Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
8. feb 2011

@miruska15 jaj nie len som sa ho vypytovala či chce brata odpoved bola pozitívna samozrejme 😝

marianka79
8. feb 2011

@miruska15 sisi sama sebe odpovedala 😀

marianka79
8. feb 2011

@miruska15 no ked som si pozerala tú gulu v poliklinike prišla tam žena ktorá ju velmi vychvalovala tak ma to presvedčilo a aj dali ju má

miruska15
8. feb 2011

@marianka79 tak sa jej opytam čo to je za čudo 😀 Idem krpca dat na poriadok

marianka79
8. feb 2011

vieš čo sa mi prednedávnom stalo? som ležala s drahým v posteli a ma tak napadlo že mu ukážem knihu od doren o anjeloch a ako som sa postavila sa mi tak zatočilo v hlave a cítila som taký tlak na hrudi tak som si hned naspet lahla ostalo mi divno to asi znamenie že nie knižku mu neukazuj je to na neho zhurta tak som to pochopila že ked bude vhodnejšia chvíla tak potom...

marianka79
8. feb 2011
miruska15
8. feb 2011

@marianka79 to by bolo nad moje chapanie asi 😀 😀 😀

miruska15
8. feb 2011

@marianka79 to ti asi tlak vyletel hore alebo dolu neviem a možno znamenie.

marianka79
8. feb 2011

@miruska15 hej to mávam s tým tlakom ale ten tlak na hrudi akoby ma niekto sotil naspet na postel

miruska15
8. feb 2011

@marianka79 tak to je naozaj zvlaštne.

marianka79
8. feb 2011

Zóna duchovna sa nachádza v ľavom rohu na úrovní dverí. Je vyjadrením našich životných postojov, názorov a kvality nášho duchovného života. Zodpovedá za náš vzťah k duchovnu ako takému, ale vyjadruje aj náš vzťah k sebe samému. V tejto zóne sa aktivuje aj sebavzdelávanie, rozvoj a duchovný rast. Zóna duchovna je v úzkom vzťahu so zónou partnerstva a navzájom sa ovplyvňujú. Ak nemáme vyriešený vzťah k sebe samému, nebude sa nám dariť ani vo vzťahoch k druhým ľuďom.

Do tohto sektoru umiestnite predmety vyjadrujúce váš vzťah k duchovnu a všetko čo prezentuje naše vnútro a duchovný rozvoj. Môžu to byť sochy svätých, mudrcov, mysliteľov, vašich duchovných vzorov či vodcov. Tento sektor aktivujú tiež obrazy hory, či jediného stromu napríklad s lavičkou, ktorý pobáda k rozjímaniu. Svoje miesto tu nájdu drobné skalky, či kamienky ktoré ste si nazbierali pri prechádzke v prírode, či predmety ktoré sú pre Vás spomienkou na chvíle rozjímania a pokoja. Je to miesto pre Váš malý „oltárik“, ktorý bude akoby mostom k vášmu vnútornému svetu. Aktívnym prvkom pre tento sektor je zem. Tento symbol podporujú hranaté predmety, či predmety vo farbe zeme, či predmety z hlineného materiálu. Zem je v tomto sektore spájaná s prvkom stability ako je hora, alebo skala, na rozdiel od zóny vzťahov, kde má prvok prijímajúci aspekt. Aktívnou farbou tejto zóny je biela.

miruska15
8. feb 2011

no už som tu ešte som si spravila mozarelu tak chrumem.
zaujmave mat doma svoj oltarik.

terez34
10. feb 2011

@marianka79 no marianka citam na tvojej liste ze si snazilka tak drzim palceky aby to vyslo super 🙂 🙂 🙂

ruzenkas
11. feb 2011

Ahoj Andělky, srdečně Vás všechny zdravím. Dlouho jsem se nedívala a teď jsem nakoukla a koukám, kolik jste toho napsali...🙂

@marianka79 Mariánko, četla jsem, jak jsi psala, že když věříš v Andělíčky, měla bys i v Boha. Já osobně jsem si cestu k Bohu prostě nenašla, snažila jsem se, rozjímala, četla, ale prostě nějak jsem nenašla, ale k Andělíčkům cítím svou velkou pokoru a dík za jejich ochranu. Myslíte, že to je špatně? Já věřím, že něco je-mimo Andělíčky, ale Boha to nenazývám...

