• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

11. februára 2017 
ludia dakujem vam za krasny den, sa s vami rozlucim, idem este do vane .. a spaaat ...
fotky poslem asi az rano .. hned ako vstanem
dobru krasnu nocku, dobre si oddychnite, nacerpajte plno energie a ruzovucke snicky s anjelickmi :dizzy_face:
papa
3. okt 2010 o 00:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 stačí aj zajtra alebo neskôr, fotky aj tak nemám všetky spracované - upravujem červené oči a podobne.
3. okt 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin dakujem :dizzy_face: to som nebola prava ja ale som aj tak spokojna nabuduce slubujem ze uz sa polepsim :slight_smile:

Som si inak sviecku dala na stol patko si dal krystal k ostatnym kamienkom tak budem musiet kupit vytrinu aby sme to tam poukladali sa nam to tu na stole mnozi
3. okt 2010 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.Joj tak mi je to luto tak som chcela ist až som a konec nešla :frowning2: . Budem s toho smutna straaaašne dlho.Ale mali ste sa fajn a to je dobre vy ste aj tak ta zakladna trojka :grinning: .
3. okt 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale kedže som nešla tak som videla maleho prve kročiky. :slight_smile: Takže asi to tak malo byt :slight_smile:
3. okt 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,smiem sa spýtať o čom sa tu bavíte? Neodskočili ste od témy???
3. okt 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bielalady treba si aj odskocit :wink:
3. okt 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko prajem :dizzy_face:
@miruska15 nebud smutná :wink: ... nabudúce si to vynahradíme. Vyjde to uvidíš :slight_smile:
3. okt 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bielalady zdravím ta :slight_smile: ... a čím sme odskočili od témy?
3. okt 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@miruska15 a vidiš... to preto si nemala íst aby si videla malinkého ako capká. Ved tvoje dietatko je doležitejšie predsa :wink:
3. okt 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dali4 ale fotečky mi pošlite chcem Vas vydiet ako ste sa mali :wink:
3. okt 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 pošli mi aj ty mailovú adresu na IP.
Pripájam ešte jednu, ktorá sa mi páči.
3. okt 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bielalady boli sme na Inchebe na prednáškach o aure a o Anjeloch. To je perfektne k téme.
3. okt 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada, že ste sa mali dobre...škoda, že ste tak ďaleko :cry: ... Zaujala ma prizmatická guľa, o ktorej píše @ivanko8, idem si o nej niečo pohľadať :D a už dlhšie si chcem kúpiť nejakého väčšieho anjelika, predstavujem si ho snehobieleho, ako leží a opiera sa o pravú rúčku, zatiaľ som videla len takých maličkých... ale aj sklenený by bol fajn, len takého som ešte nenašla...

Zajtra ideme na ten pohreb :frowning2: Ešte musím vyriešiť, kam dám malú, lebo tam ide snáď každý, koho poznám... ten náš kamarát pomáhal každému, nemal hádam s nikým konflikt, bol dobrý... prečo si Boh berie takýchto ľudí? Je to ozaj tým, že tí, čo sa správajú problematicky, tu musia ostať dlhšie a učiť sa žiť ináč?
3. okt 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenašla som nič o tej prizmatickej guli... :confounded: @ivanko8 napíšeš mi niečo?
3. okt 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motylka ja si myslím, že učiť sa žiť je úlohou každého z nás. Nechcem teraz kritizovať nikoho a už vôbec nie dobrých ľudí, ale môže byť aj taká situácia, že niekto sa už v mladosti veľa naučí a potom už len stagnuje. Pre nás je nenahraditeľný, ale jeho vnútro sa nerozvíja a to mu môže spôsobovať trápenie, ktoré možno ani sám nevníma. Viac krát som sa už stretol s dobrými ľuďmi, u ktorých prepukla nejaká závažná choroba. A ukázalo sa, že neriešili nejaký svoj problém, lebo by museli zmeniť svoje správanie k ostatným a to odmietali alebo to jednoducho nevideli.
Možno Ťa aspoň trochu poteší, že Váš kamarát takto dostal rýchlejšie šancu na život s novými podmienkami a tým aj nové možnosti pre svoj vlastný rozvoj.
3. okt 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motylka info, ktoré som dostal v stánku, vedie len na nemeckú stránku http://www.litios.de/produkte/artikelneu.php?ID=12&ART=031
Ja som si ju vybral, lebo som si niečo podobné už predtým predstavoval. Ale je zaujímavý aj text, čo k tomu je, o chvíľu ho dám v slovenčine.
3. okt 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanko8 ďakujem za odpoveď...

aj za link...
3. okt 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu je preklad z dokumentu, ktorý som dostal, na tej stránke je toho trochu viac a trochu inak.

