Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
19. sep 2009

ano hadzala adi,mam to tu pri PC napísane na lístku 😉

adina22
19. sep 2009

deni - prave som pozerala a podla lunarneho kalendara vcera aj dnes bol mesiac v znameni panny,ta ale ovlada traviace ustrojenstvo creva...bolo tam este k dnesnemu dnu napisane toto
Pri nervovom vypätí a väčšom strese si pripravme čaj z ľubovníka, medovky či valeriány. Upokojenie nervovej sústavy podporme aromaterapiou – vhodné sú levanduľová, pomarančová alebo škoricová silica.

denisocka
19. sep 2009

mna tu už prešlo , hnd ráno 😵 😀

adina22
19. sep 2009

tak si potom senzitivna na zmeny luny...spln ti neprekaza?

bibula
19. sep 2009

ivka-ano ona je vizazistka hlavne a vzdy ma na do paraday ked pride raz za rok z talianska - ma vyborne napady ,sme sa narehotali ako kone,ked ma fotila,povedala,ze sa neviem tvarit sexi ,tak mi robila vseliake opicky.... 😅

dnes som mala skvely sen,potom napisem,len musim ist na postu....a este docitat vas....

bibula
19. sep 2009

myslim,ze nikto tu sa za rozumnych nepoklada a nie aby to robil aj niekto dalsi 😀 nastastie sa da na to zvyknut.-)

denisocka
19. sep 2009

spln je moj , ten lubim

adina22
19. sep 2009

bibul - tak teda potom mozme zmenit nazov temy na klub nerozumnych? 😀 😀 😀

deni - bola si niekedy namesacna? 🙂

certica
19. sep 2009

tak som mrkla nejake fotosky...
bib, zaujimave 😎
nobody, uplne najviac sa mi lubia tie čb 😉

deni, kup si levandulovu silicu prirodnu a pri migrene alebo nervovovom vypati si sprav kupel s par kvapkami levandule (cca 7-8)

myw, dakujem, prislo...uz len vytisknout 😀 🙂

bibula
19. sep 2009

v podstate je jedno ako sa tema vola,nie?
aj tak tu rozoberame vsetko,sme tu rodina. 😵

no,ked uz sme pri tom,chystame sa k bratovi /posta padla/...kopec vas mi je blizsi ako on,ze surodenci a kazdy z nas taky iny.... 😕 😖 ale asi to tak v rodine ma byt-moze byt naplnena az ked ma vsetky typy

adina22
19. sep 2009

bibula - tak to si vystihla,ja vas tak rada citam a prispievam,lebo viem o com sa bavime 😉 Bib ty si tu chcela hodit nejaky pribeh

Ja som mala dlhorocny vztah a ked sa skoncil nerozumela som ako to..a stale som to rozoberala,az mi jedna pani v obchode kde som si bola kupit solnu lampu z nicoho nic povedala nieco a ja som mala pocit,ze do mna vidi...a tak mi potom vravela,ze to mam pustit z myslienok a vysvetlila mi nas rozchod, ze on bol v dusevnom vyvoji ako novorodena ja ako pustovnik...proste sme nehovorili tou istou recou.

bibula
19. sep 2009

hodim hodim potom link🙂

no- tak niektore fotky by som hned "zjedla".... ta macka, alebo ta prva kvetinka,pupavienka...ta prva foto zeny s tiu satockou.... 😵
no jednu fotku by som asi trosku "upravila" - ale len presvoj dobry pocit,hlavne je,ze je to tak ako to ma byt 😀

inac si pouzil prezentaciu aku som ja dala mojej sesternici,ked som jej robila stranku 😀

denisocka
19. sep 2009

adi a teraz si sama?

adina22
19. sep 2009

deni - ano 🙂

mywiel
19. sep 2009

Ahojte Svetlusky, no noc bola lepsia, homeo pekne zabera, uz teplotu nema. Dnes je krasny den... 😵

adina22
19. sep 2009

ahoj myw tak to je super,ze sa malej polepsilo 😉 Aj tu je krasny den dufam,ze vydrzi 😵

denisocka
19. sep 2009

adi, niekdy je to lepšie, občas si aj jamželam byť sama 😝 len aby sa mi to nesplnilo 😅

myw super,a čo jej dývaš?ake homeo

adina22
19. sep 2009

deni - tak si to nezelaj 😕 Nemozem sa stazovat,lebo by mal byt niekto na obzore 😀 podla kariet 😉

slavik
19. sep 2009

mywiel ďakujem za mail.

adina22
19. sep 2009

deni - suhlasim, ale v nejakom odkaze od nobodyho uz bol spomenuty,aj nejake fotky som uz videla 😵

denisocka
19. sep 2009

ano,ved som ten odkaz hladala,bo som bola zvedava a veru,stalo zato ho pohladať

nobody
19. sep 2009

denisočka ..Petera umí ... teda grafiku excelentně
nebylo to myšlený, že by neuměl fotit .. to by mě zabil
tak já v průběhu příštího týdne ukážu ten matte painting ve svém podání

nobody
19. sep 2009

certica ... cb jsou vždycky nej, protože nemáš přímo vnucovaný barvy a nějak ten mozek to bere jako "lepší" - já mám čb hodně hodně ... ale nevím, kam to mám nastrkat ...jinak čb je těžká, ale z barevné dělaný grayscale je jednoduchý

zdravím vás .. to bylo vlasrtně hlavní, co jsem chtěl napsat 😀

denisocka
19. sep 2009

ja tu sedim už hodinu a lamem si hlavu s tým fotošopom 🙄

nobody
19. sep 2009

nelam 🙂
jako s tím kolorováním ... mmt

denisocka
19. sep 2009

😔 nejde to

nobody
19. sep 2009

kdysi jsem to tu četl, jak jsme probírali GIMP

a bylo to na netu
takže jsem to našel 😉

http://digiscrap.baby-cafe.cz/phot_maskovani/in...

denisocka
19. sep 2009
nobody
19. sep 2009

bibula ..jo, ta prezentace je super, ale trochu si to ten jejich program předělává a nejsou tam úplně přesně ty detaily, kvůli kterým to třeba je dobré ... třeba odrazy kolem řas, anebo na hmyzu štětinky na zadečku ..ale na ukázku to stačí
já bych předělal všechno 😀