• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. decembra 2016 
jéj to si kupovala?
pekné črievičky miška bude fešanda
24. jún 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pekny veceeeeeeeeerr :dizzy_face: :dizzy_face:

ja vam chcem povedat, ze vas vsetky velmi lubim a som velmi velmi rada, ze vas mam a este viacej som za vas vdacna :dizzy_face: :dizzy_face: mne osobne tato tema mega nasobne pomaha, velmi vela sily dodala, vela veci objasnila a dost vela som aj pochopila, menim svoje zmyslanie k lepsiemu :dizzy_face: :dizzy_face: proste nemam co dodat .. :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
a dalinka ty si ako nasa mama :dizzy_face: :dizzy_face: keby niet teba a tejto temy ja som uz asi niekde totalne inde ..

tolko moje vyznanie lasky k vam :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2010 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som snivala s dali parkrat, a aj s denisockou raz :dizzy_face: a este aj z najmladsim clenom odtadeto a to priamo s miselkou :wink: :dizzy_face:
24. jún 2010 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze marecek takto naostro :wink: :sweat_smile: .. dobry je chlapec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2010 o 22:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som zase mala čísla už som si aj povedala že pojdem po vonku so sklonenou hlavou ale aj tak sa mi priplietli a zase 444 ato dvakrát a potom 222 a777 :unamused:
24. jún 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 ostrov brac :dizzy_face: :dizzy_face: tam posobil martin kukucin a kebyze si mam vybrat ostrov v chorvatsku bol by to prave ostrov brac :dizzy_face: :dizzy_face: je tam aj velmi znama plaz Zlatni rat sa vola .. :wink: :wink: tam su tusim z jednej strany vlny a z druhej nie .. ak si dobre pamatam ..
a kedy idete??
24. jún 2010 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@linette ahooooj :dizzy_face:
24. jún 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linetka aj ja ta lubim aj všetky ostatnéééééé škoda že tu neni pusinkovací smajlík by som ho sem hodila :wink:
24. jún 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dali4 sa tesiiiimmm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: si si ako pekne tie topanocky pre michelle pritiahla :dizzy_face: si dobra maminka :wink: dalinka pritiahnes aj mne volaco?? napr mazdu6 ? :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jún 2010 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali pekný párik budeš mat peknú nevestu :grinning:
24. jún 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
24. jún 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette to si musíš sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: pritahovat
24. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@marianka79 inak táto láska už im trvá dva roky :slight_smile: . A to na dialku... a zatial funguje. :sweat_smile:
24. jún 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@linette a ty si vieš dobre pritahovat :wink:
@linette ideme od 23.7 do 31.7.

budem chýbat na hodine KSA :frowning2:
neni tu ten smajlik .. ale to nevadi ..
posielam vam vsetkym pusuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jún 2010 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dali4 to je dobre láska ked je pravá a silná by ani dialka nemala byt problém to patko má od 2. ročníka spolužiačku gabiku
24. jún 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@marianka79 tie botky som našla tu na bazáre :slight_smile: . Sú o 4 čísla vačšie tak hádam jej na jar, leto budú :sweat_smile: . Neodolala som, sú nádherné.
24. jún 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dali4 dakujem :slight_smile: ale niekedy to trva dlho .. a mala by som sa viacej snazit, aby som este lepsie pochopila zakon pri.. ale idem tempom ktore mi vyhovuje a este sa stale len ucim :wink: :dizzy_face:
24. jún 2010 o 22:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@marianka79 my na vás budeme mysliet, aj ked budeš chýbat na hodinách :wink: . Len si to pekne užite a potom porozprávaš zážitky :slight_smile:
24. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dali4 to si spravila dobre len aby jej boli dobré v tom období v ktorom sa nosia :wink: jar leto
24. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@linette ideš správnym smerom a správnym tempom :wink: . Netreba nič silit, ako tu bolo už dnes povedané...
24. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja na vás budem mysliet :dizzy_face: musím si to tu nadrobit nejaký presčas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 bude vam tam super uvidite :dizzy_face: a aj pocasicko bude super aj moricko :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2010 o 22:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@marianka79 ved to, snád som to tipla dobre. Inak netuším za ako dlho jej može narást nožka o 4 čísla. Jar, leto aj na jesen by ich mohla mat... a ked to vyjde na zimu tak ich bude nosit doma a aj tak sa budem tešit :sweat_smile:
24. jún 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dali4 ja uz mam miselku pred ocami ako ma cervenu suknicku s bielou bluzkou a tymito topanockami a dvoma copikmi :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2010 o 22:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@linette a čo vy? Idete na dovolenku niekde?
24. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa teším no aj na naše stretko ozik kedy to je už sa to blíži my v septembri máme aj jarmok ja už aj víkendy robím tak si to musím zariadit tak aby som mohla príst :confused:
24. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dneska som Miške kúpila ešte riflovú bundu a dve tričká :slight_smile: ... počkajte, hodím to sem :sweat_smile:
24. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok