Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
25. jún 2010

@ivanko8 mas pravdu nehrozi u mna informatika 😝 lepsie povedane na ziadnu vysku nejdem .. to je moje rozhodnutie, ktore ked som spravila tak mi padla zataz .. mozno casom ked sa na to budem citit.. ale teraz nie ..
a ucis v blave alebo v ziline? tusim, ze tam ucia info .. 😕

linette
25. jún 2010

@marianka79 tvoj brat sa mohol dobre na takej krasnej lodi 🙂 a ta lod bola zaoceanska?
ja som volakedy velmi chcela robit na lodi .. 🙂 😉 aj letusku som chcela robit ... samy minuli cas.. 😝

tu je katalog kde najdete aj plavbu okolo sveta .. je rozdelena na par casti .. dokopy to trva styri mesiace ..
http://www.satur.sk/data/catalogue_284_satur_pl...

linette
25. jún 2010
slavik
25. jún 2010

Ahojte anjelinky,
dlho som tu nebola. Akosi mám všetkého veľa a nestíham ani žiť.
Ale musím sa pochváliť za 2 týždne nám prídu namontovať skriňu. Sa vytešujem veľmi.
Linette ďakujem za krásne slová ako nás všetkých ľúbiš.
Ja sa v tejto téme veľmi dobre cítim a teším sa že sú tu také spriaznené duše.
Bavili ste sa tu zase o číslach. Ja som sa tento týždeň zobudila v noci o 01:01
A ráno som pozrela na hodinky a bolo 07:07:07 🙂 A čas 22:22 vidím pravidelne skoro každý večer.

Marianka super, že sa ti podarilo nájsť štvorlístky. Vždy keď idem na byt tak sa obzerám či ťa niekde nezbadám aj so synom. 🙂

dali4
autor
25. jún 2010

@ivanko8 v Maitrí to majú vyriešné rovnako ako v Reiki akurát že vesmírnu energiu nazývajú energiou anjelskou, Anjelskou terapiou. Maitrí je názov toho klubu. Inak veľmi pekne ti ďakujem za tieto otázky, lebo hlavne pri tej poslednej ma to donútilo zamyslieť sa 😉 Je to tak, že vtedy som cítila a zatial to tak cítim stále že ...teraz....takto... nie... V podstate som spojila obe veci dokopy 😅 ale na prvom mieste je to "teraz". Mala som aj obdobie že skúsim nejaký iný kurz, Reiki alebo niečo dalšie, ale "niečo" mi vždy hovorilo že "nie, netreba ti nič, zatial..." 😉 Asi niesom ešte pripravená. Tak to beriem. Čo určite chcem, tak sa zúčastniť nejakých prednášok o liečitelstve, ezoterike, práci s energiou... Potrebujem informácie ale nie vo forme kurzu. 🙂

dali4
autor
25. jún 2010

@ivanko8 ešte k tomu čchi-kung, to je aj to cvičenie tai-či však (neviem ako sa to presne píše) 😅 Mám jedno dvd-čko, ktoré som si kúpila ked som si naivne myslela že idem to cvičit 😀 , ale po zhliadnutí som došla na to, že sa to doma iba tak nedá. Teda dá ale myslím že vtedy to nemože mat taký efekt, lebo neexistuje aby človek cvičil dobre ked sa to učí sám. Skúšala som, ale rýchlo som s tým skončila, lebo zase prišiel ten pocit že to nemám robit, ale tentorkát že "nie takto" Čítala som raz článok, ktroý písal nejaký majster v tomto "umení" taký velmi starý pán... hovoril, že on až po 8-ich rokoch pravidelného cvičenia mohol povedat "viem to, ovládam to" 😕 . Je to naozaj až také ťažké ? 😕

jery51
25. jún 2010

ahojte
včera nado mnou pri hádke s mužom zase zvíťazilo moje ego 😔
bohužial...
aj ja som veľmi rada, že som na toto tu natrafila... je super, keď si môžeme porovnávať svoje situácie a skúsenoti s ezoterikou...rada sem chodím, aj vás mám rada, aj keď vás osobne nepoznám... si si pre seba také butľavé vŕby.. ja síce mám ešte kamošku moju tehuľku teraz( ona nás aj číta 😉 ) a veľmi sa teším na veľtrh ezoteriky, keď budeme mať to stretko. júúj....

marianka79
25. jún 2010

@linette ajoj hej plaval si po oceane bahamy bermudy san francisco new york a tam bol aj priamo v meste 🙂

marianka79
25. jún 2010

@jery51 ono je to niekedy tazke ovladnut sa a ego zvitazi ja v manzelstve som sa naucila ovladat sa no ked toho bolo vela som vybuchla pri terajsom vztahu som ako sopka 😢 ale snazim sa velmi a dari sa ved naco sa rozculovat zivot je krasny a netreba si ho zneprijemnovat hadkami ktore i tak nic nevyriesia nie?tak hlavu hore zi si svoj stastny zivot a ked ti ho niekto bude chciet pokazit nedovol mu to 😉 usmej sa na neho a hotovo uvidis ze to funguje

terez34
25. jún 2010

ahojte krasky no super ze si vyznavame lasku aj ja vas velmi velmi lubkam vela krat ste mi pomohli myslim ze vyznania lasky tu uz boli ale je velmi pekne ked sa to opakuje no prosto je to super z velkym S 😉 😉 🙂

terez34
25. jún 2010

dali ten ekzem u malej je urcite ten detsky to z toho vyrastie ale treba natierat a kamoskina mala to ma a ma dva a pol roka ona ju este koji tak hovorila kozna ze preto sa jej to dalo neskor ale ona to ma na nozikach rucickach brusku a ked ma neake horsie obdobie tak to ma az take pozlievane a doskrabane mne to chvala bohu deturence nemali mala marianka mala akurat od narodenia fliacik na licku a ten jej uz zmizol ani neviem kedy tak miselka bude urcite v poriadku

marianka79
25. jún 2010

@slavik a vies ze aj ja kukam len ja skor so psom chodim tam pre granule do toho obchodu vedla vasho baraku
Tak uz bude skrinka? A aku z Roldoru? Daj potom fotto.....a vies ze som nasla aj sedemlistky??? 😲 😝 to uz je aka haluz 😀

terez34
25. jún 2010

tak moje ego je potom asi na prvom mieste fuj lebo ja som taky vybusny clovek az hrom absolutne sa neviem ovladat zas nieze by som salela ale ked sa naser... tak horor kricim ako sprosta a mne sa ulavi keby som to mala drzat v sebe tak asi strelim vela krat som si hovorila za to potlaci ale sa mi nedari hlavne pri tych pubertiackach to je horor z manzelom pri hadke to sa unas moc nerobi a ked tak skor ja sa hadam zo sebou lebo ten moj je ticho a nakoniec mi povie tak co milacik uz si sa vykricala?a mna ide rozhodit

terez34
25. jún 2010

@marianka79 ty si na tie stvorlistky ako moj manzel kade chodi tade ich zbiera

moja sona tie cisla pozoruje tak ako ty hlavne na hodinach a na autach neviem ci jej to samo vbehne do cesty alebo ako ja na to vobec nereagujem

marianka79
25. jún 2010

@terez34 ale to aj ja vybuchnem ale vacsinou v praci 😉

terez34
25. jún 2010

@linette o tych orboch som to citala ale aj tak mi na to moj mozog neako nestaci 😀 😀

marianka79
25. jún 2010

terez nikdy predtym som tie cisla nevidela alebo nechcela vidiet??? Neviem preco teraz ale je pravda ze volakedy neboli na znackach trojcisla ale napr. TTA 25 35 a tak 😖

terez34
25. jún 2010

no kjed som este chodila do roboty tiez som si povedala svoje a neznasala som nespravodlivost aj ked sa nejednalo o mna musela som sa zastarat do toho a potom som bola hlupana ja inac som robila v podobnej firme ibaze mi sme produkovali pancuchovy tovar

terez34
25. jún 2010

@marianka79 je to naozaj zvlastne lebo sona mi tiez tvrdi ze ich nevyhladava ze to samo

marianka79
25. jún 2010

idem ja pozriet babku moju do pastuchova majte sa krasne pekny den prajem vsetkym vela vela energie papa anjelinky 😵 a anjelik 😉

terez34
25. jún 2010

no idam aj ja mala sa mi zobudila tie dve prisli zo skoly a moj milovany sa prebudil po nocnej idem to nakrmit a potom sa uvidi mala som naladu pod psa a ked som vas pozrela hned mi je lepsie ahojte

terez34
25. jún 2010

inac dali to tvoje moto je veeelmi vystizne 😉

miruska15
25. jún 2010

Ahojte aj ja sem rada chodim a rada sa s vami rozpravam je to taky maly unik od každodennych povinnosti a trochu tu vypnem.Inak by ma asi trafilo.Ja som tiež vybušna a mam taku zlu vlastnost riešim problemi za horuca a napacham viac škody ako užitku,ale robim pokroky nedavno( som to tu pisala problem s ohovaranim) som najskor vychladla potom som premyšlala poradila sa a až potom som konala.A je to asi tak spravne akurat neviem pri svokre vychladnut a to ma niči a trapy ale čo už nezmenim ju. 😠

terez34
25. jún 2010

@miruska15 nemozes si dat rady zo svokrou tak to nas je viac ja pokial som byvala zo svokrou tak to bolo bozie dopustenie a ona je este skorpionka tak tym duplom ale teraz ked s nou nebyvam je to lepsie dokaze odcenit aj nas dovtedy sme boli zly a ostatny najlepsi neviem ci si s nou pod jednou strechou ale nesmies si nechat zobrat svoju pravdu aj ked oni si myslia ze su najmudrejsie mozno v niektorych veciach ale uz aj tak mame na veci kazdy svoj nazor a hotovo drzim palce a uz jedine anjelikovia pomozu ta zloba sa raz vrati k nej tak ako k tej mojej svokrusi je po tazkych operaciach a aj tak si moc neuvedomuje ze zlo je bumerang a jkej sa vracia v podobe chorob ale aj taky ludia musia byt len dufam ze aj ja nebudem raz taka svokra ako bola moja 😉

terez34
25. jún 2010

idem dat malu spinkat zatial cavko mozno este kuknem 🙂 🙂 ak nie tak dobru nocku 😔 😔

terez34
25. jún 2010

@dali4 diky za komentariky 🙂 🙂

linette
25. jún 2010

bambulkovci pekny vecer 😵

vidim, ze sa tu rozbehla tema svokier 😔 😔 ja zatial este svokru nemam .. zatial je len skoro-svokra a zrejme sa pridavam k vam (terez mirus) tak to vyzera ☹ 😔 😕 🙄 😠 😠 viete ako sa hovori .. pod lampou je najvacsia tma .. 😔
a tema ego .. tak moje tiez patri k dost silnym, ktore ma v urcitych chvilach ovlada 🙄 🤐 ale vtedy ked si to ego dovolim vyskocit je uz velmi neskoro .. ked sa raz vytocim tak poriadne, nemam servitku pred ustami a po case si uvedomim co som to spravila, povedala .. 😒 😒 ale co uz.. aspon si to uvedomim ..

linette
25. jún 2010

marianka ty uz sedemlistky nachadzas ...
ja sa fakt vyberiem nejake hladat .. 😅 ale ako sa poznam tak nazbieram kopec trojlistkov 🙄

linette
25. jún 2010

ozaj baby .. odkadial pozerate cisla od jedna do dvadsat?? 😕

linette
25. jún 2010

@slavik

01:01
Pohlazení ochránce, strážného anděla,
uvědomění si, že je s vámi.
Je vždy na vaší straně, je to přítel, kamarád.

07:07
Partner není upřímný, hraje si, má více tváří, opatrně s ním.
Zrada ve vzduchu.
Krok proti proudu, nemůže to vyjít.

22:22
Nejintimnější spojení s jemnohmotným světem, který je všude kolem vás.
Přicházejí důležité informace, vize a sny,
které přesahují rámec všedního dne.