• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
17. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisočka --- to chce po mně heslo
a na badoo se mi nechce (pokud to máš tam teda)
17. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne fotky ozaj, vsetky, co som kukala... (Deni,Bib...)
17. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody, tak neviem prečo pýta heslo,možno že nesi regist.na fb . na badoo mam tiež zopár,ale fakt to nestoji zato,aby si sa premáhal isť na to kuknut :wink:
17. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
to byla odpověď... tak já mrknu zítra, ještě mám nějakou prácičku
a zhodnotím :slight_smile:
tak dobrou

ale možná se mrknu ještě po půlnoci :slight_smile:
17. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj mywiel to čo si napísala o 16 30hod som akurát riešila s priatelom aj on neverí sebe a ludom :frowning2: je to ako bludný kruh :unamused:
17. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: mrkni sa ked budeš mať chuť,.ale nčakaj žiadne zazraky :grinning: - no možno ti to pojde,dala som abysa dali fotky kukať všetkým - nie len nikomu http://www.facebook.com/denisocka?ref=profile#/album.php?aid=34905&id=1436405535&ref=mf
17. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už vážne idem do hajan - čaute a nikto čuuuus :wink:
17. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuuu konecne som dokoncila album knihu a zistila som ze 40 stran nestaci mame hrozne vela fotiek... :sweat_smile: ale je to super pracicka, bavi ma to. :dizzy_face: Nobody ty mi neodpovies? :grinning: :sweat_smile:
Marianka to je tazké nosi v sebe jazvu, ktoru musi chciet ale v prvom rade on vyliecit. :unamused:
Dik za ten link ano to som myslela, len mi pisalo, ze nestiha odpovedat na maily a nefungovalo to, no skusim este lebo som zvedava... :confused:
17. sep 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myvwiel ... aha :grinning:
nepíšu o tobě
17. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisočka ...nejde nejde
já tam snad budu muset jít
17. sep 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lebo obcas pises v hadankach a mne to nezapaluje dnes som unavena z malej... :sweat_smile: :grinning: :pensive:
17. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw. ked on je strašne ovplyvnitelny ja som jeho pravý opak :unamused:
17. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa tesim Kaya bude mat krasne albumy, ta dnesna technika to je paradicka, uz si neviem predstavit lepit fotky do albumu ako kedysi... :grinning:
17. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myw,das daco aj tu? Na ukazku? Alebo nejaky link...
17. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka neda sa to dat na ukazku je to projekt a mozem sa tam prihlasit len ja, je to http://www.extrafilm.ch/produits
17. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda,cize v elektronickej verzii to ani nemas potom,hej? Tak ked Ti to pride, mozes odfotit a zavesit;))
17. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam fotky v pocitaci, tie vyberiem, a na stranke si vytvorim album a odoslem a oni mi ho poslu postou domov. :wink:
17. sep 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj hrozná noc zas za mnou,ja neviem čo to,začínaju sa mi v snoch vyplavovať nejake podvedome veci asi - asi moje "strachy" alebo čo , prišery, škola, očkovanie - des :confounded:
18. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis,ty nas tu vitas kazdy den-ty si take ranne vtaca :grinning:

no ak to nobodymu nejde a je registrovany na fb,tak si ho daj do priatelov,alebo on teba,-ja som vsak uvolnila album aj pre verejnost-kludne tak sprav,ved tam nemas osobne fotky-das album-prisposobenie-a tam niekde dole je vidiet vsetci a je to a dolu pod albumom budes mat link,ktory sem hodis :grinning:
18. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko, my ideme von trochu porozrazat hmlu :grinning: , neskor sa zastavim.
pekny piatok :wink:
18. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibula,ale nejak blbne fb,je to anglicko/slovensky pomiešane a mrzne to,a nobody asi nema učet tam

certica,ale si pekná teda
18. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem je viděl - ty denisčiny fotky - ale jen těch pár na badoo :slight_smile:
bych se mrknul na další, mají nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak zdravím vás

hodím jsem odkaz na moje fotoalbum, ale momentálně jalbum má nějaký kiks
ale oni to dají určitě za pár hodin dopořádku
18. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ti poslala pozvanku, ak by si chcel prisť na fb
18. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak Deni sme na tom rovnako, tiez sa mi snivaju horory v noci, sa bududim a srdce mi bucha akoby som bezala maraton, dotoho ma boli hrdlo a usi, takze sme choré s Kayou obidve, to ta zima. Musim sa odstahovat niekam na Mauricius alebo Bora Bora... :grinning:
18. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som nahodne jednu fotku na fb http://www.facebook.com/photo.php?pid=623576&id=1436405535&comments#/photo.php?pid=1218281&id=621581311 a zaujíma ma vaš nazor na tu gulu / vela tanečnice + zaujíma ma aj nazor naobodyho/aj ked fotografy sa mi už raz vyjadrili,že obyčajny to je prach
18. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takych aj my mame vela- neviem co to sposobilo tentokrat ,lebo slnko ta, urcite nesvietilo....
no my s bibkou to volame dusicky.... :slight_smile: /zhluky energie/

inac vyzaduje t prihlasenie:slight_smile:
18. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz tu vypravate o snoch,ja som v sne mucovej mame povedala co si onej myslim a medzi dverami stal jeho mrtvy otec a rehotal sa na plne hrdlo.... :slight_smile:
18. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibula,sranda že to dušičky volám aj ja. mam fotku z koncertu desmod a bolo ich tam požehnane,zjavne maju radi hudbu :dizzy_face: a mam jednu z marnice,tak tam ich je tolko a ta energia čo z toho ide,fuj
18. sep 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: poznam:slight_smile:
niekedy je normalne "husta"
18. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok