Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
30. jún 2010

aký sen si mala?

marianka79
30. jún 2010

@bodka13 napíš čo sa ti snivalo?

terez34
30. jún 2010

tie marianky su naozaj pekne skoda ze som neni mar.... 😀 😀 😀

bodka13
30. jún 2010

Marianka strašný ☹ ...snívalo sa mi to ešte 18.6...ale stále mám z toho nepríjemný pocit ☹

snívalo sa mi že som bola s mladším synom na kúpalisku-teda bol tam bazén a veľa ľudí,ale mm ani starší syn tam neboli,pri bazéne mi malý povedal,že ma počká ale zrazu sa mi stratil...nebol vonku a ani vo vode som ho nevidela...tak som ho začala hľadať a nič,vošla som do vody a hladala som ho tam...nikto z tých ľudí si ma nevšímal a nezaujímalo ich že hladám dieťa,nikto mi nepomáhal v hladaní...počas toho hladania som našla nejaké úplne cudzie dieťa ale svojho syna som stále nemala...prešla som celý bazén,našla som ho až na druhom konci pod vodou a bol 😢 😢 ..bol to strašný sen,úplne živý...zo strachom a so slzami som sedela v posteli a pozerala na malého ako spokojne vedľa mňa odfukuje...nechápem ako sa mi niečo také mohlo snívať
...kto vie čo ten sen znamená ☹

marianka79
30. jún 2010

@bodka13 a aká bola tá voda??čistá špinavá?

marianka79
30. jún 2010

a sníva sa ti často o vode a synovi?

marianka79
30. jún 2010

@terez34 to mal byt kompliment 😅 😵 ? 😀

bodka13
30. jún 2010

@marianka79 nebola kalná,teda blatová...ale nevidela som cez ňu na dno,musela som prehladávať rukami
..toto bolo prvýkrát...len to bolo také reálne,že som sa zlakla

...inak moje predtuchy a rôzne "znamenia" boli vždy predzvesťou niečoho smutného ☹

terez34
30. jún 2010

@marianka79 a co ine 🙂

marianka79
30. jún 2010

@bodka13 mávala som podobné sny stále som videla patka vo vode či sa tam hral ale aj topil vždy som sa zobudila so strachom najhnusnejší sen som mala ked mi spadol do kanála s hnusnou bahnovou vodou a ja som ho nezachránila ☹ som bola z toho aj po prebudení nanič

a význam tých snov som vlastne zistila až neskor týkalo sa to patka a školy všetko mi to bolo povedane snami a boli to problémy a problémy so školou 😔

marianka79
30. jún 2010

@terez34 tak dakujem 😵

terez34
30. jún 2010

kalna voda nie je dobre to je na chorobu ale cista by nemala byt zle ale neviem na co to je 😒

marianka79
30. jún 2010

@bodka13 ale ak sisa brodila cez nu znamená to že všetko zvládneš 😉

marianka79
30. jún 2010

@bodka13 a videla si aj kúpajúsich? ak hej tak sa pomeríš s niekym s kým si na nože 🙂

bodka13
30. jún 2010

@marianka79 a myslíš že ú to vždy problémy so školou...alebo skôr tak všeobecne problémy s dieťaťom?

...nevie mi ešte niekto pomôcť vysvetliť čo by to mohlo znamenať?

terez34
30. jún 2010

@bodka13 voda - snár

Voda, chladné: Nezastav sa, úspech je na dosah ruky.

Voda, vriaca: Ak sám neskrotíš svoj temperament, pokúsia sa to iní.

Voda, kalná: Znepríjemňuješ si život, lebo nemáš cit pre mieru.

Voda, svätená: Obvinia ťa, že hrabeš aj to, čo ti nepatrí.

Voda, rozliať ju: Bezpečná a pokojná budúcnosť.

Voda, studenú piť: Závideniahodné zdravie.

Voda, teplú piť: Slnko je dobrý lekár, ale chorý zub ti nevytrhne. Vyhľadaj teda radšej lekára.

Voda, chodiť po nej: Dokážeš, že aj zdanlivo slabší môže zvíťaziť.

Voda, ponoriť sa do nej: Ten, čo si ťa chce podmaniť, odíde s dlhým nosom.

Voda, brodiť sa cez ňu: Máš sklon preceňovať svoje sily.

