• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

11. februára 2017 
@ivanko8 Děkuji :slight_smile: nějak se to začíná lepšit, tak uvidíme :slight_smile:
24. sep 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko anjeliky
akurat som precitala uzasnu knizocku ktoru mi pozicala svagrina :dizzy_face: vola sa : malá duše a slunce http://www.martinus.sk/?uItem=54356

tu je v online verzi na stiahnutie. Je to kratucke ale krasne :dizzy_face: http://www.vesmirni-lide.cz/svetelna_knihovna/cz_mala_duse_a_slunce.htm
24. sep 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dali4
pekne napísané :wink:
24. sep 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt pekne aj ja si to myslim
24. sep 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shupolienka dobre ranko na obed? :grinning: no kto je po nocnej a prave vstal tak ho ma ako prave ja tak dobre ranko dobry den
24. sep 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ruzenkas tak toto velmi rada citam a nech to tak aj pokracuje nech sa to len a len zlepsuje
24. sep 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shupolienka
to je pre deti kniha či tak všeobecne?
24. sep 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shupolienka tento tyzden budem vela vybavovat asi aj pravne veci neviem co ma caka byvaly mi zacal robit problemy patko sa zacal vypytovat take veci ze nenachadzam odpovede riesim psychologicku.....atd atd...tak posli anjelikov inde je mi to luto no mam teraz v hlave vela veci potrebujem vela energie na ne a hlavne klud .........to zvladnem :pensive:
24. sep 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 jeeeej to bolo uz tolko hodin? :sweat_smile: som si nevsimla, sme nejako neskoro ranajkovali, tak sa mi to poposuvalo vsetko casovo :grinning:

@jery51 ono to bolo zevraj povodne pre dospelych, ale ten co to napisal to spravil aj ako pre deti v ilustrovanej knizke,
aby to pochopili aj deti, je to pekny pribeh o malej dusicke ktora sa rozprava s Bohom. :slight_smile:

@marianka79 No tak to mi je luto ze byvaly robi problemy :frowning2: . Ja mam sem tam tiez tahanice s mojim ex ohladom Petka, kvoli vyzivnemu a tak celkovo...tak viem ze je to tazke. Drzim palceky nech to dopadne vsetko pozitivne hlavne pre teba a Patka.

Jasne tak anjelikov poslem niekomu dalej....
babulky tak mi napiste ktora chcete, v nedelu ich posielam :slight_smile:
24. sep 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja sa tu ospravedlňujem za môj raňajší výlev, ale tak som to cítila, viem, že mi to berie energiu, ale ináč by som to dusila v sebe :unamused:
@ruzenkas, som rada, že je ti lepšie :wink: Nech to ide teraz už tým dobrým smerom :wink:
24. sep 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mywiel presne..treba mysel vypnut. vnímať srdce a niet jedineho človeka ,ktory by ich mohol nevnímať :dizzy_face:
24. sep 2010 o 14:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2010 o 14:10  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky andělky:slight_smile:jak se máte??já nedočtu:frowning2: jsem s malou marodi,máme asi chřipku nebo virozu či něco takového :frowning2:
takže polehávám a tady jen nakuknu..nemužu dlouho číst mě bolí oči....:frowning2:
jinak jsem ráda že je ted před náma víkend a ještě v pondělí a v uterý je svátek takže prodloužený víkend a nebudem muset ráno vstávat a trošku se dáme do kupy
24. sep 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peya104 ahoj kukulienkaaaaa :dizzy_face: som rada ze si sa pridala
:dizzy_face:
24. sep 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonuska aký máte sviatok v pondelok a utorok?
24. sep 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylka....28.9. den české státnosti a v pondělí majéí děti ve školách ředitelské volno:slight_smile:
24. sep 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super taký predĺžený víkend :wink:
24. sep 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je hl.kor když jsme marodi a nemusíme ráno do té zimy..a odpoledne se tu pečem vedrem
24. sep 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám predlženú dovolenku na materskú ešte, že mi ju dali ináč by som už dávno pracovala :slight_smile:
24. sep 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mywiel tak co??? Este sa mu nechce? Dobre mu je v brusku tusim ze je tam spokojny :wink: a ani spln nepomohol?
24. sep 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 škoda pre teba, lebo pre teba neexistuju :wink:
24. sep 2010 o 15:04  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shupolienka práve som si dočítala tú knižku, stiahla som si ju... ozaj krásne myšlienky, pri niektorých som až prestala čítať a musela som to precítiť, pekné...

24. sep 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shupolienka helou helou, som sa dopracovala časovo že to checknem. :dizzy_face:
24. sep 2010 o 15:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shupolienka ješiši, tí vesmíriní lide..to je najsamhaluz,bárčo je.
24. sep 2010 o 15:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prave som došla s Jarmoku: :grinning:
24. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motylka ano krasne je to napisane :dizzy_face:

@peya104 vidim ze ides od prvej stranky :slight_smile: , tak prijemne citanie :dizzy_face:
24. sep 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi len tak zbežne, trpaslíkom som uvarila detsku kavu, dala papať dráčikov, tak vegetia..mam trochu pre seba..hahah
24. sep 2010 o 15:14  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peya104 tiež si myslím, že vesmírni ľudia sú riadne uletení :grinning: ale tá knižka je fakt pekná :wink:
24. sep 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motylka peya tusim myslela svoje deturence :grinning:, ci sa mylim? :sweat_smile:
24. sep 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa o vesmirnych ludoch pisala peya vysie hahahahha :grinning: som prehliadla :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok