• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. decembra 2016 
autor
... ináč sa lúbim rozprávat aj sama zo sebou...prečo nieee. No,ale vidím to tak že sa idem najest a asi si skúsim lahnút :slight_smile:

nobody... ešte jedna IP pre teba :wink:

Tak pekné sníčky, dúfam že som sa vám do nich nevotrela :grinning: a ked, tak len dobrom.
20. sep 2009 o 03:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda dobre ranko :dizzy_face:

Dievcata tak ja neviem,ale asi som bola prilis unavena,pamatam si ze nieco sa mi snivalo,ale nepamatam co :unamused: Niekedy mi to napadne pocas dna,ale niekedy nie...nevideli ste ma tam nahodou? :grinning: A este jedna zahada...rano som si nasla na mobile 3 zmeskane hovory od cisla,ktore nemam v zozname a to o 02:42.Nepovedala som vam v sne telefonne cislo a vy ste ma volali? :grinning: :grinning: :grinning: No bez srandy nestava sa mi to a prave dnes :wink:
20. sep 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, snov som mala milion ale vas nikde? sme sa asi minuli :grinning: šak čo,včer skusime zas . ale odkedy si kadečo pred spaním prajem,ta mam take sny že až :rolling_eyes:
20. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do porodu budeš dali nespiaca a po porode duplom nespiaca :grinning: len potom tu už nebudeš mať čas písať
20. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody bude ráno zasypaní samými IP :grinning: a ktovie kolko žien mu píše aj z iných for :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni - sak ma to napadlo ze chuda kym poodpisuje na vsetky IP :grinning:
20. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.facebook.com/album.php?aid=34905&id=1436405535&l=b414087dc0 tak včera som urobila par fotiek, tak ich hádžem . samozrejme slniečkova je pre nikoho :slight_smile:
20. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni - pekne :dizzy_face:
20. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojko tak vyspati Svetluskovia? :slight_smile: :dizzy_face:
20. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyspatí,len bez AC
20. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som mala super sen :dizzy_face:
20. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skus, v skratke - či si nespomeniem na ten svoj
20. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stretla som sa s 2 holkami a ich detmi a s 1 chalanom, ale kto bol kto to vam teda neviem povedat... :sweat_smile: bola super nalada, boli sme v byte mojho brata a hrali sme nejaku hru na Wi a deticky sa tiez hrali spolu, popijalo sa a debatovalo, tak som z toho usudila ze sme sa predsa nejako stretli, ale sranda, ze u brata o byva na Slov. asi preto... :grinning: Inac lahsie sa mi stretava s ludmi, ktorych uz niekolkorokov poznam. :wink:
Na a mala som sen pre seba, odkaz potom, videla som 1.11., ze ma caka nieco veselé, dobra sprava a oslava. No necudujem sa 1tky su zaciatok niecoho, ale coho? Na to si musim asi pockat do novembra. :sweat_smile: :grinning:
A nie je to nahodou vtedy Halloween, no tu sa to neslavi, ja len pretoze som videla v tom sne aj oranzové tekvice a ten datum, ale bola som velmi stastna a oslavovala som tak som zvedava... :sweat_smile: :confused: :grinning:
20. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni nieco podobné ci ty si bola inde? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,tak to som nemala ja taky sen,ja som bola niekde v nemocnici a hadala sa s kolegynami :grinning:

inač, možno budeš zachvílku tehotna :wink:

ja som pri tlačení šimona zrazu začila total TICHO najtichšie,ake som kedy počula a čierne tmu, a v tej tme oranžove tekvičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vtom bol šimon na svete :dizzy_face:
20. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni preco si to myslis? Vies napadlo ma to tiez kvoli tomu 1.11. :sweat_smile: :confused:
20. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty brdo tak to bude tymi medvedmi a tekvicami... :slight_smile:
20. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mi to zapada do vyššieho plánu
20. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne sa o tekviciach snivalo prvy krat, ale tie jednotky naznacuju nieco nové...
Tu sa deti rodia z kapust... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem nieco zhltnut, lebo som este neranajkovala... :wink:
20. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozrite sa mi do albumu,moj dnešny vytvor :dizzy_face:
20. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý ránko
20. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni - dobraaa si :wink:

nobody - dobre a krasne rano :slight_smile:
20. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak , už mám 2 vytvory , idem už ale vytvoriť aj obed na nedelu :slight_smile: pekné dokopudnie :dizzy_face:
20. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som DOPOLUDNIE napísať :grinning:
20. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne dokopavanie dopoludne aj odpoludne :grinning:
20. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Body... :slight_smile:
20. sep 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni ty si sikulka, musim aj ja skusit s tou fotkou kde je Kaya s maslou... :wink:

No co nijaké mystické zazitky ste nemali za posledné dni? :wink: A Bibula a Janus sem cez vikend asi nezavitaju, venuju sa rodinke, to nie ako ja... :sweat_smile: dieta sa mi tu hra vytahuje zo suflikov vsetko co najde... :grinning:
20. sep 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni ked ti poslem foto urobis aj mne?? :sweat_smile:
20. sep 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok