Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ivi87
12. okt 2011

a potom ešte niečo... keď všetky baby odišli a zostala som s kamoškou, kt. vykladá anjelské karty a rozumie sa tomuto a s jej sestrou, tak sme vytiahli kyvadlo 😒 totižto boli sme v byte kamoškinej kamošky, kt. je mimo SR teraz a venuje sa neviem čomu všetkému a teraz jej strážia byt na 2 týždne a zrejme si ho zoberu ďalej do podnájmu... no a aby som sa k tomu dostala... vlastne nezobrali sme to kyvadlo, lebo to nevieme kde má, ale tú podložku, ten kruh.. kyvadlo sme si jednoducho urobili z nejakého motúzu a neviem čoho kovového... či akého.. ešte chcem podotknúť, že kamoškina sestra do tohto moc ísť nechce, lebo ona má skôr v sebe ten opak svojej sestry, čo má bližšie k čistým veciam, k anjelom... tak táto cíti, že skôr vycíti a priťahuje tie zlé veci... a nechce do toho ísť... preto aj teraz si najskôr len čítala a pozerala na nás... pýtala som sa ja, pýtala sa kamoška... lenže sme boli blbé, lebo sa stačí asi raz - dvakrát spýtať a my sme sa asi v tej eufórii chceli uisťovať stále.. až napokon som mala kyvadlo v ruke ja, som ho išla ustáliť, nech sa nehýbe, kým sa niečo spýtam, a ako som ho púštala, ono mi šlo za prstom akoby tam bolo nalepené, až ma zatriaslo... možno už to sme mali brať ako znamenie, varovanie, že radšej nepokračuj.. potom sa do toho dala aj kamoškina sesta... šli sme teda do kuchyne, lebo predtým sme boli v spálni... sadli sme si, a chytila to do ruky tá jej sestra... mala tak kľudnú ruku, až som pozerala, no kyvadlo sa v jej ruke kývalo ako u žiadnej inej.. ale zas sme spravili chybu a uisťovali sa... a stále dokola... nechceli sme asi veriť alebo neviem čo, pritom odpovedalo rovnako, či už pre nás zle alebo dobre... a teraz... kým sa kamoška pýtala, druhá mala kyvadlo, tak som si zobrala na tanierik dva bratislavské rožky, na ten tanier som ich položila normálne, zo spodu sú tie rožky také ploské, alebo ako to povedať aby ste pochopili čo sa stalo potom... zobrala jeden a začala ho jesť... pozerala na baby... odrazu ma niečo prinútilo pozrieť na ten tanier... a tern rožok stál na jeho hrane... ako je rožok ploský, resp. tvar do C-čka mal, tak už neležal ale stál z jeho bočnej strany, nemal šancu sa ako sám pretočiť, ja som vzápätí pozrela na kamošku čo mala v ruke kyvadlo a ani sme nemuseli nič povedať a vedeli sme, potom sme sa naraz spýtali, aj ty si to videla? a ďalšia povedala, že videla len ako taký pohyb a to ju prinútilo sa tam tiež pozrieť... odrazu nám vybehli každej jednej slzy... a to sme si povedali, že stačilo... a myslíme si, že to už bolo asi posl. znamenie aké sme mohli dostať aby sa asi niečo nestalo... ešte teraz mám zimomriavky... špagát či motúz sme spálili, očistili si ruky nad sviečkou a radšej šli spať, lebo už bolo 2,18 ráno keď som sa pozerala na hodinky a rozmýšľali či prečkať 3.00 alebo ísť rýchlo spať a zaspať... ja som stále nevedela, prečo mám rýchlo zaspať... kamoška že mi to povie ráno....

ráno keď sme vstali, teda vstali, ja som spala tak, že som bola stále hore... neviem, či tým novým bytom, alebo tými udalosťami... a chcela som vedieť, že prečo.. opýtala sa ma, či naozaj neviem, čo to bolo..? ja že nie.. že si možno myslím, no nech mi povie... ona, že to bol duch.. že preto sme radšej mali ísť rýchlo spať, lebo že to je ich hodina, ak by sa malo niečo zlé stať, alebo by nám mali naháňať strach, tak že to je o tejto hodine.. takisto že si nemyslí, že by to mal byť "dobrý" duch, lebo tí sú už niekde inde... takto sa skôr potuľujú zlí duchovia alebo tí kt. boli v reále zlí ale uvedomili si to po smrti, tak sa to snažia takto odčiniť a očisťovať... neviem či to dobre píšem, lebo som z toho mimo 🙂
a že bolo dobre, že sme za tým stolom sedeli do trojuholníku, čo sme si ani vtedy neuvedomili, to až ráno... že aj to nás mohlo ochrániť...
ale tomu rožku ozaj nechápem, nemal sa ako otočiť.. nemal... na rovnom tanieri..
a taktiež to bolo asi posl. upozornenie, nech s tým skončíme...
každopádne noc sme mali fajn, aj keď ja som sa stále budila, tej kamoške čo mala kyvadlo nakonci - jej sa snívali divné sny a tá čo rozumie anjelikom, tá sa že vraj vyspala ako dudok 🙂 a ešte jedna vec, nadránom sme sa naraz prebudili na to, že nám je všetkým hrozne teplo... ale to asi zo zavretých dverí a okna 😀

toť moja príhoda...

ivi87
12. okt 2011

Myslíte, že to bol duch? alebo kto nám dal to upozornenie, že už stačilo?

motylka
12. okt 2011

Ivi, naháňa mi to tiež zimomriavky... snáď sa tu niekto v tomto vyzná.

Ja mám zasa problém už dlhšiu dobu, je to viac-menej tak v rôznych časových úsekoch, zvyknem mávať častejšie "z očí" - myslím si to preto, lebo po umývaní v čistci mi je lepšie. Neviete o niečom, čo by mi mohlo posilniť biopole? Skúšam si aj robiť ochranné obaly, neviem ale, či to robím dobre. V práci sa pohybujem medzi množstvom dospelých ľudí a detí, takže nejaký predpoklad na odber energie by tam mohol byť...

marianka79
12. okt 2011

@bubinko83 zrejme ste ešte niečim prepojený máte ešte niečo nevyriešené 😉

marianka79
12. okt 2011

@ivi87 k tomu snu a výkladu kariet len tolko že aj v sny bývajú veštecké dokonca to tvrdia už aj vedci čo sa tým zaoberajú tak uvidíš nakoniec sama nech len stretneš toho pravého 😉

pikino
12. okt 2011

@ivi87 no bleeeee tosú zážitky. Inak tiež máte rozum takto v noci sa hrať s kyvadlom. sa ani nečudujem že sa na vás niečo nalepilo. či to bol duch to je ťažko povedať o takej hodine sa potuluje povonku všeličo. Buďte radi že ste dostali varovanie, a že ste sa na to vykašlali hlavne keď ste ich tolko provokovali.

Mne sa dnes snívalo že ma naháňa tyranosaurus :D Tak nevím.

My sme mali tento týždeň o zábavu postarané, moja krpaňa mala šiestu chorobu.

@motylka ako sa u teba prejavuje z očí?

pikino
12. okt 2011

@ivi87 inak keď som si to čítala tak mi nad hlavou praskla žiarovka. Vieš ako som sa zlakla? toto mi nemroooob
🙂

marianka79
12. okt 2011

@ivi87 a ešte niečo nemala by kyvadlo používat len jedna osoba ked ste si ho tak podávali z ruky do ruky neviem či sa to smie 😒

motylka
12. okt 2011

@pikino vtedy som unavená, zívam a točí sa mi hlava, prípadne mám taký zvláštny pocit v hlave. Fyzickú chorobu v podstate vylučujem, už som bola aj na neurológii na vyšetrení, ešte tak krčná chrbtica by mohla šarapatiť ☹

ivi87
13. okt 2011

@marianka79 že vraj to ešte nebude ten pravý, že tento starší muž bude karmický priateľ skôr a že po ňom stretnem toho osudového.. no uvidíííme 😀 možno to aj bude on 😀 že vraj v blízkej budúcnosti, do 3 mesiacov... tak som zvedavá 😀
čo sa kyvadla týka, tak to neviem 😒 ale my sme si ho vyrobili, lebo sme nevedeli našťastie, kde to pravé je... a ten špagát sme potom spálili...
keď sa to nesmie, tak čo by sa mohlo stať, ako si to myslela? 😅
ale volala som včera s babami, čo sú v tom byte, tie 2 sestry a že sa majú fajn, tak snáď sme nič nepokašlali.. a volali ma či prídem ku ním spať v sobotu.. no ale asi nepôjdem 😒 rada spím doma, hlavne sa rada ráno zobudím doma, už asi stárnem 😀 a hlavne som sa tam nevyspala dobre... najlepšie čo sa miestnosti týka, tak som sa cítila v kuchyni... alebo potom v obývačke... no v spálni vôbec... neviem prečo....

@pikino ani nehovor 😀 ja mám zimomriavky stále, keď si na to spomeniem.. ale beriem to ako skúsenosť a veľakrát som sa poďakovala či už Bohu alebo Anjelikom, že to takto dobre dopadlo, neviem či nás oni ochraňovali, no každopádne majú našu/moju vďaku 🙂 lebo keby niekto nestál pri nás, tak ktovie ako by to dopadlo.

ivi87
13. okt 2011

a vy sa ako máte? čo plánujete na víkend? 🙂

ada32
13. okt 2011

@ivi87 jasne ze to bol duch. ja som sa takto porozpravala aj s mojou starou mamou.
kedysi som sa venovala s kamaratkami tejto cinnosti ale uz to nerobim a ani nebudem lebo naozaj nevies kto ti pride. nemyslim si ze by vam prisiel nejaky zloduch, len su aj vtipalkovia alebo nizsie energie a tie potom robievaju taku sarapatu.
Vobec sa to nemusi robit kyvadlom, ani o pol noci. ale ked sa to robi s umyslom pobavenia ziadna vyssia energia zrejme nepride.Aj nam sa to par krat stalo.

teraz sa velmi ponahlam ale kaed sa vecrer vratim domov, mozem ti napisat viac ak by ta to zaujimalo.

p.s. nech to bol ktokolvek, je velmi dolezite na konci sa podakovat ze prisiel a slusne sa s nim rozlucit.

booze ak toto terz niekto neveriaci cita, si mysli ze som uplne sibnuta. 😅 ale ja mam svoje skusenosti a viem o com hovorim

pikino
13. okt 2011

My cez víkend nič také, krpatá je ešte stále soplavá tak budeme doma, musí sa už vyliečiť lebo v pondelok ide už konečne do školky.

vyvolávanie duchov je pekná hluposť. Ja som to nikdy nerobila vždy som mala pred takými vecami rešpekt asi preto, že som odmalička na také veci citlivá a nejak podvedome viem čo nemám robiť a často aj to čo robiť mám.
Ak od nás duchovia niečo chcú tak si nás nájdu. Toť môj názor. Ja som radšej ked nenájdu :D

Mne sa dnes v noci zasa snívalo s duchom ale už si nepamätám čo presne. Viem že to bola žena možno dievčatko aj som ju pekne zretelne videla, v nejakom dome ale nepamätám sa na podrobnosti. Inak odkedy chodím do práce tak si nepamätám sny tak podrobne, lebo musímskoro vstávať a nemám čas nad nimi premýšlať ale zasa si hovorím, že to podstatné si človek vždy zapamätá.

ivi87
13. okt 2011

@ada32 ahoj Adi, kľudne napíš, rada si to prečítam, veľmi ma to zaujíma! ja viem, na mňa mamina tiež pozerala ako puk a neverila, hľadala dôvod ako sa ten rožok mohol otočiť, ale nemohol, ani keby sám chcel 😀
my sme si nerobili srandu, naše otázky sme mysleli vážne, no len sme asi vhupli do akejsi eurórie a pýtali sa viackrát v podstate to isté.. pred týmito vecami máme rešpekt a ako zábava to vôbec nebolo myslené.

ivi87
13. okt 2011

... je pravda, že sme sa síce nerozlúčili, len spálili špagát, prešli rukami nad sviečkou, nech sa očistíme, soľ v tom byte nebola, zabudli sme kúpiť, chceli sme aj slanou vodou totiž, ale tak našťastie je všetko v poriadku (klop klop klop) pre istotu 🙂

ivi87
13. okt 2011

@pikino, necháp to ako vyvolávanie duchov, to v žiadnom prípade! mali sme len kruh, pravé kyvadlo k tomu sme nevedeli, kde je, tak sme si zhotovili nové... chceli sme len vedieť odpovede na naše otázky... nevyvolávali sme duchov ani konkrétne nikoho...

Tvoja malá by nechcela piť zázvorový čaj? nechutil by jej, poprípade s medíkom? mne taký čajík veľmi pomáha.. či už som chorá, ale mám mrchu, kedy mávám silné kŕče a raz mi ho poradili v lekárni a odvtedy ho pijem aj len tak, lebo mi chutí 🙂 či už teplý alebo studený.

pikino
13. okt 2011

@ivi87 ja som nemyslela na teba. Viem že vy ste nevyvolávali duchov ja som reagovala tak všeobecne že by to nemal robiť hocikto.
le zas je pravda, že už len tým že sa pýtate tak ich v podstate voláte k sebe.

