Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
26. aug 2010

@mywiel akurat som pozerala v tvojom albume tam kde ju mas na fotke a veru, ze je to pekna slecna 😵 a navyse sikulka 😉

mywiel
26. aug 2010

@linette dakujem 😉 No teraz ma obdobie ze chce vsetko robit sama, sama sa obliekat, vyzliekat, obuvat to bude asi aj tou skolkou, tam sa naucila aj hracky ukladat a jest zeleninu a salat, zrejme odpozoruje od starsich... 😉

motylka
26. aug 2010

ahojte, ja si vás tu poctivo čítam a nasávam informácie 🙂 niekto tu spomínal film Milý John... asi si ho pozriem, ostatné ste ho videli?
Ja som si tiež popozerala vaše fotky, čo tu máte detičky... všetky sú krásne... 😵

kulicka
26. aug 2010

denisocka : super! obrovska gratulace! 😵
kocky, nestiham vas! jsem teprva na strane 9 pac sem davate takovy super odkazy, ze nestiham cist! Pac k temu jeste i pracuju a mam dite! 😀

Zrovna se toulam okolo cisel a neverily byste (teda vy jo), na jaky datum mi byla nabidnuta jednodenni staz "umeni proutkare"! Na 11 zari!
Jak ja se tesiiiim !
Zkouknem na rychlovku snad vsecko : proutky, kyvadlo, hartmanna, curieho, ... 🙂

motylka
26. aug 2010

veď to, že to nie je šanca všetko prečítať... nemáte to niekto všetko niekde stiahnuté? alebo linky... ak by ste mi to preposlali mailom...

motylka
26. aug 2010

teda myslím, len tie články...

dali4
autor
26. aug 2010

Dobrý den babulky a Ivanko 😵 ... došla som vás len rýchlo pozdravit aspon 🙂 . Zajtra ideme do Brna na víkend, už sa velmi teším na mamku. Marek bude mat posledný prázdninový výlet. A kde sa podelo "kto ma spomína" 😕

jery51
26. aug 2010

ahojte žienky, dnes som si kúpila Život po živote- čítam poctvivo- dobrééé zatial...
Moja mamka je v nemocnici, má silný zápal ruky ani ju nedvihne...aj som sa snažila jej v mediácii posielať energiu, ale pri prvej ma nenormálne rozbolela hlava a včera večer som nemohla ani začať... neviem čo to 😨

marianka79
27. aug 2010

ahojte babenky uz to vyzeralo tak ze na stretko nepojdem pomylila som si datumy
@dali4 dedkovi ideme vinsovat tento vikend 😉 som popleta tak uz dufam nebudem stresovat
@motylka ak chces nejake linky na super veci ti poslem i ked myslim si ze expertka na linky je lin ta ich musi mat ulozenych aj milon v zalozkach 😀 kazdopadne daj mail do IP a poslem len snad mi ide pripojit cez pocitac teraz pisem cez mobil nejak sa mi nedari pripojit ak to pojde poslem

marianka79
27. aug 2010

@jery51 minula si vela energie zrejme a preto ta bolest
Ja som minule prisla taka unavena z roboty ze som nevladala ani chodit a celkovo ani hybat ledva som sa prinutila ist so psom na druhy den som vstala a unavena zase v ladnicke som zbadala rezen doslova som ho zozrala napila sa vody a bolo po unave az potom som si zmyslela ze ja som v praci skoro ani nepila a nejedla chybala mi energia z jedla ale hlavne ze som urobila normu 🙄

marianka79
27. aug 2010

a teraz mam naladu takuto 😢 😢 😢 snazim sa ju odohnat ale........tam kde su city je to tazke moj rozum zapasi so srdieckom a nevedia sa dohodnut v hlave mi huci hedna otazka...... Co mam spravit??? 😢 ☹

marianka79
27. aug 2010

sakra, moje motto je to jasné

kulicka
27. aug 2010

Holky, toz abyste taky neco vedely o me, kdyz uz si tu pisem.
Zrovna jsem na strane 16 a tam pisete o povidani si s "mrtvymi".
No ja si s nima nepovidam, ale zazila jsem jedno :
minulej rok mi umrel deda, ktereho jsem mela moc rada. Syn ma dokonce po nem i druhe jmeno. A on se pry na sve prvni pravnouce moc moc tesil, ale nedockal se ho videt nazivo, pac zijeme v cizine a tak je to slozity.
Myslim, ze se za nama prisel podivat a to hned 2x. V noci, kdyz malej plakal, jsem vstala k jeho postylce a citila jsem pritomnost mladeho muze. Rikala jsem si, ze to musi byt manzel, tak mu neco povidam a on nic. Tak se juknu tam, odkud jsem citila tu energii a tam nic ! 😕 A ta energie najednou zmizla.
Podruhy zas v noci, malej place, vstanu a normalka vidim, jak se z postele zdviha muzskej a citim ho vedle sebe u postylky. opet mu neco rikam, zas si myslim, ze to je manzel ale cumim, manza vesele chrupe v posteli 😀
Myslim, ze se prisel na pravnoucka kuknout. Dozil se 97 let v uzasnym zdravi, ale ta energie byla takova mlada ! Asi tricatnik.
Fakt velmi zajimavej zazitek.

Akorat nevim, jestli se mam stydet, pac jsem kojila, tak jsem vstavala nahata 😀

ada32
28. aug 2010

baby a ivanko,ja uz mam tuto temu davnejsie medzi oblubenymi,pred casom som sem obcas aj napisala ale nestihala som tak som skoncila len pri obcasnom nakuknuti.neda mi to a idem docitavat tie stovky stran,lebo mam pocit ze to potrebujem.asi prisiel cas uz aj pre mna zapojit sa trosku do tejto temy.hlavne je prijemna a nabita dobrou energiou.

miruska15
28. aug 2010

Ahojte anjeliky pozdravujem Vas vsetky 😉 .Som s MM v praci tak som Vas prisla pozdravit.Moc sa tesim domov ked si sadnem k PC a trocha s vami popisem.Uz mi chybate ☹ tak zatim pa pa 😵

marianka79
29. aug 2010

babenky ahojte vsetko najlepsie k prvemu rociku vytvoreniu temy hlavne vela stastia lebo len stastny clovek je zdravy papa

certica
29. aug 2010

vsetko NAJ a tiez velke "Ď" dali 😵

dali4
autor
30. aug 2010

Ahojte anjeliky 😵 😵 😵 Tak nám prajem všetko naj k prvému roku Kontaktu s anjelmi 🙂 a ďakujem Vám všetkým ktorý tu prispievate, prispievali ste alebo iba čítate, bez Vás by táto téma nebola 🙂 a tiež Vám ďakujem za pomoc, lebo som sa tu od Vás dosť veľa naučila.

dali4
autor
30. aug 2010

Pridám pár foto do albumu. Pár hodím aj sem...

dali4
autor
30. aug 2010

Toto som vyfotila ked sme sa boli v piatok večer prejst

dali4
autor
30. aug 2010

Aj toto...

dali4
autor
30. aug 2010

Západ slnka... ale to je fotka z pred 14 dní, ked som bola u kamošky na 6. poschodí.

dali4
autor
30. aug 2010

@ada32 zdravím ta 😵

dali4
autor
30. aug 2010

@kulicka ja myslím že to mohol byt dedko. Mal určite velmi vela energie a možno že on sám, aj ked bol starý, cítil sa duševne mlado, preto si ho mohla vidiet ako mladého človeka. A hambit sa nemusíš 😅 lebo nahota je ludská, ved tak sme sa narodili, to sme skutočne my 😉

dali4
autor
30. aug 2010

@marianka79 čo som ti hovorila ? 😉 ... že sa ešte može niečo stat a budeš moct príst na stretko ... 😵 . Treba všetkému nechat volný priebeh... všetko bude tak, ako má byt 🙂 .

marianka79
30. aug 2010

@dali4 ahoj no hej zbytocne som stresovala 😅
Uz sa nam to blizi sa moc tesim tak prideme aj s kvietkami???ako sme pisali davnejsie?

dali4
autor
30. aug 2010

@marianka79 ahoj 🙂 možme s kvietkami, lepšie sa nájdeme. Ešte bysme sa mali pomali aj dohodnút že o kolkoej a kde...

marianka79
30. aug 2010

pekne mraky si odfotila dali no ja uz musim idem k Dr. tak papa zatial

dali4
autor
30. aug 2010

Decká a kto prídete, povedzteeee 😉 ... ja som strašne zvedavá 😅

dali4
autor
30. aug 2010

@marianka79 ok papa 🙂 ... potom pokecáme.