Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
29. júl 2010

co hovorite na tuto knihu? ma ju niekto z vas?
http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/20/l20028.jpg

linette
29. júl 2010

@miruska15 ked si uz vo svihu tak mozes prist aj k nam poupratat 😅

motylka
29. júl 2010

ahoj, mám tú knihu :D ale ešte v staršom vydaní, čítala som ju niekedy dávnejšie, už ani neviem kedy... od moodyho mám ešte aj 2 iné... ja som z KE, takže zo stretka nič :D ale dík :D ho oponopono som dočítala asi pred 5 dňami, takže skúšam :D zatiaľ mám taký dobrý pocit, ale to aj z tých kníh o anjeloch, taký iný, taký, že veľa lásky v srdiečku...na rozdávanie...

linette
29. júl 2010

ja som tiez skusala ho oponopono ale prestala som .. ani neviem preco.. ale ked som si hovorila tu mantru tak som mala dobry pocit 😵 mala by som s tym zacat znova .. potrebujem to... a ty si mi to vlastne pripomenula 😵 dakujem 😵
uz len pri tej hudbe mam dobry pocit a chce sa mi revat... ale revat je dobre aspon sa vyplavi z cloveka to co ma..

https://www.youtube.com/watch?v=ac5SGwRPv0o
linette
29. júl 2010

ak by ste niekto chceli pesnicku ho oponopono poslem .. 😉 staci napisat email do ip .. 😉

motylka
29. júl 2010

no už ti píšem :D

linette
29. júl 2010

@motylka uz na tom pracujem .. len mi to nejako dlho pripaja 🙄 🙄

linette
29. júl 2010

poslanééé 🙂 🙂

motylka
29. júl 2010

už som to preposlala ďalej :D

linette
29. júl 2010

@motylka 😅 😅 posielaj len .. aby si to co najviac ludi spievalo 😉
cele kosice na to budu frcat 😅

motylka
29. júl 2010

ja som to aj k vám posielala na západ :D

linette
29. júl 2010

aj na západ.. wauu .. 😅 mali by sme to dostat aj na juh a sever aj na rovnik 😀 ..
mas znamych tadeto?

motylka
29. júl 2010

máme tam rodinu...aj v BA, ale píšem si odtiaľ cez babetko.sk s niekoľkými babami

linette
29. júl 2010

to je supis ze v blave mas rodinu 😉 takze na to stretko by si teoreticky aj vedela dojst .. mozno ... vies ja rada filozofujem 😅
ja uz musim utekat ... do roboty 🙄
papa a prajem krasny dnik 😵

motylka
29. júl 2010

:DD
aj ja ti prajem pekný deň 😵

linette
29. júl 2010

@motylka dakujem 😉

mame akurat jarmok .. porcinkula ide.. stanky vykukli v meste ako huby po dazdi 😅 🙂 tie vone a sladkosti a tie vselijake prkotiny co predavaju .. 🙂 🙂 😀 ale na kolotocoh som nebola 😀 😝

linette
29. júl 2010

„Milujem ťa.“
„Ospravedlňujem sa ti.“
„Prosím, odpusť mi.“
„Ďakujem ti.“

Týmito slovami privolávame energiu Lásky, ktorá prečistí v našom vnútri všetko, čo spôsobilo alebo pritiahlo vonkajšie udalosti. Dajú sa použiť na akýkoľvek problém, či situáciu. Každý jeden program je možné očistiť tak, že ho budeme milovať tak dlho, až sa rozplynie a zanechá po sebe čisté Božstvo.

linette
29. júl 2010

„Ľudský život prechádza troma etapami. Prvou etapou je tá, kde sa cítime byť obeťou. V druhej sa považujeme za tvorcu svojho života, a nakoniec, pokiaľ máme to šťastie a dôjdeme do tretieho štádia, sa stávame služobníkmi Božej Prozreteľnosti. V poslednej fáze sa dejú neuveriteľné zázraky, a to takmer bez námahy.“

linette
29. júl 2010

Tradičné havajské Ho'oponopono je hlboká terapia vykonávaná na úrovni emocionálnej, duševnej, duchovnej a fyzickej. Zahŕňa vzťahy ako so živými osobami, tak aj s mŕtvymi.

