Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

maruska24
5. jan 2013

ja som sa s babkou rozlúčila deň pred jej smrťou. a odkedy zomrela /asi 3 mesiace/ sa mi s ňou často sníva. Ale také sny, že vstáva z rakvy, nevieme nájsť jej hrob, alebo že leží mrtva na posteli. Aj dnes sa mi snívalo, išli sme páliť sviečky na cintorín a nevedeli sme nájsť jej hrob, hľadali sme a hľadali, potom sme našli niečo také čo s hrobom ani nemalo nič spoločné, potom tam prišli vyspevovať nejaké zbory americké pesničky a neviem čo, nakoniec sme hrob našli a bol tam kde aj naozaj je, nie tam kde sme ho v sne zrekonštruovali. A potom som sa preniesla k sebe a vyskočil na mňa zo skrinky čierny potkan a nevedela som ho chytiť. Neviem čo to sú za sny. Snár mi nenapovedal.

maruska24
5. jan 2013

takže som prelustrovala viacero snárov na nete /my sme mali jeden taký starý ale ho bohužial neviem nikde nájsť/ a tam stálo, že potkan to je nešťastie a ochoroba v rodine. Hroby sú naopak šťastie a dobrá spoločnosť, cintorín je svadba a krstiny. Takže neviem čo s toho je aké znamenie, ale stalo sa to, že v dome nám odišla elektrina, prišli nečakané finančné výdavky a vlastne som sa dozvedela že ešte v dávnych časoch tu bola jedna stará baba, ktorá ani žobrákovi nepomohla, ale z domu vyhnala a že tí ju a celý jej majetok a rodinu nadobro prekliali. Ono, som kresťan, ale taký čo verí vo vesmír a energetické polia, a verím aj na aury a anjelov. To prečo sa mi často sníva s babkou pripisujem tomu že som ju videla umierať a bola som aj celý život zvyknutá že bola v pri nás. To si viem vysvetliť ako nová situácia pre podvedomie, ktoré ešte nie je zvyknuté. Ale tie veci čo sa tu dejú a diali, to beriem ako naozaj výboj prekliatia, lebo aj to je manipulácia s energiou a jej poľom.

helenkasabinka
5. jan 2013

@lynks dakujem velmi pekne za krasne vysvelenie,si ma velmi potesila tym,co si mi popisala ...bala som sa za nou odkedy mi ta vestica povedala,ze nesmiem plakat lebo kvoli mne nemoze spokojne jej dusa odist,potom som si to aj vycitala,ze nechcem ju tahat dolu ,lebo ma spokojne odist,sama som nevedela,co mam vlastne robit,som aj rada,ze sa mi s nou sniva,verim,ze nas ochranuje a dava na nas pozor,keby sa dal vratit cas ako sa ale neda ☹ tazko sa tym vyrovnavam,ze nas opustila len choroba bola silnejsia a babka boj vzdala,je to az neuveritelne ako rychlo nas opustila,behom roka sa zo zdravej zeny stala nevladna zena,ktora nevladze bojovat a tak nas v hospici po tazkych diagnozach opustila,jej slova den pred smrtou boli,len,ze kde je Lenka? velmi ma lubila,ako aj ja ju.Chodila som za nou skoro kazdy den ako sa len dalo ,malinky sa narodil,skoro nam vtedy zomrela a predsa tak bojovala,ze este chodila a tesila sa z Miska (je jediny chlapcek v nasej rodine,co sa tyka jej pravnuciat) tesila sa neskutocne z neho,ale videla ho este vyrastat a par dni pred smrtou jej ho videla aj chodit a bola stastna ....nikdy na nu nezabudnem ale boli ma ,ze mi zomrela ,ze odisla ☹ Zelam jej len nech jej je uz dobre a nech nezabudne ako ju lubime ,som jej vdacna za vsetko .......... plakala by som.....no tazko sa s tym vyrovnavam a som rada,ze som nasla tuto super temicku ....dakujem

helenkasabinka
5. jan 2013

@maruska24 taky isty nazor na anjelov mam aj ja,ze verim,ze su ,s aurou a cakrami neviem pracovat a nemam o nich ani len sajnu ale takymto veciam ako su anjeli verim 🙂 dufam,ze aj to,co sa mne sniva nie je nic zle.....verim,ze nie...

