Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
23. apr 2010

jéé macarena 😅

linette
23. apr 2010

pamatam .. ale teraz ju vidim vo velkom 😉
ohovaraju??? koly tej foto, ze si farebna a vesela?

dali4
autor
23. apr 2010

nie lin, ja so do tej témy trochu prispievala ale posielali ma tie baby na psychiatriu 😀 ... a vraj moje rady sú cestou do hrobu 😀

dali4
autor
23. apr 2010

Nechcem to tu moc rozoberat, ale ked chceš, nakukni tam. Už sa tam nebudem hádat. Dievčatá čo sú tam majú pred sebou ešte dlhú cestu...ako množstvo z nás. Raz pochopia 😉

dali4
autor
23. apr 2010

ako mnohí z nás... som asi chcela napísat 😅

linette
23. apr 2010

som nakukla do tej temy.. len to posledne som videla.. posledny prispevok.. nechodim do tej temy.. tvoje rady si nevazia?? .. ved ty vsetko tak pekne a pochopitelne vies vysvetlit 😉 mne vela pomahas 😉 😵 a urcite aj inym mnohym ..

dali4
autor
23. apr 2010

Už tam nechodím, je to zbytočné...dneska mi to nedalo a krátku vetičku som tam bachla 😀 chcela som im len naznačit že v čom može byt problém, ak sa vracia depresia, ak má niekto tažké stavy... ale oni nechcú nič riešit, sústredujú sa iba na to aby sa zbavili tých stavov, čiže liečba antidepresívami a podobne. To ich len upokojí na čas, zlepší sa psychika ale nič to nevyrieši, po čase sa to zase vráti. No, ved to ich život, ich karma... musia si tým prejsť 😉 . Neodsuzujem ich ani sa nehnevám, ani ich už nebudem presviečat, to nikam nevedie 🙂 .

linette
23. apr 2010
linette
23. apr 2010

dali mas uplnu pravdu.. liekmi nikam nezajdu.. len im to potrlaci emocie, ktore maju ist von.. a potom sa to moze zhorsit ak si to nestihnu vcas uvedomit.. musia si to vnutorne so sebou vyriesit..
mama sa ma akurat vcera pytalaa ci viem pozret na nete nejake bylinkove ukludnujuce lieky.. som jej povedala, ze nepozrem, pretoze to neni dobre ak sa umelo ukludnuje.. snazim sa jej pomoct v tom, aby sa jej ulavilo bez liekov.. a zacina javit zaujem comu sa ja velmi tesim 😵 😵 a comu sa este viacej tesim mi dava za pravdu 😵 😵 to sice chvilu trvalo ale ved nie priebeh je dolezity ale vysledok 🙂 😵 dokonca ideme spolu k liecitelke.. 😉

linette
23. apr 2010

vies dali co je nepoznane a comu clovek neveri respektive to odcudzuje a ma ine zvyklosti sa toho boji..

dali4
autor
23. apr 2010

lin... Presne si to vystihla 😵 😉

jery51
23. apr 2010

dali mrkla som sa aj do tej témy...a fuuu nechcem odsudzovať ani nič podobné, no asi tam už viac nepôjdem...
chcela som im napísať, že všetko je v HLAVE... ale radšej eee 😔
presne ich život, ich karma...
inak zdravím vás, dlho som tu nebola 😉

jery51
23. apr 2010

jááj inak nedarí sa mi predať kočík, už som o to poprosila aj anjlelikov. a nič ☹ možno to eštelen príde. ale ja to chcem teraz 😀 😀 😀

linette
23. apr 2010

jery vitaj 😵
skus to dat na bazos.sk .. mala by si byt trpezliva, vsetko pride v pravy cas 😉 zelaj si predat kocik a potom to vypust z hlavy 😉

linette
23. apr 2010

dokonca sa to da pokusovat aj s viacerymi nadobami.. ale tam treba inak tie myslienky dat..

https://www.youtube.com/watch?v=ooZBxeKf6yc
linette
23. apr 2010

som sa docitala, ze sa to da aj s troma miskami, v jednej ma byt negativne, v druhej pozitivne a v tretej ignoracia..

dali4
autor
23. apr 2010

ahoj jery... no ani ja tam už nejdem. Nechcela som tam nikomu dávat rozumy, ved niesom najmúdrejšia ale chcela som pomoct. Ale asi na nesprávnom mieste 😉 ...

dali4
autor
23. apr 2010

jery kočík daj aj na viaceré bazáry, niekomu padne do oka určite.

kessina
23. apr 2010

ahojte anjelickovia 🙂
dakujem za odpovede 😵 tak idem googlit, co mi to tam vyhodi, nech o tom viem trosku viac 😝
citam, ze tu skusate cosi s ryzou, vobec si to neviem predstavit 😕 ale tiez to vyskusam, som zvedava, ako to dopadne
marianka, ja som tiez nakoniec nebola dlho, strasne nam fukalo, tak som to vzdala 😀
lin, no to ano, ale moj priatel uz nie je najmladsi 😀 takze to na nas moc nesedi 🙂

marianka79
23. apr 2010

ahojte anjelicky 🙂

kessina
23. apr 2010

inac, stava sa aj vam, ze ked si na nieco len pomyslite, uplny zablesk v hlave a potom sa to stane?? 😕
su veci, na ktore myslim stale (ktore by som chcela, aby sa splnili) a nic a niekedy mam naozaj len uplnu "bleskovu myslienku" ani ju nijako nerozoberam a prave ta sa potom stane skutocnostou...

dali4
autor
23. apr 2010

ahoj marianka a kessi 😵 kessi sú tu linky od lin, na ten pokus s ryžou. Kukni, sú to videá 😉 . Ja som zistila že som to robila zle takže musím ešte raz.

marianka79
23. apr 2010

ano kessy a pravidelne 😉

kessina
23. apr 2010

este trosku od veci, ale o myslienkach 😵
farbila som si vlasy, inac idem vzdy ku kadernicke, lebo som nosievala blondavy melir. teraz som chcela celkom blond, tak som kupila farbu a ze si nafarbim sama. no od prveho momentu som myslela stale nato, ze ako to dopadne, len aby mi to nechytilo na zlto alebo nejaku farbu, ktoru nechcem. Chcela som uplne bielu...
a hadajte aku farbu mam na hlave??? zltu 😝 😅 jaaaaj, nechcela som nato mysliet, ale podvedome tam bolo vzdy, ze co ak to nechyti tak ako chcem.... nuz, tak to tak aj dopadlo

marianka79
23. apr 2010

dali ahoj takze teba ohovarali hmm clovek chce dobre a nakoniec to takto....... 😒 ja som tiez tak davnejsie citala ru temu ale neprispievala som

kessina
23. apr 2010

ahojte babulky 😵 dali, no idem pozriet, len mne to trochu potrva, pokial sa mi to nacita s mojim turbo internetom 😀
marianka, super, tak ja sa musim uz len naucit to nejak kontrolovat, aby tie rychle myslienky boli tie, ktore chcem 🙂 😉

kessina
23. apr 2010

ja okrem nasej temy, moc ostatne necitam 😀 😝
ale uz samotny nazov temy depresia ma odradza vstupit 🤐 😕