Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
12. sep 2009

na hrudnicku ma ...pipik sedy,hlavka zlta

bibula
12. sep 2009

no ide,zachvilu pride muco z roboty a opica /king kong/v telke sa bliiiziiii 😀

denisocka
12. sep 2009

čo bibula,to bolo mne? Dnes o 21:25 ???? aky pipik

denisocka
12. sep 2009

bibula,čitam to dookola,to je ako hadanka, aky vtáčik? no tipujem drozd ??? 😀 😝 😅

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

ja bych myslela ze pupik 😀

denisocka
12. sep 2009

počkame až skončí ten king kong,že sa teda dozviem či som sa trafila do aury mywiel, kukala som len okolo hlavy

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

opica konci az kolem pulnoci 😀

denisocka
12. sep 2009

no hadam bude reklama 😅

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

jdu uspat to slunicko usnoplane(dnes bez horecky-zlaty tvaroh na nozicky) 😉

denisocka
12. sep 2009

nakoniec si to zmakla s tvarohom? ja davam kupel,alebo sprchu . alebo surovy zemiak /alebo vajíčko do ruky-ale to som ti včera aj zabudla napísať

bibula
12. sep 2009

pipik medzi nozkami..........

tvaroh je fajn na vselico 😉

denisocka
12. sep 2009

http://www.dio.sk/index.php?akcia=podrobne&kod=... ja mam tuto knihu

ale bibula,čí pipik

dali4
autor
12. sep 2009

Ja to tu tak čítam... a tiež som zvedavá čí pipík sa z toho vyvinie 😀

denisocka
12. sep 2009

možno váš 😝

j.a.n.u.s.
12. sep 2009

Edgar Cayce...se dobre cte 😉

denisocka
12. sep 2009

aano, edgara mám najradšej

bibula
12. sep 2009

denis ty si sa pytala a hadam by nemal byt tvoj? aj ked ti ho obcas mozu pozicat tvoji chlapi 😀
vyssie spomenutu od edgara som necitala....

denisocka
12. sep 2009

ja som z toho puk,pýtala som sa či ma myw auru zeleno/žltu a dostala som odpoved citujem - bibula • 2d • Dnes o 21:25
na hrudnicku ma ...pipik sedy,hlavka zlta

ale neviem kto tam ma pipik? mywiel? 😝 😀

denisocka
12. sep 2009

asi si pochopila ,aku ma auru moj maly ----- že? bo ja sa pýtam aku ma mywiel . no už to inač neviem pochopiť

mywiel
12. sep 2009

No dik vy sa tu bavite o mojom pipiku? A akom teraz, zatial mam doma len jeden... 😀 😀 😀

mywiel
12. sep 2009

Bibu aj ja som zvedava aku mam farbu, uz ma nenapinaj... 😀 😉 no uz asi vsetci hajate, tak idem aj ja do Morfeovej naruce... 🙂

nobody
12. sep 2009

mywiel ... i ženy můžou jít pipíka přece 😀
no proč jsem tu, zničehonic jsem měl pocit, že je tu někdo manipulovaný, tak jsem se musel podívat.
Prostě divná předtucha ... sakra, asi radši půjdu spát

ivka144
12. sep 2009

nobody - mne sa paci, ze prispievas🙂

nobody
12. sep 2009

no vlastně by mě zajímalo, když už tu tvrdnu, jak bere křesťanství nějaký osoby s oběma pohlavíma??? No takže asi hermafodity.. i když to zní hrozně teda ...
no já mám otázky ...

denisocka
13. sep 2009

dobre ranko,tak som sa ešte nedozvedela odpoved bibuly 😒 ale počkám

nobody kto tu koho manipuluje? ja mam fakt kratke vedenie 😝

bibula
13. sep 2009

denis- ano,zle som pochopila ....tvojho drobca som kukala

nobody-hracka prirody-nema to nic spojene s duchovnom, mozno tak karmu -utrpenie,ponizovanie,,,,ale to su len vymysly ludi,co " sedia len na jednej strane stola"

myw-hlavne ju mas velku hore v oblasti hlavy a nad hlavou je slabo fialova-duch.vyspelost /no nenarazal na teba🙂/
okolo chrbta slabozelena-mozes leicit,liecebny proces.../a denis.moze byt spokojna 😵 /

aka manipulacia? co som citala su to manifestatory,co davaju veci do pohybu,ale zeby manipúulovali,o tom sa tam nepise - vid cca 4 strany nazad...../dufam,ze som si zase nevymyslela nejaky nazov 😀/
aj ja som manifest,takze mne by malo byt odpustene,ja to mam od prirody a zneba 😀 😀 😀

nobody
13. sep 2009

bibula .. hračka přírody??? Takže třeba jedna atletka, u které nemůžou rozhodnout, jestli je muž, nebo žena, je hračkou přírody??? Nerozumím docela

bibula
13. sep 2009

chromozomy 😉

a podla mna je to chlap 😀 ...zena predsa nezarasta na tvari /teda okrem fuzov/pokial neberie muzske hormony
a to je predsa doping u sportovcov,nie? 😀

nobody
13. sep 2009

testosteron je v určitým množství doping, to je fakt
ale když má místo vaječníků semenný váčky, tak těžko rozhodovat ... jo produkčně asi muž, morfologicky (nemyslím tvář) žena

genetiku znám, ale nechápu tomu spojení hračka přírody

bibula
13. sep 2009

chyba prirody,omyl prirody...

/taktiez taka "vlcia"choroba funguje ako hermafroditi..../

neviem,mne sa nezdala,ze by jej "tam" nieco skakalo 😅 ale mozno to bolo nasmerovane dozafu ako v ice venturovi 😵