pikino
5. jan 2013

podla mňa sa duša sama rozhoduje či tu s nami zostane alebo odíde. Ak sa rozhodne zostať tak väčšinou je to kvôli materiálnym veciam, majetku, nevysporiadaným vzťahom proste nedoriešeným veciam. alebo sa rozhodne že nás bude určitý čas sprevádzať aby nás chránila a viedla. Vtedy hovoríme o duchovných pomocníkoch sú to ludia, ktorých poznáme a mali sme ich radi a oni cítia že by nám mali byť na blízku a určitú dobu nás viesť. A tam je aj jasne cítiť rozdiel medzi dušou ktorá nechce odtialto odisť a dušou ktorá nás chráni a miluje. Myslím, že ten pocit, niečoho vo vzduchu poznáte každá. Mne osobne ešte našťastie nikto blízky neumrel naposledy dedko a to som mala jeden rok. Sme mladá rodina 😀 ale čo sa týka duchovných vecí tak ani nemusí nikto umierať máme toho požehnane. Ale ja som tomu vďačná že už v takom mladom veku som objavila to čo ludia začínajú chápať až keď je neskoro. A za to ďakujem iba Bohu a jeho anjelom. A čím viac sa do toho ponáram tým viac zisťujem kolko toho neviem. 🙂

helenkasabinka
6. jan 2013

@pikino juj aj ja by som chcela toho viacej pochopit,pracujem s tym kratku dobu a chcela by som o vediet omnoho viacej,vemi ma to chytilo za srdce a anjelikovia a veci okolo nich ma velmi lakaju 🙂 som rada,ze sny s babkou znamenaju len dobre veci 😵 😵

helenkasabinka
6. jan 2013

babulky viem,ze cisla,ked vidime napr.na hodinach nieco znamenaju a ja neviem ,co? date mi link na nejaku dobru stranku?

snivalo sa mi nieco uz presne neviem co ,ale tusim aj s babkou a zobudila som sa a videla som na hodinach 3:33 a aj 5:55 dakujem

helenkasabinka
6. jan 2013

mate knihu -anjeli vo vlasoch?

maruska24
6. jan 2013

@helenkasabinka ja som si pred rokom a pol dala robiť auru, a bola som prekvapená ako to v tom období na mňa celé sedelo. Tá pani čo to robila, bola tiež tak duchovne orientovaná a vlastne sme sa zhodli v tom, že duša ako ten energetický výboj čo je niekde tam vo vesmíre, si pred príchodom na svet svoj život a osud sama navrhne. Proste pre ňu je to zábava 😀 že také ešte nezažila 😀 😀 a potom po príchode na svet na to celé zabudne a žije tak ako si to sama navrhla. A samozrejme s tými, čo ju po celý ten čas diania aj predtým obklopovali, len aj tí existujú v inej forme. 😉 Koľkokrát si povzdychnem, ej ty duša moja, toto si fakt chcela zažiť? no ale čo už, snáď na druhý pokus si vyberie niečo príjemnejšie 😉

majka787
6. jan 2013

@dali4 anieli sluzia bohu zize su to bozi sluzobnici asi tak

majka787
6. jan 2013

@majka787 anjeli 😵

pikino
6. jan 2013

@helenkasabinka ja mám prečítala som aj 1 aj 2 Lorna píše naozaj krásne, aj ked s niektorými vecami sa nestotožnujem s väčšinou suhlasím.
A karty vyzerajú fajn, podla mňa je aj tak jedno aké karty použijete stačí, že prosíte o pomoc anjelov. tých 144 kariet su všetko mená anjelov? lebo 144 anjelov mali atlanťania.
tých linkov som tu videla kopec na anjelske čísla ak ked hodiš do gugla tak ti dá kopec stránok. MNe sa rovnaké čísla zvyknu ukazovať ak si mám dať na niečo pozor, alebo nastane v mojom živote nejaká zmena. čím viac sa tomu človek venuje tým viac znamení si všimne. Veru nie sme tu sami na svete 😀 😀 😀

helenkasabinka
6. jan 2013

@pikino nie.je tam 48 zlatych anjelov a 48 striebornych anjelov a 48 klucovych kariet....

tatinka
8. jan 2013

ahojte kocky, nasla tuto temu, chcem sa spytat ci by niektora z vas nevedela -vedela 🙂 vylozit mi sen a ci by bola taka dobra ,,,,snivalo sa mi ze som v kuchini a hladam redkovky, nasla som ich v taske a ked som ju otvorila redkovky boli rozkvitnute do nadhernych cervenych velkych kvetov,,,,pozerala som aj snar na nete ale radsej by som viklad od niekoho kto sa tomu rozumie, lebo tie snare nie su velmo spolahlive, aj ked v tomto by sa to mohlo splnit , to by ma aj potesilo 🙂

lynks
9. jan 2013

@tatinka ahoj, najprv napíš, prečo ta tento sen tak zaujal? Aké pocity ťa snom prevádzali? Čo pre teba znamená kuchyňa, čo symbolizuje?

tatinka
9. jan 2013

@lynks ahoj, vies co ta kuchina pre mna ani nejak neznamena nic , proste ja som hladala tie redkovky a nasla som ich ale boli take trosku nahnite a potom zrazu otvorim tasku a tam z tych redkoviek boli nadherne cervene velke kvety a mala som pekny pocit, taky pocit stastia, radosti, tie kvety boli fakt nadherne.....
casto si pamatam sny a vela z nich sa splnilo, v lete sa mi snivalo so sesternicou ze je tehotna tak rano ako som sa zobudila jej pisem sms ze moja urob si test, urobila a vysiel negativny ale urobila ho znova a o tri dni a vysiel uz pozivtivny, potoms a mi snous nivaloz e je v kuchini a drzi v ruke bocianika,to znamena plodnost a kedze ho drzala ona ako zena tak znamena dievcatko, tak znova som jej volala a hovorim ze bude mat dievcatko, to este nevedeli ani na sone zistit,az teda neskor potom mi volala ze ako to vsetko viem ze fakt sa im aj na sone potrvdilo dievcatko,,,,a taketo sny mavam bezne, priatel si zo mna robi srandu ze ci sa mi este cisla sportky nesnivali 🙂 inak s tou sesternicou sa mi casto sniva za od toho leta ako je tehotna, casto ju vidim v sne tehotnu a v ciernom oblecenu ale to vraj je dobre znamenie, lebo ze cierna farba neznamena vzdy daco zle, ze v tym mojich snoach znamena radost a stastie do rodiny kde bol dlho smutok,,,
ten sen o redkovkach a kvetoch bol nadherny teda tie kvety,,,neviem proste ma to zaujima, pozerla som snar a tam to vyslo pekne ,ale neviem ci to je aj relane, tak vyslo ze svadbu budem mat, lenze moj sa zenit nechce,,,,tak preto som sa pytala dakoho tuna na vyklad,,,ty by si vedela mi to vylozit?

lynks
10. jan 2013

@tatinka zdá sa že máš dobrú intuíciu na vykladanie svojich snov. Ono najlepšie si človek sám vyloží. Snáre sú nepresné, až blbosti, by som povedala, lebo každého sen s reďkovkami bude znamenat niečo iné. Každého duševná symbolika je iná. Doležité sú pocity vo sne, ty píšeš že si mala pocit šťastia, tak to je hlavné. Reďkovky možeš mat za obyčajnú zeleninu (zástupne obyčajný život...nuda...neviem tu hádam, to si musíš sama čo to predstavuje...vždy je to zástupná symbolika) no tak ak máš pocit, že to čo v živote neustále hladáš, by už mohlo byť nahnité, tak sen ti ukazuje, že neni. To čo myslíš že je stratené, vyrastei do pocitu š'tastia. Na mňa to posobí ako sexualita - červené kvety...tak keby to bol moj sen 🙂

tatinka
10. jan 2013

@lynks vies co ja mam taku kamosku internetovu ktoru obcas poziadam o vyklad sna, ona je v tom ozaj dobra, ale tak clvoek neche ju stale otravovat,tak obcas sa snazim sid aco aj sama tak pos vojom vylozit ale vo vela veciach este potrebujem doucit a vysvetlit🙂 ,,,mas pravdu v tom co pises ze rovnaky sen u doch osob ma rozdielny vyznam, preto aj tie snare su vzdy ine a na to iste slovo je v kadom snary iny vyznam,,,,
ty sa venujes vykladu?lebo mysim ze si to dobre interpretovala ze to co by som povazovala za stratene este stratene nie je 🙂,,..mame s priatelom taku zalezitost ktoru riesime uz roky a uz sme z toho aj na nervy obcas, aj clovek uz strati vieru ale potom si poviem ze stara hlavu hore, podari sa to , len to chce spravny cas a netlacit na pilu,,,,tak toto mi pasuje na to co si napisala ze to co obcas uz povazujem za stratene este stratene nie je ...
ja som sa ti napriklad aj dala na anjelsku terapiu a je to uzasne, uplne som zmenena z toho celkom ina, som rada ze som sa na to dala,,,
inak k tym snom este mne sa casto sniva ze vidim tehotne zeny, ale to asi moje podvedomie pracuje ,,,a vidim ich casto v ciernom,ale ako pisem cierna farba neznamena hned daco zle, skor bila je negativum v sne,ale v podstate zalezi na celom sne ako takom,,,asi pol roka vzad sa mi snivalo ze sedim a oproti mne je stary vysuseny dedko ktory kostnatym prstom ukazuje na mna, dotkne sa mi brucha v oblasti maternice a povie ze v tomto mieste je mrtvo,,,,toto tiez uvisi s mojim podvedomim a s tymc o stale s priatelom riesime,aspom si to myslim ...
myslim ze kazdy clovek ktory si pamata sen by mal nad nim popremyslat lebo sny nam nieco chcu povedat,naznacit,,,,teda nie vzdy lebo obcas je to len to ze ak nas ndaco trapi tak aj nase podvedomie to musi spracovat,,,,ale velakrat nam sen ponukne odpoved na to co nas trapi,len my sme taky slepi ze si to neuvedomujeme a pokladame to za hlupost, ,,,

