Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jonuska
11. sep 2010

@marianka79 Hned na začátku musím uvést, že z hlediska dělení dle způsobu krmení nejsou Inkubové a Sukuby speciálním typem Vampýrů, naopak v drtivé většině případů se jedná o Sanguinariany. Proč jsou tedy zvlášť vypichováni? Jde o způsob, jakým získávají Dárce, jak se k nim chovají a jak na ně pohlíží zbytek naší Komunity.

Vampýři označeni démonickými termíny Inkubus (muž) a Sukuba (žena) mají velmi blízko k tomu, že své Dárce (v tomto případě už snad skutečně zvané oběti) loví. Samozřejmě ne ve stylu nahánění temnými uličkami. Hrubě se svými oběťmi manipulují, pohrávají si s jejich city a sex ponížili na čistě "pracovní" záležitost, způsob jak získat krev.

Z těchto a dalších důvodů jimi Komunita opovrhuje. Rozumní jedinci se jim navíc straní, jelikož zlomení něčí vůle je pro Inkuby/Sukuby výzvou a oblíbenou hrou. Často si záměrně vybírají velmi schopné cíle (např. jiné Vampýry), aby s nimi změřili své síly. Pokud se dostanete pod jejich kontrolu, je velmi obtížné se z jejich vlivu vymanit. Pokud se o to pokusíte, mohou pro vás být skutečně velmi nebezpeční.

jonuska
11. sep 2010

jéé ted vám motám hlavu něčím jiným co?? 😕
ale je to zajímavé..

ladywitch26
11. sep 2010

@jonuska myslis, ze si pod vplyvom takeho cohosi?

marianka79
11. sep 2010

@jonuska to je také niečo ako energetický upír? 😕

marianka79
11. sep 2010

@jonuska s takým niečim som sa nestretla moji anjelikovia ma dobre chránia 😵

linette
11. sep 2010

Energetický upír - Nebezpečí pro každého z nás

Energetického upíra jste už určitě měli "tu čest" potkat. Jen jste možná netušili, proč se náhle cítíte unavení, vyčerpaní, bolí vás hlava, jste náhle bez nálady, z ničeho nic jste se rozzívali...
Energetičtí upíři jsou všude kolem nás, a často to o sobě ani nevědí. Čerpají energii z ostatních nevědomky, nasávají ji všude, kde se pro ně najde zdroj.
Nejčastěji je můžeme potkat v autobusech, v nákupních centrech, v kině, v divadle - zkrátka tam, kde se shlukuje hodně lidí.

Rozeznáváme 3 stupně energetických upírů

1. Stupeň – Chvilkový energetický upír
Není nijak nebezpečný a může se jím stát kdokoliv z nás. Pokud jsme nemocní, nastydlí, ženy při menstruaci, nebo jen psychicky vyčerpaní, můžeme si vzít od druhého energii, aniž bychom o tom věděli.
Druhému člověku tím nijak neublížíme. Jedná se o tak mizivé množství energie, že se s tím tělo rychle a bez problémů vypořádá a aura se opět nabije.
Tito upíři se také často vyskytují mezi starými lidmi, kteří energii čerpají dotykem. Proto se nás babičky tak rády dotýkají, pohladí, chytnou za ruku.
Bez obav se s nimi podělte o svoji energii. Jim pomůže, vám to neublíží.

2. Stupeň – Neúmyslný energetický upír
Tento typ je nebezpečný v tom, že vysává energii z druhých, aniž by o tom věděl. Nedělá to sice záměrně, ale může napáchat hodně škod, pokud se pohybuje často mezi stejnými lidmi. Například v rodině.
Najít tyto upíry můžeme mezi matkami, které se nikdy nedokázaly úplně oprostit od svého dítě a jsou na něm závislé. Stejně tak se vyskytují mezi kamarádkami, které jsou na nás závislé, vyžadují naši společnost, chtějí s námi trávit maximum času.
Jak tyto upíry poznáme?
V jejich přítomnosti nám klesá nálada. Po jejich odchodu jsme unavení, chce se nám spát, pobolívá nás hlava..
V další fázi pak nastupuje přirozená obrana, kdy se s těmito lidmi nechceme vídat a nedokážeme vysvětlit proč.

3. Stupeň – Úmyslný energetický upír
Zcela záměrně kradou energii druhým ve svůj prospěch. Vyhledávají davy lidí a jsou schopni vysávat energii z kohokoliv, koho potkají. Neberou ohledy. Tito lidé bývají i násilnické povahy, kdy čerpají energii ze strachu druhých, líbí se jim ubližovat a záměrně vyvolávat v obětech zoufalství a paniku.

Malý test:
Ukazováček a prostředník vztyčte do písmena V.
Z palce a prsteníčku utvořte kruh.
Ruku namiřte proti člověku.
Pokud vás prsty (ruka) začne brnět, nebo pálit, máte před sebou energetického upíra.
Používáme vždy dominantní ruku (tu kterou píšeme), protože ta energii vysílá.