Voda, obariť sa: Okolnosti ťa poučia, že opatrnosti niet nikdy nadostač.

marianka79
30. jún 2010

@bodka13 ono to može byt hocičo to zistíš až ked to vypukne tak ako ja som to zistila len mne sa to snívalo celé leto ked mal nastúpit do školy aked nastúpil tak sny odyšli a prišli spmínané problémy ale sú už vyriešené to je to brodenie vodou

tebe ked sa to snívalo len raz tak to nemusí byt také hrozné ja som fakt celé dva mesiace noc čo noc mala tieto nočné mory ☹

bodka13
30. jún 2010

@marianka79 no brodila-chodila som v nej lebo som ho hladala a všade okolo bolo veľa ľudí aj v bazéne
aj pri bazéne

..rozmýšlam,že s kým som pohádaná a nikto ma nenapadol 😕

@terez34 ale táto voda nebola mútna/kalná/blatová no nevidela som cez ňu na dno...tak aká to teda bola voda?

terez34
30. jún 2010

@bodka13 a este jeden vykladVoda

- brodiť sa v nej: Unikneš podozreniu.
- chodiť po nej: Prekonáš všetky prekážky.
- kalná: Ochorieš.
- kúpať sa v nej: Vyvrátiš nepravdivé obvinenia.
- minerálna: Uzdravíš sa.
- mútiť ju: Ochorieš.
- počuť ju vrieť: Budú ťa prísne hodnotiť.
- ponoriť sa do nej: Budú ťa šikanovať.
- rozliať ju: Dopustíš sa omylu.
- slaná: Preleješ veľa sĺz.
- studenú piť: Budeš zdravý.
- svätená: Uzdravíš sa.
- teplú piť: Ochorieš.
- utopiť sa v nej: Predzvesť úmrtia.
- variť ju: Budeš mať problémy pre svoj ohnivý temperament.
- vidieť, ako sa v nej kúpu: Pomeríš sa s nepriateľom.
- vriaca: Strašne sa pohádaš.
- vriacou sa obariť: Spôsobíš si škodu vlastnou nepozornosťou

terez34
30. jún 2010

@bodka13 asi neprehladna je to zvlastne 😲

marianka79
30. jún 2010

@bodka13 možno že niečo nechceš vidied niečo nechceš pripustit to fakt zistíš neskor v živote dostávame samé znamenia treba mat len oči otvorené 😵

bodka13
30. jún 2010

ďakujem aspoň za toto dievčence 😉 🙂
...možno je to aj nejaké znamenie iba na mňa-máme to teraz v robote dosť komplikované ☹ ...ale potom nerozumiem,prečo som v tom sne hladala mladšieho syna 😕

poteším sa ak prispejete aj neskôr niečím čo by mi pomohlo rozlúštiť ten sen

marianka79
30. jún 2010

každopádne si myslím že ta čaká jedna velká a možno tažká uloha a ak sa ti aj nadalej bude snívat niečo podobné je to viac ako pravdepodobné 😕

terez34
30. jún 2010

@bodka13 je to zvlastne ze ludia z tvojho sna s tebou nekomunikovali vo vetsine pripadov vo sne nekomunikuju mrtvi nechcem ta strasit ale davaj poror mozno prave ine dieta zachrani to tvoje su prazniny budte opatrny mozno voda v tvojom sne nieje na vyklad az taka dolezita mozno tam je iny zachytny bod o dieta alebo ty ludia

marianka79
30. jún 2010

@bodka13 oki rado sa stalo 😵

bodka13
30. jún 2010

@terez34 Terez no teraz som sa dobre naplašila 😕 ..naozaj sa v tom sne nikto so mnou nebavil ☹ nikoho nezaujímalo prečo sa v tej vode tolko motám ☹ ...a veľmi čudné pre mňa bolo že tam nebol muž a starší syn-všade chodíme spolu,max.idem s deťmi sama a on príde za nami

terez34
30. jún 2010

to ma mrzi ze si sa naplasila ale mozno to vobec nie je tak pros anjelikov aby ti dali este neake znamenie

terez34
30. jún 2010

@marianka79 uz to bolo vcera v spravach a este sa nenasla?
hrozny rodicia

marianka79
30. jún 2010

@terez34 veru hrozný ☹ 😠