Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
12. máj 2010

miruska, Miška je s tým spánkom tak isto. A dasná tiež nemala naliate, vobec.

dali4
autor
12. máj 2010

lin, k veštici by sa malo chodit raz do roka 😉

dali4
autor
12. máj 2010

alebo teda po roku...

miruska15
12. máj 2010

Mne ešte povedala že aj ked mi vešti nemusi sa to stat lebo osud si budujeme sami a to čo ona vtedy videla sa može behom mesiaca zmenit.Najradšej nikam nechodit a nechat život plynut tak ako ma.aky by to bol život keby sme vedeli do predu čo sa ma stat.Aj ked robime chyby ale s tych chzb sa ponaučime a druhy krat ich neurobima.Ja si už nechcem dat veštit.
Dali fakt ste nemali naliate.No uvidim či mu niečo vylezie ale je mrchavy.a aky ste velky ak sa možem spytat.moj maly je mylinky ma niakych 6700g.

dali4
autor
12. máj 2010

miruska... Mišelka má 9200 g je to kus baby 😀 . Mareček bol drobný, v 7. mesiacoch mal okolo 6000 g.

linette
12. máj 2010

dali ja tak viem, ze z jednou vecou by sa nemalo ist casto az po urcitom case.. no a ta u ktorej som bola ta vravela vsetko sama od seba.. aj to bolo nejakych pat minut.. 🤐
ja uz na kompletny vyklad nechodim.. sem tam nieco drobne si dam vyvestit to co v momentalnej situacii riesim... a tot vsetko..

linette
12. máj 2010

mirus ja si myslim, ze niektore veci mame dane a niektore vieme zmenit.. 😕 niekedy je lepsie radsej nevediet a niekedy je zasa dobre vediet.. vyskusali sme, tu sme, sme poucene..

dali4
autor
12. máj 2010

Tie ďasienka... ja som jej zvykla kukat a naozaj nemala naliate. Potom som dlhšie nepozrela, vtedy jej aj vyliezli a ked som pozerala tak úplne bledučké ďasná. Nemá to vobec nijako opuchnuté.

dali4
autor
12. máj 2010

Ja som bola trikrát u veštici. A vždy sa mi splnilo. Povedali mi aj veci z minulosti 😕

dali4
autor
12. máj 2010

vždy u inej...

dali4
autor
12. máj 2010

miruska a čo papá malinký?

linette
12. máj 2010

dali a to si u akych bola? .. predpokladam ze v sali..

linette
12. máj 2010

dali miska teda lubi papat 😉 dievcatkam asi viacej chuti ..

dali4
autor
12. máj 2010

lin u dvoch som bola v Brne a v Šali u jednej...

miruska15
12. máj 2010

čo papa no všeličo davam mu zeleninku,presnidavky,banan a už aj jogurt a mliečko sunar.No ale on mi spapa s každeho 100 a každe dve hod.
Lin aj ked vieme a zmenime ako vieme že je to spravne.Videli ste filmi Nezvratna osud

dali4
autor
12. máj 2010

Miška lúbi papat ale nezje nejako vela ani často, neviem čo je taká veliká 😅 . Ja som samozrejme rada že pekne rastie, ale oproti Marečkovi je to teda rozdiel velký... Zatial sa nejaví ako obezna... je taká akurát. Cítit že má tažkú kostru.

miruska15
12. máj 2010

mne blbne net už dve odpovede mi neodoslalo mam nervy

miruska15
12. máj 2010

ja mam kamošku ona ma syna o 3týž. ml.a tiež ma cez 9kg a ona koji.Ona je zase neštastna lebo jej Dr. povedala že je obezny.

dali4
autor
12. máj 2010

miruska, ja som neviedela... čo to je za film ???
Aj Miška papá také čo tvoj malý, akurát jogurt som ešte neskúšala. Zje 130 ked je to kaša a z mlieka 200 každé 4 hodiny. Teda v noci aj dlhšie vydrží, chodí o 20.00 spinkat, budí sa o 03.00 a potom papá až o 9-ej.

linette
12. máj 2010

nezvratny osud som nevidela ale hlavna vec, ze ho mam v pc.. 😝

miruska15
12. máj 2010

Jaj a ešte som jednej volala a po tel. mi vykladala a tiež sa splnilo.To som mala take problemy rod.Z dubnice vola sa Lenka Vdoviakova ona je tiež dobra

dali4
autor
12. máj 2010

Naša dr. hovorila že nieje obezna a ani mne sa nezdá. miruska ono záleží vela na stavbe telíčka... Ten malinký može mat tenšie kosti a viac tuku a vtedy dieta úplne inak vyzerá.

linette
12. máj 2010

mne rano blbol net.. sa nechcelo pripojit mi volaco stale vyhadzovalo.. tak som volala na technicku podporu a cislo obsadene.. volam druhykrat a cislo obsadene.. potom som povedala pc a modemu, ze ich milujem a odpustam im, vyskusala som zachvilu a islo vsetko 🙂 🙂

linette
12. máj 2010

mirus nepoznam ju.. ja som uz vela for pochodila koly vesticiam.. ono to je take, ze niekomu vyhovuje jedna a inemu nie.. tomu komu nevyhovuje inemu vyhovuje.. myslim tym vseobecne vestkyne nie konkretne.. treba hladat ak niekto chce... len to stoji aj peniaze..
ale ked sa clovek nauci pozitivne mysliet a konat, nebude potrebovat ziadne vestice pretoze mu len dobre veci budu prichadzat do zivota 🙂 😵

miruska15
12. máj 2010

asi ano.ale ved moj maly je zlaty neplače spokojny tak je trochu drobneši no a čo že.
To su asi 4 časti a je to vždy niekde inde sami zda že 1 je na dialnici.Velka hromadna havaria vela ludi zomrie.ale pred tym ma dievča vydenie a zvrati to tym padom tych ludi zachrani ale aj tak začnu zomierat presne v tom poradi ako na tej dialnici.priste osud je osud pozri si to je to dobre

linette
12. máj 2010

tak potom ja som dali pripad tazke kosti a ziaden tuk... mi hovoria ze som tazka.. . 😝 urcite taky nejaky tuk za to mam.. v nedelu som sa vazila doma a vytesovala som sa, ze mam 47 a potom u krsnej a tam mi ukazalo 45,5 .. volaktora vaha zle vazi..

miruska15
12. máj 2010

Lin tak teraz si to presne napisala.Idem aj ja mojmu PC. vyznat lasku možno sa umudry.Ale inak ta Lenka neni draha a je dobra ak by si chcela zoženiem ti č.

linette
12. máj 2010

ja si to aj pozrem vyhrabem to.. lenze ja nelubim pozerat filmy sama.. len telenovely .. 😀

miruska15
12. máj 2010

Važ sa iba na jednej každa vaha važi inak.že 45 ty kokšo a kolko meriaš.ja mam o 10 viac

miruska15
12. máj 2010

Lin 😀 😀 😀 telenovely.Ja som nedavno vydela poslednu čast bolo to na auto pretekoch bolo to dobre