Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
11. júl 2010

@shupolienka tak v tomto mas uplnu pravdu:
Hold fakt je vztah o veeeela kompromisoch a ustupkoch a povzniest sa treba nad vela vecami pretoze ich nezmenime teda clovek sa nezmeni bud ho budem brat so vsetkym to jest aj s jeho chybami alebo to nema vyznam.
ja mam velakrat problem spravit z mojej strany ustupok .. mam to ego a tvrdohlavost .. a to neni moc dobre 🙄 🙄

linette
11. júl 2010

@marianka79 😵 😵 😵 😵 😵 😵 konecne sa to slniecko objavilo vo vasom vztahu 😵 😵 😵 😵 😵 uz bolo na case 😉 😵

linette
11. júl 2010

ked som si kontrovala karty ci su po poradi ako su v knizke tak jedna karta nebola tak ako mala byt .. 😕
karta Pravé já bola medzi Vyslešená modlitba a Zámer 😕 😕

marianka79
11. júl 2010

hi my angel's 🙂 lin tak tak slniecko nam vyslo vies ono je to aj tym ze som zacala robit to,co som uz davnejsie tuzila robit az teraz prisla ta spravna chvila zacat a som stastna z toho mam uz aj zakaznicky a vcera som jednu babu robila bola velmi spokojna tak sa tesim a samozrejme ze su veci koli ktorym sa aj jedujem ale uz to nie je tak intenzivne ako predtym zijem tak ako to mam pisane v mojom ''motto'' 😉

shupolienka
11. júl 2010

ahojte babuleeee. Tak hlasim prichod z chalupy 😀 boli sme cez vikend v Solosnici s drahym a detmi u jeho kamarata na chalupe s jeho frajerkou aj. Bolo suupeeer som si oddychla, a super zabavila. Toto som potrebovala. Len krpaty ten starsi sa stale fucal a urazal, lebo on sa nudiiiiiii a najradsej by bol cely den zavrety v chate a kukal telku 🙄
Baby ako to robite tie co mate deturence s vacsim vekovym rozdielom aby boli vsetky spokojne mne sa to nejako nedari 😅

nikka23
11. júl 2010

mňa táto téma veľmi zaujíma a nedávno som bola v Trnave len tak, mala som tade cestu a na hlavnom námestí bolo nejaké podujatie a v jednom zo stánkov predávali anjelské karty, len som sa bála opýtať sa na cenu, tak sme si kúpili dva kamienky, ktoré vybrala moja skoro 2-ročná dcérka a jeden z nich máme momentálne v kúpeľni. Moju otázku som myslela, že či mi zaoberanie sa týmito kartami pomôže lepšie porozumieť životu a samotnému usporiadaniu si ho (momentálne riešim rozchod s priateľom a nejako sa od neho neviem odpútať aj keď viem, že to ďalej nemá zmysel )

marianka79
11. júl 2010

@nikka23 preco si sa bala 😕 ved ked nieco chcem idem si za tym a tie karty oni ti ukazu cestu smer ktorym sa mas vydat rozhodnutie uz je na tebe ako si ho usporiadas ale ja hlavne pocuvam moje znamenia od anjelov a dost mi pomohla literatura popravde karty som si uz davno nevykladala ani nemam potrebu ked sa mi takto dari 😵 spravila som si poriadok v hlave 😀 😀 😝 a preto som karetky odlozila ten tvoj strach z opytania sa na cenu si myslim ze bol opodstateny tym ze este nie je cas si ich kupit mas sa mozno zamerat na vlastne rozhodnutie mna moje karetky vtiahli do obchodu a odchadzala som s nimi ono pride cas kedy si aj teba ''vyberu'' 😉 mozno to neboli tie spravne a vhodne pre teba co ma prist tak pride

marianka79
11. júl 2010

@nikka23 a este nieco karetky ti nepomozu porozumiet zivotu to je moj nazor za vsetko sme zodpovedny my....my sa musime rozhodovat ja ked vylustim moje znamenia co mi chodia a chodia tak kazdemu z nas tak sa podla nich riadim a to viem ze robim dobre lebo anjeli nam len dobre radia cize karty ti ukazu co a ako a vsetko ostatne je len na tebe 😉

marianka79
11. júl 2010

@shupolienka moj patko je niekedy ako 2oj rocny a niekedy ako 18. 😀 a to je tiez brutal

dali4
autor
14. júl 2010

Ahojte anjelikovia, všetkých vás zdravím v týchto horúcich dňoch. Ako to zvládate? Ja ledva žijem 😅 , mám rada slniečko ale teplo nie velmi dobre znášam. Marek je úplne ok, ten tieto teplá vobec nevníma ale Mišelka nevie spat, nechce jest, potí sa nenormálne. Inak už máme poschodovú postel konečneee 😵 , dneska ju mm skladal. Jaj taká je pekná, v celej izbe voní drevo, nááádhera 🙂 .
Vidím že sa vám nikomu moc nechce sediet pri pc, ani sa nedivím. Teraz je najlepšie pri vode, úplne najlepšie vo vode 🙂 ...

