Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
1. júl 2010

@bodka13 v prvom rade ta vitam medzi nami 😵
ja si pamatam, ze mne sa raz snivalo nieco velmi velmi podobne a skoncilo to tak ako v mojom sne len s inou osobou .. 😢 ☹ 😔 ale ja som predtym co sa to stalo mala aj zvlastne pocity .. ☹
nieze sa vyplasis, nechcem ta strasit .. vedz, ze sny su odkazom pre kazdeho cloveka individualne .. cize sa moze snivat to iste viacerym a predsa pre kazdeho ten sen znamena nieco ine, takze snare su z casti zbytocne ... podla mna v tom tvojom sne ani nehral hlavnu ulohu tvoj syn, ta suvislost moze byt skryta niektde uplne v inom bode na ktory ani nepomyslis.. ja som mala par snov ktore sa splnili ale uplne s inymi ako som snivala a len z casti, ale len dva take ktore sa splnili uplne .. ale na vyznam sa pride az ked sa to odohra .. bohuzial .. az kym sa tym snom nenaucime perfektne rozumiet.. a to si vyzaduje dlhu "pracu" ..
neobavaj sa nicoho, sila viery robi zazraky, takze sup sup mysli na to, co chces aby bolo, ver tomu a budes sa divit 😵 😵 a nedaj sa nejakym snom zastavit a zarmutit ..

linette
1. júl 2010

@bodka13 skus sa pozriet pripadne napisat sem:
http://www.vestiaren.sk/index.php?option=com_co...

linette
1. júl 2010

@marianka79 to s tou spz 😕 😕 😕
sa s teba stava expert na cisla a znamenia zachvilu 😉 🙂
idem pozriet do knihy liecenie s anjelmi.. tam boli kombinacie toho cisla ... ale ci presne to iste tak to neviem .. je inak este jedna kniha od doreenky a tam su vsetky cisla od nuly hadam aj po nekonecno ..

linette
1. júl 2010

marianka nieco podobne
cislo 9 a 3 napriklad 993 a 939
toto je naliehava vyzva, aby ste so svojho zivota vylucili situacie, ktore nie su poctive alebo uz svojmu ucelu posluzili. nelipnite na nich iba zo strachu. verte, ze v kazdom okamihu je o vas postarane. je dolezite aby ste sa na seba a svoju buducnost pozerali pozitivne. taky postoj totiz vytvara to, co budete prezivat. preto poziadajte Majstrov aby vam pomohli vyberat vase myslienky z pozicie lasky

luciaa86
1. júl 2010

ahojtee 🙂 tak sa uz konecne ozyvam ako dopadol sud ...takze co povedat dobre aj zle..sudkyna bola na mojej strane ale kedze som nemala dokazy ze byvali klame tak s tym nemohla nic robit..len mi poradila zohnat si dobreho pravnika dat preverit ich firmu a jeho atd..bola zlata...takze aspon stymto som spokojna aj ked to vyzivne ze 80 euro 😒 tak ale co uz nabuduce ked budem podavat navrh tak si dam ozaj vsetko presetrit inspektoratom a pravnikom a potom uz bude mat smolu..a bola som na prvu skusku siat tak sa tesim 😀

marianka79
1. júl 2010

@linette to auto s tým číslom... sa mi dvakrát za sebou stalo že som ho stretla v tej istej situácii a na tom istom mieste 😕 ja som šla na bicykli a ono cez križovatku dvakrát to už nie je náhoda nie 🙂 😉 ?a ešte tak dávnejšie v zime to bolo som sa z mojim rozprávala o týchto znameniach-číslach a ja mu len tak vravím že furt všade vidím samé deviny trojky a šestky a vtom som kukla na toto spomínané auto a tam 936 na značke 😖 som stála jak obarená a odvtedy to vlastne začalo pritom vobec na to číslo nemyslím ked idem po vonku a vobec na žiadne a oni chodia a chodia samé 😅 včera to boli samé222

marianka79
1. júl 2010

@dejli hej hej dejli aj to naše podvedomie je mnohokrát príčinou všetkého a proti nemu nie je žiaden liek nič je to niečo čo sa nedá ovládat je to v nás 😉 my nevieme ale podvedomie vie a ked príde tá chvíla kedy musí von tak potom to vypukne a sny nám to naznačujú

marianka79
1. júl 2010

@luciaa86 super som ti vravela že to dobre dopadne a vidíš je to ok len to výživné 😕 to je málo 😖 máš trojročného a ten potrebuje viac

marianka79
1. júl 2010

@linette ten link čo si dávala o 8.32 som potrebovala niečo také podobné pre brata má velmi malo sebadovery a je si toho vedomí tak ma napadlo že by sa mu šiklo íst na nejaký taký kurz tak som mu ten link podstrčila--som mu ho poslala v maily 😉 tak díky 🙂

luciaa86
1. júl 2010

marianka ja si myslim ze nahody neexistuju 🙂 myslim si ze vsetko co sa deje ma byt tak aj ked sa osud podla mna zmenit da ...ja vidim napr stale cislo 22:22 kazdy vecer nahodne pozriem na telefom a stale vidim 22:22...

jery51
1. júl 2010

zdravím kočeny 😀
aj ja často vidím 22, 22:22, 222 a tak... to už dlho, snáď od puberty mojej..
sny sú odrazom podvedomia...podla mňa
ale prečo sa mne už nič nesníva babule, ja odkedy je malý som mala veľmi málo snov, teda to čo si pamätám...
spím jak drevo, aj s mužom, keby nás vykradli ani nevieme:DD

jery51
1. júl 2010

@linette
ahoj moja v akej cestovke robíš? chceme ísť do chorvátska zač.augusta, pošli nejaký ten last minute 😉
dííky

jery51
1. júl 2010

Podvedomie vyberá sny
Cez sny nám naše podvedomie posiela správy (sny 2 a 5). Problém je v tom, že naše podvedomie komunikuje nie prostredníctvom slov, ale prostredníctvom obrazov a zážitkov z minulosti, ktoré v nás vyvolajú isté emócie. A tak z nášho „skladiska spomienok“ vytiahne tú, ktorá sa najviac podobá tomu, čo podvedomie u nás chce dosiahnuť. Niekedy síce vytiahne bolestivé a nepríjemné spomienky, na ktoré sme už dávno zabudli, ale nemá vôľu a vlastný záujem a preto je vždy na našej strane. Nie je náš nepriateľ. Ak nás nejakým prežitkom zraní, je to len preto, že tento prežitok zaručene obráti našu pozornosť smerom, ktorým ju nutne musíme obrátiť, ak chceme zvládnuť ďalší stupienok na rebríku nášho rastu. Čím naliehavejšia je správa a čím viac podvedomie chce, aby sme si ju všimli, tým drastickejšie obrazy nám pošle. Napríklad ak sa nám sníva, že nám spadla strecha na hlavu a zabila nás, je najvyšší čas ísť sa na tú strechu pozrieť, či náhodou nezačína zatekať alebo či sa na nej niečo nezačína kaziť. Teda význam sna nie je nikdy taký drastický / krutý / absolútny ako to, čo sa nám sníva.

A s tým je spojená jedna hlavná ťažkosť. Ak ste chceli vedieť, čo vaše sny znamenajú, a kúpili ste si snár, zabudnite naň! Naše podvedomie totiž používa naše individuálne symboly a zážitky – a tie môžu byť rozdielne pre každého z nás. Univerzálny „snár“ vám nepomôže. Dajme tomu, že sa dvom ženám sníva o svadbe. Pre jednu svadby znamenajú vrchol blaženosti a vstup do dospelého sveta. Druhá sa práve rozviedla s manželom, za ktorého sa vydávala s veľkou pompou, no potom ju bil a týral. Ten istý sen by prvej žene niesol správu „si už dospelá a je na čase, aby si sa usadila a založila si rodinu“, kým pre druhú ženu by správa asi znela „veci nie sú vždy to, čo sa na prvý pohľad zdajú byť – daj si pozor, zasa sa ideš rozhodnúť podľa obálky, nie podľa obsahu!“ Vidíte ten rozdiel?

