Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
11. sep 2009

Na horecky Belladona 7CH alebo Graphit 7CH super zabera a nema ziadne vedlajsie ucinky, vsetko je to homeopatia. 😉

denisocka
11. sep 2009

kuraci vyvar je na imunitu? ja neviem baby,my tu kupujeme kurčata z polska a tie su fuuuuj , sama smeska smrdia, ja to už ani nejem a ani naš pes to už nechce. a najhorši je prave vyvar,tam plavaju takle mastne oka,že to musim dať vychladit a pozbierať to masne

ness
11. sep 2009

no kuraci a hovadzi vyvar je na posilnenie organizmu, to je dobre, ja som tiez este lieky nedavala, davala som morsku vodu, kupala som v chladnejsej vode ako obvykle a tie homeopatika su tiez dobre, treba nechat telo bojovat a inak to naparovanie je fakt dobre, nejaky eukalyptovy olejcek a bude to ok 😉

certica
11. sep 2009

hej, kuraci vyvar sa odporuca v zaciatkoch nachladnutia alebo chripky, pri teplotach. ja uz nejaky cas kurcata nekupujem vobec v klasika obch., vyslovene mi smrdia. ja tie ATB v nich normalne citim, hlavne ked uz je maso uvarene🤐 . nas sem tam zasobi domacou hydinou svokra

denisocka
11. sep 2009

aj moja svokra ma kury,ale da mi ich ak ked umru po 5 rokoch na infart ,alebo poražku zo staroby 😀

certica
11. sep 2009

😀

j.a.n.u.s.
11. sep 2009

😀 😀 😀

denisocka
11. sep 2009

😝 a to potom ani pes nechce zjest,bo to je jak vybrator gumene

denisocka
11. sep 2009

pardon,vibrator - nemam v tom prax,tak neviem ani ake I-Y

certica
11. sep 2009

den, si myslela na nieco tvrde, preto ten Y-psilon 😀

denisocka
11. sep 2009

na mop,idem akurat zmývať podlahu 😝

certica
11. sep 2009

no bez 😀 , ja teda zasadne bez mopu, pekne na kolenach

bibula
11. sep 2009

nejak ste sa tu zvrhli..... 😅 😕 😵

j.a.n.u.s.
11. sep 2009

tak mala spinka...slibila jsem ji, ze to bude dobry a ona na to:"Souhlasim, maminko..." a usnula 😔

holky diky, bibula...jsme v kontaktu 😉

denisocka
11. sep 2009

ato ti povedala či telepaticky?

denisocka
12. sep 2009

ahojte, janus ako malá????? dufam že lepšie

ja som mala nadranom zvlaštny den . Vratila som sa do roboty,myslím že skor ako mi končí MD a maleho som dala do školky . V robote ma predelili niekde inde, ako robím , predelili ma na Sibír 😅 - mala som tom s dalšími očkovať dievčata - chovanky z polepšovne . Asi po zaočkovaní druhej mi pomaly došlo,čo to preboha robím, ja bojujem proti očkovaniu vlastneho dieťaťa a v robote ich očkujem jak pokusných kralikov? NAto som dostala silnu tužbu zavolať do školky,čo je s malým - tak ledva som chytila signál a učitelka mi vraví,že je celkom dobrí,že sa začlenil do kolektívu, ale nejak to neznelo presvedčivo .....ale ked možem,nech prídem. potrela som na hodiny,bolo 8. hodín rano a teda bolo ešte dosť skoro nato,aby som už išla po neho,ale rozhodla som sa isť . V tom na tom Sibiri začala taka fujavica, oni sa poskrývali, ja som si lahla a držala som sa snehu . Potom sa tam vyčasilo,všetko zelene ,trava - niečo sa tam ešte odohralo,ale už mi to vyletelo. s niekym som sa chytila,tuím mal zbran,neviem už fakt. no nakoniec som šla do tej školky a tam mali oni poradu očkovania a mali sa očkovať aj deti . Bola tam nejaka pani,veduca toho všetkého diania a ja som sa ako jedina postavila,že očkovať nedám,a ona že prečo. Tak ja preto,lebo nedám a ona sa mi smiala,že ake to je dobre,čo vymýšla. Tak som jej nato vravela,že našu očkovakcinu darujem jej vnučatam 😅 nech si ju pichne do nich,ked je taka super. No,dali mi čosi podpísať, a tam bola suma 6,5 v krružku,ešte viem,že som to ani neuhradila,tu pokutu 😀 bo si to nevšimli . Taky dovny sen som mala . Snival sa mi o 4.00 - teda vtedy som sa zobudila z neho

denisocka
12. sep 2009

07:14
Měli byste konečně už sundat své růžové brýle,

to, co si namlouváte, není.

Probuďte se a uvidíte, jak to je cenné poznání.

denisocka
12. sep 2009

teraz si spomínam že ešte jeden som mala,pozerala som nejaku fotku staru a na nej bol taky dym , či opar a som sa zahladela na to,a v tom som si uvedomila,že je to tvar mojej babky 😕 a strašne som sa prelakla a skríkla . bože - ešte teraz mam z toho husu kožu . babka zomrela v našom byte v našej spalni,ale to sme tu my ešte nebývali

mywiel
12. sep 2009

Ja som mala sen, vnukli mi vynalez, nové oblecenie, saty viacucelové, ale nepoviem, mozno si to dam raz patentovat este... 😀

bibula
12. sep 2009

DENIS-PODAJ SI nejaky tiket pouzi kombinacie "snovych " cisel.... 😉
a co sa tyka babky,to si nevycistila kuty? 😅

mywiel
12. sep 2009

Deni velmi krasny sen taky komplexny, skoda, ze tu knihu mam len vo franine o tych snoch, lebo je to dlha studia, ale ked sa clovek tomu venuje pochopi vsetko z nich. Mas tam strasne vela symbolov, elementov, ale to sa ani nejdes snazit ti prekladat, lebo by som neskoncila za tyzden. 😀 Jeden pan z Izraela co byva v Kanade a je zenaty so Svajciarkou tu casto robi prednasky a vyklada sny uzasne, a so svojou zenou robia prednasky o anjeloch, uz sa tomu venuju 30 rokov.

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

Dobre ranko svetlusky...

do tri do rana to bylo jak na kolotoci, pak jsem zapalila do loznice eukalyptovou lampu, pozadala sve ochrance-at pozadaji Elis ochrance...a bylo to. Spala az do osmi 🙂

Ted uz ma sopel taky hutny(sorry), takze se to lepsi...je bez teplot....ale ja zacinam citit horkost 🙄 ...je to tak skoro vzdy, kdyz je dite nemocne, mamina se drzi(at mu muze pomahat), ale jak se u ditete zlepsi stav....mamina lehne 😖

Bibula-ze bych dala moje inicialy ja????? 😀 😀 😀 😀

Denis-to mi Elishka povedela primo....ona ma same takove dobre hlasky 😀

I kdyz je tu zatazeno, pro me slunicko zase vychazi....takova uuuuuuuuuuleva 😉

denisocka
12. sep 2009

myw - ale ja ani netuším,čo ten sen znamenal,bol to miš maš

bib-nevydymila

idem baby , zbierame zemiaky 🙄

mywiel
12. sep 2009

Janus tak teply kupel s par kvapkami eukalyptu, ked uz nebude mat horucku.
Denis ten sen nie je mys mas, len by si si musela, kazdy symbol zapisovat na papier a potom analyzovat 😉

denisocka
12. sep 2009

aha,a nemaš najeku www stranku s tými symbolmi?

bibula
12. sep 2009

janus kludne ,daj ... dohodneme cez icq potom,ale zase az vnoci... 😅
denis-ako to?no toto

mywiel
12. sep 2009

Deni mam knihu...mam len str. s anjelmi no a to su ti isti napisali knihu aj o snoch v Izraeli prikladaju velku dolezitost snom a ten pan ti povie kazdy sen co znamena, niekedy sa im da napisat email a oni ti ho vylozia.

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

myw...to asi na rymu aby povolila, co?

bibula...piseme si pozdeji.

den...jak brambory? Vy mate policko?

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

Učte své děti, že ke štěstí nepotřebují nic vnějšího - žádného člověka, žádné místo, žádnou věc - neboť opravdové štěstí najdou ve své duši. Učte je, že jsou soběstační. Učte je to a dáte jim dobrou školu.

Učte své děti, že neúspěch je fikce, že každá snaha je úspěch, že každé úsilí dosahuje vítězství. Učte je to a dáte jim dobrou školu.

Učte své děti, že jsou v hlubokém spojení se všemi lidmi a že nejsou nikdy odděleny od Boha. Učte je to a dáte jim dobrou školu.

Učte své děti, že žijí ve světě nesmírné hojnosti, ve kterém je dostatek pro všechny. Učte je, že největší štěstí spočívá v dávání, nikoliv hromadění věcí. Učte je to a dáte jim dobrou školu.

denisocka
12. sep 2009

keby len políčko,ale hektare - pá