Jak se jinak všichni máte? Zdravíčko je v pořádku?

marianka79
11. feb 2011

@ruzenkas ahoj moja a ty sa mi ako máš? 😵 no ked to tak cítiš že je to správne tak je to na tebe to je len moj názor ja len že slovo anjel je posol a slúži bohu tak ked veríš v silu anjelov tak veríš v boha to moj názor 😉 ale nie som nejaká prehnaná bohumilka 🙂

ruzenkas
11. feb 2011

@marianka79 Necítím, že to tak je úplně správně, ale zase nechci tvrdit, že v Boha věřím, když sama vím, že to cítím jinak. Děkuji, snažím se mít co nejlépe, ale moc to nejde. Za 14 dní mám kontrolu a mám teď nějaké problémy, takže se bojím, co mi dr. řekne a vše je ještě horší. Snažím se na to nemyslet, ale moc mi to nejde. A jak se máš Ty?

marianka79
16. feb 2011

@ruzenkas ahoj ruženka konečne som si našla čas no ja sa mám dobre zdravie slúži lásku mám patko je tiež zdravý čo viac si priat hmmmmmm no viem o niečom 🙂 ty máš velmi vela sily v sebe len sa drž myslím na teba a nech ti všetko dobre dopadne vieš u nás je jedna ženská čo má tiež to čo ty a je tiež plná sily pracuje, vobec nedá najavo čo jej je je veselá akoby ani nič nebolo a potom ju aj okolie tak berie možno niekde vo vnútri sa trápi ale bojuje tiež s touto chorobou tak aj ty bojuj a nevzdávaj sa oki??? 😉

marianka79
16. feb 2011

inak mala som prednedávnom zvláštny sen sedela som a zrazu zboku som zacítila teplo a ked som sa otočila bolo to ako kruh a z neho vychádzal teplý lúč v žltej až zlatej farbe a svietil na mna a ja som v tom sne vedela že to je svetlo od anjelov proste som to tak cítila

a sníval sa mi aj druhý sen čo úzko súvisel s týmto
išla som si kupovat knihu a mala som v ruke jednu a bola to biblia tak som si ju vzala a ked som ju otvorila tak boli v nej vystrihnuté obrázky ako tak v nej listujem všetky boli vystrihnuté tak som predavačovi vravela že ju nechcem nech mi ju vymení alebo vráti mi peniaze a on vravel že to nejde tak som sa nahnevala a neviem už čo som mu povedala ale on začal v tom utekat preč a aj žena čo bola vedla neho utekala za ním ten predavač mal velký strach v očiach pri úteku tak ani ked som ho volala spat neprišiel tak som si šla zobrat sama tie peniaze za knihu a boli tam samé drobné centy ale ked som sa pozrela bližšie boli to skor nejaké zlaté peniaze a bolo ich tam velmi vela a ja som sa v nich prehrabávala že si ich zoberiem za tú knihu

hmm prevládala tam tá zlatá farba tak neviem teraz čo to znamená 😖

luciaa86
19. feb 2011

@marianka79 ahoj ja som mala pred dvoma rokmi podobny sen: ''bola som v nejakej miestnosti kde nebolo nic vobec nic..zrazu sa objavilo zlate svetlo a zacalo ma oslepovat a okolo lietali take biele bodky alebo ako to nazvat..to svetlo svietilo namna akoby domna prenikalo a zacalo cez hlavu a prechadzalo cele telo.....zrazu som sa v tom sne strasne zlakla a nejaky hlas mi hovori ze sa nemam bat....a vtedy som sa zobudila cela spotena ....a asi pred mesiacom sa mi snivalo ze som bola v knihkupectve a citala som tam nejaku knihu a zrazu sa mi listy zacali pretacat same od seba a na pravej strane bolo pisane o bohu a na lavej o anjeloch...tiez neviem co to malo znamenat....a vela ale vela razy sa mi sniva a snivalo s mrtvymi blizkymi... ☹ a hlavne z jednym spoluziakom byvalim...ale ten mi vzdy povedal ze ma premna odkaz povedal v hadankach a odisiel...s prvym dietatom ked som bola tehotna mi povedal ze to bude chlapec a ze on nanas dava pozor ze to ma ako ulohu alebo take nieco... to som bola v nejakom 8tt a od vtedy chodil pravidelne..a zaujimave ze sme sa nerozpravali jak ludia akoze ustami ale myslienkami..a vzdy som vedela ze snivam a ze on je mrtvy a ze ma prisiel pozriet ako sa mam atd...aj som sa ho vzdy spytala jak sa ma a take veci co tam ''hore'' robi a ako tam je....