jery51
1. júl 2010

vždy keď som tu nikto tu nie je 😔 😅

bodka13
1. júl 2010

@dejli ...mladší syn je ešte malý,má iba 7 rokov,nezdá sa mi že by som mala nejaký problém vo vzťahu k nemu...skôr ma trápi jeho zdravotný stav(má AE a je alergik) ☹ ....to dieťa,ktoré som našla som nebola ja v detstve,ani žiadne dieťa
ktoré by som poznala 😒 ...mám veľmi nepríjemný pocit vždy keď si na ten sen spomeniem,ale snažím sa ho zahnať

@linette ďakujem za privítanie 🙂 ..skúsim pozrieť aj na ten link čo si sem dala....myslíš,že by mohlo ísť o nejakú inú blízku osobu,ktorú mám tak rada(ľúbim ju) ako svojho syna 😕

@jery51 ..veľmi zaujímavý výklad pochopenia snov,ale aj tak si s tým svojim snom zatiaľ neviem dať rady 😒

dali4
autor
1. júl 2010

@bodka13 ahoj zdravím ta 😵 . Mne sa trikrát snívalo niečo velmi podobné s mojim synom. Dostala som odpoved na tieto sny od jednej psychologičky a myslím že tomu tak naozaj je. Posledný sen som mala cca pred dvomi rokmi a odvtedy nič a ani sa nestalo nič zvláštne, na čo by ma ten sen event. mal upozornovat. Povedala mi že to len moj podvedomý strach o svoje dieta vystúpil napovrch a vo sne sa to takto prejavilo. Vraj je to bežné, matky mávajú takéto sny. Je to iba strach, ktorý v sebe "dusíme", bojíme sa velmi o svoje deti, čo je prirodzené a naša myseľ na to musí nejako reagovat... tými snami sa uvolnuje napatie v našom vnútri, netreba sa ničoho bát 😵 . Pokús sa tým nezaoberat 😉 . Ale viem čo prežívaš, ja som sa vtedy zobudila na to že strašne plačem, vzlykám, vankúš som mala totálne premočený od slz 😒 , bolo to hrozné... a v dvoch, z tých troch snov, čo som mala, som syna ani nenašla ☹ . Na druhý den som ho nespustila z očí. Ale všetko bolo, a je v poriadku 😉

dali4
autor
1. júl 2010

Inak zdravím vás všetkých 😵 😵 😵 😵

marianka79
1. júl 2010

@luciaa86 samozrejme že náhody neexistujú to my vieme 🙂 😉 no osud sa dá do istej miery zvrátit videli ste nezvratný osud? ja len štvorku a to v 3Dkvalite super to bolo
mne sa volakedy stávalo že som vídala furt čas 00:00 a odkedy som na tejto duchovnej ceste tak už pomenej to sa mi anjelikovia snažili dat najavo že "aha tu sme a ty nás nevnímaš chceme ti pomoct" snažili sa o kontakt so mnou 😵 a ja som to nevedela a teraz ked viem už tie nuly nevidím 🙂

marianka79
1. júl 2010

@bodka13 nelám si nad tým hlavu čas všetko ukáže ak budeš rozmýšlat nad zlým tak si to privoláš a to predsa nechceš nie??? 😉 možno i ja som si to privolala ked sa mi to snívalo a možno podvedomie zaúradovalo ale to už je fuk je to minulost anad tým netreba rozmýšlat 😉 treba mysliet na prítomnost a to je že je kráááááásny slnečný den 😵 😵 😵

ivanko8
1. júl 2010

Zdravím anjelinky, na tie otázky o tykaní sa nehnevám, len som sa včera cítil trochu nanič a vtedy reagujem trochu intenzívnejšie. 😒 A v tom som sa zlepšil zatiaľ len málo. 😠

bodka13
1. júl 2010

@linette už som sa tam zaregistrovala,ale nejako sa neviem zorientovať kam mám napísať ten svoj sen...ďakujem za pomoc a radu 🙂

