Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
19. sep 2011

@certica dakujem 😉 maly sa zase podoba na mojho otca ked bol maly 🙂 a ty ako sa mas? 🙂

ivi87
20. sep 2011

@marianka79 ďakujem za link, idem kuk 🙂 aj keď som si povedala, že dotyčný kontakt na mňa má, vie o mojich sympatiách, keď prestane mať strach zo žien, možno sa raz ozve.... len či už nebude potom pre neho neskoro 😀 ... nechcem to síliť...

snažím sa mať pozitívne myšlienky (teraz už myslím všeobecne), no nie vždy sa to darí.. preto vás obdivujem, keď to viete, alebo ste sa to určitým spôsobom naučili 🙂 ja mám stále kopu myšlienok v hlave, či už ráno vstanem, umývam sa, idem do práce, v práci... cestou domov, doma, pred spaním.. proste stále 🙂 nehovorím, že sú len negatívne, na také sa snažím rýchlo zabudnúť, alebo začať myslieť na niečo krajšie...

@linette áno to máš pravdu, už sa mi to tiež veľakrát osvedčilo, že keď som sa na niečo vybodla, tak to just prišlo 😀

ináč ma zaujalo to, ako anjelikov vidíš na ostrovčeku... to si ten ostrovček začneš predstavovať, ako keď napr. ide spať a tak si človek predsníva niečo... a potom sa to akosi samovoľne pokračuje... tak to je ono? tá fantázia? tá komunikácia?

a ako ich voláte na pomoc? ako ich oslovíte? po mene alebo anjelik?
ja som v tomto úplný začiatočník, prepáčte že sa vás na to pýtam, no zaujíma ma to veľmi 🙂

pomohli vám aj v nejakých moc ťažkých chvíľach?

linette
20. sep 2011

@mywiel wau uz rocik bude mat, to ten cas letiiii 😕
juj ale su velmi pekne tie deticky 😵 😵 😵 narastli veru a z kayi je slecna uz 😉

linette
20. sep 2011

@ivi87 ja mavam problemi so spanim a ked v noci sa moc prehadzujem tak uz idem na moj ostrovcek .. je to vlastne moje miesto, kam chodim, len si predstavim ze som na ostrove a ostatne uz ide samo .. davam tomu volny priebeh, co zbadam, uvidim .. sice uz ho trocha poznam, tak si zajdem napriklad do mora s delfinmi 😀 .. a co je zaujimave mam na sebe vzdy tie iste saty, saty po zem, take duhove farebne .. a niekedy tam dojdu aj anjelickovia alebo ked si ich privolam .. a potom uz zaspim vacsinou ..
je dobre si predstavit neake miesto a poprechadzat sa tam, vypnut myslienky a rozhliadnut sa okolo seba, ze co tam vidis.. ci velky vodopad, piesok, riecku, jazero, more, les..
ja ich volam vacsinou anjelickovia, anjelik .. silno na nich myslim, prosim ich, .. a veru, ze mi pomohli velakrat .. a samozrejme dakujem 😵 v poslednej dobe volam aj jezisa .. lebo som riesila dost vazne veci pre mna a tak spontanne som si na neho spomenula a volala ho .. a veru aj on pomohol 😵 😵 😵

linette
20. sep 2011

@ivi87 o tej laske ma este napadlo .. poznas mantru shima shima? .. opakuje sa to tam, nic ine sa tam nespieva.. malo by to byt v indianskej reci a v preklade je to laska.. spievas a privolas lasku okolo seba.. patri k mojim oblubenym 😵

ivi87
20. sep 2011

@linette ďakujem aj tebe za link, no teraz som ešte v prací, už pomaly končím, tak si to na youtube pozriem večer, nakoľko tu v práci ho máme bloknutý 😠
môžem sa ťa ešte niečo spýtať? keď si napr. predstavím les a pôjdem tam a potom ak niečo uvidím - ako si písala riečku, skaly alebo také veci, to aj niečo znamená? má to nejaký význam čo uvidím?

