Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
25. sep 2009

ja viem myw, len ešte aby najbližšia rodina pochopila,ale to asi ťažko v tomto živote ich

mywiel
25. sep 2009

Jaaaj no a ja som vsetky kamosky sokovala tym, ze som mala zariadenu izbu pre Kayu a nakupené saticky uz v 4tom mesiaci tehotenstva, ale aj som vedela, ze vsetko bude ok a chcela som to mat urobené kym som mala energiu v tom druhom trimestri, tak preco mam dodrziavat niekym vymyslené povery, ved to nic nemeni na tehu? 😅

mywiel
25. sep 2009

Chapem Deni oni to pochopia neskor v inom, ze to nie je to najdolezitejsie, ze treba otvorit srdce nie len dodrziavat dogmy... 😔

roasha
25. sep 2009

mywiel,naapodobne,ja som uz mala pokupene niektore vecicky,este sme ju ani neplanovali... 😎

mywiel
25. sep 2009

Nooo lenze ked som to ukazala niektorym kamoskam vies ako sa tvarili..... 😕 😨 🤐

mywiel
25. sep 2009

Roasha no to by ma nenapadlo capnut farara po zadku.... 😀 ved im ho pod tym habitom ani nevidno... ☹ 😀 😝

roasha
25. sep 2009

jaj,to ked som malej kupovala nejaku detsku jedalensku sadu/bola som len v 3mes,a prave som prisla z nemocnice/,tak mi jedna prajna znama zapotila,ze len aby to dobre dopadlo.... 😅 😕
ale taketo....sa najdu vsade... 😨 😉

mywiel
25. sep 2009

Alebo aj to ze prvé tri mesiace nehovoris ze si tehula, ale preco? Ja to rodine a kamaratkam poviem, ved ked sa ma nieco stat stane sa, a na mne by aj tak videli, ze nie som ok, ja neviem hrat divadielko a zatajovat, ked mi je nanic je mi nanic a ked som stastna a chcem sa radovat s ostatnymi nevidim dovod cakat do 4ho mesiaca ved aj neskor sa moze nieco prihodit, aj pri porode a pocas celého nasho zivota...ale tak ja jednoducho nerozmyslam. 😉

denisocka
25. sep 2009

ja ked som v 4 mes kupila kočík,tak sa na mna otec tak urazil že amen 😔

mywiel
25. sep 2009

Roasha no je ale dobra krava... 😠 mala si jej povedat dopadne nemajte strach ale milé ze na mna myslite. 😠

roasha
25. sep 2009

moja rec 🙂
no a No1 v hlaskach bola upratovacka z gyndy...".no vsetky si len tak lezite,aj ine si mesiac dva polezia,a potom aj tak vsetky potratia..." 😝 😀

mywiel
25. sep 2009

Deni ale ved kocik budes potrebovat, chcel vnucata nie, no tak by sa dal do pivnice, kocik ci nekocik, ked sa ma stat tragédia tak sa stane a treba skusit babo znovu cim skor, ja neviem, 🙄 ja som sa tak tesila ked som bola tehula, normalne som si chodila vonat do skrine tie detské vecicky.... 😀 😵

mywiel
25. sep 2009

Tie zenské su zrelé na psychiatriu Roasha oni nie su normalne.... 😅 😀 😀 😠

bibula
25. sep 2009

no,moja krasna myw jw nazad a denis- ta to co,nasledok vcerajska?

roasha-opica nie je nic strasne,len je spokojna sama so sebou 😉

roasha
25. sep 2009

nastastie som obrnena voci hlupakom... 😎 😀

mywiel
25. sep 2009

Ahooooj Bibu 🙂

bibula
25. sep 2009

myw aj ja,dokonca som si davala najmini dupacky na beusisko....a som si predstavovala babatko v nich ....

denisocka
25. sep 2009

prave som videla nechutny klip Shakiry - wolf, ja nekukam vobec take music programi a teda bol hnusny - teda ona v nom

mywiel
25. sep 2009

Ved jasné, to je radost, vysielanie pozitivnej energie, nie nejaké povery, dogmy a triast sa strachom, to dietka citi, ze mamicka a nanho tesi, ved zivot sa o nas postara vzdy. 😉 😵

roasha
25. sep 2009

bibula,ty si na tej fotke tak sexiiiii 😉 🙂

bibula
25. sep 2009

heeej,aj s muchou namiesto sponky? 😀 😀 😀

mywiel
25. sep 2009

Deni ten novy ze? Co tam tancuje v tej klietke? No robi zo seba smuchtlu ako tie ostatné, skoda bola normalna odlisovala sa od tych blondyn klonovanych ale zacina ich opakovat... 🙄

roasha
25. sep 2009

nemozem s teba... 😀

denisocka
25. sep 2009

hej v tej klietke,som najprv myslela že to čertica,ale počkala som na popis

mywiel
25. sep 2009

Ja mam velmi rada Nelly Furtado, je kocica a pekne spieva. 🙂

bibula
25. sep 2009

roa - 😀 nenecham v tom deni samu....
deni-kuknem na FV.hod linkos
myw-nepoznam-pohladam 🙂

mywiel
25. sep 2009

Tiez som kukala ze toto ona potrebuje natriasat zadkom ako ostatné... 😅

toto je moja ♥♥♥ http://www.dailymotion.com/video/x1veqe_nelly-f...

denisocka
25. sep 2009

bib, dufam že toto si chcela.nie shakiru

mywiel
25. sep 2009

Nelly je uzasna, taka krasna by som chcela byt... 😀 😵