Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jonuska
30. sep 2010

@marianka79 a to má na sobě co namazané?????? 😀 😀 😝 to jsem ještě neviděla🙂

jonuska
30. sep 2010

@marianka79 😀 😀 😀 😀 a to jsi vzala kde????? 😀

miruska15
30. sep 2010

😀 😀 @marianka79 😀 😀

marianka79
30. sep 2010

@jonuska to moja babka tak natirala sokel že to puštalo no a malý najprv jeden prštek skušala potom boli aj dlane a šup na tvár 😀
a tá druha to prosím pekne bolo pred našim barákom 😖 a deti mali z toho pasiu

miruska15
30. sep 2010

@marianka79 no zlaty musel vyskušat ne 😀

jonuska
30. sep 2010

i tak se u nás usne 😀 on tak od mala

marianka..my když chodíme do školy tak každé ráno vídáme takové..a už pijí víno z krabičky... 😒 no a na to se děti musí dívat 😠

miruska15
30. sep 2010

@jonuska 😀 tak mi take ešte nemame foto.

marianka79
30. sep 2010

a toto je najkrajšia poloha spánku 😵 😀 ....v papučke

dali4
autor
30. sep 2010

😅

marianka79
30. sep 2010

@miruska15 tak porob 😉

marianka79
30. sep 2010

@jonuska
@dali4 čo ste sa dohodli 😀 😀 😀

jonuska
30. sep 2010

@dali4 vidím že u nás to mají stejné broučci 😀 😀

dali4
autor
30. sep 2010

@jonuska tak to hej 😀

jonuska
30. sep 2010

eště tuto vám sem musím dát 😀 😀 😀
takhle to měl pod peřinou jsme ho odkryla... 😀

dali4
autor
30. sep 2010

Idem do hajan... prajem dobrú nocku všetkým a krásne sny 😵

dali4
autor
30. sep 2010

@jonuska paráda 😅

alfomilka
30. sep 2010

tak dnes som tam bola. tesila som sa na etikoterapiu, mala byt v III o 10.30. o 11 stale nic. nikto nevedel, co a kde. potom mala byt v II, ale nic . tak som sa tam motala a motala. zasa som sa pytala organizatorov a poslali ma uz 3krat do miestnosti II. Tak som si tam teda o 11.20 teda sadla a cakala. Nabehli tam cinania a porozpravali nam nieco o cinskej medicine v BA. Nakoniec sa mi zdoverila jedna z prednasajucich, ze oni maju v rukach iny program ako je na internete, takze ani nikto z nich netusi, kde a kedy maju prednasat. Snad sa to do soboty utrasie a naplni to vase ocakavania.
Obchody s kamenmi su tam len 2. na konci. jeden taky maly a druhy hned vedla, ale tam maju skoro vsetko len sutre do ruky, ziadne privesky, bleee. Ale konecne sa mi dostal do ruk turmalin melon, ten som nevedela najst ani na internete. Ale drahi su riadne, maju vsetko na gramy. Ale ak clovek berie toho viac, su velmi pristupni jednat ceny nizsie.
takze idem si asi hladat nejake obchodiky s kamienkami, alebo pockam este tyzden do Samorina.
Inak, nejak slabe. Na rozdiel od naposledy (asi pred 3 rokmi?) mala zmena, boli tam 3 stanky s vesteckymi stolikmi, 10 eur za 15 minut. Ja som len tak cosi skusila, ale dozvedela som sa len vseobecne info. Nie ze by to na mna nesedelo, ale ak niekomu vykladaju, ze ma problem so vztahmi a mal by to dat do poriadku a ze ho caka velka zmena ale netusi, aka. A viac do prirody. Treba sa mat viac rad. No, toto sedi vlastne na kazdeho. A ze vraj mam bielu auru (teda mala som dnes) a az 4 anjelov.

marianka79
30. sep 2010

@jonuska jéééj zlatý 😀

marianka79
30. sep 2010

@alfomilka no to čo toto??? ☹

shupolienka
30. sep 2010

@alfomilka juuuuj to vazne? 😕

jonuska
1. okt 2010

@alfomilka oni to mají hodně po psychologické stránce že????

s tou aurou bych taky ráda viděla...jak na tom jsem
já jsme kdysi něco jako auru viděla u lidí byla to jako bublinka kolem nich..ale už se mi to nestáv..bylo to chvilku ještě před dětma

marianka79
1. okt 2010

baby už nabíjam foťák na zajtra inak dobré ránko všetkým keby som tak do roboty nemusela som zvedavá ako zajtra vstanem 😖

marianka79
1. okt 2010

tak v blave som na hlavnej stanici o 12:13 a ak by som babeny zaspala tak pojdem na osobák o 12:35 a v blave som o 13 23 ale budem sa snažit nezaspat 😉 ...........teraz premýšlam 😕 to prečo mám taký pocit že toto som už raz zažila 😨 hmm

marianka79
1. okt 2010

tak papa dnes sa tu už neukážem dohodnite sa a ja si vás v robote prečítam papapapa sa tešíííím na vás 😵

eeevvvkkkaaa
1. okt 2010

čo poviete na tochto anjelika?

eeevvvkkkaaa
1. okt 2010
uskamuska
1. okt 2010

@dali4 jé to je nádherné moja Viktorka takto spávala veľmi dlho 🙂

uskamuska
1. okt 2010
dali4
autor
1. okt 2010

@eeevvvkkkaaa tak to je veru veeeeelmi zaujímavá fotka 😕 😵

dali4
autor
1. okt 2010

@uskamuska zlaté ... jaj 😅