Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

harmony212
28. feb 2012

@certica ďakujem ... trvalo to asi štyri dni, už je dobre ... nikdy som takú tupú bolesť, či správnejšie ako píšeš tlak necítila ... akoby som to celé mala akosi poprepájané ... aj so zubami, s podnebím, s nosom, čelom ... uf ... celkom som i rada, že je to preč ...

certica
29. feb 2012

@harmony212 tak to by mohlo byt ono - nos, celo, podnebie. tiez som to mavala, resp. sa mi to este obcas objavi, hlavne, ked pracujem s energiami

marianka79
5. mar 2012

baby zajtra ma čaká NOETIS tak som zvedavá čo so mnou poriešia 😨

pikino
5. mar 2012

@marianka79 tak držíme palce som zvedavá ako dopadneš. 🙂 čo ti povedia.

jery51
4. apr 2012

baby už sem nechodíte či čo??

pikino
5. apr 2012

no zakapalo nejako 😀

marianka79
12. apr 2012

ahojte babule čo vy na toto: moj drahý začal pachtlovat s jehovistami 😲

silviadaisy30
12. apr 2012

@marianka79 och ti moj Boze,a co ty na to??

marianka79
12. apr 2012

@silviadaisy30 samozrejme že sa mi to nepáči to že začal čítat bibliu je ok to je v pohode ale že si ich už aj zavolal do bytu sa mi nepáči a aj že furt s nimi komunikuje a ked som mu povedala že nech sa s nimi nedáva odpovedal :"stalo sa" a teraz tu na nete čítam čo všetko robia mám z toho zlý pocit jájjáj budemem mat ešte reč o tom 😒

marianka79
12. apr 2012

a ešte že radšej toto ako behat do šenku bože ved toto je ešte horšie

pikino
12. apr 2012

@marianka79 to si robíš srandu? kokoooos.
ja bych ho asi poslala do toho šenku, že radšej pivo ako jehovisti. To čo ho napadlo? kto ho zlanáril?
Ked ich k vám znova zavolá zavolaj si aj ty nejakého šamana čo vyháňa zlých duchov. Som zvedavá ako sa mu to bude páčiť. Veď jehovisti sú riadna sekta prídete o všetky peniaze a ešte sa vám budú v kuse kafrať do života.

marianka79
12. apr 2012

@pikino my spolu nebývame ale plánujeme no ale toto ma nejak odrádza od toho bojím sa šak by nás obrali o všetko do riti toto musím riešit inak... 😒

pikino
12. apr 2012

@marianka79 mám strach že ak sa do toho zažerie tak nebudeš mať vela možností čo s tým urobiť. 😒
Nikdy nepochopím čo ženie normálnych ludí do takýchto siekt.

marianka79
12. apr 2012

@pikino dnes som hned sadla za net a sondovala podrobne o nich je to desné a striktne ich odmietam ved je to choré že sú proti transfúzii i ked by bolo v ohrození života ich dieta

pikino
13. apr 2012

@marianka79 hej hej majú svoj vlastný štýl a to nehovorím a dohodnutých manželstvách. Je dosť možné že ked sa k nim tvoj drahý dá tak mu nájdu ženu oni. Ja som kedysi bývala v dome kde žila jedna jehovistka s dcerkou. Dievča strašne slušné a zlaté a akonáhle vyliezla zo školy tak ju vydali za starého páprdu.

silviadaisy30
13. apr 2012

@marianka79 ja ti prajem aby si mala pevne nervy a aby sa ti podarilo ho este od toho odhovorit ved ak by mal len trocha zdraveho rozumu tak sa im bude z dialky vyhybat aj ked dobre viem ze obalamutit vedia hlavu barz komu,...tak sa len pekne drz a vela s rozpravajte nech aspon vies co ho k nim tak pritahuje aj ked ja sama si ziadny dovod na to neviem v mysli vybavit-,,ja som z takych veci furt mala strach vela som o tom pocula o vselijakych sektach aj vela znamych na to doplatili...jeden moj byvaly spoluziak si skoro kvoli nejakej sekte chcel zivot zobrat co tak ho namootali nechcem ta strasit ale bud na pozore,,,a kedze je to este len na zaciatku tak to mozes zastavit...zelam ti aby sa ti to podarilo

marianka79
14. apr 2012

@pikino hej o tom som tiež počula bože to je choré ako volakedy mi to pripadá tiež rodičia určovali koho si ich deti zoberú psycho toto 😖
@silviadaisy30 dakujem cica ja to nehám na neho vie že sa mi to nepáči a neviem ako daleko je schopný íst ale jedno je jasné že ked pojde dalej to už je jedno či ho nehám ja lebo oni ho stejne odo mna odhovoria je to len a len na nom..........do riti a to máme v pláne spolu bývat ☹ no a ked som si prečítala ich postupy ako ludí nahánajú dodo je niekde za polovicou chce aby ho naučili čítat bibliu a potom je na nich či ho presvedčia na krst.....sila toto 😒

marianka79
14. apr 2012

inak v poslednej dobe ma prenasleduje meno Serafín viem že anjeli-serafíni patria medzi najvyšších ktorí sú najbližšie k bohu a pochádzajú z čistého svetla a sú spojený s ohnom medzi najvyšších patrí Michael,Serafiel... atd. no a dnes som mala sen velmi zvláštny
vyprážala som vo svojej izbe rezne a moj drahý mi ich obaloval lenže som ho nevidela bol v inej miestnosti a šla som rezne obracat no nevidela som či sú usmažené lebo mi na ne zasvietilo velmi silné svetlo neviem odkial bolo ale šlo zo strany kde mám okno a tam je aj balkón potom do miestnosti vošiel moj priatel a vravel niečo že ide za svojimi klientami ja som sa ho spýtala že Kam? on si len niečo zahundral-nerozumela som mu a potom vraví že ide za klientami a šiel k dverám ja som bola nahnevaná na neho no a ked bol za dverami som mu ich privrela za nosom ale nezavrela úplne a utekala do izby (rezne tam už neboli 🙂 ) a zamkla som sa no a počula som za dverami ako sa mi smeje a fakt škodoradostne sa mi moj smial že som sa pred ním zamkla išla som aj okno zavriet aby sa mi nedostal dovnútra a tam na balkóne bol moj švagor išla som teda otvorit dvere a tam som zbadala zase švagra neviem bolo to také nejasné ale švagor v skutočnosti už k nám nechodí (nezhody so svokrou našou mamou 😒 ) tak mi to v tom sne bolo také ako volakedy to bolo aj som sa čudovala že je u nás ale mala som dobrý pocit no a potom som sa hned zobudila
a hned na to telefón zvonil mame volala sestra že jej muž odpadol a ledva rozprával a mne sa o nom toto sníva a tie rezne som u nich robila pred týždnom a moj švagor si ich velmi chválil a to svetlo v tom sne žeby niekto zo serafínov? až som sa naplašila ale ostala som kludná na rozdiel od mamy mne to pripadá akoby švagrovi prišiel anjel na pomoc a mne to zvestoval lebo včera večer som si pred spaním išla niečo o serafínoch prečítat a aj tak som zaspala s knihami vedla hlavy tak to je sila teda

dakujem vám anjelikovia že pri nás stojíte dajte pozor na všetkých mojich blízkych 🙂

pikino
14. apr 2012

@marianka79 mňa zasa dlho prenasledovalo Malachiáš a potom som zistila že malachus je vlastne latinsky anjel. celkom sranda. 🙂

Inak mám nové karty - archanjeli ale zatial skúšané iba na sebe tieto su nejaké zložitejšie lebo narábajú aj s rádmi svetla a to nemám ešte poriadne naštudované.

pikino
14. apr 2012

@marianka79 a s tým snom máš asi pravdu, že ti anjelikovia prišli dať správu čo sa deje a ukludniť ťa že bude v poriadku.

harmony212
16. apr 2012

ahojte, som sa dlhšie neozvala. Štátnice mám úspešne za sebou, tak som happy ... ale myslela som na Vás ... :o)

marianka79: ufff ... nemám skúsenosť, len z počutia, ale nič pozitívne ... ☹ snáď sa čoskoro vráti k rozumu.

Anjelinky, pár dní dozadu som začala s Ho´oponopono ... som v úžase ... veľmi sa mi to páči, mám z toho výborné pocity a tiež akoby som bola doma. :o)) Praktizujete niekto ?

happysmile
17. apr 2012

@harmony212 ahoj, prosim ta mohla by si mi sem hodit neaky dobry link na Ho´oponopono, ako sa ho naucit praktizovat. dakujem!!! velmi ma to zaujalo. a vsade su len odkazy na seminare, ale ja zijem v zahranici, tak sa na SVK nedostanem tak skoro.

harmony212
17. apr 2012

@happysmile Ahoj, mám knihu Kurz precitnutia ... možno sa dá niekde stiahnuť. Net stránku nemám, ale ak by som našla dám link. 🙂 Úprimne odporúčam ... je to úľava, aspoň pre mňa.

marianka79
18. apr 2012

@happysmile a objednat knihu si možeš je to kniha Svet bez obmedzení tu je link na nu........... http://www.abcknihy.sk/Kniha/svet-bez-obmedzeni...

marianka79
18. apr 2012

@harmony212 aj ja pevne verím že prestane 😉

happysmile
18. apr 2012

@marianka79 Dakujem 🙂 knizka vizera zaujimavo. ked budem v lete na Svk, tak si ju urcite poziem. lebo postovne sem vide velmi draho...

harmony212
19. apr 2012

našlo si ma: www.anjeliavy.com 🙂

happysmile
20. apr 2012

@harmony212 dakujem! prestudujem 🙂

dali4
autor
23. apr 2012

Ahojte babulky 🙂 , ako sa mávate ? Ja vôbec nestíham 😝 🙄 ale vôbec 😀 , to je hrozné , čas ma ovláda. Ale hlavne ratolesti , nedajú mi dýchat. V septembri nám ide Mišelka do škôlky , tak sa docela tešíme 😵 . Miška miluje deti a spoločnost celkovo , bude jej tam fajn , no a ja začnem pracovat , neviem sa už dočkat . Anjeli sú mi na blízku stále , cítim ich pri sebe a som im vdačná že ma držia a dodávajú energiu . Zaslúžia si viac pozornosti , ktorej sa im odo mna teraz moc nedostáva . Ale príde čas , kedy si spolu opäť pokecáme 😵 . Nemeditovala som už ani nepamatám ☹ , tak mi to chýba. Pokúsim sa aspon sem občas nakuknút 🙂 ...