Ho'oponopono zahŕňa zmenu presvedčení, emócií a reakcie vo fyzickej realite. Zásadne mení naše emócie a postoj k sebe a ostatným. Ho'oponopono je silné a dlhotrvajúce, ak je vykonávané tradičným spôsobom. Moderné západné Ho'oponopono varianty, ktoré sa nezahŕňajú do procesu vonkajšej činnosti, nezaručujú rovnaký efekt. Poznatky boli možno prevzaté z predchádzajúcich kultúr - migračné vlny vrátane polynézskeho národa v starovekej Číne. Prvé vedecké dôkazy o kolonizáci polynézskych ostrovov sa datujú 6 tisíc rokov pred Kristom a predpokladajú pôvod polynézskeho národa v starovekej Číne. Havajci svoju vedu rozvinuli cez dlhodobé a starostlivé pozorovanie, možno ju priviezli a uchovali na ostrovoch vďaka svojej dlhodobej izolácii. Bez ohľadu na pramene sme v dnešnej dobe prekvapení hĺbkou Ho´oponopono, jeho pravdivosťou a efektivitou riešení, ktoré sú jednoduché, jasné a funguju.

Ho'oponopono má vplyv na všetky vzťahy, aj keď uzdraví iba jeden z nich. Zmena vzťahu s otcom zvyčajne má obrovský dopad na liečenie vášho vzťahu k manželovi, šéfovi a deťom! Uzdravenie vzťahov s otcovou matkou sa zlepší výrazne vzťah s jeho ženou a dcérami alebo kolegov vo vašom podnikaní. Každý vyliečený vzťah prispieva k zlepšeniu ďalších dôležitých vzťahov!

Niektorí ľudia v západnom svete považujú Ho´oponopono za druh modlitby. Modlitba v mnohých náboženstvách sveta slúži k uzdraveniu vzťahov, ničmenej Ho'oponopono je mnohostranný proces. Ho´oponopono nie je prosbou k vyplneniu želaní spojenou s odpustením sám sebe. Je návratom ku koreňom - k Pravde. V tradičnom Ho´oponopono nie je miesto pre triky, hry a predstieranie. V tradičnom havajskom Ho'oponopono je nevyhnutné, aby jedinec uskutočnil reálne zmeny na mnohých úrovniach - zmeny vo viere v živote, zmeniť svoje správanie vo vonkajšom svete, zmeny v emocionálnych a duševných stavov, vlastnú realizáciu praktických opatrení, ale nie je to jediný proces, ktorý niekedy trvá niekoľko dní a niekedy aj niekoľko mesiacov. Metódou Ho'oponopono je možné obnoviť šťastie vo vzťahu, len keď sa človek rozhodne byť úplne úprimný vo svojich úmysloch a prijať skutočnú akciu len "pozitívnym myslením". S týmto prístupom je možné liečiť účinky najhoršej traumy, uvoľňovanie toxických vzťahov a obnoviť väzby medzi pre nás dôležitými ľuďmi.

motylka
29. júl 2010

no ja sa s kolotočmi veľmi nekamarátim :D

baby, veríte takému, že vám je "z očí"?

linette
29. júl 2010

@motylka ahoj 😵 mas na mysli urieknutie?

linette
29. júl 2010

sa tu rozprsalo a este aj hrmi 🙄 🙄

linette
29. júl 2010

Ako si poradiť s urieknutím

prejavy- zvracanie, môže odpadnúť, nervózny, akoby si nevedel nájsť miesto, nemôže jesť, všetko padá z rúk, doma hádky, výbuchy zlosti k ostatným- obzvlášť podozrivé je, ak sa človek z ničoho nič zmení týmto smerom.
URIEKNUTÝ ČLOVEK NEVYDRŽÍ POHĽAD DRUHÉHO ČLOVEKA !
DOBRÝ ČLOVEK = DOBRÉ OČI !
oči majú veľkú silu, ak zlý pohľad doplní zlé slovo- to je prekliatie !
urieknúť možno hoci kde- v práci, na prechádzke, v autobuse
nemusí byť pri ňom ani zlý úmysel !
schopnosť urieknúť majú- ryšaví, s veľmi čiernymi očami, škuľaví, ženy ktoré nekojili.
- najľahšou korisťou je pre nich novorodenec, starí ľudia s nízkou imunitou.
- zbavenie sa urieknutia závisí od času ako dlho je už na človeku.
- porobenie sa robí na 3,7,9,12,20 rokov. nezničí sa ani úmrtím, prechádza na ďalšie pokolenie až na 7 pokolenie.
Ako mu predísť?
- nechváliť sa s tým čo máme
- všetko hneď neukazovať
- nikdy neukázať prácu, ktorú sme iba začali
- nechváliť sa ani s tým, čo nám ide dobre
závisť je spúšťačom, nepúšťať si závistlivých ľudí, cez prah domu.
Muži po urieknutí začnú piť. Leto, horúčavy- vyčerpáva, človek stráca veľa energie- väčšia pravdepodobnosť urieknutia.
U zlých energia rastie- bočiť od ľudí hádavých, neprajných, dobíjať energiou správnou stravou a pokojom.
Márnivá žena-obdivom môže sama seba v zrkadle urieknúť. potom si musí povedať- "sama seba som uriekla, sama sebe si pomôžem"
- Do pohára hádžeme 9 zápaliek, najprv ich zapálime a hodíme do pohára, ak padnú ku dnu, človek je urieknutý.
- urieknúť možno aj zviera, psa- červený obojok tomu zabraniť- alebo uviazať kúsok červenej stužky na tri uzly.
- najhoršie ak niekto porobí zlými očami- choroba, smrť, majetkové veci
pred prahom- rozliata voda, rozsypaná zem, klince, ihly, špendlíky, kvety, obhorené zápalky, zabité pavúky, obhorené sviečky- môžu ich dať aj do bytu= zlo !!
- veľmi často dochádza k porobeniu na kare.
- najsilnejšie je rodinné prekliatie- ak matka v návale hnevu povie niečo zlé svojmu dieťaťu- slovo ma veľmi silnú moc- dávajte si pozor na to čo hovoríte, v hneve sa radšej ukľudnite. Dobre si zvážte čo poviete, slová sú tiež silná energia, aj nenávisť sa vracia späť.
- najväčšia ochrana- krst, viera, umulety= najsilnejší Dávidova hviezda, nosiť krížik.
- porobenie ťažšie znášajú muži ako ženy.
- ak umrie človek zaťažený porobením, zostáva hore nad hrobom neboštíka a prejde na niekoho alebo viac členov rodiny.
- RAKOVINA- prekliatie
- človek ,ktorý príde o prácu, nesmie v sebe pestovať zlobu voči svojmu bývalému šéfovi- lebo si dlho nenájde novú prácu.
- potrat- najčastejšia príčina porobenia.
- ak človek zomrie nie vlastnou vinou- zavraždený, smaovražda- do 20 rokov sa to dá ešte odstrániť, potom už nie. Lebo takáto duša je 20 rokov na zemi.

linette
29. júl 2010
jery51
29. júl 2010

caute krásky... u nás prší ako z krhle 😅

jery51
29. júl 2010

teším sa na dovolenku, budem sa snažiť( ak sa mi pri malom podarí) meditovať pri mori, pri tom šume vĺn to bude super....že???

motylka
29. júl 2010

jery, prajem peknú dovolenku 🙂 dobre si odpočiň 😵

linette, ďakujem za odpoveď aj za linky, popozerala som... ja tomu dosť verím tiež... mne býva často zle po návšteve mojej švagrinej, ona je veľmi negativistická, podľa mňa mi nechce ublížiť, ale aj závidí a mám pocit, keď sa s ňou rozprávam, že mi je nepríjemne a keď odíde, tak sa mi zvyčajne točí hlava a som ospalá, zívam. Zvyknem robiť tú zápalkovú vodu alebo varíme odvar z čistca. Dnes mi je ale zle asi z jednej babky na trhu, keď som kupovala kukuricu na varenie, dosť si ma prezerala, tiež nemyslím, že by v tom bolo zlo... len mám možno oslabený organizmus alebo čo, niekedy mi nieje nič aj 4 mesiace a potom aj dva týždne takmer každý deň... ešte skúsim tie ochranné techniky, červenú šnúrku by som veľmi nechcela nosiť... niečo iné by som poskúšala...

dali4
autor
29. júl 2010

Ahojte babulky 😵 ... hlásim sa opat zo Zliechova, práve tu začala poriadna búrka. Nestíham vás dočítat, lebo tu ide strašne pomali net 😝

dali4
autor
29. júl 2010

@jery51 prajem krásnu dovolenku 🙂