tatinka
10. jan 2013

@lynks pred vcerom sa s mi s tou tehotnou mojou sesternicou snivalo ze jej je zle , tak dnes sme sa rozpravali a som to len tak nahodou spomenula a ona vypulila oci ze ale jej bolo naozaj pred vcerom zle a vracala,,,,

helenkasabinka
10. jan 2013

no teda chvilkui som tu neni a u sa to troska aj pohlo 🙂 baby uz 2.noc po sebe som sa zobudila a pozrela som na hodinky o tom istom case o 03:03 hod.co to znamena,?

tatinka
10. jan 2013

@helenkasabinka ja som mala taku khinu kde bolo o tych cislach ale veruze ju nemam doma, mam ju u rodicov,ale ak nezabudnem tak ked k nim pojdem ti to pozrem..

helenkasabinka
10. jan 2013

@tatinka a ani nevies ako sa volala ta kniha?

tatinka
10. jan 2013

@helenkasabinka, to su uz roky co som citala tu knihu, u nasich uz nebyvam dost dlho takze presne uz si ten nazov nepamatam,ale sa mi zda ze od doreen virtue o anjeoch to bolo a tam bola kapitola na cisla,,,ale skus pozret sem, v podstate je to podobne ako je v tej knihe takze si to mozes aj tu pohladat
http://tredoxe.blog.cz/rubrika/numerologie-a-an...

tatinka
10. jan 2013

@helenkasabinka http://tichemiesto.wordpress.com/category/anjel... alebo skus aj tento link pozriet ...ale ten predosli co som ti dala sa miz da prehladnejsi a lepsi,,,ale pozri ak chces aj tento

helenkasabinka
10. jan 2013

@tatinka dakujeeem pomohla si mi 🙂

helenkasabinka
10. jan 2013

0- sa vztahuje k modlitbam alebo meditacnej praxi a vseobsahujucemu Bozskemu zdroju.Prihovara sa ti Boh.

3- Nanebovzati majstri (ako napriklad Jezis) su ti nablizku.Poculi tvoje modlitby a chcu ti pomoct ....

helenkasabinka
10. jan 2013

vcera som citala knihu o anjeloch a aj som si pozerala anjelske karty a pytala sa anjelikov na spravu odpoved,mala som zapalenu sviecku bielu a ako som citala tu knihu tak som 3 × po sebe citila studeny vanok na moju ruku....nemalo odkial fukat,kedze som sedela po tme pri sviecke na posteli a citala som..... ze by anjelikovia boli pri mne ? a potom v noci som zasa nasla na hodinach 03:03 .....

tatinka
11. jan 2013

@helenkasabinka ak som pomohla tak som rada🙂
ja som mala obdobie kedy stale som videla cislo jedna, bud viackrat po sebe , alebo kombinacia ze napriklad 12:11 alebo len same jednotky a este casto jednotky kombinovane s trojkou,,,som si teiz vtedy pozerala ze to znamena,ale je to uz davno 🙂
o anjleoch mam tiez knihu, akurat pred vinaocn,sviatkami som ju docitala...zaujimam sa o ezoteriku apodobne,dla som sa aj na anjelsku terapiu...
dokonca nedavno som pozerala aj liecive kamene , chcem si z toho dat urobit privesok alebo sperkovu ozdobu,,,,,velmi zle spavam tak mi jedna poradila aj do spalne ze na vyrovnanie energie tak rozmyslam aj to si zakupit, je to aj pekna ozdoba 🙂