Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
3. aug 2010

@marianka79 no len nech ochranuje,aj mna

marianka79
3. aug 2010

@motylka už si pozerala ten film? páčil sa ti?a videla si film miluj svoj život?

denisocka
3. aug 2010

😵

marianka79
3. aug 2010

@denisocka oboch určite oboch 😉 ozaj a anjelov strážnych dostane babo až po narodení?ked je v brušku tak ho chránia tvoji traja alebo ako to je

marianka79
3. aug 2010

a ked si sa dala kerovat si nevedela čo to značí však?tak kerovač to musel obkukat odniekial

motylka
3. aug 2010

@marianka79 , tak nejako som k tomu asi dozrela, ja som už aj predtým čítala knihu Miluj svoj život a knihy od Moodyho, k anjelikom som sa dostala až teraz cez moju švagrinku, ktorá si začala kupovať knižky a objednávala som jej ich ja cez internet. Keď prišli, tak ma zaujali. Robila mi aj výklad z anjelských kariet a postupne ma do toho vtiahla. Keďže som mala aj trošku zdravotné problémy, tak som to chcela nejako riešiť a myslím, že som našla správnu cestu, lebo už viackrát som bola z rôznych strán akoby nepriamo upozorňovaná (v článkoch, telke, knihách...), že prvou zásadou je odpustenie a ja viem, že sú minimálne 2 ľudia, s ktorými si musím vnútorne vyriešiť vzťahy, jedným z nich je moja mama ☹ Asi väčšina mojich problémov sa odvíja od toho, mala som aj úzkostnú poruchu a rôzne fyzické symptómy, pričom vyšetrenia dopadli v poriadku. Chcela by som mať druhé bábo, ale niekedy neviem, či sa mám do toho púšťať. Čím ďalej sa ale venujem anjelikom a niečomu božskému v nás a okolo nás, tým viac si na druhé bábo trúfam. Na začiatku tejto diskusie som si prečítala, že detičky si nás vyhľadávajú, tak verím tomu, že to moje si ma ešte hľadá, prípadne čaká na chvíľu, keď budem naňho pripravená tak, ako mám byť.

denisocka
3. aug 2010

@marianka79 neviem moja,kolko anjelov mam ,ani ako to vlastne je

a kerku mam od 2004 , takžde davno pred pred .... a to ani nieje anjel, proste kerka 😀 a ked som minulu jesen kupovala karty tak mi ta kniha padla do oka a reku,tam dačo chýba -jeden anjel - a potom,že sakra,šak ja mam niečo take na sebe a roky som tomu nevedela dať meno .... a teraz už aspon viem, čo to pre mna symbolizuje

motylka
3. aug 2010

@marianka79 no a k filmu som sa včera nedostala, lebo moje dieťa si pustilo rozprávku a potom už sme šli spať, dnes plánujem. Existuje aj film Miluj svoj život? Som nevedela, hneď idem pohľadať...

marianka79
3. aug 2010

@denisocka si ta to pekne našlo 😉 ja mám draka a ten mi tak padol do oka ktovie čo by mi v čine na to povedali čo to značí 😅

marianka79
3. aug 2010

@motylka hej ale je to skor taký dokument a je aj kniha

motylka
3. aug 2010

No knihu mám...pozerám filmy na ulozto.sk, ale asi musím risknúť, že čo z toho je s titulkami 🙂

marianka79
3. aug 2010

@motylka je to niečo ako secret

zibi
3. aug 2010

ahojte..mozem aj ja kratko prispiet..ja verim v posmrtny zivot..v anjelov aj v diabla.. 🙂 a verim ze anjel strazny ochranuje cloveka...
😉 🙂 stalo sa mi viac prihod ktore ma presvedcili o tom ze anjel strazny existuje a chrani ma.. 🙂
napr. raz som bola v lese zbierat bylinky a zohla som sa ze pozbieram materinu dusku..bola dost vysoka trava a aj bylinky boli trochu vyssie v trave...a naraz ma nieco upozornilo ...ako keby som pocula "pozor" a pozriem lepsie a v tej materinej duske bol had..keby som tam siahla rukou tak ma urcite postipe..
alebo pri prechadzani cez cestu ..tiez taky hlas ze pozor a zo zakruty auto..ja tomu proste verim..
verim vo vecny a posmrtny..zivot..a je pre mna priatelnejsie verit ze nie sme nechani napospas osudu..na tomto svete, ale ze je nad nami Boh a aj bytosti, ktore Boh povolal, aby nas strazili..je to pre mna lepsie tomu verit ako verit tomu, ze neexistuje ziaden duchovny svet ...a ze sme tu sami
😉

marianka79
3. aug 2010

@zibi ahoj každý dostaneme do vienka troch strážnych anjelov možeš si aj zistit podla dátumu narodenia a presného času 😉

ruzenkas
3. aug 2010

@marianka79 Děkuji. Člověk toho vydrží hodně, když musí a ví, že bude lépe.

