Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
12. mar 2010

a ja nemam zakusok ☹ a pritom som velmi na sladke...

linette
12. mar 2010

jery a na aky kurz presne chodi? na kurz anjelskeho pisma?

jery51
12. mar 2010

linette dobehni mala som narodeninovú oslavu 😀

linette
12. mar 2010

marianka a co pekne si oslavovala, ze tortu si papala? 😉

marianka79
12. mar 2010

toto som si kúpila na sladenie čaju

http://www.veronica.host.sk/fytoterapia/herbar/...

linette
12. mar 2010

jery tak vseeeetko najlepsie 😵 😵 si rybicka?

marianka79
12. mar 2010

patko mal10 rokov 😉 dostal ten kryštál 😵

linette
12. mar 2010

fiha tak je z neho velky chlapec uz 😉 odkaz mu, ze vsetko najlepsie 😵

jery51
12. mar 2010

ano, ano som rybička, no vôbec sa na to znamenie nehodím, ešte to snívanie ok, ale inak nič 😅
linette a ty si dostala do kontaku s anjelmi? aj ja cheeeem

linette
12. mar 2010

zaujimava rastlinka .. som o nej este nepocula... ja davam do cajun dve polievkove lyzice medu 😀 😀

jery51
12. mar 2010

áno, tá kamarátka ide na kurz anjleského písma

linette
12. mar 2010

jery ja k nim komunikujem a oni ku mne ako sa to vezme (cez znamenia ano a uz som pocula svoje meno dvakrat a raz jeden hlas, ale to mohol byt moj vnutorny.. neni som si ista) .. mna jeden problem doviedol sem do tejto temy, kde som na vela veci prisla a som za to aj vdacna 😵 ja sa odvtedy modlim k anjelom a ja k nim rozpravam 😵 😵 mam vzdy dobry pocit, viem, ze su pri mne a niekedy ked sa k nim modlim (mam niektorych vo vitrine a zvyknem sa k nim postavit) mavam pocit, ze su v tom momente pri mne (hoci nie vzdy) .. ked si od nich pytam znamenia tak mi ich poslu, samozrejme musim mat dobre otvorene oci 😉
inak velmi rada by som ich chcela pocut a pocuvat ich rady a tak poklabosit si s nimi 😅 😵

linette
12. mar 2010

a to v topolcanoch?? .. som raz bola u vestici, ktora mi vestila s anjelskym .. no ked som tie papiere videla tak som to vobec nevedela precitat, ona to prekladala..

marianka79
12. mar 2010

anjelské písmo je v thébčtine?

jery51
12. mar 2010

no to aj aj by som chcela, viem že sú stále pri nás, no v tomto každodennom zhone zabúdam ]-n
na čo myslíme, to si aj privoláme, no akosi mi to nejde 😀

linette
12. mar 2010

marianka to ti teda povedat neviem 😕 skoda, ze su neni nejake obrazky na google... idem este posnorit, mozno daco najdem

jery51
12. mar 2010

áno vTO
marianka Paťko má dnes narodky?ak hej, tak to sme v jeden deň, že pozdravujem 😀

marianka79
12. mar 2010

ja som si dnes privolala vela vecí je to super ale myslela som na ne dávnejšie

jery51
12. mar 2010

linette ja som si najskôr myslela, že si prešla tieto kurzy 😉

marianka79
12. mar 2010

nie mal 11teho a všetko najlepšie prajem 😵

linette
12. mar 2010

jery lahko si privolat problemi, tazsie si privolat ich riesenie, ale da sa to a ked sa to ziadaju anjeli tak no problem.. ej ako lahko sa mi to hovori 😒 ja som si par veci privolala a aj take co som nechela, no aj take co som chcela a comu sa najviac tesim tak to je moj milovany samec 😅 toho som si nevedome objednala a to vidim az teraz z odstupom casu 😉 ak si najdem chvilku cas na klud skusim si objednat auticko... hoci v nom uz jazdim 😀 😅 😵

linette
12. mar 2010

jery nemam ja ziadny kurz.. ☹ 😒 ale planujem si spravit zopar 🙂 hlavne reiky..

jery51
12. mar 2010

už som to tu tuším písala, že som veľmiii rada, že som našla túto tému, bo všetky sú eeee
hlavne tie, kde sa mamičky debatujú, čo a ako ich bábo kaká, papá, cikí a pod 😒
ako neodsudzujem, len sa čudujem ,že si nepotrebujú zresetovať hlavu, keď oddychujú, ja teda musím 😀
a to jakubko je môj anjelik 😵

linette
12. mar 2010

to sme tu vsetky radi, ze dali vytvorila takuto temu 😵 😵 😵 a mame aj externym citatelov, ktori su tiez radi 😉 😵

jery51
12. mar 2010

veď to, aj stále nemôžem vymazať z hlavy pochmúrne myšlienky, akosi to nejde.... ale to je asi tá rovnováha 😅

marianka79
12. mar 2010

lin ja som si tiež podvedome objednala mojho len teraz objednávam riešenia na problémy ale verím že sa to vyrieši 😉

jery51
12. mar 2010

a čo hovoríte na rok 2012?

marianka79
12. mar 2010

a vlastne vsetko čo je okolo nás sú naše zhmotnené myšlienky

marianka79
12. mar 2010

to bude prelom ludstva a žiadny koniec sveta 😉