Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
12. aug 2010

@marianka79 neni si shyzo .. ja si tu dost casto vediem monolog .. 😀

linette
12. aug 2010

dneska budu padat hviezdy 😵 co na to hovorite?
http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/foto-obl...

dali4
autor
12. aug 2010

@linette dakujem ti moc 😵 😵 😵

linette
12. aug 2010

myslela som na nase stretko .. neviem co si mam obliect a ake topanky si mam dat.. 😅 😒

ivanko8
12. aug 2010

@dali4 aj ja želám všetko najlepšie k meninám. 🙂

ivanko8
12. aug 2010

@linette - nie som až taký dobrý vo vykladaní snov, stretol som omnoho lepších. Možno len riešime niektoré spoločné problémy, aj ja sa niekedy bojím čoho nemusím. 😒 😀

ivanko8
12. aug 2010

@marianka79 písal som, že si s tým snom nie celkom istý, možno to bola reakcia z minulosti, možno niečo, čo sa len ukáže. 😅

pe3nka82
12. aug 2010

@dali4 všetko naj.. k meninkám, veľa zdravíčka, lásky a mnoho mnoho dôvodov na úsmev.. 🙂

pe3nka82
12. aug 2010

ahojte anjelinky a anjelik 🙂 prišla som vás pozdraviť, ale asi som tu sama... začal mi zavárací maratón a tak nestíham nič.. a navyše sa mi pokazil notebook (nepomohlo mu ani moje vyznanie lásky) 😀 a tak teraz frčím na takom staršom na ktorom stále vypadáva net ale som vďačná aj za ten.. už ledva pozerám a tak sa poberám do perín... prajem vám krásny piatok plný radosti a nech stretáte len tých správnych ľudí... 🙂 mám vás rada..

pe3nka82
12. aug 2010

ešte mi nedá.. dnes anjelikovia zachránili môjho havinka.. moju veľkú lásku.. sedela som v aute, mala som naštartované a chystala som sa pohnúť, vtom ma čosi pichlo v nohe a tak som ju dala dolu zo spojky a auto samozrejme zhaslo...vtom mi spod auta vybehla moja Benuška ktorú som si vôbec nevšimla že vybehla z voliéry.. 😢 tak som ďakovala anjelikom ako nikdy.. asi by som si nikdy neodpustila ak by som ju prešla... no a len tak mimochodom.. to pichnutie bolo ako od včely ale nenašla som si žiadne žihadlo ani štípanec ani ma nič nesvrbelo viac... tí beťari anjelici nosia pri sebe asi ihly... 😉 🙂 😵

dali4
autor
13. aug 2010

@ivanko8
@pe3nka82 ďakujem vám 😵 😵 😵

denne73
13. aug 2010

@ivanko8 môjmu mužovi sa dosť často sníva že ho podvádzam , alebo že som sa zbalila a odišla po tom čo mi povedal Ľubim ťa. My sme manželia presne rok. No poznáme sa už 6 rokov. Ja neviem prečo mu takéto veci chodia po rozume. 😕

ivanko8
13. aug 2010

@denne73 tak už si len pozrieť linku, ktorú dala hore linette - zeptej se muže. 😉 😕
Inak moje odporúčanie je stále rovnaké. So silným pozitívnym pocitom - láska - sa kvôli udržaniu rovnováhy objavujú aj negatívne. Človek má strach, že o tú lásku, o to príjemné príde. A kým človek ten strach neakceptuje, neprecíti, bude ho otravovať, kým tá láska trvá.

denne73
13. aug 2010

@ivanko8 ďakujem 😉

ivanko8
13. aug 2010

Písal som myslím Motylke, že výborný návod, ako na to, aj s príkladom z vlastnej skúsenosti dáva Bärbel Mohr v knihe Vnímej srdcem a potkáš svůj život.

miruska15
13. aug 2010

Ahojte Zlatička.Tak čistenie bytu som zrušila vypytal si 350 Eur.Tak akože to je dost.Tak som to chcela lebo fakt tu nieje čosi v poriadku.Dnes som zistila že mi tečie pračka nova ako už som nepocitovala zlost iba som sa rozplakala.Ako baby povedzte mi čo to je.Smola,zla energia alebo čo.Novy byt ,nove veci a všetko sa nam serka.Ja zavolam nakoniec iba toho Farara a basta alebo zbalim saky paky a pojdeme do stareho bytu.

ivanko8
13. aug 2010

@miruska15 tak to je na jedného naozaj veľa. Čo to je a prečo to je, vedia zrejme len anjeli. Skús si na chvíľu vydýchnuť a pokojne sa s nimi porozprávať. Popros ich aby Ti pomohli v tejto situácii. Či už Ti pošlú nejakú radu, nejakého človeka alebo čokoľvek, čo uznajú za vhodné, ale tak aby si tomu porozumela. A poďakuj sa im, že sa Ti venujú. A potom, nezávisle od toho, môžeš sama po troške vylepšovať situáciu - zavolať farára, servis. A medzitým aj anjelici urobia svoje. Netráp sa, nič netrvá večne, ani ťažké obdobie. 🙂 🙂 🙂

