Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
20. aug 2010

Vízia-budúcnosť kto nás na ňu upozorňuje?

Intuícia , inštinkt, predtucha, či vízia do budúcna.

Veľa ľuďom sa stalo, že mali zvláštne nepríjemné pocity – predtuchy, že sa stane (spravidla) nepríjemná až tragická udalosť. Ľudia majú skúsenosti s veštením osudu z rúk alebo veštbami rôznymi spôsobmi, na adresu seba alebo blízkych. Ale o tom písať nechcem. Občas človek v sebe objaví niečo, nad čím sa začne zamýšľať a zisťovať, prečo sa mu dejú určité veci. Dostáva intuitívne znamenia, na ktoré sa vždy môže spoľahnúť, v snoch máva varovné signály, alebo upozornenie na určitú udalosť, alebo v stave uvoľnenia vníma určité obrazy, predzvesti, alebo vízie.

Intuíciu máme každý rozvinutú, len málokto sa ňou riadi a počúvne svoj vnútorný hlas, ktorý mu občas našepkáva inak.

Sny sú spracovaním udalostí v našom podvedomí. Občas sa nám posplietajú rôzne deje, alebo sa nám sníva o niekom, koho sme už dlho nevideli. Predzvesťou bývajú sny, kedy sa s nami príde niekto rozlúčiť a zomrie, alebo zomrel.

Jeden môj predzvestný sen, ktorý sa nasledujúce ráno splnil do bodky. Kamarátka mala autonehodu. Ležala dva týždne v kritickom stave v nemocnici v umelom spánku. Zo soboty na nedeľu sa mi snívalo, že mi zvonil mobil. Pozrela som na display a uvidela meno spolužiačky. Tá mi oznámila, že kamarátka hodinu po polnoci zomrela. Ráno som nad tým rozmýšľala a pomyslela si, že snáď bude žiť, že to bolo znamenie, aby som sa tým netrápila. Išla som variť a v tom mi zazvonil mobil. Na display bolo meno spolužiačky. Zamrazilo ma. Pozdravila som ju a hneď som na ňu vyhŕkla, čo sa mi snívalo a že dúfam, že mi nepovie presne to isté. „ Sklamem ťa je to pravda, Naďka zomrela!“ Kto ma upozornil na tú udalosť?”

Keď som bola stredoškoláčka mala som obdobie, kedy sa mi snívali často takéto sny, ktoré ma upozorňovali na niekoho, že nie je v poriadku.(napr.Snívalo sa mi o starej mame, aby sme si ju zobrali domov a žila u nás, aj keď ešte mala aj starého otca. Na druhý deň, keď som prišla z internátu, tak mi teta oznámila, že stará mama zomrela. Zomrela na otravu krvi, lebo lekárka ju zle vyšetrila.Takýchto snov bolo viac aj s inými ľudmi ...) Bála som sa chodiť spávať, aby sa mi nič také už nesnívalo. Modlila som sa nech to už skončí a môžem kľudne spávať a potom to prestalo.

Vízie sú obrazy do budúcnosti, ktoré sa nám premietajú v mysli. Niekomu sa zjavia ako záblesky a niekto ich má počas meditácie, alebo tesne pred zaspávaním. Je možné, aby si naše podvedomie vytvorilo takéto niečo? Kto nám vysiela tieto podvedomé signály, upozornenia?

Je to naša duša, ktorá sa životmi na Zemi postupne zdokonaľovala, učila a duchovne vyvíjala. Sama bola stvorená s určitými schopnosťami, na ktoré postupne dochádza v ľudskom tele. Tu sa môže pokúsiť tieto schopnosti overovať a postupne rozvíjať. Tak ako anjeli dokážu vidieť budúcnosť nejaký čas dopredu, tak môže aj naša duša. Záleží na akom stupni vývoja sa nachádza a či upozorní svoje telo na schopnosti, ktoré ovláda. Tento človek sa nemusí zaujímať o svoj duchovný rozvoj a môže mať aj nejaké schopnosti, len nemá dôvod sa tomu venovať. Občas len nejaká životná situácia ho navedie na správnu cestu a potom v sebe objaví, čo dokáže.