Prizmatická guľa "rosová kvapka Matky Márie".
Duševný potenciál:
Matka božia, Mária, nám venuje celé jej kúzlo, spojí nás s kryštalickou duševnou sférou a premení každú miestnosť do vibračnej duchovnej sféry. Radostne nás uloží na ruže, zahalí nás do svojej miernej vibrácie - ochrany. Osvieti naše duchovné oko, venuje ľahké sny, venuje nám duševne farebný lúč do aury, ktorý nám práve chýba. Zahalí nás do hry s farbami a vôňou, rozšíri čistú detskú a radostnú atmosféru, môžeme načerpať energiu teraz a tu.

Možnosti využitia:
Privádza zasnené vyžarovanie a ochranu do všetkých priestorov - je veľmi vhodná pre priestory, kde sa spí. Hodí sa aj k energetickému zosúladeniu všetkých priestorov. Je veľmi vhodná pre kancelárske a obchodné priestory. Účinkuje mierne a harmonizuje okolie.
Venuje nám najjemnejšiu esenciu matky božej. (Guľu dať do džbánu s vodou na 10 minút alebo dlhšie.)
3. okt 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanko8 krásna je tá guľa...tam je cena 98€ :astonished: toľko stála?
3. okt 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motylka tie ceny sú tam naozaj riadne, ale na výstavách dávajú zľavy a keďže to už bol záver, tak sme dohodli cenu, čo už som zvládol. Aj tak to bolo dosť.
3. okt 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja sa už veľmi teším na anjelikov :slight_smile: už ich s obrovskou láskou čakáme:slight_smile:Už nech je utorok@miruska15 teším sa
3. okt 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také som našla...majú u nás v Košiciach :slight_smile: Po výplate si pôjdem kúpiť toho anjelika :slight_smile:
3. okt 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a možno aj delfínikov...uvidím...mne sa stále páčili také sklenené postavičky a zvieratká...
3. okt 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžem sa niečo spýtať toho kto by mi vedel niečo o tom napísať alebo vysvetliť?Práve ku mne prišla neter a povedala mi, že dosť často vidí vo svojej izbe stáť dedka a prababičku a že sa bojí .Viete mi niekto vysvetliť prečo sa jej môžu ukazovať?Dedko to je môj ocko vlastne.
3. okt 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uskamuska ja by som sa tiež bála... :fearful: snáď dievčatá tu a ivanko budú vedieť poradiť...
3. okt 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je o inom - išla som to sem hodiť, ale som si práve prečítala muškin príspevok, snáď jej nejako poradíte, som tiež zvedavá na odpovede na problém jej neterky ...

toto je o karme, sú to dobré články:
http://regeneracnecentrum.sk/clanky/2009/07/jako-lidstvo-jsme-na-tom-dobre/
http://regeneracnecentrum.sk/clanky/2009/07/karma-a-nase-deti/
http://regeneracnecentrum.sk/clanky/2009/07/co-jsme-byli-v-minulych-zivotech/
3. okt 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uskamuska to by bola otázka práve na toho chlapíka, u ktorého sme boli na prednáške. Lientte má, myslím, nejaké prospekty z akcie, možno by Ti vedela dať kontakt. Tých dôvodov, prečo sa jej ukazujú, môže byť veľa - ochrana, duchovný sprievodca, ale aj nevyriešený rodinný vzťah. Bolo by dobré to vyriešiť, lebo oni sa jej možno prestanú ukazovať, aj keď sa ten dôvod nezistí, ale pôvodný problém sa nevyrieši a zrejme sa vynorí v omnoho nepríjemnejšej podobe.
3. okt 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanko8 nuž veľmi by som chcela vedieť o čo môže ísť lebo u mňa bol ocko tiež ale ja som ho nevidela ale počula.Oslovil ma mojim menom tak ako ma volal keď som bola staršia.A môžno ho videla moja malá Viktorka vtedy sa v kuse pozerala na jedno miesto a strašne plakala mala možno do 5 mesiacov :confounded:
3. okt 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uskamuska z toho čo je na stránkach výstavy viem len toľko, že ten čo odpovedal na takéto otázky sa volá Dezider Cibula.
3. okt 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok