_smile:
http://www.google.sk/images?um=1&hl=sk&tbs=isch%3A1&sa=1&q=lignano+sabbiadoro&aq=0&aqi=g1&aql=&oq=lignano+sa&gs_rfai=
20. jún 2010 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lignano Sabbiadoro

je moderné letovisko, ktoré sa nachádza medzi historickým Terstom a starobylými Benátkami, s pokojnými piesočnatými plážami, s množstvom zelene a parkov. Vďaka priaznivej klíme sa stalo vyhľadávaným miestom pre pobyty detí i dospelých s dýchacími alebo kožnými chorobami. Ak k tomu pridáme skutočnosť, že je tu stále a teplé počasie, pestrú paletu atrakcií a zábavných stredísk - vodný zábavný park Aquapark, Guliverlandia s morským akváriom, ZOO, lunapark, množstvo disco barov a v neposlednej rade vynikajúcu taliansku kuchyňu, tak zistíme, že podobných miest je v severnej časti jadranského pobrežia málo.
20. jún 2010 o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette na konci júna
20. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babulky :dizzy_face: idem si prečítat o čom tu je reč
20. jún 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 to uz by malo byt pekne slnecno :wink: :slight_smile:
drzim palce aby ste nasli take ake chcete a aby vam tam bolo super :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
20. jún 2010 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dali4 ahoj dalinka :dizzy_face:
cestujeme :sweat_smile:
20. jún 2010 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaajjj baby .. pome vsetky do lignana a hotovo :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: neni to daleko ..
20. jún 2010 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dva štvorlístky čo som našla prvýkrát v živote a moje 5 lístky bolo ich 9 :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dva už išli mame a bratovi :wink: :dizzy_face:
20. jún 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 krasne su :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jeden mi pripomina motylika :slight_smile: :dizzy_face:

tie stvorlistky kde rastu??? .. pojdem aj ja hladat :sweat_smile:
20. jún 2010 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok