• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

5. októbra 2016 
autor
Ahojte babulky, ja som vás len na skok prišla pozdravit, nestíham ... odkedy má Marek prázdniny tak som totálne vytažená. Sem tam večer zvyknem nakuknút čo píšete ale už nemám silu potom prispievat :sweat_smile: už mi to vačšinou nemyslí. Aj dneska už padám na hubu od únavy... Tak idem, snád zajtra tu troška posedím, Marek ide k babke tak budem naberat sily. :slight_smile:
8. júl 2010 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jaj ivanko teba som nepozdravila prepáááááč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dnes zdravím všetky dievčatá a chlapcov :sweat_smile: , prajem krásne ráno. Za chvilku odchádzame smer babkin bazén tak sa tu zatial majte, večer sa tu zastavím :slight_smile: . Do albumu som pridávam nejaké foto, tak nakuknite.
9. júl 2010 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@marianka79 kludne mi rýp do remesla :sweat_smile: , si odo mna daleko, moje baby mi nezoberieš :grinning: . Som rada že ta to baví a že sa ti darí, potom pofot svoje výtvory a pošli :wink: . Inak keby si potom mala nejaký problém čo sa robenia nechtíkov týka, tak ti poradím ked budeš chciet :wink: , že si to ty :dizzy_face:
9. júl 2010 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte anjelinky pekny dnik vsetkym @shupolienka ako dopadol romantikus vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? @dali4 pozri do temy ako sa robia gelove nechty tu na konovi som tam odfotila moje vlastnorucne nechtiky tak ma skrytizuj :grinning: musim vychytat chyby a uz mam aj zakaznicky :dizzy_face: tak sa moooooc tesim sa im moje nechtiky pacili
9. júl 2010 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekny podvecer homo - sapiens - sapiens :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
ako prazdninujete ludia? .. je teplucko, slnecno .. vsetcia ste sa vytratili na dovolenky uz ked vas tu niet v takom hojnom mnozstve? :sunglasses:
9. júl 2010 o 19:11  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dali4 ty stihas vsetko :wink: si ako turbo masina .. nicoho sa nemboj :slight_smile: :slight_smile: :wink: tak co ti poviem .. svokra to tam ma krasne a ten bazen .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. júl 2010 o 19:13  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miruska15 som na teba myslela.. ze si tu aj davno nebola... ste uz teda prestahovany :slight_smile: :slight_smile: maleho to vsetko prejde, on je silny osobka :dizzy_face: ber to tak, ze teraz to vsetko prekona a tym padom je stale len silnejsi a silnejsi a imunnejsi a odolnejsi :dizzy_face: neviem ako je to s vitaminom c u malych deti .. ak by sa to dalo tak by si mohla vyskusat .. :wink:
a k tej cervenej snurke.. som minule zachytila, ze ma mat sedem uzlikov a vlastne tym poslednym to ma byt vsetko zviazane.. :wink:
9. júl 2010 o 19:17  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jery51 a kedy idete a kam presne? .. :slight_smile: prajem vam krasnu dovolenku :dizzy_face:
9. júl 2010 o 19:18  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marianka79 barca tour poznam .. cez nich sme boli zo skoly na pagu ..
9. júl 2010 o 19:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. júl 2010 o 19:21  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skoro som aj zabudla .. sa musim pochvalit :sweat_smile: :dizzy_face:
27 juna sme mali so samcom dvojrocne vyrocie a darcek som dostala az vcera .. (zevraj ho mal objednany a vcera len dosiel) .. tak som to silno vytusila ze co to bude, len samozrejme sa nechcel priznat ze je to to.. a ked som to zbadala tak som sa tesila a zaroven som aj zarazena bola :sweat_smile: :confused: .. baby ja som od neho dostala anjelske karty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jaka "nahodicka" .. :dizzy_face: vzdy som velmi tuzila po tych kartach len som si ich stale nekupila.. dokonca som sa rozhodla, ze na ezoterickom veltrhu si ich kupim no a oni mi dosli teraz .. :confused: v poslednom case sa dost casto obraciam na anjelikov, prosim ich, potrebujem ich, chcem ich pocut co mi hovoria a radia.. a oni mi tieto karty poslali :dizzy_face:
na moje prekvapenie samec bol tak zvedavy a nedockavy, ze stale hovoril otvor otvor .. tak som ich otvorila a kazdy jeden obrazok sme spolu pozerali.. a fakt sa na nom cudujem, ze z akou radostou a zvedavostou ich pozeral somnou :dizzy_face: :dizzy_face: (on na tieto veci moc neveri)
zatial som si ich len pozerala, objimala som ich :sweat_smile: kazdy jeden obrazok zvlast som si pozerala aj dnes rano, pohladila.. neskutocne nieco :dizzy_face: zatial mam ale respekt pred nimi ..