Proti energetickým upírům se lze bránit AMULETY, KAMENY, ZAKLÍNADLY, ovšem ne vždy je tato ochrana účinná. Zde záleží, o jak silného upíra se jedná. V řadě případů je třeba pomoc čarodějky.

Rychlá SOS rada je, pokud víte, že u sebe máte upíra, postavte se k němu bokem a překřižte malíčky na rukách. Tato ochrana je ovšem jen chvilková.

miruska15
11. sep 2010

ale ste toho popisali som skypovala s drahym.

linette
11. sep 2010

@miruska15 a mas skype? .. ak chces mozes mi ho napisat do ip 😉

jonuska
11. sep 2010

no..to bude něco jiného...musím najít to co se píše v bibli o nich

pokoušeli se o mě kolem 18-19roku...

ted už nee.a jsme ráda...

linette
11. sep 2010

@jonuska ja som o nich este nepocula ..

linette
11. sep 2010

@jonuska inak ta vitam medzi nami 😵

miruska15
11. sep 2010

joj baby tažku temu ste začali.Idem maleho uložit plačka tu a netahuje mi vlasy a tričko potom dojdem zatim pa

jonuska
11. sep 2010

@linette děkuji🙂
mě tohle hodně zajímá..ale musím si hodně přečíst..těžké je se vším začít řídit..že?

miruska..mě tady malá ještě sedí na klíně..kluci už spí🙂

marianka79
11. sep 2010

@linette liiiin tieto linky už zhánam dĺĺĺl´ho a vieš že som akurát tu chcela napísat či to niekto nemá? 🙂 sila prítažlivosti 😉

marianka79
11. sep 2010

@jonuska hej ono je toho dost za ten rok čo existujeme sme toho popísali skus zajst na začiatok témy tam su najhlavnejšie vysvetlenia

jonuska
11. sep 2010

@marianka79 malá ted usnula dočtu si vás🙂
ted koukám na vaši poštu pro tebe 😉

marianka79
11. sep 2010

pekné znamenie čo poviete?

Je to asi tak 14 dní, co jsem promlouvala k dušičce, že na žádné umělé oplodnění nepůjdu a že na dušičku počkáme.

A přiletěl ke mně motýlek babočka paví oko, sedl si těsně před mou nohu a zase odletěl.

A v loni, když jsem také oslovila dušičku a promlouvala k ní, tak ke mně také přiletěl motýlek babočka paví oko a přistál mi na prstu 🙂

Pak také odletěl.

Beru to jako znamení našeho miminka 🙂 a asi tak minulý týden jsem seděla sama na balkoně a dívala se zase na západ slunce.

Ale tenhle západ slunce byl zvláštní -- byl to jako ultrazvuk - hlavička ručičky nosánek i očičko a nožičky, všechno bylo zřetelné 🙂

Šla jsem rychle pro mobil, abych to vyfotila, ale pak už se mraky změnily, ale foto mám.

Kontaktuje mě miminko?

jonuska
11. sep 2010

@marianka79 to je krásné???možná že už je na cestě??moc přeji aby to vyšlo🙂
když jsme u motýlku..někdy se mi stane..že před náma lítá a pořád sedá..._)
já si asi fakt takových věcí nevšímámm..a to jsou ty znamění??

marianka79
11. sep 2010

@jonuska ale to nie je moj príbeh škoda a ano to su tie znamenia 😉

marianka79
11. sep 2010

@jonuska teraz mi prišli 2x po sebe tri trojky 😉

jonuska
11. sep 2010

@marianka79 počkej to není tvuj příběh ju?aha🙂
no a máš kluka se koukám..tak by to chtělo dětátko🙂 😉??
a jak ti ty 3jky došli?

miruska15
11. sep 2010

a už som tu ale vy ste tu asi neni no neva idem na F.

jonuska
11. sep 2010

miruško já jsem tu pořád🙂
a díky moc že jste mě vyslechli mě to pomohlo se trochu vypsat🙂
taky jsme na FB 😉

jonuska
11. sep 2010

jsem 😅

marianka79
11. sep 2010

@jonuska hrám takú hru a tam s mi objavili 😉

jonuska
11. sep 2010

@marianka79 babulky jdu do hajan..opravdu děkuju že jste tu🙂
já chodím na diskuzi od nás z města ale holky mají doma muže atd🙂tak tam nikdo není🙂
já ale budu chodit za vámi jestli to nevadí
přeji dobrou noc 😉

miruska15
11. sep 2010

@jonuska jasne že to nevadi pa budeme radi

marianka79
12. sep 2010

dobré ránko a aj dobrý den anjelinky dnes máme krásne slnečno tak vám prajem iba pekné veci papa 😵

bershka
12. sep 2010

ahojte kraaasky. panecku, poradte mi nejaku zazracnu metodu, aby moje dietko nebolo tak casto chore..... ☹