Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
22. sep 2009

podla mna ste tu vsetky zlate a vsetky ste uz skusene a viete vela veci 😉 ja sa vas stale len na nieco vypytujem 😒

mywiel
22. sep 2009

Lin vobec nezalezi v akom stadiu si, ale ze mas ochotu postupit...kazdy sme v nejakom stadiu, vyssom nizsom, ale to nie je podstatné. 😉

mywiel
22. sep 2009

Aj ty vies vela veci... 😉

mywiel
22. sep 2009

Si vnimava a otvorena vela veciam a je tolko ludi co su zavreti, zadubeni a neveria v nic... 🤐 🙄

linette
22. sep 2009

mywiel ja si to vobec neuvedomujem zeby som vedela nejake veci prave naopak. to skor ty dokazes vela peknych veci, vyznas sa do nich a vies to pekne napisat, opisat a vysvetlit 🙂
som vdacna tejto diskusii ze som na nu natrafila a nasla tu vas, chodim sem rada a rada vas aj citam (niekedy date poriadne zabrat) 😉 odkedy sem prispievam citim zmenu - prihovaram sa anjelikom, vela veci som si uvedomila a stale citim, ze to je len zaciatok

linette
22. sep 2009

napriklad doma sa nemam s kym na tuto temu rozpravat - nikto v tom neveri, skor mi povedia ze mi zacina sibat pri pc 😒 a ked sa im to snazim vysvetlit tak nevnimaju, nechcu a smeju sa. nasilu to tlacit na nich nemozem. dnes mala ku nam dojst mamina kamaratka - ona sa zaobera meditaciou, ma anjelsky karty atd ona si ma mozno vypocuje, ak dojde. vcera som sa priatelovi snazila vysvetlit co si myslim a ten si zapchal usi ako maly chlapec, ze take sprostosi on pocuvat nechce a to som ho nesla nahovarat aby aj on tomu veril, len som chcela aby si ma vypocul. na orbik so srandy zapotil, ze to je jeho energia vychadzajuca z ponoziek a nie a nie tomu verit ani pochopit.

linette
22. sep 2009

mywiel tvoj prispevok o 11:11:

Ideální směr, po kterém jdeme,

všechno je v nejlepším pořádku,

mějme otevřené oči, přichází láska, cit, srdce.

mywiel
22. sep 2009

Mozno prave preto si nasla tuto tému lebo si bola pripravena hladat nieco iné, kezde ostatni sa s tebou nevedia o tom bavit, vzdy sa stretneme s ludmi ktorych v tej danej chvili potrebujeme...aspon u mna to tak je. 😵
Linette je zbytocné ludom co nemaju skusenost ako ty vesat daco na nos, vysmeju ta ako pises, je presne vycitim ked nieco poviem a napisem ci ten clovek vie o co ide alebo si mysli svoje a ma ma za blazna, ci za spadla z Marsu, ale mne je to jedno, druhi ludia tak isto naladeni ako ja vedia presne o com hovorim. 😉

mywiel
22. sep 2009

No a ti ktori to pocuvaju jednym uchom dnu druhym von aj tak nema zmysel nieco vysvetlovat, oni este nie su tam kde ty, ale raz budu. 😉

mywiel
22. sep 2009

Napr. vravela som bratovi, ze sme sa stretli astralne v jeho byte, teda aspon ja som bola unho s nejakymi ludmi mozno s vami z MK neviem... a on nema az také zazitky ako ja ale zlaty povedal, jaaaaj tak ten randal v noci to si robila ty u mna? 😀 😀 😀 S bratom sa velmi doplname. 😵

linette
22. sep 2009

v tejto teme mi je dobre ak sa to da tak pomenovat 😉 ja sa tim ludom snazim len vysvetlit co si myslim ja, len tolko chcem aby si ma vypoculi ale je to tazke. ja verim timto veciam a cim dalej tym viac som presvedcena, ze na tom nieco je, ako hovoris z vlastnych skusenosti ktorych ale vela nemam. to by sa aj inim muselo nieco take prihodit aby verili. kebyze dam aj neviem ake dokazy priatelovi, ze to je orb na fotke a nie nejake chemicke zluceniny aj tak by tomu neuveril, lebo tomu nechce uverit. mozno potrebuje cas aby postupne prisiel na niektore veci

mywiel
22. sep 2009

Kazdy raz alebo viackrat v zivote dostane dokaz a moze sa rozhodnut bud ho ignorovat alebo sa nad tym zamysliet a chciet vidiet za oponu...je tolko ludi co maju este zavoj pred ocami, ale beriem to tak ze par zivotov dozadu ja som ju mala pred ocami tiez. Vsetci ideme svojim tempom... 😉

linette
22. sep 2009

jak ti je dobre, ze mas brata 🙂 ja by som chcela, vlastne aj mam jedneho aj so sestrou (a sestra ma dokonca dve deti) len ich nepoznam (su to nevlastni) ale viem o nich. velmi by som sa chcela nejako s nimi dat do kontaktu, spoznat ich. toto je uz od veci tema, len som si spomenula 😖

linette
22. sep 2009

a co sa deje s tymi, ktori dostanu aj viac dokazov, len si ich nevsimaju a ani nechcu napriklad su ovplyvnovani nabozenstvom? budu sa rodit dovtedy kym to pochopia?

