Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
9. feb 2010

Teda mama je marcová ale tiež baran.

dali4
autor
9. feb 2010

lin 😀

linette
9. feb 2010

idem napisat moj dnesny sen, je taky dost divny, sami duchovia a 2 eurovka.. a vsetky na seba nadvazovali..

Videla som v miestnosti deana s tou blondynou (so supernatural), ze isli spat.. Mali tam spalnu a tusim aj stol so stolickami.. Na lavej strane pri okne mali zrkadlo.. Prave sa poberali spat, mali modernu postel so svetlym drevom kombinovanym s ocelou.. Asi boli trocha namosureni na seba, ale ked vliezli pod perinu akoby uz bolo lepsie.. Na to zaculi cudny zvuk.. Dean povedal, ze duchovia.. Na to sa rozhybal zaves a zrkadlo sa najprv zahmlelo a potom sa v nom objavila zena, ktora mala syto ruzovou satkou zakrytu celu hlavu a mala dlhu suknu.. Ta blondyna k nej dosla a chytila ju, normalne, ze bola hmotna..
Ja som sa zlakla najprv..

Potom som bola v meste so spoluziakmi a stretla som s byvalou triednou, ktora ucila ekonomiku a uctovnictvo.. Ta zacala rozpravat, ze ma pracu, kde musi zhanat klientov pre banku a ja som jej povedala, ze ja mam lepsiu pracu vo financnictve a klientov zhanat nemusim a je to ovela lepsia praca, aj som jej chcela ukazat na kancelariu... Lenze som jej to povedala pred spoluziakmi a pred nimi som o tom nechela rozpravat..
(ja som si ju vychvalila vo sne, aj ked som ju dala presunut 😅)

Potom som isla do kostola, videla som vychadzat jedneho zenicha a jednu nevestu a to boli tiez duchovia.. zenichovi som videla do tvare ale neveste nie.. zenich mal sivy oblek s bezovym kvetom pripnutym.. Potom som vosla do kostola a neviem ci to bol sobas alebo len omsa, ale ten kostol bol plny duchmi a boli vsade.. pekne sedeli v lavice a boli aj na choruse.. a pekne vyobliekany, smiali sa a tlieskali.. Nestacila som sa pozerat.. Som si povedala, ze dobre idem von... Ked som vychadzala von, tak mi padla dvojeurovka na zem a ja som ju zdvihla, no boli tam aj nejake centy a este jeden obrasky eurac, ktory bol nejaky odznak.. Som nechapala, ze take mi vypadlo, ved som take ani nemala.. A potom som sa pozrela trocha dalej od kostola a cakali ma tam spoluziaci tak som k nim isla...

linette
9. feb 2010

dali tak potom same rozky, ze? baran tiez tak tvrdohlavy ako kozorozec, alebo ja som vynimka? (zevraj som strasne som a pocuvam to takmer stale 😒 )

dali4
autor
9. feb 2010

A Mišelka jeden škorpion medzi tolkými baranmi 😅 ta nás asi všetkých postaví do late 😀

linette
9. feb 2010

ja som kozorozec, priatel strelec, mama blizenec, babka rak, dedko bol lev (pre mna aj je), krsna vahy, "svokrovci" ryba a lev, .. ja chcem chlapca strelca (12.12.2012) a dievca skorpiona (datum ma na vyber) 😅

linette
9. feb 2010

takze zasa v dalsom sne som mala spoluziakov a to dvakrat.. snivam s nimi dost casto.. 😕

linette
9. feb 2010

a nemohla som take snivat preto, lebo dnes idem do kina na paranormla activity?

marianka79
9. feb 2010

adi pozri tie nechty mali by tam byt adminky mi to predtym zmazali 😝 -sikovné

adina22
9. feb 2010

dali - musim pochvalit fotecku,az teraz som si ju blizsie pozrela,vyzeras na nej uzasne 😉 A baran je jedno zo znameni s ktorymi si rozumiem velmi dobre.dokonca aj ta moja dusa spriaznena ci ako ju nazvat je baran 😵 Moja Natalka je skorpionik,ale je naozaj dobre dieta klop klop(som povedala ze keby som vedela ze take aj dalsie budu tak aj 5 😀 ),inac na nu viac sedi cinsky horoskop v nom je prasiatko.

marianka - stihla som kuk,ci oni nestihli zmazat? 😀 Su nadherne,to si si davala robit?

dali4
autor
9. feb 2010

adi 😅 fotku mám upravenú ns taaz.com a imikimi.com... ale som to ja. Ináč, baby... nechcete dojst ku mne na nechty 😅 ? Ja vám krásne urobím... 😵 Aj bysme pokecali, to by bolo super 😅 ... len asi bývam trosku z cesty... 😠 😀

alfomilka
9. feb 2010

dali4:
nic si z toho nerob, my sme u lekara odmietli ockovanie, nato na mna aj so sestrickou oci vyplestili, hned zdvihli telefon a nahlasili ma. O 2 mesiace si ma predvolali na RUVZ, kde bola jedna lekarka a jedna pravnicka, narozpravala mi blbosti, bolo to vcelku prijemne posedenie, uz len kavicka chybala. nakoniec nam dala podpisat papier, kde sa zavazujeme zacat s ockovanim, ked bude mat maly 1 rok a ak by sme to dodrzali, tak je to bez pokuty. ale my aj tak nedame, naco sa zacala smiat, ze ved dobre, tak sa stretneme zasa o rok. no a bolo
aj ja som sa na zaciatku veeelmi bala a nakoniec si aj lekar zvykol, uz to neriesi, len prvy a druhy krat ma strasil, co sa moze stat, ak nedam zaockovat.
hlavne je, aby si vedela co chces a potom ta uz nemusi zaujimat, co ini

drzim palce

dali4
autor
9. feb 2010

alfomilka... dakujem za radu 🙂 /tvoju skúsenost/

alfomilka
9. feb 2010

niet za co, aj ja som mala vyse mesiaca dilemy, ano ci nie. potom strach, ako to vlastne poviem u lekara, ako to prezijem na priestupkovom konani, co bude, ako bude. ale vsetko sa vzdy nejako vyvrbi. 😉
mam velmi dobry pocit z toho, ze som to dokazala. a ze mam takeho manzela ako mam, ze drzime spolu. 🙂

linette
10. feb 2010

dobre ranko babince 😉

tak vcera som bola v kine na paranormal activity a bolo nas tam dokopy 20 aj s papucou.. jedna vec je, ze to davali cez tyzden a neskoro.. pytali za to 2.30 ale nestalo to ani za symbolicke euro... asi som cakala viac.. ani som sa nebala 😒 ten americky styl prehanania a akoze to malo byt natocene jednou rucnou kamerou aby to vyzeralo akoby to oni natacali a odhalila som ich v jednej scene, kde boli dva zabery.. kebyze to je fakt skutocny pribeh tak ok, ale ak je to vymysleny tak nist..

linette
10. feb 2010

dali ty vies vycarovat krasne gelove nechty? 😉

dali4
autor
10. feb 2010

Lin... ja sa tým živím 😉

dali4
autor
10. feb 2010

Už 14 rokov... 😵

linette
10. feb 2010

waaaw uz 14 rokov 😉 a ja som si myslela, ze si sestricka alebo sekretarka ..
ja doteraz nemam sajnu cim sa budem zivit.. 😒

linette
10. feb 2010

paci sa mi toto motto:

Tí, čo veria,
nepotrebujú dôkaz..
Tí, čo neveria,
nepresvedčí žiadny dôkaz..

linette
10. feb 2010

dali a co tie koralky? skusala si vyrabat usnicky? .. 😉

dali4
autor
10. feb 2010

Sestrička alebo sekretárka 🙂 ? ... skor tú sestričku bysom brala 😵
lin, skúšala som zatial také náhrdelníčky, lebo ešte nemá všetok materiál na to. Teraz mi trčí jeden balíček na pošte... musím si pre to skočit a vrhám sa na to. Lúbiš dlhé náušnice?

dali4
autor
10. feb 2010

lin, pekné motto...
Príde den kedy ti napadne že čím sa chceš živit... 😵 Aj u mna to tak bolo. Raz ráno som vstala a bola som presvečená o tom že toto je robota pre mna. Tak som sa hned prihlásila na kurz a išla som do toho. Hned po kurze som začala robit a robím to doteraz. Mám tu v Sa nechtové štúdio 😉

mirka1308
10. feb 2010

Ahojte bambulky 🙂
dali, no mňa si tým prekvapila 😀 na nechtovú odborníčku by som ťa určite netipla, skôr niečo ako pomoc ľuďom a tak 😉
písali ste o znameniach-ja som lev a aj môj je lev.Brata mám tiež leva, synovca tiež leva, druhý brat je ráčik,další synovec ryba moja mama je tiež ryba, jedna neter býk a jedna váhy.Švagrová je kozorožec a dlllho sme si nevedeli sadnúť, no teraz je to super. Mne sa ťažko zvyká na vodnára-jeho systém života moc nechápem.A to je môj otec, máme nie moc dobré vzťahy medzi sebou.
dali, tá fotka je super, aj ja by som si chcela niečo také urobiť ale neviem ako ☹ 😒
lin, všimla som si, že ty máš dosť často menené fotky-tak asi tiež niečo také na úpravu fotiek máš 😨
ja som rada, že viem fotky sťahovať,zálohovať a preposielať 😀 😀

marianka79
10. feb 2010

ahojte no mirka ja som teda zosmutela ☹ neviem aky ma styl zivota tvoj otec ale ja sa ako vodnar citim skvele neviem aky ma na mna nazor moje okolie ale ani to moc neriesim snazim sa byt ku kazdemu mila a velmi rada pomozem ak niekto o to poziada ale i ked nepoziada 😉

marianka79
10. feb 2010

dali ty si nechtova dizajn. super ja si robievam u jednej sikovnej holky je fakt dobra fuha ty to robis tolko rokov? Tak to si dobry profik a odkial si?

linette
10. feb 2010

dali to je potom super, ked mas aj studio 😵 neskor budes vediet aj miselku zamestnat 😉 a tie sperky to by si tam vedela aj predavat 😉 😵 ja mam rada vsetky mozne nemozne nausnice 😅 bizuteria to je moje 😉 mozem ju z kazdej strany, vzdy snorim po novych modeloch v avone 😅
aj biele zlato sa mi paci, ale to je uz serioznejsie a drahsie 😒

linette
10. feb 2010

mirka ja som kozorozec a som dost tvrdohlava a mnohym to prekaza.. proste ked si vezmen nieco do hlavy tak z toho vobec nepustim.. dost casto si poviem aj moj nazor, co tiez mnohym, hlavne rodine prekaza a potom to mam vycitane.. (aj ked mam pravdu), zasa ked spravim chybu, tak som si jej vedoma a priznam si ju..

linette
10. feb 2010

na upravu foto nemam nic extra v pc, akurat tak to co je vo windovse.. fotky si zvyknem prerabat na www.taaz.com alebo na imikimi (tam su ramceky a vies s tym pracovat).. tuto ktoru mam teraz je z imikimi..