no vyskúšam dnes aj to čo mi @marianka79 poslala ten link... s tými kartami to bolo fajn 🙂 to sa mi najviac páčilo.. nebudem myslieť na konkrétneho človeka, ale na lásku 🙂 lebo som zistila, že to ma v živote veľmi napĺňa.. nechcem mať vzťah silou mocou, no keď mám koho ľúbiť (aj keď lúbim rodinu, no toto je iná láska), tak som šťastnejšia ako takto... i keď všetko má svoje plusy a mínusy 🙂

@linette ty si už skúšala tú mantru? ako ti pomohla? ak to nie je tajné 🙂

a ďakujem vám veľmi pekne za vysvetlenie a pomoc 😉 dnes mám chuť sa prejsť cez les, tak snáď sa mi to podarí... 🙂

linette
20. sep 2011

@ivi87 isto to ma svoj zmysel a vyznam 😉 ja to vyuzivam na to, aby som lahsie zaspala 😀
ono v podstate je to taka meditacia, kedy sa uvolnis a citis sa lepsie 😉
neviem ako, ale u nas teraz prsalo a veru po dazdi mne les krasne vonia .. 😵 ak mas moznost a chut tak urcite si zajdi 😉
ja mnatry pocuvam castejsie 🙂 no nie vzdy, lebo niekedy ma z nich hlava rozboli .. to sa skor musim citit na mantru ..
mantra mi napriklad zlepsi naladu, alebo sa pri nej poriadne vyplacem ked ma nieco trapy a ulavi sa mi ..
co sa mi tak zaujimave stalo (bolo to davnejsie) ze som nad volacim rozmyslala dlho a pustala som si om asatoma .. a za par minut ma hned napadlo co som potrebovala.. vtedy som si to neuvedomila ze preco, ale casom som prisla na to, ze to ta mantra ucinkovala.. 🙂 aj gayatri mantra je uzasna, om namo, om mani padme hum .. vela vela velmi vela mantier je.. su aj stranky, kde opisuju ktora je na co ..
dnes ma cakal narocnejsi den u lekara a vcera som si popustala mantry a pri nich ako som ich "spievala" (co spievat neviem 😀 ) som v duchu ziadala aby mi pomohli zvladnut dnesny den.. nemam sajnu koho som prosila ale ten dnesny den som zvladla 🙂

linette
20. sep 2011

toto je rychla verzia gayatri ..

https://www.youtube.com/watch?v=Sl_ExU46KXE

Táto verzia Gayatri Mantra je vhodná ako hudobný podklad pri práci. Je veľmi melodická, a dôležité je to, že pri počúvaní lieči. Nemusíte sa ani zrelaxovať (ale samozrejme môžete) a predsa pôsobí. Pomalšie verzie sú vhodné pre hĺbkovú meditáciu.

OM BHUR BHUVAH SVAHA
TAT SAVITUR VARENYAM
BHARGO DEVASYA DHIMAHI
DHIYO YONAH PRACHODAYAT

Oh God! You are the Giver of Life,
Remover of pain and sorrow,
The Bestower of happiness,
Oh! Creator of the Universe,
May we receive your supreme illumination,
May You guide our minds on the right path.

Ó Bože! Ty si darca života,
Odstraňovač bolesti a smútku,
Ten, kto prepožičiava šťastie,
Ó! Stvoriteľ sveta,
Smieme dostať najvyššie osvietenie,
Smieš viesť našu myseľ na správnu cestu.

ivi87
20. sep 2011

@linette to áno, to má význam, no ja som to myslela tak, že tie určite veci, ktoré sa ti vybavia v tom lese napr. po nejakom čase čo sa bude prechádzať, tak odrazu niečo zbadám, napr. skalu, rieku, veveričku... 🙂 či tieto veci majú nejaký význam, či niečo zosobňujú? naznačujú?

waaaau tak dnes si popozerám mantry, mala by som si ich vedieť vygoogliť, to je super, keď ti to tak pomohlo

😉 tým pádom aj u lekára všetko v poriadku?

