Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
15. aug 2011

@ruzenkas ahoj ruži a za čo sa omlúvaš ja už sem tiež moc neprispievam (hanba mi!!! 😀 ) inak mám sa fajn dík za opýtanie skor je doležitejšie ako je tebe cicuška už je to ok??? inak zostava sa tu total vymenila ale tak to má byt je to ako šrotovné........vymen staré za nové 😀 😀 😀 😉 ale je to dobré ked táto téma pokračuje dalej pre tie ktoré hladajú pomoc a nevedia ako čo a kde tak len tak dalej

anjelikovia sú stále s nami aj s vami ......tak PVD vám všetkým želám 😵

veroveronika
30. aug 2011

ahojte, mate niekto skusenosti s metodou shamballa? 😕 🙂

linette
1. sep 2011

anjeliky krasny den vam prajem 😵
som tu zopar sto rokov nebola hamba 🙄 ..
som vas dosla pozdravit 😵 ako sa mate bambulky a ivanko? vidim tu nove tvare 😉 a tie starsie uz pomenej ☹
v mojom zivote sa za tu dobu, co som sem nechodievala plno plno veci udialo, zmenilo.. 😕 no a vietor ma sem znova zavial na konika tak to tu budem castejsie navstevovat 🙂
tak vam zelam krasny dnik, uzite si sviatok a vychutnajte si slniecko 😎

marianka79
1. sep 2011

@linette líííííííííííín ty si tehotnááááááááááááá 😲 😲 😲 😲 😲 wowoowowow paráááááda supééééééééééér 🙂 🙂 🙂 🙂

marianka79
1. sep 2011

@linette a hlavne gratulujem velmi sa teším ani si nevieš predstavit ako a trošku som aj smutná ved vieš...... ☹ ale moc moc moc ti to prajem ty kokso tak bude malý andelíček a ako to prežívaš hmmmm? 😎 😉

linette
3. sep 2011

@marianka79 ako to prezivam .. moju reakciu ti rozpisem radsej na skype ..
zatial si to stale neako extra neuvedomujem, byva mi casto zle asi aj preto .. parkrat som vracala, jednu noc az 9x .. casto ma napina, toci sa mi hlava.. v utorok som napriklad v banke odpadla.. mavam nizky tlak .. jest hocico neviem, jem este menej dokonca a hlavne sladke .. pit tiez neviem hocico .. chodim spavam so sliepkami a stale som unavena.. v robote som uz aj dost chybala.. este som schudla.. snad sa to uz ustali, uz si chcem aspon trocha uzit to slnko a niekde sa okupat alebo aspon niekam vyrazit na jednodnovy vyletik..
vcera som sa doobeda necitila moc dobre ale pobede mi uz bolo lepsie konecne 🙂
potom prides kocikat dufam 😉
a u teba je co noveho? pochval sa cica 😎

miruska15
3. sep 2011

@linette ahoj gratulujem .Tak si tehu to je super a snad pride na rad aj svadba čo??Juj ako sa tešim tak si uživaj aj ked teraz je to tažke ale to prejde.Ja som S matom odpadla na Hrade v Bojniciach 😀 a tieto dve som ani nevedela že som v tom.Tak sa držkaj papaj a spinkaj. 😉

denisocka
3. sep 2011

@linette gratulujem moja ,teším sa s tebou 🙂 a čo, svadba ? aj mna najdeš na skype cica 🙂

denisocka
3. sep 2011

@veroveronika no,mala som slubene,že budem zavätena do šambaly,ale človek mieni,a osud meni

veroveronika
3. sep 2011

@denisocka co sa stalo?, ci nechces blizsie komentovat?

denisocka
3. sep 2011

@veroveronika jaj,nič take.len sa prerušili kontakty s dotyčnou osobou,čo to mala urobit

sendinka
4. sep 2011

ja osobne skúsenosti nemám,resp.nepamätám sa,ale moja osemročná dcéra sa odmalička rozpráva a hrá s anjelmi,majú svoje mená a ja jej úprimne verím.Preto som sa tu dnes prihlásila,lebo by som rada pridala pár príspevkov a rada odpoviem na otázky o dnešných deťoch,pretože sa tomu venujem trochu hlbšie,po tom,ako sa mi narodila moja tretia dcéra keď som mala 41,5 roka. Je to krištáľové dieťa a moja najväčšia učiteľka.
Dnes doktori veľmi radi dávajú nálepky hyperaktívne dieťa,alebo autista a pritom stačí,aby ste také dieťa začali najprv prijímať také,aké je a potom sa "autista" a "hyperaktívne dieťa" stane vašim najlepším priateľom a učiteľom,ktoré vás bezpodmienečne miluje.
Na dnes stačí,teším sa na vaše otázky a názory.

linette
4. sep 2011

mirus, deni dakujem 🙂 ste zlate.. no svadbu zatial nechystam, nechcem to uponahlat ... ved vsetko ma svoj cas 😉
miri tiez som nevedela ze som tehotna, ziadne priznaky som nemala a teraz ma to asi dohana 😒

miruska15
4. sep 2011

@linette jej maličke je krasne božinku taky malinky človiečik.Tešim sa s tebou držkaj sa pa pa 😉

ada32
5. sep 2011

ahojte anjelicky.

