Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
21. sep 2009

Tie foky su super, normalne ti zavidim... 😀 😵 😉

adina22
21. sep 2009

deni pekneeee 😉

denisocka
21. sep 2009

no skenuj.ja idem robiť teba

linette
21. sep 2009

andina22 posielam heslo 😉

linette
21. sep 2009

mywiel dufam, ze vsetko bude dobre uvidis 🙂
ja som sa dnes vecer nahnevala na priatela 😒 niekedy ma vie tak vytocit

linette
21. sep 2009

denisocka to ta nobody tak pekne naucil? cez aky program pracujes a tvoris? 😉

adina22
21. sep 2009

linette - tu druhu fotku si robila nezavisle od seba alebo si si tam vsimla toho orba?

nobody
21. sep 2009

super
já mám teda domovskou stránku několik náhledů webů, kam chodím
jinak bych tam měl to FB 😀

denisocka
21. sep 2009

body,páčia sa ti? ta čo nepochváliš na fb?

nobody
21. sep 2009

chce to login ..můj 😀
no regnu se tam

denisocka
21. sep 2009

tak sa regni ........ ja sa asi dnes k mywiel fotkám neodstanem 😅

linette
21. sep 2009

adi ja som fotila priatela stale sa staval ku skrini. a ked som si prezerala fotky este vo fotaku tak som nevedela co to je (som si myslela, ze tam nieco je na zemi) isla som kuk a nic tam nebolo. potom ma napadlo, ze tu sme sa bavili o orbikoch a ze je to on. uplne nevedome (pritom som si pytala znamenie - necakala som ho).

co sa tyka orbikoch krsna mi dnes povedala, ze raz v tv rozpravali, ze to su neviem ake zluceniny a fotak to zachytava (zevraj to neni nic zahadne), ale ja tomu neverim, teda iste su aj ciastocky prachu zachytene bleskom zaujimave ale to su orbi neni. toto u mna bol iste orbik (som aj vysavala a prach utierala, este k tomu je to v byte nie vonku v prirode, za svietenia lampy)
nobody ty si skuseny fotograf - podla tebe su to orbi alebo nejake zluceniny osvietene bleskom?

linette
21. sep 2009

deni cez aky program pracujes? 😎

nobody
21. sep 2009

linette, na prach to nevypadá, nějaký hmyz to taky není ..to by bylo blurované, to se jasně pozná ..
prvně bych si myslel, že je tam něco hmotnýho .... ale pokud tam nic nebylo a nic do tý fotky nedalas, tak nevím ..ale prach anebo takový věci na objektivu nebo v prostoru to nejsou, to stoprocentně

nobody
21. sep 2009

deni, zkusím to 🙂
jen tu něco dořeším

adina22
21. sep 2009

lin - ja len ze ta jedna fotka je akoby robena len kvoli orbiku.....ale je taky zretelny,sila 🙂

linette
21. sep 2009

nobody dakujem za profesionalny nazor 😉 takze ma dosiel orbik navstivit este som z neho stale taka natesena 🙂 taky zvlastny pocit som citila - najprv akoby som sa bala a potom som sa tesila

linette
21. sep 2009

adi to je len jedna fotka v celosti a ten orbik som vystrihla - asi preto to vyzera, ze som ho fotila cielene. priatel tomu nemohol verit (velmi odcudzuje taketo veci a neveri) tak zacal fotit a fotit, ale sme ho uz nenasli, teda nie v takej sile.

linette
21. sep 2009

adi ja som orb na vlastne oci "nazivo" nevidela - len na fotkach a tento som si vsimla az ked som si zacala vsetky fotky co sme pofotili pozerat a bol len na jednej. (z tej fotky som ho potom vystrihla)

adina22
21. sep 2009

lin hej som to este raz pozrela a zistila som ze je to len vyrez,ale aj tak je fakt ''pekny'' teda ak orbiky mozu byt pekne

linette
21. sep 2009

adi dakujem aj mne sa paci, je taky jasny az ziarivy, stale nemozem tomu uverit. dufam, ze to bolo znamenie ktore som si pytala.

denisocka
21. sep 2009

idem spať bambule, a body ------------- myw, maš to urobene , ale asi už nie si tu.

dobru noc a peké sny 😵

denisocka
21. sep 2009

ps: baby,čo som vam robila fotky, hodte ich potom na chvílku niekde,nech si pozru ostatní 😎 😝

denisocka
21. sep 2009

fuj,samochvála smrdí -

22:44 Měli byste konečně už sundat své růžové brýle,

to, co si namlouváte, není.

Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

nobody
21. sep 2009

jo dobrou holky, jsem se teď navztekal, jdu spát

mywiel
21. sep 2009

Body nevztekej se, ja som bola dnes dost, no slepicarny riesime lebo nuda no... 😔 🙄

mywiel
21. sep 2009

Deni dakujem si zlaticko, jasné ze ich dam do albumu na FB, tak mi ich posli prosim ta na email. Dobru noc vsetkym. 😔

nobody
21. sep 2009

ale já se navztekal kvůli něčemu jinýmu
a pak jsem se dorazil tady

mywiel
21. sep 2009

Ja mam tiez vecer onicom...ach jo zajtra vynde zase slnko, treba to vsetko brat s nadhladom to je zivot holt. 😔