Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
22. sep 2009

ma aj vtedy vedlajsie svetelne efekty-ked je to uz uhniezdene tak v oblati bruska-ja tomu vravim oblaciky....

certica
22. sep 2009

bib, si myslela annag?

bibula
22. sep 2009

aura a viac vrstiev -meni sa naladova farba kazdu chvilku

bibula
22. sep 2009

no.-)

certica
22. sep 2009

bibul, ti mozem poslat nejaku jednu bruskatu foto?

ivka144
22. sep 2009

Jaaaj, vy pisete toho, nestiham!

Myw - indianka, presne, vedela som, ze mi nieco-niekoho pripomina🙂)

Lin - to je super, ze sa pytas..., ja som celkom na casiatku a uz pomerne dlho, zial a pritom aj o mnohom viem, chapem, ale info su len info, aj ked ich chapem, verim, ale myw ma aj dobry citat, ze skusenost - to jedine nas posuva dopredu, myslim, aj ked info su velkym pomocnikom, isteze... Ja inak vidim tiez ten "etericky obal", najma na VS, ked som sa nudila na prednaske, dtal emi to svietilo okolo ucitela, oproti bielej stene, ale viac nikdy sa mi nepodarilo...

Inak som pred hodinou varila a uvazovala som, co asi tak ste zameranim, vystudovanim, zamestnanim... a pridem tu a vy presne debata o tom🙂
Ja mam inak tiez VS ekonomicku..., nas tu ale je..., ale ked mi niekto povie, ze som ekonom, je mi smiesno...
Od mala milujem matiku a neskor som sa stala aj velkou fanynkou statistiky a excel je moj uplne najsamoblubenejsi program v PC. A celkom mimo som bola v uctovnictve a podobne;) Dlho som chcela byt pravnickou, dokonca si namyslam, ze keby bolo u nas pravo, sudnictvo a spravodlivost fakt ciste, mala by som na to uplny talent. Alebo aspon pracovne pravo, to uz skor sa k tomu dostanem, cez HR...

Posielam link, co som spominala, ze rada som robila...
http://picasaweb.google.com/ivana.majerova/Hand...
Aby ste si nemysleli, ze som matematicky stroj uplne..., ked ani fotkam sa nevenujem..., vase stale kuknem, pekne velmi. Deni, mne by sa take hodily aj ako obaly na CD - vies, ked mas len kopcene daco, napalovane, bez obalov...

Inak citate aj normalne beletriu? Lebo ja som inak dost nectivec, jedine, co som v takom starskom veku (haha) precitala su P.Coelho (skoro vsetko), Bach (kultovka Cajka J.Livingstone a ine) a nejake zivotopisy maliarov a inych slavnych...

Myw - este som si spomenula, ze ked si pisala o sne s datumom 1.11., prvucicke mi napadlo, ze budem mat babo, ale to ja zas ziadne citaky nemavam, alebo nie som si ich vedoma...
Deni - a teda ako? U Teba "hrozi"? Budeme blahozelat?

Vo stvrtok ma nas Matuso 2 roky... Uz mesiac vymyslam, co urobit za "tortu", ked nemoze muku, vajcia, mliecne, orechy a ine bezne ingrediencie...

Rada Vas citam, dakujem!

bibula
22. sep 2009

ja vidim na fotkach aktualny stav...takze ak je uz babo vonku,hm🙂

denisocka
22. sep 2009

baby nestiham,maly je hore,prečítam vas večer

ak niekto niečo píše mne,nech ma oslovi - stačí Deni ..... a viem že to mám čítať

bibula
22. sep 2009

ivka krasne...joj nadherne...
deni este nema oblaciky,ale je zafarbena,mozno si ju nieco zelene obzera,lebo sa jej zmenila....tak este cakaj na gratul..-)

adina22
22. sep 2009

ivka - coelha som citala aj ja...sice este nie vsetko ale nieco som uz stihla

bib - tak som zas o nieco mudrejsia 🙂

bibula
22. sep 2009

hej coelho je super,este nemam tu najnovsiu.... 😖

certica
22. sep 2009

ivka, sikulka, krasne 😎 . tie kravatky su zaujimave...
vidis, mozes bibule pomoct s tym excelom. ja teda grafy zrovna nie 😅 , max. nejake funkcie

deni, deni, tu na brehu mam vzducholod... 😀

bib, tak to ma uz zachrani jedine 3. dieta 😀 🤐

nobody
22. sep 2009

já už jsem taky moudřejší 🙂

bibula
22. sep 2009

no uz sa dohadujeme aj tak mame stretko o tyzden🙂

denisocka
22. sep 2009

no tak ja si ani test nebudem kupovať,každy mesiac sa ozvem bibuli

bibula
22. sep 2009

😀 zatial by ti nic neukazal-mam to odskusane ,teda overene-poíkial nemas oblaciky ,nevijde pozit.

denisocka
22. sep 2009

😀 ach,keby ja verila skor,mam usetreny prachy.naposledy padlo 5testov za 2dni,mala som ti verit

mywiel
22. sep 2009

Body vsimaj... 😀 😅 😉 😵

14:14

Láska by chtěla k vám,

ale přes nasazenou masku to nejde.

Jste jakoby jiní, neupřímnost, bariéra, odstup, skleněná zeď.

mywiel
22. sep 2009

Tak ste ma premenovali na Indianku..? 😅 😀 😀

nobody
22. sep 2009

jo, těch 14:14 sedí

adina22
22. sep 2009

preco ta maska?

nobody
22. sep 2009

neumím se extra moc vyrovnat s minulostí ..takže tak
ale pracuju na tom

mywiel
22. sep 2009

Body kazdy pracujeme na nejakych svojich jazvach...nik nie je bez nich to mi ver. 😖

adina22
22. sep 2009

tak ti drzim palce,velmi aby sa to vyliecilo....s nami sa ti to podari 😵

tak ma napada aj ten fotak moze byt vlastne stena - zed

nobody
22. sep 2009

focení mi k tomu všemu pomáhá, protože z toho mám radost 😝
nesnášíém falešný lidi, já sám jsem občas něco dělal, čeho lituju doteďka
ale čas vše ukáže a napraví

mywiel
22. sep 2009

Ano fotak moze byt odstup ludia su pred nim a ty za nim...adi to vystihla. Ja sa asi nikdy nevyrovnam ze som prisla o muza ktory bol moje dvojca...ale tak sa to stalo. 😔

denisocka
22. sep 2009

mne mywiel velmi pripomína škriatka 😀 no ale nie škriatka,ale taku pani škriatkovu , resp. vílu 😉

mywiel
22. sep 2009

Presne cas vsetko ukaze a napravi, a je fajne ze robis co ta bavi, nasiel si ten smer mozno kvoli tomu co sa stalo boh vie...Body sme radi ze sem chodis mas dobré nazory. 😉

teodorka
22. sep 2009

nobody,myw[toto poznate? ...ked som bola mala bola som namyslena ...ale teraz ,teraz uz nemam chybu... 😀 🙂

mywiel
22. sep 2009

Deni tak skriatkaaaaaaaa?? 😅 😀 😀 No tak pokracujte co dalej vam pripominam? 😀