Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂
miruska15
5. aug 2010
@linette tak pridi
dali4autor
5. aug 2010
@miruska15 :-o 😞 ... Ale my tam ešte pojdeme tak to napravím x-)
linette
5. aug 2010
@shupolienka a co tak si vytlacit nejaky krasny domcek z bazenom a audinu a bora bora? 😉 🙂 😎
linette
5. aug 2010
@miruska15 urcite pojdem ale kedy to neviem? dalinka ma chatkovanim navnadila :-N
miruska15
5. aug 2010
linette
5. aug 2010
a kde mam fotku ???????????????????????????????????? =-) =-) =-) =-)
to neni uz mozne.. vsetko mi mazu ]-( ]-(
neva.. aj tak som si ju chcela zmenit .. 😃
miruska15
5. aug 2010
kde si sa nam schovala
linette
5. aug 2010
@miruska15 volakto ma zmazal .. zaujimave, ze doteraz ta fotka tam bola v pohode a az teraz to zacalo prekazat .. =-)
miruska15
5. aug 2010
@dali4 ale určita ja by som sa rada stretla aj Mišelku by somvystiskala.Teda ak by ti to nevadilo.
linette
5. aug 2010
a mala by som mat uz foto ..
dali4autor
5. aug 2010
@miruska15 jaj samozrejme že nie, aj ja bysom vás rada spoznala... 🙂
dali4autor
5. aug 2010
@linette dobráááá 🙂
linette
5. aug 2010
aj ja vas chcem poznat x-) .. a to vsetky aj s papucami 🙂 😉 :-N x-)
linette
5. aug 2010
@dali4 ď .. ale mam tam akosi tmave oci .. a na perach mam oranzovy lesk .. vyzeram.. 😃 :-p
linette
5. aug 2010
to je foto narychlo co som nasla .. zajtra si ju zmenim .. 😃
miruska15
5. aug 2010
pekna si tu :-N
linette
5. aug 2010
takto zje moj samec papriku .. 😃
miruska15
5. aug 2010
@linette ako zajko 😃
linette
5. aug 2010
@miruska15 ď .. 🙂 chcela som si ju este teraz zmenit ale nejaku chybu vypisuje .. tak zajtra ..
linette
5. aug 2010
@miruska15 inak on žere .. 😃 a to vsetko so vsetkym 😃 .. ale to je velmi dobre, pretoze hocico mu navarim tak to vychvali a nema namietky 😃 😃
linette
5. aug 2010
minule co jedol papriku tak stipaka ako hrom a ja som mu zabudla dat pit 😃 chudacik moj .. potom taku stiplavu pusu daval :-N
linette
5. aug 2010
@dali4 ozaj .. ved ja som ta spravila 🙂 😃 ale z foto, ktoru som nasla .. idem ti ju poslat 😉
dali4autor
5. aug 2010
jankapiknova
5. aug 2010
ahojte, tak tato tema ma celkom zaujma,len vidim že vy už sa tu dost poznate,tak nie som v obraze 😞
linette
5. aug 2010
@jankapiknova vitaj 🙂
do tejto temy pribudaju nove tvare a my sa tomu samozrejme tesime 😉
tato tema ked to zhrniem o com vsetkom moznom nemoznom tu bola rec, tak je taka ezotericka .. ak ti nieco nieje jasne kludne sa pytaj 😉
a mas nejake zazicky s anjelskym svetom? .. taha ta to tak zo zvedavosti alebo si o tom uz pocula? ..
vies nic nieje nahoda a kedze si sa sem dostala tak je dost pravdepodobne, ze tu najdes odpoved na nieco co prave potrebujes 😉
dali4autor
5. aug 2010
@jankapiknova ahoj, ved nevadí, trochu si počti v našej témičke... pridaj nejaký zážitok, skúsenosti, názory a ide sa x-)
miruska15
5. aug 2010
@jankapiknova niekedy ani my niesmne v obraze tak kludne sa zapoj.Ja som tiež novačik a je mi tu dobre.
dali4autor
5. aug 2010
babulky lúčim sa... ta hlava mi snád praskne dneska 😞 idem si lahnút. Dobrú nocku vám prajem všetkým, krásne sny a nech vás anjeli ochranujú na každom kroku x-)
miruska15
5. aug 2010
@dali4 ahoj peknu nocku ti prajem pa pa
linette
5. aug 2010
@dali4 krasnu dobru nocku a vyspinkaj sa do ruzova.. a hlava sa uzdravi 😉 🙂 anjelickovia pomozu x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli