Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
6. okt 2010

@miruska15 ak by som nebola po nočnej bolo by lepšie velmi som bola unavená spala som necelé 3 hodiny ale super bolo spoznali sme sa aj bez kvietkov ja som si totiž zabudla 🙂

miruska15
6. okt 2010

@marianka79 ivanko mi poslal foto ste tam užasne.Ja som babam dala navrh ako tebe tak neviem či to vyjde. Bola by som rada keby sme sa stretli.

marianka79
6. okt 2010

@miruska15 to je paráda ja ale neviem ako to moj drahý zoberie ☹

alfomilka
6. okt 2010

Vcera, ked som bola vitat anjelov, nic som necitila. Dnes som bola tiez nejaka unavena, a bolela ma hlava. A dnes som zacula Sajfu hovorit nieco o lieceni anjelmi, pesnicku Moj anjel, co som teda dllllho nepocula. A nasla som 100vku, co som dlho hladala.

miruska15
6. okt 2010

@marianka79 skus ho spracovat ved by si šla aj s Patkom mam to premyslene.

miruska15
6. okt 2010

@alfomilka ja som sa citila celych 5 dni skvele a moj Syn bol ako vymeneny

jankasz
6. okt 2010

@alfomilka mna vcera ked prisli prestala boliet hlava a zaplavil ma pocit tepla,ale dnes ma znovu hlava bolela a strasna unava,normalne som si musela lahnut,ale asi to tak muselo byt,pretoze v poslednom case nemam cas odpocivat,nalejem na obed do seba kavu a ficim dalej a tom som kavu nepijavala,zacala som az teraz,ked som potrebovala prebrat...ked som si zdriemla bola som plna energie a hlava ma nebolela,no uvidim co bude zajtra,dufam,ze ma zas neuspia lebo mam tolko roboty 😅 😅 😉 😉

shupolienka
6. okt 2010

ahojte 😵
@miruska15 babule, vy planujete nejake stretko znova? 🙂

ruzenkas
6. okt 2010

@marianka79 Děkuji, to také dělám... 🙂

jery51
6. okt 2010

ani ja neviem o ďalšom stretku???

dali4
autor
7. okt 2010

@marika1977 ahoj, je mi lúto že sa také niečo muselo stat ☹ , ale ja myslím že aj tak pri nich anjeli stáli... Len ich život sa mal vtedy skončit a s tým sa nedá už nič robit. Anjeli museli byt pri nich aby jim ukázali cestu do svetla... aby v pokoji odišli na ten náš druhý svet.

dali4
autor
7. okt 2010

Prajem krásne dobré ráno všetkým 😵

dali4
autor
7. okt 2010

@miruska15 máš IP

dali4
autor
7. okt 2010

@shupolienka určite bude dalšie stretko 😉 len kým sa zase všeci dohodneme, bude to asi chvilku trvat.

dali4
autor
7. okt 2010

@jery51 stretko bude 😉 ...

miruska15
7. okt 2010

@dali4 aj ty IP

linette
7. okt 2010

bambulky dobre ranko 😵
baby ja vobec nestiham 🙄 kym vas docitam aj zabudnem o com ste tu rozpravali, tolko toho je..
tak vas aspon pozdravim a prajem vam krasny den plny energie a lasky 😵 😵
u nas svieti slnko.. zeby dalsie babie leto? .. 😎

@ruzenkas tešíííííííííííííííííííímmmmm, ze sa ti stav lepsi a ver, ze zachvilku budes uplne fit a uplne zdravucka 😵 velmi ti drzim palce a prajem vsetko dobre 🙂 😵 mas v sebe vela pozitivizmu tak si ho pekne udrzuj dalej 😉 🙂

linette
7. okt 2010

@marianka79 bola si sice nevyspata, ale dolezite je to, ze si si dala namahu vstat a prisla si 😉 🙂 😵
tu foto som ja fotila, ze? ... skoda, ze je rozmazana 🙄
fotky neprisli ani mne ..

linette
7. okt 2010

k tym znameniam ... vcera som isla smerom do mesta a stalo tam plno aut .. no isla som dalej.. ked som sa vracala nad niecim som uvazovala a tak trocha som spomenula, ze znamenie by sa zislo .. a v tom co nevidim .. auto s 333 .. az sa nestacim cudovat ako rychlo chodia tie znamenia.. 😉
na anjelov myslim velmi casto za den, ani nepocitam kolkokrat sa im prihovaram, ked sa tesim, ked som smutna, ked niekoho potrebujem, zdoverim sa im, ked dakujem .. proste velakrat.. minule este ked som isla do roboty som ku nim v duchu hovorila a volaco mi pripomenuli a ja som sa tak potesila, ze nahlas som sa zasmiala a povedala som anjeli .. ani som nevnimala ci idu ludia alebo nie.. len som si vykracovala stastne do roboty ..
predvcerom som kupila ovladac na tv.. neslo to nastavit.. tak som v duchu silno silno prihovarala k anjelom aby mi pomohli .. a predstavte si, ze pomohli 😵 mama mi na to povedala, ze som si to vymodlila 🙂
a viete co je najlepsie? .. priatel sa prihovara k anjelickom tiez a vidim na nom, ze im doveruje 😵

linette
7. okt 2010

a este k ezo stretku ..
som sa jedneho pana pytala kolko mam anjelov a aku farbu aury.. povedal, ze mam 12 anjelov a zelenu auru .. ked povedal zelena aura, tak som sa zamrazila a zaroven aj potesila.. obcas ked sa zahladim na ruku tak vidim okolo zelene, len som si nebola ista, ci to ocny klam alebo aura.. a ked mi to povedal tak viem, ze je to tak 😵
neviem ci som to tu spominala ale asi ano ked bol pri mne archaniel michael (tahala som si vtedy anjelske karty a vytiahla som si jeho).. tiez som sa na to pytala toho pana, ci bol v predchadzajucich dnoch somnou a on povedal, ze ano .. 😵 takze ani karty mi neklamali 😉

linette
7. okt 2010

@alfomilka krasne znamenie ti poslali 😵 😵

linette
7. okt 2010

@marianka79 sem davas dobre clanky, 🙂 len neviem kedy ich precitam.. asi ich prekopirujem do wordu a vytlacim .. inak na to zabudnem 🙄

linette
7. okt 2010

no ja uz aj utekam ..
majte sa ludia prijemne, pekne a uzivajte si pekny den 🙂 😵

ruzenkas
7. okt 2010

@linette Děkuji ti. Jak píšeš o tom, že jsi viděla 333, já v jeden den viděla 2x 333 a to opravdu úplně náhodně a bylo to také na SPZ. A jak píšeš o příteli, že důvěřuje andělíčkům, můj manžel také začíná mít bližší vztah k víře a mám z toho velkou radost. Když byl za mnou o víkendu v nemocnici, tak sám začal na toto téma hovořit a rozebírali jsme to 😵 Takže asi vím, jak to teď cítíš, že máš z toho radost 🙂

luba0011
7. okt 2010

aha,tak uz som trocha mudrejsia marianka79.a mozem sa ta este na nieco spytat?mne sa dost casto stava,ze sa v noci zobudim,pozrem sa na hodiny a skoro stale tam mam postupku,napr:23:45 alebo 01:23.alebo aj napr:nie je to postupne za sebou ale je na hodinach 03:12 atd...znamena to nieco?

jankasz
7. okt 2010

@luba0011 ked si kupis knihu od Doren Virtue Anjelska terapia,neviem ako sa to spravne pise tak tam mas vyznam tych cisel na konci knihy. Anjeli ti davaju znamenia,bud prostrednictvom SPZ na autach,alebo aj hodin, aj mne sa velakrat stalo,ze som sa zobudila ako keby som bola uz vyspata,ale nikdy ma netrklo pozriet sa na hodiny,ale to asi tym,ze mam vzdy zapatroseny mobil pod vankusom... 🙂 🙂 🙂 a aby som nezabudla, ked mas na hodinach napr.03:12 to znamena cislo 312 a potom si vyhladas vyznam toho cisla v knihe...

kytinka
7. okt 2010

zdravím holky, moc mě toto téma zaujalo, ale přečíst všechno to bych asi nezvládla, začala jsem od první strany, tak se spíš podívám na ty poslední 🙂 . Je to velmi zajímavé. Já neznám nikoho kdo by zažil něco podobného. Vím že existuje nějaká síla nebo energie.
Nevím jestli jsem zažila kontakt s andělem nebo s mrtvým. Jak jsem byla dítě, někdo mi v posteli zaklepal na rameno a chtěl ať se otočím, ale já to neudělala, nikdo z rodiny to nebyl a moje mamka mi nadhodila že to byl děda, jediný prarodič který nás nikdy neviděl se na mě přišel podívat a od té doby na to pořád myslím, je to pořád ve mě.
Mojí mamce řekl otec (děda co nás nikdy neviděl) jak jel do nemocnice že už za ním nemá jezdit že už tady na světě nebude a měl pravdu, asi to cítil, že je jeho čas. A ve stejný den a rok co zemřel, se narodil nynější partner mojí sestry, jak to má člověk chápat jako náhodu nebo opravdu na nás někde dohlíží 🙂 .
Když před několika lety zemřela manželova babička, která by tady klidně ještě mohla být si myslím, že to bylo moc brzo, manžel jí měl hodně rád a dodnes to má v sobě, ve stejný rok jsem otěhotněla, narodila se nám dcera, ve stejném znamení jako byla babička a taky tím jak vypadá je hodně podobná na babičku.
Takže věřím že něco existuje co nad námi drží ochrannou ruku. Nikdy jsem ale nad tím více nepřemýšlela nebo nic nečetla, nevyhledávala, ale nejspíš začnu

peya104
7. okt 2010

zdravím milé víly, s krásnym počasím prajem krásny den , vela anjelikov nech sa vo vašej blízkosti vznáša 😵

https://www.youtube.com/watch?v=c0BZKli93a0

shanti ohm

uskamuska
7. okt 2010

@linette aj ja robím to isté.Kopírujem a odkladám a posielam ďalej ľudom,čo to potrebujú🙂Ahojte priatelia moji.Od kedy tu medzi vás chodím som šťastnejšia a naplnenejšia🙂Mám vás rada 😉

ruzenkas
7. okt 2010

@kytinka Také jsem dřív nad těmito věcmi nepřemýšlela a myslela si, že je to vše spíš náhoda, do té doby, než jsem potkala manželova kamaráda a jeho manželku. O to víc jsem o všem začala přemýšlet, když jsem onemocněla. Prostě nic není náhoda a vše má nějaký svůj důvod. Třeba se ti ještě povede navázat kontakt s dědou...