Duša nás takto upozorňuje v snoch, v predtuchách, či niekoho aj vo víziách, ktoré mu ukazuje. Má svoju vlastnú myslel. Takýmto spôsobom sa môžeme dozvedieť o svojich minulých životov, ktoré má v sebe uložené. Ak sú tie vízie pozitívne, tak človek si uľahčí svoj život, lenže väčšinou vízie do budúcna sú predzvesti niečoho zlého, negatívneho. Je ťažké naučiť sa špecifikovať svoje vízie, čo znamenajú, pokiaľ sa človek nespojí zo svojou dušou, teda svojím Vyšším Ja a nenaučí sa s ním spolupracovať.

Ten, kto sa vydá po ceste spoznávania budúcnosti pomocou vízii, či obrazov ma neľahký život. Čakať, či sa toto proroctvo naplní a hlavne, keď sa týka niekoho blízkeho je veľmi ťažké. Najlepšie je si vytvoriť denník zápiskov ako pri snoch a snažiť sa ich zapisovať a pochopiť, až po kým človek sám nezistí, čo pre neho znamenajú.

marianka79
20. aug 2010

Cnosti

Anjeli zázrakov

Ich hlavnou úlohou je privádzať k pozemskej rovine a k ľudskému vedomiu obrovské kvantá energie. Spektrum vládnucich kniežat je naozaj bohaté, možno tu zaradiť niekoľko anjelov, konkrétne to tam patria Michael, Rafael, Barbiel, Haniel, Hamaliel, Taršiš, Peliel, Sabriel a Uzziel. Cnosti majú obzvlášť radi ľudí, ktorí sa snažia prekonať svoje schopnosti a dosiahnuť viac, než to, na čo podľa ostatných stačia. Cnosti sú duchovia pohybu, spracuvávajú a vedú energiu živlov, ktoré na náš svet pôsobia. Zmeny počasia a planetárne premeny, to všetko spadá pod záštitu cností. Ak budete praktikovat napr. elementárnu mágiu, kto vám budú pomáhať. Ak sa chcete dostať k Cnostiam zapáľte bielu a orandžovú sviečku.

marianka79
20. aug 2010

http://marianka79.blogspot.com/ 😝 😝 😝 😅 😕 😉

dali4
autor
20. aug 2010

@marianka79 kukla som tvoj blog 😉 😵

bershka
20. aug 2010

caute kocky. dosla som vas kuki. tento tyzden som bola na dalsej terapii, a bolo super. fakt po precitani knihy secret a videni toho filmu sa mi rapidne zlepsil zivot. asi ako darcek tu knihu budem kupovat kazdemu 😉

marianka79
20. aug 2010

@dali4 ahoj dali 😝 som to skúšala ked si najdem čas tak niečo tam prispejem a určite o anjeloch to bude 😵 😉

miruska15
20. aug 2010

@marianka79 ahoj prave som dočitala vauw . 😕

marianka79
20. aug 2010

@miruska15 ahooj je to dobré?povedz čo tam treba zlepšit potrebjem počut názory 😝

marianka79
20. aug 2010

@bershka mna tá kniha tiež total zmenila odporúčam ju každému 🙂

marianka79
20. aug 2010

idem ja spinkat anjeličky dobrunkú nocku a sladunké sníčky vám prajem 😵 😵 😵

miruska15
20. aug 2010

@marianka79 jasne je to super pekne si to napisala. 😉 😉 Toto ja neviem. 😒 pisat.

jery51
20. aug 2010

@marianka79
super moja... pekne píšeš, ak by si chcela tak ti to môžem občas skorigovať, som vyštudovaná slovinárka 😀

miruska15
20. aug 2010

Dievčata dnes mal prist ten Farar a neprišiel tak mi to prišlo luto ja neverim na nahody to je neskutočne.Ked som ho čakala tak mi prebehlo myslou on nepride a ani neprišiel.Ja neviem prečo to tak je ale ja nemožem mat niečo na prvy krat až na druhy.Je to neuveritelne. ☹ škoda ☹ ale ja sa nevzdam v pondelok volam zase.

