Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
26. mar 2010

terez viem ta pochopit.. a predstav si, ze aj tie duse, ktore zomreli (sa zbavili tela) citia podobne .. a preto su este istu dobu s nami a my sa ich bojime .. ako sa mozu potom citit?? .. aj preto si myslim, ze "duchov" sa bat netreba .. ked sa s tym zmiery ten zomrety a rodina tak sa vie dusicka posunut vyssie a dalej ..
ja ked vkrocim na cintorin, citim taky klud a v mysli mi vzdy prebieha ako su tam duse, tie hroby vyzeraju ako ich postele, ako odtade chodia von a chodia sa navstevovat a take ... asi nemam vsetkych pokope.. niekedy sa uz aj ja tam predstavujem, ze v ktorom hrobe by sa mi pacilo.. 😕 😀 viem, len tolko, ze ked zomrem tak nechcem byt zahrabana pieskom ale chcem mat kriptu .. mne uz asi fakt hrabe ako 20 rocna o takomto uvazujem .. 😝

terez34
26. mar 2010

no fakt je ze toto by farar nemal ani riesit ci antikoncepcia ano alebo nie a vobec by som mu na nos nevesala noje intimne veci

miruska15
26. mar 2010

ale ked ti neda rozhrešenie spoved je neplatna.je to na hlavu.ja by som tiež chcela vediet čo som bola kedysi.moj otec bol určite kovbojom lebo miloval kovbojky.

andreasiskova3
26. mar 2010

lidi, nestíham sledovať, nejako tu je rušno 😵

linette
26. mar 2010

miruska to je jedno co povie farar.. aj tak si sam uvazi komu odpusti a co ... Pan Boh zoci voci je ine ako farar ... dolezite je to, ze ked sa vyspovedas sa ti ulavi .. a ide ti o to .. ja ked som sa spovedala a povedala som, ze nenavidim jednu osobu a mala som styk, tak akoby ta nenavist bola v pohode a cely cas mi len o styku basnil .. a pritom styk je z lasky s osobou ktoru milujem a koly nenavisti sa trapim .. tak tolko k fararom ..
wau som simposka 😅 dakujem 😵 pozor, lebo budem namyslena.. 😀 😀 😝 ale nie ...

miruska15
26. mar 2010

tak cintorin ok ale iba cez den v noci ani za milion.

andreasiskova3
26. mar 2010

linette, no teda takéto morbídne myšlienky som ešte nemala 😀

jery51
26. mar 2010

no minulé život sú zaujímavé... vlastne od toho sa všetk oodvíja... ako napr ked sa dobrákovi stane niečo hroznéé... poviete si , že bože ten neeublížil ani muche aaa hup no ale čo robil poredchádzajúce životy nevieme.... aspon tak si to myslim ja

terez34
26. mar 2010

ja sa zase bojim ze mi bude v hrobe zima asi som sisi lebo predtym ma daju aj tak do mraziaku

no na jojke v nedelu doobeda ide serial vola sa to stratene duse (10,50hod) celkom je to dobre ako jedna zena vidi duse zomrelych a pomaha im odist za svetlom na druhy svet 😉

napisala by som aj jeden vtip na tuto temu nech to nieje az take strasidelne a ubolene ale neviem ci by mi to nezrusili

jery51
26. mar 2010

veru je tu ručno, koneeečne 😝

jery51
26. mar 2010

terez napíš 😵

miruska15
26. mar 2010

Farary to je tema sama osebe tabu kašlať na nich.Vieš ale ked ti neda rozhrešenie nemožeš prijat božie telo

jery51
26. mar 2010

miruska chod do iného kostola 😅

terez34
26. mar 2010

preco by mal clovek trpiet za predchadzajuce zivoty ked ani nevie co robil no je to spravodlive? toto sa mi nikdy nepacilo

linette
26. mar 2010

andrejka ja ked som mala dva roky tak som sa dusila a to je moja najmladsia spomienka .. ale vtedy som sa nebala.. nechapala som ..
nielen budhisti ... 😉 viacero ludi z vychodu je pokojnejsich 😉 🙂 oni vedia aj teoreticky a aj praktizovat 🙂 ale aj oni sa stale ucia ako my vsetci .. vsetci ucime a ucime aby sme boli mudrymi 😵 😅

jery51
26. mar 2010

terez ani mne 😝 aspon tak mi to bolo vysvetlovane

miruska15
26. mar 2010

terez vtedy ti to bude už šuma fuk kde budeš ale je to take brrr. hovori sa že pan boh si berie len dobrých ludi

shupolienka
26. mar 2010

Ahojte babule. Sak Vas nestiham docitat, si uz myslim ze som na konci, dam aktualizovat a nabehne dalsich 6 odpovedi 😅

terez34
26. mar 2010

no tak pisem manzelka pride na hrob svojho muza a najde odkaz a tam stoji SOM U PANI MALEJ A TRTKAM DALEJ 😀 😀 😝

linette
26. mar 2010

miruska z rakoviny sa da vyliecit .. 😉 len zalezi od toho v ktorom stadiu sa zisti .. a velmi vela zavisi od psychiky ..
miruska dolezite je to, ze sa vyspovedas so svojich hriechov a ulavi sa ti.. ci ti da rozhresenie alebo nie .. ked si otvoris modlitebnu knizku kde su napisane hriechy, tak neni tam otazka ci mas antikoncepciu a este k tomu aku .. riad sa podla toho alebo povedz len tie co povazujes na najzavaznejsie a na viac hriechov sa nepamatam ..

miruska15
26. mar 2010

ja poznam Som o hrob dalej u pani malej a ....

jery51
26. mar 2010

jedna tetula písala že sa dokonca dá v meditácii priblížiť, že si stačí predstaviť nejaké obdobie v histori, ku ktorému máme blízko a potom všetko zahalit do tmy a že by sa nám mal ukazať aspon jeden predchádzajuci život, nejaký obraz asi... no mne sa tá hmla nedala preč, stále tam bola...asi som to ešte nemala skušať

terez34
26. mar 2010

no tak ak si berie iba dobych tak ja tu ostanem trubit sudnemu dnu

ale podla sv. pisma je to trochu inak dusa cloveka sa musi ocistit a potom noze vstupit do kralovstva nebeskeho

jery51
26. mar 2010

😀 😀 ja si nemozem pomocť ja mam velmi rada čierny humor...

miruska15
26. mar 2010

lin podla mna to hriech nie je ked sa žena chrani.radšej nech sa chrani akoby mala v afekte spravit niečo horšie.

jery51
26. mar 2010

som zle napísala... zahaliť do hmly

linette
26. mar 2010

terez je to spravodlive.. su to vlastne Bozie mlyny .. predstav si vraha... zabije volakoho a v buducom zivote bude zabity.. karma sa vyrovna a on bude pouceny.. a v tom dalsom uz vrazdit nebude .. bude o krok vpred .. alebo ma byt radsej v pekle? .. peklo podla mna neexistuje takto je to spravodlivejsie..
vyssie ja si pamata a aj nase podvedomie .. preto pri niektorych terapiach si clovek spomenie co bol v minulom zivote ..

shupolienka
26. mar 2010

terez 😀 😀 😀

miruska15
26. mar 2010

terez tak to sme dve pridem ta vystriedat budeme sa strieda v tom trubeni

jery51
26. mar 2010

ozaj ženy čítate aj Vitalitu?