Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
28. máj 2010

Taoistická prax a sféra posmrtného života.
http://www.dreamingwolf.sk/Kutik/taoprax.htm

terez34
28. máj 2010

linetka moja zlata dik za opytanie marianka sa ma uplne super je zdravucka aj my vsetci ostatni 🙂 🙂 marianka zacina rozpravat tak je taka zlata nevieme sa tych jej slovicok nabazit trochu ma hnevalo to pocasie ale dnes bol krasny den skoro cely sme ho stravili v zahrade na slniecku 🙂 🙂 cerpali sme energiu pokial este neaka je

linette
28. máj 2010

terez to sa tesim ak ste vsetci v poriadku nech to tak aj ostane natrvalo 😵 klop klop klop ..
marianka moze byt zlatulinka.. nenahrate ju aby ste mohli pocuvat o dvadsat rokov co to povypravala? 😉
mate zahradku to je pekne a dobre.. aj ja chcem mat zahradku.. aj mame jednu pri zugove .. ale ja chcem taku dlhuuuu a velku zahradu s poschodovym domcekom a bazenom a altankom a jazierkom .. 😅
dobra a pozitivna energia sa vzdy najde, staci ju vytvorit 😉 🙂

linette
28. máj 2010

toto je krasne pesnicka a spieva tam ze veri v anjelov 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=V-Gdyuz57M0
terez34
28. máj 2010

lin marianku kamerujeme od jej prveho dna snazime sa zachytit vsetko a hlavne co najviac starsie dcery stale hovoria ze marika sa ma lebo bude vydiet ako rastla totisto pri nich sme kameru este nemali tak sme im zase robili vela fotiek

mame naozaj velku zahradu mam tam aj neaku zeleninku aby bolo aj co robkat ale mame aj oddychovu cast kde maju deti hupacky a mame tam aj altanok a vela kvetov lebo ja kvety milujem len som smutna z toho ze tento rok sa im nedari lebo stale prsi a u nas bolo navyse este aj dost chladno su tam aj ovocne stromceky zatial rodia iba jablone 😀 ale tento rok sme zasadili aj marhulku kiwi hrozno broskina sa neujala a chceli by sme aj to jazierko manzel o nom basni uz asi dva roky tak mozno ked mi skonci materska a budem pracovat tak nieco poriesime

lin a tebe prajem aby tvoj sen o TVOJEJ zahradke sa naplnil lebo to je oaza oddychu kde aj ta nasa dusicka nacerpa vela sily

dali4
autor
28. máj 2010

Dievčatá odchádzam snívat... ledva držím oči otvorené. Dneska som bola vonku skoro celý den, som nachodená. Tak vám prajem dobrú nocku, krásne sny a anjelikov po boku 😵

terez34
28. máj 2010

dali dobru nocku a krasne snicky 😔

stanili
28. máj 2010

caute baby, neblaznite ved je piatok, ja tu vzdy zachytim take ze dobru noc a pekne sny a potom nikde nikoho

jery51
28. máj 2010

😉 😉 seruste baby, perla tak to potom máme presne rovnako stare deti 😉 😉 😉
stanili ja som tuuuu 😀

jery51
28. máj 2010

dnesak som si boal u tety po bylinky a zasadila u našich na záhrade, mám ich až 12 druhov, normálne v to
m zmätok, že čo je čo,...
tak sa teraz vzdelávam čo s nimi 😅
mám: medovku, myší chvostík, nechtík, šalviu, šaliviu lekársku, oregano, bazalku, kamilky, skorocel, ....

stanili
28. máj 2010

jeee ahoj jery

stanili
28. máj 2010

este docitavam, co ste popisali

stanili
28. máj 2010

jery to je rozdiel salvia a salvia lekarska?

stanili
28. máj 2010

kamilky mam rada vonu caju, ale by som to nevypila, by som sa povracala, este ked je to primiesane k niecom u mi to nevadi inak ma z toho natahuje, nechapem preco, vypijem vseliake caje, bylinky, z jedla zjem uplne vsetko vratane cvrckov, ale harmancekovy caj, nemozem

jery51
28. máj 2010

no asi hej, tak mi teta hovorila(ona to pestuje) ale teraz pozeráma nemožem nič také nájsť, ešte mi dala aj také čo zabudla čo je 😀 tak teraz ich hladam na nete

linette
28. máj 2010

terez dakujem velmi pekne 😵 aj planujem mat domcek esteze ako to neviem ale planujem 😅 😅
ty teda lubis robit v zahrade.. 😉 mi mame taku mensiu asi 5-6 arovu a tam je velmi vela roboty .. a vo velkej zahradke je este viacej.. mi mame velku visnu ktora vyhanala korene tak sme vyberali a zasadili dalsie dve.. 🙂 ja mam velmi rada visne .. 🙂 aj sa ujali pekne kvitli ale po tej burke neviem co je s nimi .. sme este odvtedy neboli v zahrade..

stanili
28. máj 2010

k tomu nabijaniu kamenov, skontrolujte si to na internete, spln mesiaca bol tu v Kanade v noci zo stvrtku na piatok o 1 hod nasho casu, takze uz je po, u nas bolo zamracene a prsalo, takze zase nic, uvazujem, ze zakopem do zeme

linette
28. máj 2010

dalinka dobru krasnu nocku 😵

stanili
28. máj 2010

ja som si pred 2 tyzdnami kupila angelite kamen a som sa teraz dozvedela, ze neumyvat, je rozpustny

linette
28. máj 2010

stanili ahojcek 🙂 mozes nabijat aj ked je zamracene.. mesiacik je v splne tak ci onak len je zakryty oblakmi .. a ten dazd nemyslim si, zeby vadil ..

terez34
28. máj 2010

lin mnam visne

linette
28. máj 2010

jery ty si rovno obchod mozes otvorit 😉 😅 tooooolko byliniek 😵

stanili
28. máj 2010

http://www.crystal-cure.com/angelite.html neviem slovensky nazov, ale ma oslovilo, ze ma v nazve anjelov

stanili
28. máj 2010

shoot
@linette to ma porazi, ja ze musi svietit na tie kamene, tak to ani nemusim mat na tej strane, kde svieti?

linette
28. máj 2010

terez keby si nebola tak daleko aj by som ti vyhonok poslala .. 😉

jery51
28. máj 2010

ano otvorím a vieš že to by ma bavilo? 😵
ja višne eee, ja 😉 čerešne

linette
28. máj 2010

ja by som ho dala na tu stranu kde svieti .. nech ma priami svit aj ked cez oblaky.. tie oblaky sa hybu a sem tam sa ten mesiacik da vidiet .. raz silnejsie raz slabsie.. ta energia z neho dosahuje aj kamen podla mna ..
ved aj ked je leto a je pod mrakom sa da opalit ..
ty si na neho svietila?

linette
28. máj 2010

jery tak to ber ako znamenie .. 😉 mala by si bylinkaren alebo cajovnu a vyrabala by si vlastne caje 😉