@linette gratulujem k tehu. vsetko to prejde a potom uz si to budes len uzivat 🙂

@sendinka citala som o kristalovych detoch / resp. indigovych/, moj syn ma velky komunikacny problem s celym svetom , bohuzial aj so mnou, tiez ho oznacuju za hyperaktivneho, budem sa to najblizsie snazit riesit na konstalaciach, snad sa tam nieco uvolni ☹ ale pochybujem ze patri prave k tejto skupine deti, kedze sa zaujima len o armadu, je silne militantne zalozeny a ma pocit ze musi chranit cely narod. ☹ velmi zle ked ma rodic pocit ze svoje dieta absolutne miluje ale jeho rozmyslanie a prejavy su akoby z inej planety, na inej vlnovej dlzke a k tomu podfarbene pubertalnou aroganciou.
a komunikacia konci takmer vzdy hadkou.co sa s tym da robit....

jery51
6. sep 2011

@linette gratuluuujem aj ja 😵
ja som tu tiež dlhoooo nebola.... a ked bola ni tu nebol 😕
ale teší sa, že to znova ožilo!!!

@sendinka
máš pravdu , v tom, že deti su naši najväčší učitelia....
aj ja mám takého špunta 🙂

linette
6. sep 2011

@miruska15 ty sa tusim tesis viacej ako ja 😀 som velmi zvedava co to bude, doma mi hovoria ze je velke a ze to bude chlapec .. (sudia podla fotiek) .. no mne sa zda, ze ma normalne rozmery

@ada32
@jery51
dakujem 🙂
mozno sa to tu znova rozkive a bude sa tu pisat o sto sest ako volakedy .. 😉

linette
6. sep 2011

Rok 2012 je pre indigové deti veľmi významný. Podľa predpovedí Mayov v tom roku dôjde k "veľkému prechodu", k zmene po tom, čo sa slnko a Zem ocitne na jednej priamke, ukazujúcej smerom k stredu galaxie. Táto pozícia údajne vyvolá zánik troj-rozmerného modelu sveta. Obyvatelia Zeme budú mať príležitosť žiť vo svete štvor-rozmernom. Ale tá ponuka sa bude týkať len tých, ktorí majú myseľ rozvinutú do potrebnej úrovne - indigových detí.

Pozrite sa pozornejšie na svoje potomstvo. Výskumníci tvrdia, že až 95 % detí, narodených po roku 1994, sú deťmi indigovými. Toto fascinujúce prídavné meno je odvodené od farby óry okolo ich tiel. Vnútorné telesné orgány týchto detí majú iné funkcie. A ich imúnny systém je niekoľkokrát silnejší, než u priemerného človeka. Tieto deti majú takisto inú DNA - mutovanú. Inými slovami, pokiaľ ide o DNA, milióny obyvateľov tejto planéty vôbec nie sú ľuďmi. Na javisko sa teraz pomaly ale isto šplhá rasa nových bytostí.

silviadaisy30
7. sep 2011

ahojte citala som vas trocha spätne a je to velmi zaujimava tematika,,,man by zaujimala ta kniha Kniha duchov co ste tu o nej pisali,zda sa byt velmi zaujimava a kazdy si ju pochvaluje ale neni ju dostat,nemate niekto v umysle ju predat rada odkupim,a mozno by sa nasla dobra dusa co by mi ju len poziciala... 🙂 🙂 alebo na vymenu za nejaku inu,,mam knihy aj o anjeloch 🙂

sendinka
7. sep 2011

@jery51
Tak to je skvelé,pretože život s takýmto dieťaťom je úžasný.Môžeš mi napísať niečo o tvojich zážitkoch ? Chcela by som totiž pomáhať aj iným maminkám,aby spoznali vo svojom dieťati "anjela".Krásny deň.

bianka1
7. sep 2011

@silviadaisy30 knihu si môžeš stiahnuť do pc a vytlačiť ako ja 🙂 knihu vrelo odporúčam 😵

silviadaisy30
7. sep 2011

@bianka1 dakujem pekne uz som ju zacala citat 🙂 🙂

certica
7. sep 2011

@linette vaau, ake spravy 😵 gratulujem a zelam, nech ti tehu prijemne plynie, nevolnosti verim coskoro ustanu 🙂

ako tu hromadne chvalite knihu duchov, tak ja idem trosku oponovat 😀 - ako po obsahovo-informativnej stranke fajn, ok, ale pride mi prilis autoritativna, postradam v nej akusi lahkost. kedze je to cele vo forme dialogu otazka - odpoved, upresnim, ze sa mi konkretne jedna o styl odpovedi...

linette
7. sep 2011

@certica dakujem 🙂 to bola sprava aj pre mna ked som zbadala tie dve ciarky.. 😀 teraz sa na tom smejem..

linette
7. sep 2011

teraz som si neni ista aku knihu spominate .. mate na mysli tu, co mywiel posielala? .. lebo tu este stale nemam docitanu 😝 a da sa stiahnut na nete cela ..

certica
7. sep 2011

nie, nie lin, to je ina kniha

silviadaisy30
7. sep 2011

a ako ste sa bavili o tej knihe Chatrc,tak aj tu som si objednala,tak dufam ze bude taka dobra ako ste o nej pisali,,,

sendinka
8. sep 2011

@ada32
ahoj,myslím,že najdôležitejšie je "nechať to byť!,pretože čomu venujeme svoje myšlienky,tomu dodávame energiu.Skús svoje dieťa "len" pozorovať a neočakávať dopredu žiadne správanie,slová a pod.

luciaa86
11. sep 2011

venuje sa tu niekto aj snom???asi pred 2 tyzdnami sa mi snivalo ze mi vypadali vsetky vlasy,snivalo sa mi to viac krat za sebou...a vzdy to bolo nejako inak raz ze som si parochnu umyvala vo vani alebo ze som si svoje vlasy drzala v ruke a tak.....a vcera som zistila ze kamarat ma rakovinu a chodi n chemo cize mu vypadali vlasy...moze to suvisiet s tym???