linette
20. sep 2011

@ivi87 ano ma to vyznam, len ti nepoviem ze aky 😖 symboliku alebo znamenie, naznacenie niecoho .. a dolezite su aj pocity ako sa vo svojej krajinke citis.. ci ti tam je zima, teplo .. koho tam stretnes, ako sa k tebe chova.. ludia mozu prist sami, mozes si ich pozvat, mozes lasku posielat..

neviem ci vdaka mantier, ja som prosila uz kazdeho aby mi pomohol, pretoze ja som velky strachopud u lekara a strasne sa bojim .. a v tom, ze som to prekonala mi velmi pomohli 😵 😵 😵 pre moj velky strach je to nieco neuveritelne ..

linette
20. sep 2011

@ivi87 mas doma aj karticky anjelske? ..
ja si ich z casu na cas zvyknem vykladat .. a predstav si, ze mi tam vyslo dieta .. to som si ale vtedy inak vysvetlovala.. zeby ma na to anjeli dopredu pripravili 😕

linette
20. sep 2011

31.3. 2011 som si vykladala karty .. vsetky dali zmysel a velky ..
len neviem ci to bude vidno ..

ivi87
21. sep 2011

@linette včera som prišla až neskoro domov, bola som pozrieť babku, tak som sa len ospršila a zaspala som ako dudok 🙂 ale dnes sa tam vydám 🙂 normálne už niekoľko dní cítim takú obrovskú potrebu ísť niekam do lesa, do prírody, že by to aj hádam mohlo ísť aspoň takto v myšlienkach 🙂

doma nemám anjelské karty.. kamoška má, aj vykladá... lebo ja asi nemám ten dar, aby som to správne pochopila ☹ mám iba také normálne na veštenie, už ich mám asi od puberty, kedy som si ich kúpila v Dráčiku či kde a veľmi sa mi páčili 🙂 tie si niekedy vyložím, no neviem či im správne rozumiem, skôr nie....
aj na tieto 3 keď sa pozerám, tak všetky na mňa vplývajú pozitívne, hlavne tá naľavo, no nevedela by som tam nájsť význam, kebyže mi nepovieš ☹

ináč aj ja som taký strachopud, čo sa lekárov týka... už len keď mi krv berú, tak si ma tam sestrička pre istotu nechá, nech neodpadnem 😀 a čo sa zubárov týka, tak to strach najväčšíííí !

pikino
21. sep 2011

Ahojte dievčatá akurát som si vás začala čítať som na 35 strane a velmi sa mi to zatial páči.

Ale o inom som chcela, dnes sa mi snívalo niekolko snov zatial spomeniem len dva v jednom som ukladala karty ako pri solitery (to preto, že som ich večer hrala) lenže tie karty žiarili silným jasným bielym svetlom, ten sen sa mi prisnil dva krát za noc a medzitým jeden desivý a potom sa mi snívalo o účte na ktorom sú čísla 12,20 na nete som si našla že to znamená koniec niečoho a most prelievanie síl. Dnes som sa mala stretnuť s jednou známou na ktoru som pred spaním myslela (z čisto sebeckých dôvodov, mali sme sa stretnuť v eurovei a ja som tam ešte nebola autom a mala som strach) a dnes napísala že jej umrela babička. Môže to mať spojitosť alebo ma čaká ešte niečo?

linette
22. sep 2011

@ivi87 anjelskymi sa nevesti .. ja vestit neviem .. anjelske si obcas vylozim a niekedy pochopim, niekedy nie, co mi odkazuju .. aj tento vyklad som si najprv uplne inak vysvetlila a az po case som zistila, co to malo znamenat..
prva karta je nova laska, druha inspirace a tretia deti ..
nehovor si, ze nemas ten dar.. co ked sa milo prekvapis 😉 a anjelske karty isto pochopis, lebo je to v brozurke tak opisane, ze si dokazes najst odpoved.. ak nie hned tak po case 😉 🙂 😵
samozrejme treba vykladat ked sa na to citime a doverujeme, nie zo zvedavosti ..
ta karta nalavo ti udrela do oci?? .. nemoze to byt nahoda - zeby nova laska alebo obnovujuci sa stary vztah ?? 🙂