mywiel
21. aug 2010

Ahojte neda mi to sem nenapisat je to zaujimavé v dnesnej dobe sa citi takto coraz viac ludi, cakajme revoluciu ale v dobrom 😉

POCITY

V první fázi jsme souhlasili, aby se v našich životech objevilo více ztělesnění bolesti, utrpení a soužení. To proto, abychom je transformovali (bolest například v sílu, utrpení ve vděčnost a soužení k soucitu) a též, jelikož nám poslouží jako katalyzátor k probouzení, jako připomenutí toho, kdo jsme a že jsme se chtěli stát lepším. V té první fázi jsme ještě schovaní za oponou v davu, ve zmatku a ve tmě. A pak najednou vcházíme, nebo jsme spíše postrčeni na pódium a vše se děje kolem nás, ústředních postav nové hry. Do toho přímo na nás míří ostré reflektory a jsou tak ještě lépe vidět každý nesoulad a disharmonie. Je třeba vyrovnat nesoulad energií, který se projevuje rozdílem mezi novými energiemi kolem nás a starými energiemi uvnitř nás.

Nastávající doba je hodně o emocích. Mluví-li emoce, jsme právě konfrontováni v 3-D lidské dimenzi se svou duší. Proto pracujte se svými emocemi, dovolte si sami sobě je projevit, uleví se vám.

V první fázi je to zřejmé zvýšení chaosu.
Tak, jak se stáváte více vycentrovaný uvnitř klidu své Duše a Boží existence sjednocovacího procesu, vnější svět se stále více jeví jako ještě více chaotický a frenetický. Vždy před nástupem nového či revoluce se zvyšuje chaos až na bezprecedentní míru. Nedovolte, aby vás to vyhodilo z rovnováhy. Zůstaňte uvnitř klidu a míru během této úžasné doby.

Pocit naprostého nedostatku času.
Den má stále méně hodin. Je to tím, že se uvnitř vás pere nechuť dělat některé věci, které vás již nebaví, s těmi, které vás naopak baví hodně. Právě na ně pak pociťujete nedostatek času, neboť jste často z minulosti vázáni starými povinnostmi, zaměstnáním, rodinnými vztahy apod. Čas je navíc axiomem vědomí. Čím více jdete do sebe, tím více čas vnímáte.

Pocit prázdnoty a osamocení, snadno se hned rozpláčete.
Toto je část kompletního odevzdání se Vyššímu aspektu. Uvolnili jste držení Nižšího ega a odevzdali jste se vedení Vyššího. Tento proces sjednocování reprezentuje „bezprostorovost“ a „nicotu“, ve které se Ego může cítit velmi osamocené a ztracené. Nedovolte, aby vás to přemohlo. Vězte, že to pomine a vy se znovu vydáte vstříc plné realizaci svého potenciálu jako Lidský Anděl.

Emocionální stres a ukončování starých vztahů
Vše, co není v souladu, skončí. Některé závěry mohou zahrnovat i nepřátelství, jak vystupují na povrch dlouho potlačované a přidušené vzteky. Je v této době nanejvýš dobré a potřebné mít po ruce partnera na stejné úrovni, se stejnými zájmy i systémem přesvědčení. Biopole dvou jedinců, samozřejmě ideálně muže a ženy, navíc vytváří přirozenou ochranu před škodlivými či nepříjemnými energetickými vlivy.