Jelikož sama vím, jak je těžké se s nemocí vyrovnat, tak chci pomáhat ostatním a hlavně dětem, takže budu chodit do nemocnice jako dobrovolník. Já už chodila do domova důchodců, ústavu sociální péče, azylového domu pro matky s dětmi, ale do nemocnice ne. Snad ostatním pomůžu a budu jím oporou ve chvílích, kdy s nimi nebude moct být rodina. Sice to bude těžké udělat to nějak, abych neonemocněla (mám sníženou imunitu), mamka mi za to nadává a manžel také, abych neonemocněla, ale jsou na tom lidé hůř, než já a hlavně děti a chci jim pomáhat 🙂

linette
3. aug 2010

krasny podvecer prajem 😵
konecne sa to tu znova rozbieha .. 😉 a kde je darinka? 😕 uz sa mala vratit z dovolenky ..

@marianka79 dnes mi dosla posta 🙂 a dakuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujeeemmm 😵 😵 na krasnom mieste si bola 😵
fotky budu kedy? .. som velmi zvedava 😅

ruzenkas
3. aug 2010

@marianka79 To jde skutečně zjistit?

linette
3. aug 2010

@denisocka ta foto je brutalna 😉 🙂 🙂 to si v pc upravovala?

motylka
3. aug 2010

@marianka79 kde sa to dá zistiť o tých anjeloch? máš nejakú stránku?
ruženka - obdivujem tvoju obetavosť (v dobrom zmysle), cítiť z teba takú milotu a veľkú ochotu pomáhať, pozitívna energia čo dávaš druhým sa ti určite vráti späť 😵

zibi
3. aug 2010

🙂 @motylka ja tiez stahujem..a ked chcem s titulkami a lebo dabingom..tak si zadam..nazov filmu avi cz vyhodi mi co je s titulkami . 🙂

zibi
3. aug 2010

@marianka79 a nevies mi povedat kde si to zistit..?hm? alebo ti napisem IP a povies mi do posty?

linette
3. aug 2010

@motylka priznam sa, ze kebyze sa mi zjavi anjel ani neviem akoby som reagovala .. este som asi neni pripravena 😕
no mohla si sa zlaknut .. musis si zvyknut na tie znamenia .. teraz ked o nich vies a vsimas si ich, budu ti prichadzat velmi casto 😉 a ked bude spravny cas prestanes sa bat 😉

linette
3. aug 2010

ach odpustenie .. ked ono je niekedy tak tazke a pritom tak potrebne pre cloveka

motylka
3. aug 2010

@linette tak ďakujem za upokojenie, som myslela, že nie som normálna, keď sa toho bojím, prípadne že to asi nebude znamenie anjelov, či som niečo nevyprovokovala zlé myšlienkami...

linette
3. aug 2010

@zibi vitam ta tu 😵
ako opisujes, ano zasiahli vyssie sily 😵
a som rada, ze pribudaju ludia ktory na to zacinaju verit 😵 ved nie nadarmo sa zem meni a ide do dalsej dimenzie 😉

ruzenkas
3. aug 2010

@motylka Bohužel jsem se setkala s tím, že v azylovém domě, kam jsem chodila s kamarádkou 4 měsíce každou středu si toho maminky vůbec nevážily a ani vedení tohoto zařízení, které nám podráželo nohy ☹ to pak hrozně zamrzí. Moje druhá kamarádka byla loni na měsíc, jako dobrovolník, v Řecku. Moc jí obdivuji, protože má nemocné srdce a vydala se tak daleko a vše si platila sama, jak letenky, jídlo...prostě vše. Já jsem letos chtěla letět s ní, ale, bohužel, to nevyšlo a asi bych se už teď bála, protože bych se tam nedomluvila, kdyby se mi něco stalo a až budu zdravá, tak bych se i tak bála...

linette
3. aug 2010

@ruzenkas ja ta obdivujem 😵 a stale drzim palce 😉 na to aby clovek vedel robit v nemocnici a vsade tam, kde si uz ty skusala treba ozaj vela sily .. ty si velka opora pre tych ludi 😉
a na posilnenie imunity... raz mi dalinka poslala tento link: http://www.intra.okshop.eu/intra-liecive-rastli... .. a este si mozes uviazat cervenu snurku na ruku 😉

motylka
3. aug 2010