no o tej krvi by som ti vedela rozpravat teda .. ja som fakt tazky exemplar, darinka by to dokazala .. a teraz ako tehotna.. fuuu sama sa cudujem ako som to zvladla a nie raz .. 😕
zubarov som sa tiez velmi bala, ale som si nasla super zubara a len toho ako lekara sa nebojim 😀 takze odporucam 😉

linette
22. sep 2011

@pikino vitaj 😉
to mi je luto ☹ ☹
vela ti neporadim.. no kazdy sen nieco znamena .. to, ze snivas viacej za noc mi pripominas mna .. 😅
odporucam ti sny si zapisovat kym si ich pamatas a ak sa nieco prihodi pripis to k tomu .. po case zistis, ktory sen co moze znamenat ..
sny su odkazom pre kazdeho inac, malokedy sa zhoduju..
tolko moj nazor ..

pikino
22. sep 2011

@linette asi si ich vážne začnem zapisovať. Mne sa snívajú väčšinou šialené sny, ktoré keď potom rozprávam babám tak mi povediam, že som bosorka :D. Keď o niektorom sne viem že je dôležitý tak si ho pamatám aj niekolko rokov. Aj keď málokedy zistím čo znamenal. Ja si inak väčšinou pamatam ráno každý sen čo sa mi sníval. Aj keď niektoré by som radšej rýchlo zabudla.

ivi87
23. sep 2011

kočky, prajem vám krásne piatkové ránko 🙂 konečne je pred nami víkend 🙂

@linette neviem či som sa správne vyjadrila, asi skôr nie, keď som to nazvala veštením, no ony to tak hovorili... ale keď vykladala teda tie anjelské, tak aj kamoškám a že vraj to čo im povedala, či o ich minulosti a pod. sedelo... aj ja keď som sa pýtala ohľadom jedného kamaráta, kt. to má ťažké, tak mi povedala veci, kt. sedeli....
linette a ako si si tie karty pochopila na prvýkrát? - ak to nie je tajné 🙂 vidím, že čakáš bábätko, tak to to malo znamenať, no čo tie 2 karty predtým?
no udrela mi do očí tá karta lásky, ale podľa mňa je to len náhoda 🙂 tá karta je pekná - ale aj všetky ostatné... no možno preto ma zaujala, lebo je prvá? 🙂 obnovujúci sa starý vzťah sa konať nebude, to nechcem 😀 to by som šla zas do tej istej rieky, do kt. som vstúpila už 2x a tretíkrát neurobím tú istú chybu, nič sa nezmenilo predtým a teraz by sa už ťažko... prajem mu nech je šťastný a aj ja chcem byť 😀

no krv a zubári wuuuuaaa 😅 ty si odkiaľ? nie si z BA? lebo ja som bola pred mesiacom u jednej novej zubárky, akože je výborná, možno by ma aj zbavila strachu, no je neskutočne moc drahá 😒 ale nehorázne.... tak preto sa pýtam, že ak si z BA, či by si mi ho mohla odporučiť 🙂

@pikino ahooj 🙂 nie si sama, aj mne sa snívajú občas iné haluze 😀 niekedy sa sen opakuje aj viac nocí za sebou, alebo niekedy aj trošku pokračuje... a niekedy zas také veľmi fajn, len tiež neviem čo znamenajú 🙂 aj dnes v noci... akurát mám z toho už otázniky v hlave 😀

pikino
23. sep 2011

Ahojte

no dnes v noci to nebolo až také strašne najprv sa mi snívalo že som mala za manžela vraha, nebol to moj naozajstný manžel tento vyzeral uplne inak, bol starší a mal šedivú bradu. Točilo sa to okolo nejakého podvodu vo firme. Naprv sa mi snívalo ako sme sa brali v kostole, už tam som vedela že to nebude dobré. Potom som sa začala špárať v papieroch vo firme a zistila som že zabil nejakého kolegu a koniec bol taký, že prišiel domov sadol si do kresla ja som mu robila čaj a on si všimol že oproti v knižnici trčí kniha, v tej knihe schovával dôležité papiere, takže hneď vedel že som sa tam hrabala a všetko viem. Niesla som mu ten horuci čaj a on sa ma rovno spýtal či všetko viem. Priznala som sa. Vedela som, že ak by som mu dala zámienku tak ma zabije. Preto som mu povedala, že ho milujem a nikdy neprezradím čo viem. No hotová detektívka. :D

A potom sa mi snívalo že mi šlohli auto spred štadiona na Pasienkoch v BA a ja som išla za nejakým známim mafiánom nech mi ho nájde. Prišla som do nejakého skladu kde makali vietnamci, balili nejaké krabice a on sedel v vzadu na terase v náruči držal malého chlapčeka černoška a vedla neho sedelo väčšie dievčatko tiež čierne. Telefonoval a nadával, že mu zdrhla žena a že mu nechala deti na krku. No a slubil mi že to auto nájde :D

ivi87
23. sep 2011

@pikino 😀 no aké príbehy, fakt ako detektívka 😀

vyspala si sa vôbec? 😀 😀

pikino
23. sep 2011

@ivi87 vyspala dnes dokonca až do pol deviatej lebo moje dieťa výnimočne spalo tak dlho. Mne takéto sny nevadia, tieto su v kategorii oddychovky. Potom mám ešte kategoriu strašidelne + čo si mám o tomto myslieť a 3. kategoria su nočne mory, ktoré sa mi snívaju raz za čas a týkajú sa mojej rodiny.

ivi87
23. sep 2011

@pikino fíííha, ty to máš ako rozdelené 🙂 no super, že si mohla tak dlho spinkať, ja sa už neviem dočkať víkendu, kedy sa poriadne do obeda vychrápem doslova 😀 a možno just nie, keďže sa na to tak teším... len mňa toto ranné vstávanie ubíja... 😀 za celý život si neviem zvyknúť vstávať pravidelne o 6ej, niekedy skôr... stále je to s premáhaním 😀

pikino
23. sep 2011

@ivi87 ano všetko pekne zaškatulkované :D, Ja som sa ták tešila že vstala tak neskoro, síce o siedmej začala strašne plakať mala nočnú moru ale potom ju to asi tak vyčerpalo že znova zaspala. Inokedy už o takom čase je hore. Veď mne zachvílu tiež padla o týždeň idem do práce a začnem vstávať o šiestej. Ma to zabije.

pikino
23. sep 2011

Inak teraz som si spomenula ešte na jednu vec z dnešneho ráno. Zobudila som sa nemohla som sa hýbať, otočiž krk ani hlavu znažila som sa zdvyhnuť ruku a nešlo. A počula som niekoho hovoriť, ale pamatam si iba slovo pusa. Potom som sa prebrala a cítila som v krku takú hrču strachu. NO bleeee. To mám za to že som písala, že mne sa to nestáva a v poslednej dobe v kuse. :P

ivi87
23. sep 2011

@pikino tak si pekne užívaj posledné dni spánku 🙂 a vyspi sa do sýtosti 🙂 malá alebo malý nechodí do škôlky? by si si mohla pospať ešte dokedy by si chcela 🙂

to, že si nemohla ničím pohnúť, nebol ešte sen? že si sa preberala, ale ešte sa ti niečo snívalo...? alebo si spala v zlej polohe a telo ti stŕplo? mne sa to občas stane s rukou 😀 potom si dám facku ani neviem ako, keďže ruku necítím 😀 ale už sa mi to dlho nestalo... dúfam, že ani nestane, je to dosť nepríjemné... a keď celé telo by som nemala cítiť, ako ty, tak to už musí byť fesť nepríjemné..

@linette kde siiii kočka, chýbaš mi tu 🙂

pikino
23. sep 2011

@ivi87 podla toho čo mám naštudované je to chyba mozgu, ked sa vedomie preberie ale mozog ešte nestihne aktivovať telo, ktoré počas spánku paralizuje aby sme si neublížili. Ono je to taký polospánok,polovedomie. Väčšinou ma to netrápi len v poslednej dobe ten blbý pocit, že v tej izbe nie som vtedy sama a dnes ešte aj tie hlasy. bleeeee. Ruky mávam strpnute často, začalo to v tehu a odvtedy sa v kuse budím na strpnutu ruku už som si zvykla a v poslednej dobe mi trpne palec na pravej nohe. Tak to nechápem ako. Či ho nejako vykrúcam v spánku :D

Malá ide do škôlky tiež od októbra pôjdeme spolu makať 🙂

linette
23. sep 2011

@ivi87 uz som tu, uz si si ma pritiahla 🙂

ja anjelske karty nepovazujem za vestecke, kedze tam ani jedna zla karta neni 🙂 vsetky su pekne a hovoria pravdu .. a tvoja kamaratka ak ma ten dar tak vie s anjelikmi pekne komunikovat a preklada od nich len to, co oni odkazuju 😵
ja teda vestit neviem, k tarotovym mam respekt aj strach od nich, teda od jednej karty urcite.. a tieto anjelske si vykladam ked uz fakt som zufala a neviem uz nic tak si necham od nich poradit.. len malokedy ich pocuvnem 🙄
ta prva karta veru suvisela s laskou, ta druha uz neviem s cim a ta tretia s babatkom ..
riesila som trocha partnersky vztah a ked som si ju vytiahla som bola len viacej zmatena, potom som to pochopila tak ako sa to na prvykrat chape a nakoniec sedel ten dalsi vyraz = obnovenie starej lasky... a aj to babo potom sedelo .. a to vsetko s par mesacnym odstupom a nie hned..
takze vykladat cudziemu si netrufam 😅 😝
my tu v teme na nahody neverime, lebo vieme, ze neexistuju 😉 takze to nahoda nieje, ze prave karta lasky sa ti zapacila.. nevysvetluj si to logicky, to prve je spravne, co ide od srdca a prve co ta napadne 😉
nie som z ba, no mam tiez draheho sukromnika.. ale fakt brutalneho pfuj pfuj pfuj .. mi aj zub trhal a nekrvacalo mi dasno, aj ma rezal a nic ma nebolelo.. dokonca mi uz dva zuby zachranil.. to som sa k nemu ja nachodila a uz dovolenku pri mori u neho nechala.. ale tak som s nim spokojna a ked uz, radsej si priplatim, len aby to bolo poriadne spravene, nez chodit opakovane s vypadnutou blombou a znasat injekcie pri mojom strachu .. (navyse u statneho sa tiez plati) .. no ale myslim, ze moj bude lacnejsi od bratislavskeho 😉

linette
23. sep 2011

@pikino je to zaujimave, co pises, zeby ta niekto navstivil? 😕
mne sa raz stalo, ze som si tu sedela pri pc a taky ako vanok ma pohladkal.. nebol to obycajny vanok ako na ulici ale taky, ze som citila, ze ma to pohladkalo.. a islo to cez tvar a ruku tusim .. a okna sme mali zavrete, cize prievan to nebol .. a raz ked som zaspavala uz v hladine polospiacej som citila ako mi niekto ruku pohladkal.. a obcas som svoje meno pocula 😀 😀 😀 ako hotovy blazon .. pri hudbe, ktora isla nahlas, som tak kludnym hlasom pocula ze ma oslovili .. najprv som si myslela ze mama krici z kupelni a tak som sa jej pytala co chce a ona, ze nic nehovori...
zrejme som k tomu neprikladala doraz, vobec som sa nebala, len som sa rehotala, ze mi zacina hrabat a potom to prestalo .. som sa tym dalej nezaoberala ..

babke sa raz stalo, ze tiez bola v postely a citila, ze ju niekto chytil za ruku.. ze aj svetlo zazla ale nikoho nevidela.. a jej prva reakcia bola na dedka, aj sa pytala, ze ci je tam, ci to je on.. som mala zimomriavky ked mi to hovorila a slzy v ociach
som je povedala, ze to bol moj dedko.. aj moja prva myslienka to bola, ze on..