Deprese a smutek
Pocit, že nejste schopni vše zvládnout, nebo pocit selhání. Nestarejte se! Tak to má být a Vyšší aspekt vede proces sjednocování. Není to zkouška a není co ztratit či v čem selhat. Smutek také velmi často vychází z toho, že se nám uvolňuje spojení na naše Vyšší Já a jsme konfrontování s obrovským rozdílem mezi tím, jak si přejeme žít, jací toužíme být a mezi tím, jací skutečně jsme a jak se v tom někdy pěkně plácáme. Jsme také stále a znovu vtahování do procesu „povinných“ výměn energií s ostatními, které buďto nikam nevedou, či z nich činí stěžující si „oběť“.
Pocity smutku mohou být zapříčiněny i tím, že se odpoutáváte od své vlastní minulosti (tohoto života i životů předešlých). Je to podobný pocit, jako mají lidé, kteří se stěhují z domu, ve kterém vyrůstali či žili mnoho let do nového domu. I když se chcete přestěhovat, pociťujete smutek, protože za sebou zanecháváte vzpomínky, zkušenosti a energii svého domova.
Velmi pravděpodobně také u vás již dochází k napojování na globální vědomí, kde vnímáte lidstvo jako celek, tedy prožíváte pocity všech ostatních spolupozemšťanů, stejně jako ataky na globální vědomí zvenčí.
Pocit strachu
Dějí se kolem vás i s vámi a vaším fyzickým tělem divné věci, na které jste nebyli zvyklí. Řádně vás zaskočí a vzbuzují v prvních chvílích strach, dokonce přirozený strach o život.
Pocity netrpělivosti a netolerance
Jste zvyklí z dřívější doby mít vše pod kontrolou, to se však mění a vše se vám začíná vymykat. Vzhledem k tomu, že máte pocit, že máte málo času, odmítáte tolerovat věci, činnosti či osoby, které jste tolerovali dříve. Není snadné proskočit obručemi a procházet dlouhým procesem a rekapitulací 3D nastavení.
Špatné pocity ve větších skupinách lidí či společenských prostorech
Možná zažíváte pocit špatně od žaludku při pohybu ve větších koncentracích lidí i některých procesech. Je to tím, že se stáváte citlivějšími, vaše aura se rozšiřuje a nasáváte do ní i druhé. Dávejte pozor mezi kým a kde se pohybujete. Senzitivnější jedinci by v takovém prostředí mohly jednoduše onemocnět. Je to zařízeno tak, že jakmile se dostaneme na vyšší hladinu života a tvoření, jsme pak již jednoduše k němu nuceni všemi prostředky. Toto celé je součástí procesu naší evoluce.
Stále lépe poznáte, zda vaše jídlo bylo připravované s láskou
Po jiném je vám špatně. Poznáte také, který kuchař má směnu ve vaší oblíbené restauraci.

Pocit, jako kdybyste byli v papiňáku, nebo v intenzivním energetickém poli
Pocit intenzivního stresu. Pamatujte, že si zvykáte na vyšší vibrace a nakonec si zvyknete. Na povrch jsou vytlačovány staré matrice, vzorce chování a systémy přesvědčení. Uvnitř vás se toho děje moc!

dali4
autor
21. aug 2010

Ahojte anjelikovia 😵 😵 😵
@marianka79 pekne to máš napísané, naozaj 🙂 , teším sa čo tam budeš mat dalej 😉 .
@mywiel 😅 ahoooooj, ako sa máš ??? Dobrý príspevok. Výstižný pravdivý...

dali4
autor
21. aug 2010

Stále vidím 11.11, 1.11 alebo 5.55

dali4
autor
21. aug 2010

Dneska som mala taký sen 😕 ... boli sme na dovolenke s partiou aj s detmi a boli sme vonku, taký dlhý pás tam bol ako keby potok ale nebola tam voda ale nejaké velké listy, pripomínalo mi to banánové listy, no boli to ako keby kríky alebo čo. V strede toho "záhonu" bola strašne hlboká priepast, čierna, vobec nebolo vidno na dno. Deti sa hrali okolo a ja som cítila strach že tam spadnú, tak som ich stále napomínala že nech nechodia k tomu. Naraz som sa ocitla na jednej strane a kamoška s detmi na druhej a kedže to na šírku malo len nejaký meter tak som to chcela preskočit a íst za nimi. No ja som začala skákat priamo nad tou priepastou s tým, že som zabudla že tam je. Odrazila som sa a vtedy som si uvedomila že kam skáčem 😲 😒 ... tak som zmenila smer 😅, vo vzduchu som sa pootočila a dopadla som na druhú stranu tesne vedla tej priepasti. 🙂 Perfektný pocit... že som to zvládla ale zároven mi bolo hrozne ked som si uvedomila že som tam mohla spadnút. Myslím že viem čo mi ten sen hovorí 🙂 .

