Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
15. mar 2013

inak od tohto spisovatela je aj pokracovanie celestinskeho proroctva vola sa to desiate proroctvo

sisaka
15. mar 2013

@pikino ahoj, s reiki len zacinam, urobila som si prvy level pred cca mesiacom, tak som momentalne vo faze vytesovania sa a zasnutia ako to funguje, chcem sa trochu zzit s vibraciami na tomto leveli a potom si idem urobit druhy stupen, pravdepodobne niekedy v maji. Ako dlho robis reiki ty? Mas aj nejakych klientov? ja zatial planujem pracovatn a sebe a mojej rodine + kamosi a casom uvidim ...
Kyvadlo pouzivam na chakry - kontrolujem, ci su v rovnovahe, kedze neviem si svoje vlastne skontrolovat inym sposobom, no a tiez som ho zacala pouzivat na "vestenie", odpovede ma sem tam zaskocia, takze idem trochu patrat odkial pochadzaju, ci ide o nase vyssie ja ci podvedomie, do akej miery sa do neho prenasaju nase vnutorne zelania a celkovo odkial pochadza energia, ktora kyvadlo rozkyve, taktiez planujem ho pouzivat na diagnostikovanie, zatial som neskusala, potrebujem pokusneho kralika 😀
Celestinske proroctvo som citala pred cca 15 rokmi, je to uzasna kniha na nastartovanie ludi na zaoberanie sa duchovnou strankou nasho zitita a vsetkym neviditelnym, co nas obklopuje, je to pekne citanie pre ludi, ktori zacinaju objavovat duchovny svet, naviazanost ludi, energie okolo nas, silu myslienky ... pre ludi, ktori uz ale pracuju s energiami, chapu ako to vo svete funguje to asi az take vzruso citanie nebude, kedze sa tam nedozvedia nic, co by uz davno nevedeli, takym ludom sa ale uz pravdepodobne do ruk dostavaju ine knihy, ktore ich mozu posunut dalej, aspon ja to mam odpozorovane, ze do ruky sa mi vzdy dostane kniha, na ktoru som pripravena. 🙂

pikino
15. mar 2013

@sisaka ja robim reiki asi 9 mesiacov, mám dva leveli, tiež sa s tým bavkám len v malom, testujem na mojej malej a mojich spolupracovníkoch plus mi chodia na maily prosby o pomoc z rai tak posielam na dialku.
Nechcem sa tomu venovať nejako vo velkom, lebo na to nemám čas, proste ked niekto potrebuje pomožem ale inak to nerozkrikujem. Zajtra ma začína najťažšie školenie Arolo - aktivna forma reiki tak som zvedavá či to budem zvládať.
Ale teším na niečo nové a ešte mám pláne ísť v juni na reiki s anjelmi na to som velmi zvedavá ako to funguje. Ja by som najradsej sa naučila uplne všetko len bohužial nie je ani čas a ani prašule, Tak si to tak rozratavam do buducnosti. Ešte mám pár rokov k dobru 😀

sisaka
15. mar 2013

@pikino tak presne na level 2 sa tesim, aby som mohla davat aj na dialku 🙂 . Reiki s anjelmi? to znie zaujimavo, to som velmi zvedava, co to bude, dufam,ze sem napises dojmy a zazitky. V reiki je kopec vseliakych smerov a kvanta kurzov, ja zatial robim tu klasiku podla Usui, nasla som si spriaznenu dusicku, jednu pani cez internet, super sme si sadli, ja nie som moc na nejake masove zasvatenia ... ona tiez robi kadeco, tak uvidim na co sa este dam. Tiez to tu stoji kopec penazi, ale tak ja som typ, co da peniaze radsej na nieco taketo ako handry, sminky a pod. no a tiez mam problem casovo to sklbit, robim na tri smeny + vikendy .... + mam maleho syna, tak ale zase nehori, aspon sa mam na co tesit.
Idem vygooglit, co ten Arolo je, to som este nepocula ...

marky27
15. mar 2013

@certica jsi zlato, díky moc. Až bude trochu času, mrknu na to. Ale možná nejdřív si seženu knížku... 😉

pikino
15. mar 2013

@sisaka to je fakt že tých reiki smerov je strašne vela ale aj tak su v základe rovnaké.
tam kde sa učím ja je maximálne 15 žiakov v kurze čiže žiadna masovka, ale na reiki s anjelmi to bude iné lebo to bude celonárodné stretko príde z Nemecka najvyšší majster a bude dva týždne vyučovať všetko možné takže to budú masovky. Škoda že nemôžem ísť na všetko, chcela by som ho vidieť.

tatinka
18. mar 2013

ahojte baby,, neviete mi poradit co znamena v parnerskej numerologii ked sme cislo 2 cez cislo 11? vysvetlenia k cislam v klasickej numerologii sa daju nast ale v tej partnerskej neviem nic najst na nete, neviete mi to vysvetlit co to znamena ked sme v partnerstve 2 cez 11 ?

pikino
18. mar 2013

@marky27 bola som na arolo tak hovorili že sa vyučuje arolo aj na americkom kontinente stranka je www.arolotifar.com
vyučuje to nejaká Eckhartova žiačka.

@tatinka čo znamená že ste číslo 2 cez číslo 11?

sisaka
18. mar 2013

@pikino @tatinka 2 cez 11? to bude, ze vysledne cislo je 11 a z toho 1+1 je 2, ja som 10 cize 1+0 = 1 , zial vela o numerologii neviem a uz vobec nie o partnerskej 😉

tatinka
18. mar 2013

@pikino no je to tak dako ako to napisala sisaka 🙂 vies co ide o to ze chem vediet veci o karmickom vztahu, teda ja myslim ze sme karmicky tak chcem vediet podrobnejsie, aj ci sme osudovy a tak dalej,,,,tie cisla vysli z datumu narodenia nasho cize mali by aspom daco povedat o vztahu nasom,,,ale akop isem neviem najst k nim vysvetlenia partnerskej numerologie, iba klasickej a to je zas o inom,,,

tatinka
18. mar 2013

@sisaka a nevies ani daky link alebo daco kde by som mohla k tomu najst popis? lebo vsade nachadzam len klasicku numerologiu, ked aj hladam partnersku najde tam len same bludy ale nie to co potrebujem o tych cislach v partnerstve...nevies aspom link daky?

sisaka
18. mar 2013

@tatinka to fakt neviem, to podla mna nikdy presne nevyjde, ked si to robis, len tak "na kolene" to je najlepsie najst si nejakeho numerologa. Mne kedysi robila numerologicka vyklad, partnersky mi ale nespravila, kedze to hovori len ked su pritomni obidvaja partneri a moj muz to mal pekne na haku, takze som sa moc nedozvedela, len mi naznacila, ze ak s nim zostanem budem dobre financne zabezpecena, co sa splnilo, cim dalej sa vsak zamyslam nad tym AK ☹
Preco si myslis, ze mas karmicky vztah? Manzel ta moc hneva, nedokazes sa od neho odputat?? Ja mam tiez niekedy pocit, ze som v karmickom vztahu s mojim muzom 😖 , asi skusim dostat sa do minulych zivotov cez riadenu meditaciu (pani, co ma zasvacovala do reiki to robi), uz sa len odhodlat ....
Ja som mala to stastie, ze som stretla moj "soul mate" , spoznali sme sa takmer okamzite, ma to len jeden hacik, nie je to moj manzel 😢

pikino
18. mar 2013

ja neviem, ja by som karmický vzťah nejako neriešila, podla mna je každý vztah karmický, pretože každý jeden sme si vedome vybrali aby nás niečo naučil. Druhá vec je duálna duša, ktorú naozaj môžeš hladať celý život. Ja mám tiež s mojím mužom karmický vzťah nepotrebujem ani čísla, vidím sama že sa mi neustále pri ňom vracajú veci, ktoré neviem pochopiť. A aj ked si uvedomujem, že som v začarovanom kruhu, stále neviem uprimne z celej duše odpustiť, stále v sebe cítim pocit krivdy. Ale už to že si to uvedomujem, je dobre a pomáha mi to lamáť bloky

tatinka
19. mar 2013

@sisaka
@pikino ja si zas myslim ze nie je zle vediet v com je problem,co sa vo vztahu mate naucit a podobne, myslim ze ked to clovek vie, pochopi, urobi, odpusti alebo co ja viec co vsetko,,,myslim ze potom ten vztah moze byt miernejsie, mozno menej hadok, viac porozumenia,,,proste myslim ze sa moze zlepsit...

pikino
19. mar 2013

@tatinka to mi skôr príde na partnerskú poradnu. 🙂
ved skús povyzvedať či nemáš okolo teba nejakú tetku (ujka) čo sa venuje karmickým vzťahom

tatinka
19. mar 2013

@pikino poznam jednu co sa tomu venuje aj si mozno u nej daco dam ale az casom, vela veci sa da zistit aj samej si myslim,,, 🙂
vsak ale v poradni ti o min,vztahoch respektive zivotoch a karme nepovedia nic, by sa asi na cloveka pozerali ci padol na hlavu ked takemu dacomu veri 🙂

pikino
19. mar 2013

@tatinka ja nemyslím o karme ale o tom ako sa k sebe správať. Lebo vieš ako sa hovorí že všetko je o komunikácii.

tatinka
19. mar 2013

@pikino s tou komunikaciou suhlasim 🙂

sisaka
20. mar 2013

@pikino musim s tebou trosku nesuhlasit, nie kazdy vztah je karmicky, to, ze vztahy nie su nahodne a ludia nam prichadzaju do zivota neznamena, ze vztahy s nimi su karmicke. A i ked vo vztahu je dolezita komunikacia, je to na 2 veci, ak komunikuje a snazi sa problemy riesit iba jeden z partnerov a zvacsa to pri vaznejsich problemoch vo vztahoch tak je. Najlepsie je pracovat sam na sebe, tym, ze sa menime my, menime tym aj nase okolie, ludi okolo nas a pritahujeme si do zivota ine situacie, inych ludi, cez tuto zmenu sa potom mozeme dopracovat k lepsiemu vztahu, alebo sa od neho oslobodime.

pikino
21. mar 2013

@sisaka preto som napísala že ak to už naozaj viazne je dobrá psychologička, ja som nepísala o jednostranej komunikácii, ktorá je v každej druhej domácnosti, lebo to nie je komunikacia. To je hučanie do hluchého pitla.
S tým pracovaním sama na sebe suhlasim.
asi by sme si už mali definovať čo je to karmický vzťah. Pre mňa je to osoba,situácia,vec ktorá ma má niekam dostať aniečo naučiť. Posunúť ma ďalej - k naplneniu mojej karmy. A moja karma je to čo som chcela ako duša na tomto svete dosiahnuť.
Očakávam vaše názory 🙂

ivi87
21. mar 2013

baby, viete odporučiť nejakú numerologičku? najradšej by som išla na dobré odporúčanie.

je tu niekto z BA? ohľadom očisty, či poznáte p. Hasonovú... aj ju by som chcela ísť pozrieť..

@pikino krásne si opísala karmický vzťah 🙂

pikino
21. mar 2013

@ivi87 ďakujem 😀

mne ot meno nič nehovorí, a ohladom akej očisty myslíš.

sisaka
21. mar 2013

@pikino na poradne mam sice svoj nazor, ale ak to ma tomu nekomunikujucemu partnerovi otvorit oci preco nie ...Neviem ale ako by takato navsteva mohla zrazu zmenit nas vzorec spravania, chodenie do skoly z teba este nespravy dobreho studenta, tak ani chodenie do poradne z teba nespravi dobreho manzela, tolko moj nazor
Co sa tyka karmickych vztahov, pre mna su to vztahy pokracujuce z minulosti, zvacsa ide o vzajomne vyrovnavanie energii, o ktore sa s nimi delime - preto casto dochadza k treniciam a ako si pisala, nieco nas ucia, davaju nam lekcie a my im.

pikino
22. mar 2013

@sisaka ja navštevu psychologičku skôr beriem ako pohlad tretej nestrannej osoby. Nie je na škodu počuť názor niekoho kto nie je zainteresovaný emočne. Druhá vec je nájsť naozaj dobrú psychologičku, pre ktorú človek nie je iba ďalšia stránka.

andreasiskova3
22. mar 2013

Ja mám svojho pozemského anjela v osobe môjho manžela. A určite mám aj toho nebeského, viem to, to človek cíti. Napriek tomu, že som v živote urobila pár zlých krokov , som stále pod ich ochranou. Úžasný pocit a myslím že ma to posúva dopredu a tým správnym smerom 🙂.

tatinka
25. mar 2013

ahojte baby , ako sa tu mate? dnes mam akosi na figu naladu,,,,poradte daco na zlepsenie,,,

ssisska
25. mar 2013

@andreasiskova3
Presne ja mam tiez mojho priatela ako stelesneho pozemskeho aniela,ktory ma chrani a stara sa o mna.Je to ten najlaskavejsi clovek akeho som kedy stretla.A dobre si rozumieme.My sme sa proste nasli.Je laskavy,dobry,stedry,pozorny,stara sa o mna ked som chora,vzdy mi ide kupit nieco do obchodu ked nieco potrebujem papat🙂

tatinka
26. mar 2013

ahojte , dievcata neviete mi poradit ako mam nabit naramok? teda viem ze na slnku ale na akom ked ziadne teraz nie je? chcela by som ho tento tyzden umyt a dat si nabit, umyva sa to pod studenou vodou? a ako dlho ho mam nechat nabijat na slnku?vlastne co mam teraz vyuzit miesto slniecka ked je pod mrakom stale,,,, dakujem za rady uz vopred🙂

atka3
26. mar 2013

dievčence,venujem sa aj ja anjelom,mám prečítaných mnoho kníh,ale akokeby nevedela sama sebe vysvetliť,napr.prečo ku sbe priťahujem nesprávnych mužov a nedarí sa mi mať vzťah.dala som si do poriadku čakry,odblokovanie,očistu a stále neviem pochopiť,že čo som v minulom živote robila také,že teraz je to tak. nesťažujem sa ,mám úžasné deti,ale partnerský život mi stroskotal pre ex manželovu neveru a správanie a vzťah s priateľom pre alkohol. čítam tie knihy,ale ako keby potrebovala od niekoho iného počuť to vysvetlenie.neviete mi poradiť?