baby ktore mate karticky ako ste ich precistovali? tak ako je pisane v tej knizke?
9. júl 2010 o 19:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: @linette
ideme do novi vidolski, blízko do takej malej osady(zabudal som meno) :grinning:
ja ich čistím, že si 7 krát po nich siahnem a pošlem energiu do mne predstaveného ohňa...
a aké máš? od dorenky? ja som v poslednom čase veru po nich nesiahla.. má vcelku priaznivé obdobie...ale ked mi napadne dám si kartu dňa :wink:
9. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už viem Klenovo :slight_smile:
9. júl 2010 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jery51 ahoj :slight_smile: :dizzy_face:

ja som nasla este taketo nieco:

Je jedno, jaké karty si pro výklad zvolíte. V zásadě platí, že vám musejí být příjemné, rády se jich dotýkat, prohlížet si je. To svědčí o tom, že jsou karty naladěny na vaši energii, což je pro výklad nezbytné.

POKUD SI KOUPÍME KARTY NOVÉ, NEBO JE DOSTANEME, JE TŘEBA JE NEJPRVE OČISTIT A POTÉ NABÍT SVOJÍ VLASTNÍ ENERGIÍ.
Toto lze použít i v případě, že máte pocit, že vaše karty s vámi nehovoří tak, jak by měly.

1. Karty uchopte do ruky, která není dominantní (ta kterou nepíšeme). Tato ruka přijímá energii. Poté pěstí silně udeřte do balíčku karet rukou dominantní, tedy tou, kterou píšeme - ta energii naopak vysílá.
Tím jste karty zabavili energií, které nebyly vaše.

2. Karty uchopte do rukou. Listujte jimi, prohlížejte si je, dotýkejte se jich a v duchu je požádejte, aby s vámi hovořily. Představujte si, jak jim předáváte část své energie.
Poté můžete karty i na chvíli vystavit slunečním paprskům.

Karty zásadně nikdy nikomu nepůjčujte! Jsou nabité vaší energií, a ruka jiného člověka by tuto energii narušila!

Pamatujte, že návody ke kartám se sice hodí, ale vy sami musíte umět poskládat z obrázků příběh, nebo varování. A to chce praxi. Jinak se může stát, že karty sice s vámi budou hovořit, ale vy si jejich výklad přeložíte špatně a tudíž bude věštba nesmyslná.

Věřte intuicím. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu.
Můžete při výkladu také požádat andělské bytosti o pomoc.
Zde pak své soustředění rozdělte mezi karty, myšlenky, představy a i hlasy. Andělé vám mohou pomoci jakkoliv.
9. júl 2010 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si myslim, ze moje karty sa uz naladili na moju energiu :sweat_smile: tak som si ich k sebe tulila a vytesovala z nich .. normalne ked som ich prvykrat pozerala s mojou polovickou som mala pocit, ze anjeli su pri nas a sleduju s nami tie karty :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a tesia sa
9. júl 2010 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
si nechcela napisat novi vinodolsky? ten mi je znami .. ale o klenove som este nepocula ..
9. júl 2010 o 21:37  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@linette
no niečo podobné/ ten názov/ :grinning:
9. júl 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojteeee :dizzy_face:
9. júl 2010 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@linette celkom zaujimave,navyse pravdive,ja svoje musm skryvat,tak,aby mi ich maly nebral,lebo chce robit to iste,aj ked nevie,co robim s nima,kupila som mu nove,nie on chce moje,tak tajne ich pouzivam. karty vzdy povedia pravdu,casto mi pomozu,ked neviem si rady. to s tou nedominantnou rukou som vedela,teraz uz viem:slight_smile:
9. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jery51 ved ked dojdes tak nam porozpravas vsetkooo :slight_smile: :wink: ze? aj fotky prihodis .. a kedy odchadzate?
9. júl 2010 o 22:32  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dali4 ahooooooojjj :dizzy_face:
9. júl 2010 o 22:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marorlinko vitaj :dizzy_face: :dizzy_face: aj podla mna je nieco na tom clanku co som sem pridala.. podla mna ale je velmi dolezite ako sa k tym kartam staviame, ci im verime, ci si z nich neutahujeme a ci s nimi robime s laskou :dizzy_face: ved su to nase karty tak by mali mat aj nase energie :sweat_smile: :wink:
ako dlho pracujes s anjelskymi kartami? :slight_smile:
9. júl 2010 o 22:42  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@linette ahoj vieš že som malemu tych 7 uzlikov spravila.Každy sa ma pyta čo to ma za šnurku a ja aby ho chranila.
Aj my budeme mat vyročie ale až za mesiac 7.8 19 rokov čo sme sa zoznamili.Baby tak Martin dnes vyštartoval do tabora ja som sa viac tešila ako on dufam že pride trošku skludneny.Tak sa majte pa pa
10. júl 2010 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, ako je to stými anjelskými kartami... musí mať človek nejaký dar, keď s nimi chce robiť pre vlastné potreby (vlastná rodina), alebo je dôležité tomu veriť?
10. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte angels smecka
:sunglasses:
Marianka romantikus večer dopadol skvele sme sa super porozpravali po dlhom case, ale nemyslim o problemoch ale tal vseobecne o vselicom proste jsme veeela kecali, nas to zblizilo zase. Tak jsme mili na seba a menej sa hadame heh. Tak uvidim dokedy no hehe. Hold fakt je vztah o veeeela kompromisoch a ustupkoch a povzniest sa treba nad vela vecami pretoze ich nezmenime teda clovek sa nezmeni bud ho budem brat so vsetkym to jest aj s jeho chybami alebo to nema vyznam. Tak som sa rozhodla pre prvu alternativu :P
10. júl 2010 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikka23 ahoj hlavne verit tomu :wink:
11. júl 2010 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@shupolienka to je parada len tak dalej aj ja citim v mojom vztahu slniecko a som stastna :dizzy_face:
11. júl 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko ludia :dizzy_face:

ludia dneska sa mi snivalo s kartami :confused: snivala som, ze som bola v jednote v kvetinarstve a tam ta kvetinarka rozpravala, ze aha tam je vestica a ja, ze ktovie ci je prava .. potom som videla ako odchadza a cez vyklad som na nu klopala aby sa vratila a vylozila mi karty ... aj sa vratila, sadli sme si na schody a vybrala anjelske karty a ja som si mala vytiahnut tri .. vytiahla som si styri .. dve bledomodre a dve fialove .. normalne som videla na obrazok (si napamatam uz) a ledva mi ta vestica vedela spojit ze co to znamena .. som si aj myslela ze nebude prava.. no zhrnula to tak, ze chcem nieco povedat len ma v tom nieco brzdi .. :confused: nakoniec odisla a ja som jej nic nedala.. ale tak so slusnosti som isla za nou ze co jej dlzim .. a ona sa usmiala a povedala ze pattisic euro .. asi to myslela zo srandy.. ja som na nu len kukala a hovorim tu mas tri eura u nas jednej to staci .. :grinning:

co ten sen mohol znamenat?? .. zeby uz bol cas aby som zacala pracovat s kartami? .. :confused:
11. júl 2010 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miruska15 takze martinko predsa odisiel :sweat_smile: neboj bude sa mu tam lubit .. :wink: a ci mu skrotia hormony .. tak to neviem ..
mirus to je sila uz 19 rokov .. :slight_smile: prajem vam aby vam to este minimalne stokrat tolko vydrzalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. júl 2010 o 10:58  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikka23 ja si nemyslim, zeby na anjelske karty trebalo nejaky dar .. dolezite je si rozumiet s kartami, pracovat s nimi s laskou, verit im ako pise marianka .. a nebrat ich ako srandu ..
ked citis sa byt tymi kartami pritahovana tak to je znamenie :slight_smile: :dizzy_face: mozes si ich kupit alebo nechaj tomu volny priebeh a oni si k tebe najdu cestu ak maju :wink: (ako u mna)
11. júl 2010 o 11:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok