Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

orgovanka
5. nov 2010

@motylka ,ahoj,no hlava sa moze tocit aj od chrbtice,ale pises,ze musis zmenit myslienky.Trapi Ta nieco?

j.a.n.u.s.
6. nov 2010

Ahoj holky, ze sem zase lezu...

jery51...ono jak pracujes se Svetlem, ta temnota to bude zkouset o to vic....jako ve stylu:"Myslis to opravdu vazne?", "Jsi opravdu bojovnik svetla?"...nejde meditovat, clovek se citi jako odpojeny....presne pocity u tady tohohle 🙂
Akorat Ti to ukazuje,ze jsi na spravne ceste 🙂

orgovanka....moc krasne s tim trickem 🙂

jery51
6. nov 2010

@j.a.n.u.s.
no to mi bolo už povedané, síce dávno..no viem o tom...ale tieto myšleinky to je niečo iné....mám pocit že sa stávam človekom,a kým som nechcela byť

motylka
6. nov 2010

@orgovanka mám problém s niektorými ľuďmi v okolí, v podstate oni o tom ani možno nevedia a musím to vyriešiť, aby ma to nezaťažovalo, lebo sa tým zbytočne trápim, už sa na to chystám, na nejaký priamejší otvorený rozhovor, aj keď to skončí pravdepodobne nepríjemne...

motylka
6. nov 2010

baby, práve som pozerala na internetové kníhkupectvo, kde mám už od začiatku septembra objednávku, že už vyšla dotlač Anjelských kariet od Doreen a už mi ich poslali...sa tešíííím 😵 normálne mi to zlepšilo náladu 😵

orgovanka
6. nov 2010

@motylka ,pravdepodobne to skonci prijemne,tak na to mysli a uvidis,ze sila pozitivneho myslenia funguje.Aky druh anjelskych kariet ti pride?Ja mam rada Poslov svetla a Anjelska terapia. 🙂

miruska15
6. nov 2010

@jery51 ahoj tak presne viem o čom hovoriš akurat s tym rozdielom že ty vieš že sa niečo deje.Ja som na to prišla neskor.Ale radšej neskor ako nikdy.Každy si asi prejdeme etapou života na ktoru niesme pyšny.

marianka79
6. nov 2010

@motylka ahoj no tak takto sa ja cítim od mojej choroby a to je už vyše mesiaca odvtedy tiež chrbát a hlavne krčná chrbtica ale pomáha mi cvičenie endorfíny sa mi vyplavujú a som veselšia 😉

marianka79
6. nov 2010

@j.a.n.u.s. aj ja si ta pametám nech ti to tehotenstvo vyjde držím palčeky móóóóc 😵

mywiel
6. nov 2010

@j.a.n.u.s. drzim silno palceky nech vsetko dobre dopadne a anjelicky stoja pri vas. 😉

motylka
6. nov 2010

@orgovanka http://www.martinus.sk/?uItem=32682

@j.a.n.u.s. - jasné, že aj ja držím palce 😵

marianka79
6. nov 2010

@linette ale je aj zimné korčulovanie moja ja idem zajtra na zimák sa pokorčulovat sa teším inak dnes sa mi zase pripomenuli anjelikovia moji prišlo mi krásne znamenie 🙂

mirka1308
6. nov 2010

@j.a.n.u.s.
Ahoj Janus 🙂
ja sem tiež moc nechodím, ale náhodou čítam posledné príspevky a pozerám že budete mať bábätko - nech vám to dobre dopadne 😉 aj mywiel gratulujem ku bábatku, ste sa tu dáko rozrástli chi chi ale tak to má byť, deti sú radosť
pozdravujem aj ostatné babušky a tešila som sa keď som pozerala fotky z vášho stretka v Blave. Moc nechodím, lebo riešim život a naháňam sa ešte do druhej práce, tak iba občas kuknem
majte sa krásne a niekedy snáď ak bude ešte dáke stretko tak dobehnem aj ja 😵

j.a.n.u.s.
7. nov 2010

@mywiel ahoj holka moja :D dekuji, jak zvladas dve deticky?

@marianka79 dakujem, doufam, ze je vse v poradku....

@motylka dakujem 🙂

@mirka1308 rozrostly to jo....vetsina holek z minula ma uz druhe ditko.... 😉

uskamuska
7. nov 2010

ahojte anjelinky🙂veľmi sa mi páči ako navzájom oslovujete🙂a nádherné na tom je to,že keď už som unavená alebo mi nie je najlepšie, tak chodím čítať a naberať energiu tu k vám teda k nám 😀 @motylka neboj ty to zvládneš 🙂 hlavu hore si silná aj keď si to možno nemyslíš🙂od kedy ťa poznám urobila si obrovské pokroky 🙂a to s tými ľuďmi v okolí vypusť z hlavy ,aby ťa zbytočne necucali z energie🙂Všetky vás pozdravujem a bábätkám veľa anjelského pohladenia 🙂 🙂

marianka79
7. nov 2010

@uskamuska ahoj anjelinka 🙂 to je moje obľúbené oslovenie 😵 aj ja ked som sa nemávala moc najlepšie vždy mi toto tu pomohlo velmi a to je super 🙂

prajem všetkým pekný den peknú nedelu i ked nie je slniečko my ho máme v nútri seba tak ako to vravieval ten chlapík čo moderoval počasie v čechách---POKOJ V DUŠI papa

kessina
7. nov 2010

ivanko8, dakujem za odpoved, no pravda je taka, ze vas vobec nestiham citat, praca, praca a praca.... ale poriadok sa snazim udrziavat, u mna to s netom moc spolocne nema 😀
dufam, ze si coskoro najdem cas a nieco pekne vam napisem 😵

baculka77
7. nov 2010

ahojte dievčence, ak sa môžem opýtať odkiaľ poznáte význam čísiel? Potrebovala by som to, lebo v poslednej dobe vždy narazím na číslo 11, naposledy však 22:44, môžem vás poprosiť o nejaké info? Ďakujem a prajem pekný týždeň.

baculka77
8. nov 2010

marianka79 super dakujem

marianka79
8. nov 2010

@baculka77 za málinko a aké ti chodia znamenia okrem čísel alebo len čísla?

baculka77
8. nov 2010

@marianka79 zatial som pocítila niečo pri sebe, lebo som čítala že ked je anjel pri tebe, tak niekedy cítiš aj nejakú vônu alebo čo to je, no a vídavam biele pierka po zemi, čitala som knižku o anjeloch a tam to bolo písane, že ak sú pri tebe anjelikovia, tak aj týmto spôsobom ti to dávajú najavo. No ale ešte asi málo na sebe pracujem iné znamenia určite sú ale ešte ich neviem zachytit . Dúfam, že som to dobre vysvetlila. 🙂

jery51
9. nov 2010

caute babule, dneska som cvičila päť tibeťanov po prvý krát.. no a poviem vám, že tak ako sa mi GRGALO to bola sila..nechápem...je to možno smiešne, no mne sa hrozne pri tom cvičení grgalo a bolo mi dosť čudne... 😕
a to som te cviky opakovala málo...

jery51
9. nov 2010

babule a kde ste všetky???? ☹

marianka79
9. nov 2010

@jery51 ahoj ja som tu

marianka79
9. nov 2010

@jery51 tak sa ti riadne uvolnil žalúdok to je dobre ked cvičenie pomáha a aké je to vlasne cvičenie? je to niečo ako pilates?

jery51
10. nov 2010

@marianka79
to už som búvala marianka 😵

jery51
10. nov 2010

@marianka79
hmm myslím, že to patrí do jógy....

marianka79
10. nov 2010

@jery51 do jogy hmm tú som chcela vyskušat ale je to kurz na ktorý musím pravidelne a to si len tak doma a podla čoho?

jery51
11. nov 2010

@marianka79
hej doma podľa knihy, to je len päť cvikov...ale majú posilniť celé telo aj energeticky....a kto to cvičí dlho si ti chváli