dali4
autor
14. aug 2010

Dobré ránko prajem všetkým 😵
@miruska15 😲 tak to je teda pálka. Veru ako hovorí ivanko, popros anjelov aby ti pomohli. Spomínam si ako sa nám kazila práčka, mala už nejakých 9 rokov ale dovtedy bola úplne v poriadku. Jedného dna ked som prala tak nevypustila vodu a ani sa už nedala prepnút na iný program. Tak sme ju vypli, zapli, niekedy to pomože ako u mobilu ked zamrzne... ale nič. Na druhý den to mužovi nedalo pokoja a skúsil to zas ale zase nič. Tak sme sedeli a dohadovali sa že kedy pojdeme kúpit novú. Naraz mm vstal že "niečo ma ešte napadlo"... odišiel do kúpelne a naraz počujem že práčka ide 😅 ... Som sa pýtala že čo spravil... len sa usmial. Večer som sa znova pýtala že čo spravil s tou práčkou... Povedal mi že ju iba pohladkal a velmi si prial aby ešte išla ... 😅 vraj sa potom aj zlakol ked sa rozbehla 😀 A potom nám išla ešte nejaký čas. Takže myslím že vela možme urobit aj my "sami" lebo anjeli vždy vypočujú naše prosby a pomôžu 😵 Len to treba naozaj precítit a verit. mm sa anjelikmi nezaoberá ale... určite ich podvedome cíti a niekde v hlbke verí lebo inak by také nespravil 🙂

dali4
autor
14. aug 2010

@linette ja nad oblečním na stretko ani nerozmýšlam lebo si nemám čo 😀 , všetko mi je malé, jedine že bysom došla v teplákoch a v tričku s odstrihnutými rukávmi v ktorých chodím stále 😀 Jedine nad topánkami možem rozmýšlat lebo tých mám ako Mojsejová 😅

dali4
autor
14. aug 2010

@denne73 zdravím ta... Takéto sny som volakedy mávala velmi často a možem povedat že to bol naozaj ten strach... strašne som sa bála že muža stratím a potom som mala aj také sny. Velakrát som sa sama hecovala, furt som rozmýšlala nad tým že či ma podvádza, proste som si ten strach pritahovala lebo som nad stále rozmýšlala... A pritom som nemala dôvod. Teraz už rozmýšlam inak tak sa mi také sníva málokedy.

denne73
14. aug 2010

@dali4 dik za odpoveď 😉

marianka79
14. aug 2010

ahojte njelinky a anjelik tak piatok 13 mame za sebou ja neviem prečo ho majú ludia ako za neštastný ved tým že myslia na niečo zlé si to aj privolajú mne sa nič zlé nestalo práve naopak všetko je v pohode len sa mi zase snívali divné sny @ivanko znovu s fotakom 😉 tentokrát som ale išla fotit ja ale sa mi to nejak nedarilo to čo som chcela odfotit som neodfotila boli sme v nejakom byte a ten bol v podzemí bolo to tam nádherné a luxusné išli sme ako v nejakom paláci po chodbách potom som zišla dolu schodmi a tam dlhý stol a na nom nachystané ako na nejakú oslavu poháre taniere to som šla odfotit a nešlo potom sme vyšli von do záhrady a bolo prítmie no moc si to už nepametám ale zdalo sa mi že to bol nejaký zámok alebo hrad či čo a tiež som šla fotit ale neodfotila som 😖 hmm neviem ale nadvezuje mi na ten predchádzajúci s tým fotákom

a zase sa mi snívalo že som mojho hladala a ked som ho našla ma ignoroval a vobec si ma nevšímal to sa mi sníva často že ma opúšta a ignoruje a vídavam ho s inými ženami ☹

a další sen si moc nepametám viem len to že to bolo u babky a že som sa pred niečim skovávala niečo ako búrka to bolo a velmi som sa bála

marianka79
14. aug 2010

mne už tie sny začínajú davat zmysel moje vysvetlenie k nim je také,že vidím všetko krásné ale v skutočnosti to je úplne inak vidím len to čo chcem vidiet ale to čo by som mala to nie to vysvetluje ten foták niečo nechcem vidiet však @ivanko? tak si to myslel

marianka79
14. aug 2010

baby hlavne sa oblečte pohodlne a aj obuv pohodlnú v ktorej sa vám dobre chodí mne jedine v teniskách 😅 ale určite v nich nepojdem 😉 ja si dám topánky na opatkoch určite 😉 a oblečenie podla počasia ktovie ako bude 😕 ale aj keby špatno my si spravíme program pojdeme na kávičku alebo obedík nejaký to ale budeme potrebovat velký stol aby sme si všetky mali kam posadat a boli spolu 😝 🙂

marianka79
14. aug 2010

ježíš ja som písala inému ivankovi ty máš tam aj číslo 8 @ivanko8 😀 😀 tak @ivanko prepáč 😉 😀 😝

denisocka
14. aug 2010

fiha baby,my tu mame chlapa? Phíí

marianka79
14. aug 2010

@dali4 tak to budeš mat super dovod nakúpit si nové veci 😉 inak potrebujem od teba radu ohladom nechtíkov ☹ ☹ ☹ ale to do IP

marianka79
14. aug 2010

@denisocka ahoooj ako sa ti darí a tobimu???

denisocka
14. aug 2010

mne sa zas teraz stale snivaju burky,tornada a po nich furt slnecno a cista voda vsadea. Ta sranda nie ..? Doteraz to boli len hnusne povodne a zaplavy suterenu