Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
4. nov 2011

@linette :D nie pytona užovkami ale užovku,pytona a velhada myšami :D

linette
4. nov 2011

@pikino had symbolizuje vraj sexualitu ..
v cinskom horoskope som had 😝

linette
4. nov 2011

@pikino tak toto na mna je uz masaker 😝 😀

pikino
4. nov 2011

už z tých troch mušketierov robia dobrú kovbojku

pikino
4. nov 2011

ja soom vždy brala hada ako faloš vo sne.

V čínskom som pes.

linette
4. nov 2011

@pikino a nie liska je falos? 😕

linette
4. nov 2011

Had je tajomné zviera a všetky národy sveta mu pripisujú osobitý význam, či už v dobrom, alebo zlom zmysle: falošný ako had, jedovatý ako had, hada chovať na srdci... - to je tá zlá, nepríjemná stránka. Na druhej strane v mnohých legendách a rozprávkach je had zakliatym princom, oceňuje sa jeho múdrosť: mať hada v dome prináša požehnanie, chráni pred chorobou a nešťastím.
Had býva obdivovaný, múdry, ostrovtipný, rozhodný a príťažlivý tvor.

pikino
4. nov 2011

čo ja viem mne líška vždy pripadala ako milé zvieratko, ale vieš ako sa hovorí že hriať si hada na prsiach. MOžno som použila zlý prívlastok. Skôr som myslela také ohováranie, poza chrbát.

linette
4. nov 2011

@pikino idem kuknut snar ..
ty si sa snazila chytit hadikov, nebala si sa ich a oni ti uktekali .. tak to by nemuselo nic zle znamenat ..

pikino
4. nov 2011

ten sen bol v pohode vôbec som sa nebála.

linette
4. nov 2011

Had
poznámka - chytiť ho
význam - Stratíš peniaze

Had
poznámka - malý
význam - Povadíš sa s priateľmi

Had
poznámka - veľký
význam - Oklamú ťa

Had
poznámka - vidieť ho
význam - Dostaneš strach

no ja neviem ten snar .. moc neverim na snare..
kdesi som citala ze had predstavuje sexualitu ..

linette
4. nov 2011

@marianka79 dnes som mala po dlhom case aj ja ciselne znamenie .. najprv auto 555 a hned vedla 666 .. este stastie, ze viem nad cim som uvazovala 😉

pikino
4. nov 2011

@linette to nem buhvico lebo ja som mala v tom sne uplne všetko. No ved uvidíme čo sa z toho vykluje.

dnes sa mi snívalo že som mala na nohe strašne vela kliešťov, že po mne liezli, som si vyzliekla nohavice a už som mala aj na nohach prisatých, tak som bežala k zverolekárovi a on mi ich potom vyberal. brrrrr Ale to sa mi snívalo preto, že včera švagrina vytiahla kliešťa psovi.

marianka79
5. nov 2011

@linette ahoj moja nie uzovku pyton nepapa uzovky ale mysky dostali vsetci traja python uzovka a velhad ale v skutocnosti nie vo sne 😉

inak uz viem co mi tie ciselka vravia anjelikovia vedia ze ich vnímam cez císla tak preto samé ciselné znamenia mi dávajú ale vcera mi prislo také zlaté znamenie oni to skúsajú aj inak ako len numery a toto som pochopila hned tak sa pochválim
ráno som cakala na zastávke a jedna pani nemala drobné na autobus chcela zamenit 50€ ja som kukla do batohu ze idem pre penazenku a tam mi svietila baterka bolo mi to divné preroze som sa ju snazila spojazdnit a nejak nefungovala tak somju vypla panicke zatial niekto dal drobne lebo nik nemal zamenit takú sumu hned ráno o piatej v autobuse som zase chcela skusit baterku ale uz nesla zapat zase nesvietila tak som na tokaslala no a v robote ked som zase sla do batohu svietila znovu tak som cumela na to jak puk a ked som kukla na akú vec svietila tak som pochopila lebo potrebujem íst k Dr. a svietilo to presne na krC

marianka79
5. nov 2011

je to mozné ono mi to celé neodoslalo sakra čo to 😲 a ja sa tu mordujem

no proste svietilo mi to na krém co mi predpisoval doktor co k nemu potrebujem íst s mojimi momentálnymi problemami tak znamenie ako lusk mi to posvietilo a mne zaplo ze mam sa hnat za doktorom

marianka79
6. nov 2011

pekné nedelnajšie popoludnie vám prajem anjelinky tento film vám odporúčam je mierne hororový ale super niečo o duchoch a skutočnosti paráda ten koniec 😉

pikino
6. nov 2011

čafte baby

@marianka79 videla som niekolko krát. Ja ten film moc nemusím ani nie kvôli duchom ako kvôli dokonalej stvárnenej role mierne vyšinutej, zakomplexovanej matky.

Mne sa páčil film Pod povrchom neviem ako sa to volala v angličtine.

marianka79
6. nov 2011

@pikino ale mne sa páčil ako to dopadlo bolo super to som nečakala teda 🙂

marianka79
6. nov 2011

@pikino už si ho stahujem a pozriem si to tiež čítala som recenziu a zaujal ma 😉 dík za tip

marianka79
6. nov 2011

@pikino inak ty furt zverinec v snoch máš 😀 😀 😀

pikino
6. nov 2011

hej to je pravda. Mne sa stále snívao zvieratkach asi preto že som ich tolko mala.

pikino
6. nov 2011

hej ten koniec bol dobrý tiež som nečakala, že to tak dopadne.

marianka79
6. nov 2011

@pikino čo si mala hady a kliešte ??? 😀 😀 😀

pikino
7. nov 2011

@marianka79 hady neeee ale kliešť sa sem tam našiel 😀 😀 😀

mne sa väčšinou sníva o myšiach,psoch, žabách a rybách (ale tie väčšinou plávajú v špinavej vode), ževraj to znamená upratovanie vo vlastnej hlave.

motylka
7. nov 2011

mne sa často sníva o tom, že nemôžem rozprávať, prípadne zle artikulujem. Ešte sa mi zvykne snívať aj o tom, že nastupujem do autobusu a nevládzem zdvihnúť nohu po schodíkoch hore... asi to bude niečo v tom zmysle, že neviem urobiť krok vpred? prípadne že nemôžem povedať to, čo chcem (v tom prvom prípade)... aspoň tak si to ja vysvetľujem.

@pikino ten film Pod povrchom nie je hororový? Pozrela by som si ho, ak nie 🙂 Horory veľmi nemusím také o duchoch 😉

pikino
7. nov 2011

@motylka je mierne hororový, ale nie nejako extra skôr také strašidelné krimi.

Baby ja chodím na obed od jednej čajovne a dnes som sa im tam hrabala v knihách a celá polička len knihy o anjeloch, karme energiách juuuuj všetky som chcela. Len škoda že nemám kedy si tam sadnúť a čítať :(

motylka
9. nov 2011

@pikino už som si ho stiahla, chystám sa naňho cez víkend 🙂

motylka
18. nov 2011

včera išiel na DOME film Rozhovory s Bohom, videli ste to? Dala som to nahrať švagrinej, ak sa podarí, pôjdem zajtra pozrieť, mohlo by to byť dobré. Hľadala som aj na nete, že si stiahnem, ale je to všade s titulkami (nemám rada titulky), príp. vo formáte mpg, čo neprehráva moje dvd.