dali4
autor
21. aug 2010
marianka79
21. aug 2010

ahojte anjelinky dakujem vám snažím sa určite tam dám niečo v najbližšej dobe 😉 sľubujem.
@jery51 a čo tam bolo?daj vedieť ok?ale zrejme čiarky a tak dalej 😝 dám si poradit daj to do IP 🙂
@mywiel ahoj cica si sa ukázala nám ako sa ti darí bábatko už čochvíla uzrie svetlo sveta tak ako Deniskin Tobiasko 😵 prajem ti ľahký porod a zdravučkého chlapčeka a aj tebe zdravie 😉
@dali4 mne sa zase stáva že pozriem na hodiny ked ukazujú 12.22, 13.33, 14.44, 15.55. 😕 a aj 4.44

marianka79
21. aug 2010

neviem prísť na to ako sa píše uo 😠 aj v blogu som namiesto uo písala o 😖

bershka
21. aug 2010

@miruska15
no ale ked sa utvrdzujes, ze je to vsetko na 2x tak to aj tak jeeeeee. ber to bud ako samozrejmost, alebo vysli myslienku s presvedcenim,z e sa to podari na prvy sup.
drziiim mooooooooc palce

babenky, dnes som mala stretko. s kamoskou, kt. som nevidela 3 roky, lebo sme boli pohadane.... predtym sme sa kamosili. 15 rokov, pomaly od plienok..... bolo to take zvlastne, ze s a mi chce aj plakat z toho. ale nie zo smutku, su to take zvlastne pocity, radosti z odpustenia a ja neviem z coho vsetkeho... ale zaroven obavy, aby to nebolo take ako predtym. nie som si totiz ista, ci sa chcem este tak intenzivne kamosit... ale ved cas ukaze..

marianka79
22. aug 2010

@mywiel a ty bývaš v lese? 😀 😀 😝 sa mi totižto snívalo že hej hmm si prvá osoba z MK o ktorej sa mi snívalo 😵
stretla som ta v lese prechádzala som taký veľký peň a ty si bola za ním . Niečo si mi vravela ale to si už nepamatám čo no bolo to niečo ako ten príspevok čo si sem dala ja som šla ďalej v tom lese si mala taký príbytok som si pomyslela že kde to žiješ 😕 odyšla som a ďalej bol taký dom moc si z neho nepamatám len som vedela že vybuchne a aj bolo utekala som pred plamenmi tie ma skoro zasiahli ale utiekla som šla som naspat išla som k tvojmu domu ale teba som tam už nenašla mala si tam také mačičky malinké ja som sa s nimi chvílu hrala boli zlatunké 😵..................a som sa prebudila nesnívalo sa mi to v noci ale teraz doobeda(idem na nočnú tak som drichmala doteraz) 😝 a mala som ešte dva sny

marianka79
22. aug 2010

ten daľší bol Rišovi Mullerovi 😅 že vystupoval u nás na jarmoku spieval známu piesen ja som šla k podiu a volala som aj ostatných no tí nešli vrátila som sa naspať a ked som sa otočila bol tam húf ludí a spievali s ním ja som tam už nešla išla som domov a cestou som stretla takú pani ako niekoho drží pri studni a jemu je zle studna bola plná vody a ked som pristúpila bližšie držala len akúsi handernú bábku 😕 ona ju položila ale tá bábka žila a vypluvala vodu 😅

no a tretí .....bola som v kostole v našom evanjelickom chystala sa tam nejaká slávnost a jedna pani mi privazovala na hlavu fialovú šatku v tom kostole bolo všetko inak ako v skutočnosti ani kazatelnica ani oltár tam nebol

marianka79
22. aug 2010

a ešte niečo v tom sne o Mulerovi som videla farby bielu modrú červenú všetci boli oblečený v týchto farbách čo spievali pri pódiu sko ro ako na futbale mi to pripadalo 🙂

