Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂
marianka79
24. jún 2010
jéj to si kupovala?
pekné črievičky miška bude fešanda
linette
24. jún 2010
baby pekny veceeeeeeeeerr x-) x-)

ja vam chcem povedat, ze vas vsetky velmi lubim a som velmi velmi rada, ze vas mam a este viacej som za vas vdacna x-) x-) mne osobne tato tema mega nasobne pomaha, velmi vela sily dodala, vela veci objasnila a dost vela som aj pochopila, menim svoje zmyslanie k lepsiemu x-) x-) proste nemam co dodat .. 😉 🙂 x-) x-)
a dalinka ty si ako nasa mama x-) x-) keby niet teba a tejto temy ja som uz asi niekde totalne inde ..

tolko moje vyznanie lasky k vam :-N x-) x-) x-) x-)
linette
24. jún 2010
ja som snivala s dali parkrat, a aj s denisockou raz x-) a este aj z najmladsim clenom odtadeto a to priamo s miselkou 😉 x-)
linette
24. jún 2010
takze marecek takto naostro 😉 :-N .. dobry je chlapec x-) x-) x-)
marianka79
24. jún 2010
dnes som zase mala čísla už som si aj povedala že pojdem po vonku so sklonenou hlavou ale aj tak sa mi priplietli a zase 444 ato dvakrát a potom 222 a777 :-|
linette
24. jún 2010
@marianka79 ostrov brac x-) x-) tam posobil martin kukucin a kebyze si mam vybrat ostrov v chorvatsku bol by to prave ostrov brac x-) x-) je tam aj velmi znama plaz Zlatni rat sa vola .. 😉 😉 tam su tusim z jednej strany vlny a z druhej nie .. ak si dobre pamatam ..
a kedy idete??
dali4autor
24. jún 2010
@linette ahooooj x-)
marianka79
24. jún 2010
linetka aj ja ta lubim aj všetky ostatnéééééé škoda že tu neni pusinkovací smajlík by som ho sem hodila 😉
linette
24. jún 2010
@dali4 sa tesiiiimmm 🙂 🙂 🙂 si si ako pekne tie topanocky pre michelle pritiahla x-) si dobra maminka 😉 dalinka pritiahnes aj mne volaco?? napr mazdu6 ? :-N :-N
marianka79
24. jún 2010
dali pekný párik budeš mat peknú nevestu 😃
dali4autor
24. jún 2010
@linette :-N
marianka79
24. jún 2010
@linette to si musíš sama :-p pritahovat
dali4autor
24. jún 2010
@marianka79 inak táto láska už im trvá dva roky 🙂 . A to na dialku... a zatial funguje. :-N
dali4autor
24. jún 2010
@linette a ty si vieš dobre pritahovat 😉
marianka79
24. jún 2010
@linette ideme od 23.7 do 31.7.

budem chýbat na hodine KSA 😞
linette
24. jún 2010
neni tu ten smajlik .. ale to nevadi ..
posielam vam vsetkym pusuuuuuuuuuuuuu x-) x-) :-N :-N
marianka79
24. jún 2010
@dali4 to je dobre láska ked je pravá a silná by ani dialka nemala byt problém to patko má od 2. ročníka spolužiačku gabiku
dali4autor
24. jún 2010
@marianka79 tie botky som našla tu na bazáre 🙂 . Sú o 4 čísla vačšie tak hádam jej na jar, leto budú :-N . Neodolala som, sú nádherné.
linette
24. jún 2010
@dali4 dakujem 🙂 ale niekedy to trva dlho .. a mala by som sa viacej snazit, aby som este lepsie pochopila zakon pri.. ale idem tempom ktore mi vyhovuje a este sa stale len ucim 😉 x-)
dali4autor
24. jún 2010
@marianka79 my na vás budeme mysliet, aj ked budeš chýbat na hodinách 😉 . Len si to pekne užite a potom porozprávaš zážitky 🙂
marianka79
24. jún 2010
@dali4 to si spravila dobre len aby jej boli dobré v tom období v ktorom sa nosia 😉 jar leto
dali4autor
24. jún 2010
@linette ideš správnym smerom a správnym tempom 😉 . Netreba nič silit, ako tu bolo už dnes povedané...
marianka79
24. jún 2010
aj ja na vás budem mysliet x-) musím si to tu nadrobit nejaký presčas 😃 :-p
linette
24. jún 2010
@marianka79 bude vam tam super uvidite x-) a aj pocasicko bude super aj moricko x-) x-)
dali4autor
24. jún 2010
@marianka79 ved to, snád som to tipla dobre. Inak netuším za ako dlho jej može narást nožka o 4 čísla. Jar, leto aj na jesen by ich mohla mat... a ked to vyjde na zimu tak ich bude nosit doma a aj tak sa budem tešit :-N
linette
24. jún 2010
@dali4 ja uz mam miselku pred ocami ako ma cervenu suknicku s bielou bluzkou a tymito topanockami a dvoma copikmi x-) x-)
dali4autor
24. jún 2010
@linette a čo vy? Idete na dovolenku niekde?
marianka79
24. jún 2010
aj ja sa teším no aj na naše stretko ozik kedy to je už sa to blíži my v septembri máme aj jarmok ja už aj víkendy robím tak si to musím zariadit tak aby som mohla príst =-)
dali4autor
24. jún 2010
Dneska som Miške kúpila ešte riflovú bundu a dve tričká 🙂 ... počkajte, hodím to sem :-N