marianka79
14. júl 2010

@dali4 no veru hej ja som ponočnej sa vyspala a hajdemo na kupko 😎 práve sme došli a aj trochu pripečený 😅 začala mi dovolenka tak cca3 týždne neuvidím našu firmu 😝 😝 😝 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 😅 😅 😅 😕 😕 😕 takže postielka je doma daj fotku tú vonu dreva milujem 😵

marianka79
14. júl 2010

@linette už sisi vykladala anjelské karetky? 🙂

linette
15. júl 2010

anjelickovia zlaty dobre ranko 😵 😵

co sa tyka tychto horucich dnoch tak sa mi chce vyzliect aj z koze 😅 😕 vsade je teplo a v robote je extremne teplo, sucho, dusno .. idu nam tam dva ventilatory ale vobec to nezabera .. horsie je vnutry ako vonku .. 🙄 🙄 a ked idem domov v tom najvacsom teple tak mi tak hreje na mozog ze som uz totalne pripecena 😀 😀 🙄

linette
15. júl 2010

@marianka79 ano vykladala 😵 najprv som si ich pekne ocistila a nedalo mi to, tak som si aj tahala .. 🙂 nepytala som sa konkretne na nic .. len tak normalne co anjelickovia povazuju za dolezite odkazu .. 😉 chcela som si najprv jednu kartu vytiahnut a nakoniec to boli dve 😅 a potom na dalsi den som si tiez jednu vytiahla .. a ked takto rozmyslam uz aj viem co to znamenalo 😵

linette
15. júl 2010

jaaaj ludia .. mala som fotky nas v albume a spravila som aj novu spolocnu kde boli aj novi clenovia len mi ich vymazali 🙄 😠 nechapem .. ved to je k teme nie? ..

dali4
autor
15. júl 2010

Dobré ráno 😵 ... a zase máme teplúčko. Neni náhodou leto ? 😕 😀 😀 😀
Tu je postielka 😉

dali4
autor
15. júl 2010

@linette čo že? Inak robia tu poriadky, mne stopli 3 inzeráty 🙄 ...

dali4
autor
15. júl 2010

@marianka79 dávaj pozor na slniečko 😉

dali4
autor
15. júl 2010

@shupolienka tak dovolenku už máš za sebou? Či ešte niekam vyrazíte 😉 ? No u nás je ten vekový rozdiel tiež dost velký a samozrejme že zatial nemožem povedat ako to medzi nimi bude, Mišelka je ešte malá. Sama som vedavá ako to medzi nou a Marekom bude. Zatial si rozumejú 😅 . Marek lúbi Mišelku rozbláznit že ta sa na nom tak rehoce že začne byt úplne divoká a vykrikuje, výska 😀 ... potom ked už Marečka začnem krotit že už stačilo tak Miška sa rozplače 😅 ... lúbia sa teda zabávat. Uvidíme aký vzťah budú mať neskôr.

dali4
autor
15. júl 2010

@nikka23 zdravím ťa 😵 . Karty pomáhajú človeku aj v bežnom živote a netreba dokonale poznať techniky vykladania. Anjeli /intuícia/ nám napovedajú ktorú kartu vytiahnuť, čiže tie obrázky nám neklamú 😉 ... Príde k nám vždy ta, ktorú práve potrebujeme vidiet. Ak tomu človek naozaj verí je to krásny a upokojujúci pocit pracovať s nimi.

denne73
15. júl 2010

@dali4 Ahojček . Ja osobne verím na anjelov, že su tu snami a chtania nás . tak ako môj nenarodený synček Alex o ktorého sme prišli v 24.tt. normálne cítim že je pri mne. 😉 😉

dali4
autor
15. júl 2010

@denne73 ahoj 🙂 ... s tvojim synčekom mi to je naozaj lúto ☹ , ale jeho úloha sa na tomto svete v tvojom 24 tt skončila a odišiel spokojný, splnil si čo mal 🙂 a je krásne že cítiš jeho lásku 😵 cez anjelov ti ju posiela 😉

dali4
autor
15. júl 2010

@denne73 a pozerám že si tehotná 😵 ... gratulujem a prajem vám všetko dobré 😵 😵 😵. Vám všetkým, celej Tvojej rodine 🙂

jery51
15. júl 2010

ahojky anjeliky..
ja tiež horím ako fakľa 😉
na našom podkrovnom byte je 28 C fúúúúúúúú

denne73
15. júl 2010

@dali4 Ďakujem veľmi pekne. Aj tebe a tvojej rodinke všeeeetko naj. 😉 😉 😉 😉

marianka79
15. júl 2010

ahooojte dali neskoro som si to prečítala som total pripečenáááááááááá 😎 😎 😎 😅

marianka79
15. júl 2010

@denne73 aj ja ti prajem všetko dobré a aj malinkému alebo malinkej 😉

linette
16. júl 2010

good morning 😵

@dali4 ano zmazali mi spolocne fotky .. 😖 doteraz to tam v pohode mohlo byt a zrazu nie? ..

@jery51 my v robote mame 34 stupnov 😲 😲 😲 🙄 🙄 az na rok tam zavedu klimu ..

@denne73 pridavam sa k dievcatam a tiez ti prajem vsetko najlepsie a vela vela zdravicka a sil a uvidis, ze ty a babatko budete v najvacsom poriadku 😵 😵 😵 😵 sila viery robi zazraky .. 😵

linette
16. júl 2010

pri tejto pesnicke som citila klud, pokoj, stastie 😵 😵 a tie obrazky sa mi tiez lubia .. 🙂 ved Jezis chodil a chcel dobre ludom a miloval kazdeho 😵

https://www.youtube.com/watch?v=oEzuV6exO4w
denne73
16. júl 2010

@marianka79 Ďakujem si zlatá