Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

luciaa86
1. júl 2010

mne sa niekedy dost casto snivavalo ze som stratila syna ale inak..napriklad jeden sen som mala taky hnusny ze som bola u babky a niekto mi prisiel povedat ze syn mi umrel a lezi na hrobe na miestnom cintorine utekala som zanim bolo tam velmi vela ludi a kazdy mi hovoril ze umrel ja som knemu prisla k tomu hrobu kde lezat a videla som ho tam ako tam nehybne lezi zacala som strasne kricat a plakat a on sa zrazu zobudil a objal ma ☹ a uz sa mi 2 razy snivalo ze som bola tiez u babky ( neviem preco ale stale sa mi sniva ze som u babky) a syn mi spadol zo schodov a zlomil si vazy to sa mi snivalo viac krat a ako tam lezal pod schodami tiez zrazu vstal a prisiel kumne..vzdy to bol hrozny pocit...neviem ale mozno je to preto ze v realnom zivote davam nanho obrovsky pozor a mam onho velky strach co mi vycita dost ludi ze ani pred dvor sameho nepustim ☹

ivanko8
1. júl 2010

@luciaa86 myslím, že si si sama vyložila ten sen ako treba.
K tomu len dodám, že strach a iné negatívne pocity sú perfektné v tom, že nás upozornia, že nie je niečo v poriadku s naším vnímaním sveta. A mali by sme so sebou niečo urobiť. Tieto pocity ale už vôbec nie sú dobré na riešenie akejkoľvek situácie. (Treba si uvedomiť, že sme dostali upozornenie, že vnímanie reality príliš prekrúcame!) Preto treba najprv hľadať vnútornú istotu a pokoj, aby sme uvideli tú realitu čo najlepšie a na základe toho sa až rozhodli.
Nemám na to nejaký recept, ale na začiatok by možno bolo najjednoduchšie nájsť si čas keď je všetko v poriadku a v pokoji, vtedy pouvažovať o nejakej náročnejšej situácii. Nie hneď o najhoršej, lebo to človeka okamžite rozhodí a je po triezvom uvažovaní. A pri tom uvažovaní hneď neodpísať toho druhého. Dať mu dôveru. Všetci niečo zvládneme. Aj on. Možno nie zakaždým a nie hneď na prvý raz, ale čím ďalej sa ten prvý raz odsúva, tým horšie pre oboch. Ak dieťa raz prevezme názor od rodiča, že nič nedokáže, bude so všetkým zápasiť možno celý život. A ten názor dieťa nepreberá zo slov, ale z pohľadu a správania sa rodiča.
Možno pomôže aj ten názor, že čo sa má stať, čo je určené už pri narodení, to sa aj stane, a nedávať to za vinu nikomu. Človek občas potrebuje spadnúť na dvore, aby sa vedel vyhnúť pádu zo schodov. 😉

ivanko8
1. júl 2010

@bodka13 znovu som si pozrel príspevky a všimol som si ešte jednu vec. Keď v takomto živom sne stretneme dieťa, ktoré zdanlivo nikomu nepatrí, zvyčajne sme to my sami v tom veku. Na pohlaví a vzhľade nezáleží. Mozog vyhodnotil situáciu ako podobnú tej, ktorú už v detstve zažil a podal o tom správu takým spôsobom, aby sme proti tomu neprotestovali. Môže Ti to lepšie ukázať hlavný problém v Tvojom vzťahu. Znamená to tiež, že teraz máš šancu pomôcť aj tomu dieťaťu v sebe. Pozeráš sa na rovnaké situácie v živote už nie z pohľadu neskúseného dieťaťa, ale rodiča. Máš dva pohľady a môžeš to celé lepšie pochopiť a tak pomôcť sebe aj deťom.
Je tu aj pohodlnejšia cesta, keď jednoducho odovzdáš strach deťom a tie nech sa trápia, až budú dospelí. Ale túto cestu veľmi seriózne neodporúčam. Ublížila by všetkým zúčastneným.

monkula
2. júl 2010

Ahoj nadpozemské devy... 😵 😵
ja na odľahčenie poviem môj dnešný sen, dosť ma pobavil... 😀
Bola som na autobusovej stanici v BA a chystala som sa do Brna zrazu som sa objavila v nejakej triede, a objavil sa tam Béla Bugár s tým ,že ma bude učiť po maďarsky (v skutočnosti po maDˇarsky viem) a ja som sa tvárila, že neviem, a tak som bola najlepšia..
Okrem mňa tam boli asi ešte tri osoby, čo sa učili a jedno dievča tá, len a len piekla, behom jednej hodiny upiekla tri makovníky a dve vianočky.. 😀 😀 😀 😀 😀

dali4
autor
2. júl 2010

@monkula ahoj 😵 . 😀 😀 😀 😀 dobrý sen 😅

monkula
2. júl 2010

@dali4 niekedy naozaj nechápem ,ako sa mi m§žu snívať také hlúposti...
Synovi sa raz snívalo, že ho zbila zebra 😀 😀

dali4
autor
2. júl 2010

@monkula 😀 ...

monkula
2. júl 2010

@dali4 ale on sa bál zaspať asi tri noci, aby ho zase neprišla zbiť 😀 😀 😀

dali4
autor
2. júl 2010

Mne sa zvykne snívat že sa mi v ruku menia veci 😅 , napríklad raz sa mi snívalo že si kupujem topánky a ked som ich zobrala do ruky boli z toho jahody, alebo som varila polievku, naložila som na tanier a potom ked som kukla do taniera tak tam volačo úplne iné... to sa mi strašne velakrát už snívalo 😕

dali4
autor
2. júl 2010

@monkula chudáčik ...

monkula
2. júl 2010

@dali4 hej, t osa sníva aj mne.. aelbo najradšej mám, keď vyleziem akože od mojich rodičov, bývajú pri Senci a urobím pár krokov a som v brne 😀

dali4
autor
2. júl 2010

Aj mojmu malému sa takto volačo snívalo, už neviem čo to bolo... dobrý týžden o tom stále rozprával a pýtal sa ma že na čo sú dobré sny 😅

dali4
autor
2. júl 2010

@monkula ano ano 😅 aj mne sa to stalo 😀 A v Brne čo to? To len sen alebo máš aj nejaký vztah k nemu 😉 ?

monkula
2. júl 2010

@dali4 V brne som mala babku, moja mama odtiaľ pochádza... vždy som si hovorila, že keď vyrastiem, bude mtam žiť, ale človek mieni... 😉

dali4
autor
2. júl 2010

Aha.Lebo ja odtial pochádzam 😉

dali4
autor
2. júl 2010

@monkula čo ty vieš, možno že raz tam skončíš.

monkula
2. júl 2010

@dali4 ahaaa, vlastne áno, my sme sa už raz stretli, rozprávali sme sa o Avatarovi..
a kde presne si žila? Môžeš aj do IP, ench neodbáčame..

dali4
autor
2. júl 2010

@monkula máš ip 😉

mimka79
2. júl 2010

ahojte,uvazujem o anjelskom pisme...ake mate skusenosti prosim vas,a poznate niekoho dobreho kto ho ovlada v okoli TO a PE?Popripade NR...
dakujem 🙂

terez34
2. júl 2010

ahojte spriaznene duse
tak sa tu rozoberaju sny to je super dnes sa nam z manzelom snivali skoro rovnake sny vlasne podstata bola rovnaka manzel ma ist tento mesiac na operaciu a nam sa snivalo ze uz tam bol a nemohli ho uspat moj sen bol vlastne taky ze som bola v praci a jeho tam mala operovat moja majstrova lezal na stole a ona mu picla injekciu na spanie ale on stale mal otvorene oci a ja som jej hovorila aby este nerezala ze on nespi potom sa nam uzdalo ze ma zatvorene oci a ona ho zacala rezat do tvare(a on ide na operaciu z pruhom/ on otvoril oci a ja som kricala ze on je pri vedomi tak mu vrazila este jedu injekciu a potom som videla uz iba jazu na jeho tvari nebola ani velka a uz bola zahojena
a jemu sa tiez snivalo ze ho nemozu uspat a ze lekarom stale hovori ze este nesspi az na stvrty krat ked im to povedal mu nasypali neaky prasok na tvar a on zaspal
trochu zvlastne este aj operacia je stanovena na 13.7 dobre ze to neni v piatok lebo manzel neoblubuje 13-ku uz to chcel aj zrusit 😒

terez34
2. júl 2010

halo naozaj tu nik nieje ja mam ale smolu smolovatu ☹ 😢

linette
3. júl 2010

dobre krasne slnieckovske ranko prajem dusicky 😵 😵

ja uz tie moje sny nechapem .. zasa v nich mam zmatok 😠 😠 sa na ne uz vy... 😒 je to normalne, ze mi dokazu pokazit aj den ?? .. lepsie povedane cely den o tom len premyslam a neda mi to pokoj akokolvek sa snazim.. tak uz stacilo .. 😖 sa idem prepnut na iny kanal 😀 😀 😎