Neskúšala som jej dávať zazvorový čaj. Ja osobne zázvor nelúbim iba koláče z neho :D

Teraz ma nasadený imunoglukan a od lekárky ribomunyl ale ten ešte neberie.

ivi87
14. okt 2011

každopádne som rada, že to dopadlo ako dopadlo a nič zlé sa nestalo a tým dúfam, že ani nestane 🙂

@pikino, škoda že nechutí... ani keď si ho osladíš medíkom? ja zbožňujem zázvor... o tekvicovo-zázvorovej krémovej polievke ani nehovorím, mňam 😀
prajem dcérke čoskoré uzdravenie, hlavne to dobre preliečte nech sa jej to nevracia ☹

som zvedavá, čo napíše @ada32, veľmi ma to zaujíma 🙂

ivi87
14. okt 2011

babuľky, cez víkend tu asi nebudem, tam vám prajem krááásnu sobotu a nedeľu, oddýchnite si, načerpajte sily na prac. týždeň a hlavne buďte šťastné 🙂

pikino
14. okt 2011

@ivi87 aj tebe pekný víkend 🙂

mne nevadí zázvor v jedle ale nemôžem ho piť. To ma proste napína.

miruska15
14. okt 2011

@pikino ribomunyl bral aj moj syn super vec.A zazvorovy čaj je ok chuti inak trošku ma štipkal ale vypila 🙂 som

pikino
14. okt 2011

@miruska15 a zvládal to v pohode? lebo mňa lekárka upozornila že z toho môže mať vysoké horúčky a sople.
Tak dúfam, že to bude vporiadku lebo ona máva na lieky a zvlášť na očkovanie nepredvídatelne reakcie.

miruska15
14. okt 2011

@pikino bolo to davno tak ti neviem povedat ake mal reakcie ale viem že mu to pomohlo.Dost dlho nebol chory.

marianka79
18. okt 2011

aha a čo to nás tu premenovali 😕

denisocka
18. okt 2011

xaxa

pikino
18. okt 2011

Tiež pozerám 🙂

ada32
19. okt 2011

ja som sem velmi nestihla prist ale @ivi87 nezabudla som na teba a pytaj sa k duchom co ta este zaujima.

my sme komunikovali zvycajne cez den. na case nezalezalo.

ada32
19. okt 2011

nam chodil dost casto jeden, ktory sa nam predstavoval vdy tym istym srandovnym vymyslenym menom.
nebol velmi seriozny, robieval si z nas dobry den dost casto.

ivi87
20. okt 2011

@ada32 ahoj Adi 🙂 mňa zaujíma všetko, fascinuje ma tá druhá strana 🙂 vedela by som o takýchto veciach, javoch... počúvať celé dni..
aj vieš s akým duchom si komunikovala? komunikácia spočívala len prostredníctvom kyvadla? nemala si problémy potom, alebo niekto z tvojej rodiny na základe toho? - tohto som sa veľmi bála, aby si naše nesprávne asi - manipulovanie s kyvadlom neodniesol niekto iný... to by ma neskutočne moc mrzelo ☹ a ako sa volal ten duch, ak môžeš prezradiť? ako si z vás robieval srandu? ako vieš, že je to práve sranda? viem kopa otázok, no veľmi moc ma to zaujíma 🙂 vy ste mali pod kyvadlom kruh s písmenami, či ako ste sa dozvedeli jeho meno? my sme mali len taký kruh, resp. polkruh, kde boli len odpovede, áno, nie, možno a zle položená otázka..
vedela by si mi ešte prosím povedať, od začiatku až po koniec čo treba robiť, keď takto komunikuješ s niekym cez kyvadlo? aby po skončení aj odišiel a nestrašil, či niečo podobné?
Ďakujem ti moc Adi 😉

ivi87
20. okt 2011

ozaj, zabudla som vám napísať, že v tom byte, v ktorom sme boli, aj sa tamto odohralo, že tam bývajú 3 duchovia.. kamoška volala s jej kamoškou, čo je v zahraničí - kt. stráži tento byť, a ona jej povedala, že nech sa nebojí, že jej neublížia, že tam je jej mama, teraz neviem či sestra a teta?? mama určite a ešte 2 ženy z rodiny... táto jej kamoška je aj choručká a asi ju nechcú nechať samú.... preto sú tam s ňou... tak asi oni nás upozornili alebo odpovedali... neviem, to nezistím asi pokiaľ sa nedozviem meno, že?