mywiel
22. sep 2009

Veru som stastna ze nie som jedinacik aj ked niekedy sa ideme prizabit aj tak ho mam velmi rada, je medzi nami 4 rocny rozdiel a konecne si dobre rozumieme, je to inteligentny chalan. 😉

linette
22. sep 2009

v 11:33 som pridala 2713 prispevok a toto sa viaze na cas:

Dostali jste se do podivného víru,

všechno se točí, ale nějak jinak, proti vám.

Pokuste se vystoupit na břeh, dokud je čas.

mywiel
22. sep 2009

Ano budeme sa vsetci rodit dovtedy kym nepochopime a nenajdeme co mame...zmysel preco sme sem vlastne prisli. 😵

mywiel
22. sep 2009

Lin nevsimaj si stale tie cisla lebo bude z teba schizofrenik... 😀 😉 to musi byt len akoze nahoda, neupinaj sa na nic maj mysel otvorenu.

linette
22. sep 2009

mywiel ty vies kolkaty zivot si zijes? je to divna otazka, ja len tak zo zvedavosti.

mywiel
22. sep 2009

Pride to k tebe samo ked bude spravny cas nechci to silit... 🙂

linette
22. sep 2009

vsak hej si tu piseme a skoro na kazdy cas nieco ine pisu. ine je to ked sa nieco zaujimave stane v ten cas - nie ked pravidelne prispievame do fora 😀

mywiel
22. sep 2009

Neviem a ani ma to nejako nezaujima ci 587 alebo 1263... 😉 😀 urcite uz je ich par za mnou kym som sa naucila 😅

denisocka
22. sep 2009

lin-ja som to myslela v dobrom 😉

linette
22. sep 2009

nesilim ja som len zvedava, zaujima ma kym som bola v minulom zivote, ci som nebola nejaka velmi zla prisera a tak 😀

linette
22. sep 2009

denisocka dakujem 🙂 take pekne veci tu pisete 😉 vy ste tu vsetky tak anjelikovske 😵

mywiel
22. sep 2009

Raz si urcite bola ale to sme boli vsetci... 😒

certica
22. sep 2009

ahojtee 🙂

mywiel, kludne posli group-mail 😀 . ja este docitavam celestinske a nejake dalsie 2 veci mam rozcitane, tak som sa k tym prvym dvom kapitolam nedostala, ale dnes mi ich asi mm prinesie vytlacene...

bibul, pavucik je nadherny 🙂

mna akurat napadlo.... nedavno sa mi na mobil ozvala jedna kamoska z detstva, ktoru som uz dobre 3 roky nevidela ani nepocula a len par dni pred tym telefonatom sa mi s nou zrovna snivalo. co na to hovorite? 😕

inak dnes som mala same akcne sny 😀

linette, uplne ta chapem, ja ked som bola mala resp. este decko, tak som sa intuitivne zaujimala o tieto veci, ale vzdy, ked som mala snahu sa pytat alebo rozvijat nejake debaty s rodicmi, otec sa mi vzdy vkonecnom dosledku vysmial, ze na taketo hovadiny mam cas mysliet a pod., no a s mamou to nemalo vobec zmysel, ta jednym uchom dnu, druhym von, ak vobec to islo aj tym prvym dnu 😀 🙄 . citila som sa dost nepochopena. nejak som potom v obdobi postpuberty rezignovala a prestala sa tym zaoberat. az teraz v poslednom obdobi zistujem, co vsetko som "zmeskala". no ale som rada, ze ste ma nakopli k mojej zabudnutej avsak oblubenej "problematike".

idem si uspat dite 😀

mywiel
22. sep 2009

Deni pisete di cez skype?? 😀 😅 🤐

denisocka
22. sep 2009

nepíšem s nikym teraz,kukala som temu *** fotografujeme **** ale idem poupratovať a dojdem

mywiel
22. sep 2009

Ja sa idem venovat malej lebo tu zas presedim pol dna... 😔 😅