miruska15
22. feb 2011

@luciaa86 tak to je sila mne sa tiež sniva ale taketo až nie možno maš v sebe niečo čo pritahuje tych mrtvych a chcu to cez teba povevedat.Ano oni nam hovoria v hadankach každy sen je velka hadanka ktoru musiš rozluštit.Mne sa niečo stane potom si spomeniem že sa mi niečo snivalo a dam si to dokopy.Nie všetko negativne čo sa nam sniva je negativne skor opak je pravdou.mne sa nedavno snivalo ako spim a citila som že ma niekto drži za členky tak som sa pozrela a stala tam mala osoba nevidela som jej do tvare a držala ma chcelo sa mi kričat ale nedalo sa, v tom som sa prebudila.Nemam rada taketo žive sny bolo to strašidelne a nerozumiem tomu snu možno po čase ho pochopim.

luciaa86
22. feb 2011

@miruska15 ano mne sa aj vela krat zdalo neviem ci to bol len sen ci skutocnost ale spala som na bruchu a zrazu ma nejaka silna ruka tlacila cez chrbat do postele nevedela som dychat..raz som nato zobudila este vtedy priatela ze neviem dychat ze ma nieco tlaci a vtedy to prestalo.....to sa mi stalo asi 3 alebo 4 krat... ano a mas pravdu sen je velka hadanka a ten spoluziak mi stale hovori ze to co mi chce povedat-odkazat nemoze len tak pretoze to maju od boha tam hore zakazane, takze preto v tych hadankach...vela krat zamnou prisla babka a raz mi chytila ruky (v celom sne bola ticho nevydala ani hlasok) a zacala akoby madlit ci jako to napisat triet mi dlane o seba a potom to iste spravila aj mojmu otcovy..a minule prisla zamnou ze sa strasne hneva na svoju dceru lebo jej predala dom a chatu a ze uz nic nebude ako predtym....a ked mi pred rokom umrel dedko na druhy den sa mi snivalo ze stoji pri dverach a pozera namna ale nebala som sa len som nanho pozerala a pytala sa ci sa prisiel rozlucit kedze byvame daleko od seba asi 400km a ja som na pohreb akurat nemohla on povedal ze ano aspon takto a ze uz je vsetko tak ako ma byt ze je vsetko dobre....(trpel vaznou chorobou).......nikdy sa v sne nebojim ked sa mi sniva s mrtvymi skor som kludna a vzdy mam prenich vela otazok....naposledy ma ten spoluziak napriklad objal a velmi sa tesil a o tyzden nato som zistila ze som tehotna....(snazili sme sa o babo a neslo to takze ja som nedufala)....a povedal nieco nad cim stale rozmyslam ze: mozem sa tesit lebo on znova pride....nechapem stale nechapem co tym chcel povedat

miruska15
22. feb 2011

@luciaa86 jaj až zimomriavky a slzy do toho sa mi tlačia.Zvlaštne prečo nechapeme to čo nam mrtvy hovoria.Ja ked som mala asi 20 sa mi snivalo s Babkou a ta mi prišla povedat " Neboj sa 30 ešte oslaviš a potom finiš" akoby si si toto vysvetlila ja som si to vysvetlovala v tom najhoršom strašne som sa trapila a ked sa mi bližila 30 tak som sa bala.Napisala som do Života tam vyklada sny jeden pan a predstav si aj mi ho vyložil znamenalo to že po 30 začnem inak rozmyšlat,inak žit že sa proste zmenim a stalo sa.Takže od vtedy ked sa mi sniva niaky zly sen nemusi znamenat zlo my si ich nevieme spravne vyložit.A zvlaštne bolo ešte to že ten život vyšiel v den ked sme pochovavali svokra možno nahoda a možno nie.za mrtvych sa mame modlit a davat na omše možno to po nas chcu.
Dedko sa určite prišiel s tebou rozlučit.A Babka možno opak je pravdou možno je rada že sa predal ten dom ktovie.A o tych detoch ja ked som čakala prveho syna sa mi snivalo že moja sestra držala dieta a potom som kdesi čitala že ked drži dieta žena narodi sa ti chlapec a opačne.Pri druhom synovi sa mi to snivalo zase.Sny su premna zahady ktore ma fascinuju ale zaroven mam pred nimi rešpekt,niekedy sa bojim zaspat čo bude zase.

luciaa86
22. feb 2011

@miruska15 fuha stou 30kou to by som sa aj ja zlakla ale babka to urcite inak myslela 🙂 podla mna ti nikto nema pravo povedat kedy umries..je to podla mna zakazane aj tam hore aby nam take hovorili..... mne sa zasa niekedy casto snivavalo zo synom ze umiera alebo take nieco uz som ho videla aj v truhle aj na cintorine na hrobe lezal a okoloiduci mi vravela ze vam umrel syn a ja som strasne vrieskala zo sna ...alebo som ho videla padat zo schodov a tam som ho nasla pod schodami s dolamanymi vazmi 😢 tie sny boli hrozne kolko som sa tam naplakala ale aj ked som sa zobudila strasne som plakala nedalo sa to zastavit...a preto som strasne opatrna nic mu nedovolim nikam ho nechcem pustat a ostatny si uz omne myslia ze som paranoidna 😒 ale ked ja ma m strasny strach onho..vsak uz pri narodeni mal problem...keby som na doktora nenaliehala jak krava sibnuta tak mi umrie....preto ten strach

miruska15
22. feb 2011

@luciaa86 možno tie sny ti hovoria aby si bola opatrna a možno niečo ine.Nie vždy je realita to čo sa nam sniva a to ma vytača že neviem nerozumiem nechapem.Babka to myslela inak ako povedala ale v snoch je všetko inak.A aj anjeliky nam davaju znamenia aby sme boli ostražitejši a davali si pozor len tiež sa ich musime vediet naučit vidiet tie znamenia.

luciaa86
22. feb 2011

@miruska15 no presne o anjeloch mam viac knih a najviac sa mi pacia od Doreen Virtue,,, najoblubenejsia 🙂 aj karty mam odnej ....aj tu velku mapu..len uz som to vsetko dlho nedrzala v rukach kedze mam velmi malicko casu... 😔 ale verim aj v to ked nieco velmi velmi chcem tak to dostanem ...... ale verim aj v to ze ked nieco nema byt tak ako chceme tak to tak ani nebude lebo boh to ma inak zariadene 😀 aj ked kopu krat to smiesne teda nieje....vela razy som si myslela ze tak a tak by to bolo najlepsie a ked sa to nestalo tak ako som dufala, tak vtedy som si povedala chvalabohu ze to boh inak zariadil 🙂

miruska15
22. feb 2011

@luciaa86 božie cesty su nevyspitatelne.O Anjelikoch by ti porozpravali Dali alebo Linet alebo Marianka ty vedia toho viac ako ja ale milujem ich Anjelikov našich za to že su s nami ,že nas chrania,že nam davaju znamenia atd.Su to krasne a čiste bytosti ktore pomahaju všetkym len ludia nevedia dešifrovat znamenia.Ani ja to neviem 😉 ale chcela by som moc aj pohovorit si s nimi len to je vela vela učenia a meditacie a to chce čas ktory nemam.Možno ked deti vyrastu.

luciaa86
22. feb 2011

@miruska15 presne tak anjelom treba rozumiet pozorovat znamenia..nepaci sa mi napriklad ako sa spravaju niekedy ludia...ked je ZLE modlia sa prosia boha a anjelov o zazrak a ked sa ten zazrak stane..nepodakuju a vtedy ich nenapadne oco prosili a pripisuju to nejakej nahode alebo takto..lepsie to neviem momentalne vysvetlit 😀 takze tak...ja som niekedy otom hrozne vela precitala aj s knih aj s internetu ale ako pisem uz nato nieje tolko casu ako kedysi....inak chcela som sa spytat v tejto teme ci vidite to co ja ..vidim to vavcsinou loen za svetla a hlavne toho vela lieta vo vzduchu su to ako take bublinky priesvitne a ma to vselijaky tvar a je toho asi miliarda..vidim to len tak volne ked za zahladim hlavne na oblohu....nikde neviem najst co to je ale viac ludi co poznam to vidi....a niekto vobec...