mywiel
22. aug 2010

@marianka79 v lese nie ale blizko lesa vidim ho z terasy 😀 no les a vobec rastliny predstavuju vo sne pocity, dom si ty. 😉 Inac macky ani iné zvierata nemam. 🙂

denisocka
22. aug 2010

jaj babizne, modlite sa zamna,aby sa nam už konečne rozbehlo normálne dojčenie,bo stracam nervy a silu 😔

kulicka
22. aug 2010

denisocka, vydrz! my bojovali 3 mesice a pak jsme to dotahli az do roka 😉
Drzim pesti 😵

denisocka
22. aug 2010

@kulicka jezus,my sme na cievke po prste ,nemysliš važne 3mes

kulicka
22. aug 2010

@kulicka No tak strasny to zas nebylo, ale je fakt, ze pro me byly 3 mesice takova "zajizdeci doba".
Drzim pesticky 😵 Tvoje mlicko je to nejlepsi, co mu muzes dat a to ty vis, proto bojujes 😉 Ted zrovna bude mit urcite rustovej spurt 😝 Toz koj koj, at se koukaj prsa cinit 😵

linette
23. aug 2010

dobre ranko ludia 😵

@motylka ten sen mi pripada ako astralne cestovanie, co si opisovala.. ja som parkrat tiez snivala ze lietam a samotny pocit lietania bol dobry pocit, .. v niektorych tych snoch som samozrejme ako vo vacsine utekala pred niekym, lebo som sa ich bala a ten pocit lietania ma oslobodil, ze dokazem ujst (vzdy som dokazala).. aj inak sa mi snivalo o lietani co si pamatam .. niekedy len tak, ze lietam .. (dokonca i nad cintorinom a pamatala som si ako vyzera z hora, alebo som sa z nicoho nic vyzdvihla pred krsnou, atd.. ) 😕 😀 a veruze podobne som lietala ako ty .. akoby som plavala a nahynala sa dopredu .. skusala som to aj nazivo ale neslo to 😀 😝 ked to v tych snoch o lietani bolo niekedy tak zive a realne ...

@miruska15 bol fararko? ako to dopadlo?

@ruzenkas ach ta bolest ☹ ☹ ako ti pomoct.. keby tak niekto mal reiky v tvojej blizkosti by stalo za to vyskusat to .. skus si predstavit ako k tebe prichadza anjelik, ako stoji nad tebou a posiela ti zelenu energiu, ktora uzdravi vsetko .. popros rafaela ako vravi marianka .. a predstavuj si to ... skus meditovat ako ta lieci .. tiez si mozes skusit naprogramovat vodu .. 😉

@bershka film secret zmeni vela veci v cloveku 😉 je na ludoch ako sa k tomu postavia.. si bola pohadana tri roky s kamaratkou 😕 to je velmi dobre, ze si jej odpustila, urcite ti padol kamen zo srdca a mozes byt pokojna a kludna .. 😉 🙂 😵 tym, ze si jej odpustila, nechaj tomu volny priebeh, nechaj to na universum a vyssie zakony ... ak sa mate kamaratit tak aj budete.. len nic netlac nasilu .. ak mas pochybnosti .. dolezite je, ze si odpustila 😵

@mywiel ten clanok 😕 😕 😕 som sa v nom nasla 😕 🙄 citim vo vnutry ze sa somnou nieco deje a neviem to opisat .. citim to ..nieco ako zmena.. a som z toho uz na ..
inak ako sa mate? blizi sa ti to uz 😵 a co domcek, ako sa v nom byva?

@denisocka vsetko dobre dopadne 😉 .. nemysli na to, ze stracas nervy a silu.. ved tym privolas take udalosti v ktorych stracas tie schopnosti, prec zo strachom!.. si zabudla ze mas anjelickov ty a aj tobi? 🙂 😵 prihovor sa ku nim, oni vam pomahaju 😉 nahod pozitivne myslenie a za nedlho budete cickat jedna radost 😎 drzim palce 🙂

@marianka79 stranka je krasna 😵 a nasla som povzbudenie v jednom motte od teba 😵