@dali4 ahoj ...trošku si ma upokojila 🙂 možno je to naozaj tak ako ti to vysvetlila psychologička....chceme byť navonok statočné maminy,ktoré deťom doprajú voľnosť ale vo svojom vnútri sa o ne strašne bojíme,tak sa niekde tie naše pocity a emócie uvoľniť musia ...a máš pravdu,od toho sna mladšieho syna stále kontrolujem a sledujem na každom kroku 😒

...a práve teraz ako toto píšem som si na niečo spomenula 😕 minulý piatok 25.5(bola som pozrieť blok v peňaženke) sme boli vo veľkom nákupnom centre...mm a starší syn išli do predajne s telefónmi,mladší išiel so mnou do bankomatu vybrať €,ale nechcelo sa mu čakať tak mi povedal že ma počká v hračkách...vybrala som €,povedala mm kam idem...hračkárstvo som prebehla 3x ale malý tam nebol,len iné deti,predavačka na mňa pozerala ako na bláznivú...volala som mužovi so slzami na krajičku že ho nemám 😢 ...vyšla som z predajne,ale nevedela som či mám ísť vpravo alebo vľavo ☹ ...a v tom sa smerom od potravín rútil môj uplakaný drobec 😵
...chodíme tam dosť často,vždy sa vedel vrátiť tam odkiaľ odišiel...ale teraz nie....je to neskutočný strach,nemať čo len chvíľu svoje dieťa ,nevedieť kde je ☹

ivanko8
1. júl 2010

@bodka13 - baby Ti už niečo napísali, ale skúsim aj ja a bude to podobné tomu, čo napísala dejli. Nevyznám sa nejako do výkladu snov, ale niečo som sa už dozvedel z výkladov mojich snov.

Takže voda znamená vždy vzťahy.
To, že Ti nikto nepomáhal znamená, že to je vec, ktorá je len Tvoja a len Ty ju môžeš vyriešiť.
To, že si videla syna ako nehybného alebo neaktívneho, je Tvoj pohľad na terajšiu alebo budúcu situáciu.
Sen bol intenzívny - živý, lebo jeho význam je pre Teba (a prenesene aj pre syna) dôležitý.

Ak chceme vyriešiť nejaký vzťah, musíme pochopiť toho druhého. Ak chceme pochopiť druhého, musíme najprv pochopiť seba - vlastné požiadavky a očakávania od toho druhého. Máš strach, že Tvoj syn je v niečom neaktívny a mohlo by mu to ublížiť. Ten strach sa dá rozpustiť láskou. A láska sa tu dá prejaviť tak, že sa snažíme pochopiť - aj seba, aj toho druhého.

Toľko podľa vzoru výkladu mojich snov. 🙂

ivanko8
1. júl 2010

Ešte ma napadlo, že by si mohla synovi viac dôverovať. Viem, nie je to jednoduché, ale oplatí sa kvôli tomu na sebe zapracovať. 😉

bodka13
1. júl 2010

@ivanko8 napísal si to veľmi pekne 🙂 a pochopiteľne ..určite na tom niečo bude

...myslíš,že to čo som prežila v sne a čo sa nám stalo minulý piatok má niečo spoločné? ...alebo je to len nejaká zvláštna náhoda 😕

potešia ma aj názory ostatných anjeliniek 🙂

ivanko8
1. júl 2010

@bodka13 určite to má niečo spoločné, ale vzťah, ako to chápem ja, je niečo trvalejšie. Podobné príhody ako v tom nákupnom centre sa počas trvania vzťahu vyskytujú veľakrát. 😉

marianka79
1. júl 2010

@bodka13 hej to mohla byt nejaka predtucha alebo vízia

marianka79
1. júl 2010

@ivanko8 ja tak intenzívne reagujem ked mám "svoje dni" dostat ☹ ale i muži majú svoje dni 😝 😀 😉

marianka79
1. júl 2010

idem sa škvarid do robotky tak prajem vám pekný den papa anjelinky a anjelik 😵

marianka79
1. júl 2010

že škvarid 😀 škvarit 😉