baby a chalan skusali ste taku variantu, ze ste pred spanim poprosili anjelickov aby sa vam prisnilo co ste boli v minulom zivote? 😕

linette
3. júl 2010

@ivanko8 vidim, ze sa vyznas vo snoch 😵 😵 ty si si ich pravidelne zapisoval a skumal ich? .. ako dlho ti to trvalo kym si prisiel na to, ktory sen co vlastne znamena ? ..
inak krasne ich dokazes vylozit 😵

linette
3. júl 2010

@luciaa86 80 euro? .. moj otec na mna ani 33 nevedel posielat (nieze by nemal).. teraz uz nemusi .. nechodim uz do skoly 😝 (moji su od mojich desiatich rokoch rozvedeny)
myslim na teba a drzim palce aby to vyslo v tvoj a adriankov prospech 😉 😵 tebe sa to urcite podari dosiahnut, si silna 😉

linette
3. júl 2010

@bodka13 v tom sne mohlo ist o hocico ..
ty si si ten sen uz vylustila, dalej sa tym netrap 😉 je to tak ako pises .. ten sen ti ukazoval ako sa ti maly zatula v obchode .. a vsetko dobre dopadlo 😉
k tej stranke .. ja som tam registrovana neni 😅 😕 😝 tusim, ze ked si tam zalozis temu alebo pripises do dalsej tak ti ho mozno pomozu vylozit.. aj za peniaze ti ho dokazu vylozit.. ( podla mna uz to je zbytocne, lebo si uz pochopila co ti ukazoval), ale pre istotu
tu je to forum:
http://www.vestiaren.sk/index.php?option=com_cc...

linette
3. júl 2010

@bodka13 sny mozes rozdelit do tychto skupin:
1. sny, ktoré spracovávajú bezprostredné zážitky uplynulých dní
2. sny, ktoré nás upozorňujú na nejaké vnútorné, nevyriešené konflikty, ktoré nám bránia konať racionálne
3. sny, ktoré nás trénujú na niečo, čo budeme v budúcnosti musieť urobiť
4. mimotelové zážitky (OOBE: napríklad pri astrálnej projekcii alebo šamanskom putovaní)
5. profetické sny, teda sny, ktoré nám predpovedajú budúcnosť.

linette
3. júl 2010

pre dievcata, ktorym sa casto ukazuju dvojky 😉

02:22
Pohlazení shůry, nebraňte se pořád,
zatím si ještě nepřipouštíte žádný jiný svět.
Změní se to již brzy.

22:22
Nejintimnější spojení s jemnohmotným světem, který je všude kolem vás. Přicházejí důležité informace, vize a sny,
které přesahují rámec všedního dne.

222 - vaše čerstvo zasiate nápady začínajú prerastať do skutočnosti. Neprestávajte ich zalievať a vyživovať, a oni čoskoro vyrazia na svetlo, takže uvidíte dôkazy svojho zhmotňovania. Inými slovami - nevzdávajte sa iba päť minút pred zázrakom. Čoskoro sa prejaví a vy sa presvedčíte o výsledkoch svojej manifestácie, takže nepoľavujte! Naďalej si pestujte pozitívne myšlienky, používajte afirmácie a pokračujte vo vizualizovaní.

222
Označuje začiatok nového cyklu, ktorého druh je daný ďalším trojčíslom, ktoré zbadáš.
Znak potvrdenia, že si na správnej ceste, správne konáš a ideš správnym smerom. Pokračuj v tomto smere rozmýšlania.

2222
Komunikace s druhými, partnerství.
Nesmíte se snažit prosazovat jenom sebe.
Berte ohled na druhé.
Poslouchejte, co vám říkají.

linette
3. júl 2010
linette
3. júl 2010

@jery51 robim v s.. nechcem robit reklamu 😀 😝 napisem do ip .. 😉

linette
3. júl 2010

@mimka79 vitaj medzi nami 😵

nasa jery bola na takom kurze v topolcanoch .. 😉 ona ti vie blizsie povedat 🙂
ja poznam jednu respektive dve ktore cez to vestia tu v nz .. ale neviem ci to este robia .. ja som bola u jednej z nich este velmi davno (zatial sa to extra neplni, ktovie ci to ovladala vobec) a ta druha je tazko dostupna ..