motylka
24. feb 2011

Ahojte, ja vás stále čítam, aj keď som nemala nič nové, čím prispieť... k tým prosbám k anjelikom... mne to pripadá tiež také, že ľudia len prosia Boha a anjelov a napokon sa za to nepoďakujú... Ja ďakujem veľmi veľa, keď o niečo prosím a to zariadia a prípadne aj keď o to neprosím, som potom veľmi rada, že mi pomáhajú.
Tie sny sú ozaj zvláštne. Mne sa tiež sníva so zomrelými, hlavne moji babky a dedkovia, je to zvláštne veľmi. Keď sú v mojom sne, tak je to tak, že viem vo sne, že zomreli, vedia to všetci, čo sú tam so mnou, ale nebojíme sa ich, oni sú tam akoby normálne že žijú s nami ďalej, akurát minule som sa mojej mamy vo sne pýtala, že ako to bude vyzerať, keď babka druhýkrát zomrie a budeme jej robiť pohreb, že ako to vysvetlíme ľuďom, že ju znova pochovávame, keď už raz mala pohreb 😉 Ale som rada, že nemám z tých snov strach. Možno to má naznačiť, že sú s nami naďalej...
Ešte by som sa vás chcela opýtať, mojej dcérke zistili teraz, že jej telo si vytvára protilátky proti štítnej žľaze, budeme chodiť po vyšetreniach, ak chcem vypýtať pomoc pre ňu, mám sa obracať na mojich anjelov alebo na jej? Alebo na Boha? Viem vôbec vyprosiť zdravie pre iného? Čítala som u Doreen, že pomoc musí chcieť aj tá druhá strana, mám do toho zapojiť aj dcérku? Nechcem zasa, aby sa ona trápila tým, že je to niečo vážne, aj keď vie, že nemala dobré výsledky krvi, vysvetlila som jej to tak primerane si myslím, len ju nechcem zbytočne vystresovať, dosť sa stresujem ja.

ivanko8
25. feb 2011

@motylka ahoj. Netráp sa rozdelením na jej a svojich anjelov, choď rovno za "šéfom" liečiteľov - Rafaelom. On už bude vedieť, ako má porozdeľovať úlohy. Ak vieš nejakú kráku, prípadne aj zábavnú modlitbičku, môžete sa ju modliť spolu s dcérou.
Deti reagujú na situáciu v rodine a teda môže to byť reakcia aj na nejaký Tvoj problém. Netvrdím, že je to aj v tomto prípade tak, uvádzam to len ako možnosť na zamyslenie. Ochorenia v oblasti krku súvisia s komunikáciou a problémom niečo vyjadriť. Protilátky by mohli vyjadrovať priamo nesúhlas s niečím, čo je vyjadrované či už slovom, pohybom ale rozhodnutiami. Môže to byť tak Tvoj ako aj jej nesúhlas. Tvoja vnútorná nespokojnosť, že niečo nevieš, nechceš alebo nemôžeš vyjadriť. Jej nespokojnosť, že Tvoje niektoré vyjadrenia nie sú v súlade s láskou. Deti sú na to citlivejšie ako dospelí. Skúste sa porozprávať (postupne viackrát - ale nikdy netlačiť) o tom, o čom sa obidve rozprávate, či už medzi sebou alebo s inými. Čo sa jej páči na Tebe, čo by robila inak ako Ty. A prípadne prečo. Sleduj pri tom hlavne samu seba. Ak pocítiš vnútorný tlak pri niečom, môže to byť to "ono". Práve ten vnútorný tlak prenáša psychický problém na fyzický - na chorobu. Je jasné, že teraz bude zrejme najnepríjemnejšie pocity vyvolávať debata o chorobe, ale treba sa zamerať na niečo, čo bolo už predtým. Treba si dať pozor aj na to, že môžeš neprimerane intenzívne reagovať na čokoľvek. To správne "ono" sa prejaví odlišnejšie, treba si najprv pohovoriť o viacerých veciach, ktoré riešite okolo seba. A potom podľa možnosti to riešiť - aby sa ten vnútorný tlak uvoľnil.
Problémy okolo krku vyvoláva aj krik alebo hádky a nedorozumenia. Ale tieto sa skôr prejavia ako problémy s dýchacími cestami. V každom prípade môžete spoločne odriekať mantru, ktorá sa v tomto prípade odporúča:
"Vyhlasujem pokoj a harmóniu v sebe a vôkol seba."
Môžete si z toho urobiť napríklad aj nejaký spoločný rituál. Pokiaľ sa mu budete venovať denne, už po pár dňoch zistíš, že máš snahu vyjadiť sa alebo riešiť situácie inak. Využi to. Netráp sa až tak, či je niečo pre druhého vhodné, ak si myslíš, že by to mal vedieť alebo to prispeje k riešeniu problému.
Želám dcérke úspešné vyliečenie. Posielam obom úsmevy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