Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
29. sep 2009

Jééj si zlata 🙂

mywiel
29. sep 2009

Takze od dola je lev, jasterica, biela volavka, jezko, fialovo modry had so zltymi ocami, slon, cierna macka.
Toto macacie oko je fajn ale ja som mala ciernu macku. 😀

mywiel
29. sep 2009

Adina menia sa podla toho ako sa ucis a napredujes... 😵

mywiel
29. sep 2009

Bibu ja to mam z tej str. od Janus. 😉

bibula
29. sep 2009

HM? MYW? 😅 😕

zajtra "polepim" 🙂
adi tebe potom hej,nech sa mi to nepletie

adina22
29. sep 2009

myw - a ktore by tam mali byt aby si zistila ze si postupila?Alebo co by sa malo zmenit?

adina22
29. sep 2009

dobre bibul 🙂

bibula
29. sep 2009

aj toto je krasne myw,zahadne

mywiel
29. sep 2009

No kazdé zviera ma pre teba nejaky odkaz a ma nieco vyliecit, nieco ti povedat...treba s nimi komunikovat. Ked to zviera uz nebudes potrebovat pride iné. 🙂

adina22
29. sep 2009

myw imikimi?

mywiel
29. sep 2009

Ano hram sa zase... 😀

bibula
29. sep 2009

no,mne by mohol moj kohut dzobnut do hlavy nie?

denisocka
29. sep 2009

dobru noc vospolok a ty myw sa tolko nemen,bo sa mi už pletieš 😀

bibula
29. sep 2009

no deni,ty musis byt fakt mimo....dobru noc 🙂

nobody
29. sep 2009

ahoj, zdravím, není moc času (fotky, 3D modelování, web) - dneska v tom jedu od rána a jsem mrtvý ...a ještě bohužel budu muset aspoň 2 hodiny - a pak už snad spánek

ivka - sluníčko a objektiv (lomy světel) nejspíš ... prach bych neřekl - to by nebylo tak přesně geometrická
vidím, že si hrajete s jedním webem - nevím, jak se to jmenuje, mywiel posílala, do tý doby jsem o tom ani netušil ... je to zajímavý
pa

nobody
29. sep 2009

akorát Ivi se mrkni na objektiv - asi tam bude nee špína, ale nějaká skvrna - měkký hadříček a očistit 😉

marianka79
29. sep 2009

ahojte som tu zas po dlhšom čase -práca mi nedá prosím vás potrebujem vysvetlit tieto čísla je to vlastne dnešny dátum na mobile som mala 29.09.09 ked som sa počas dna pozrela kolkého je tak som zmeravela počula som totiž že deviatky sú neni moc štastné ☹

mywiel
29. sep 2009

Marianka nie su stastné a nestastné cisla, len také ktoré ti ukazuju co sa mas naucit... 😉

mywiel
29. sep 2009

Budem na teba mysliet... 😔

denisocka
30. sep 2009

dobre ranko

adina22
30. sep 2009

dobre raaaaanko 😵 😵 😵

dali4
autor
30. sep 2009

Aj ja vám prajem dobré ránko 😵 ...

dali4
autor
30. sep 2009

Dneska idem do roboty ... Ale mám to s odvozom aj dovozom 😅 na dve hodinky, takže pohoda. Od pondelka som sa nejako necítila, takže som už odvolala všetky objednávky, ale dnes v noci sa mi niečo prisnilo, ani neviem čo 😕... ale ráno som mala pocit že mám dneska íst 🙂 . Mám dobrý den, cítim že sú anjeli pri mne...

dali4
autor
30. sep 2009

mywiel... ja už knihu od teba posúvam aj ďalej 😉 Keď som o nej rozprávala tej kamoške /čo som jej vo sne liečila nohy, pamatáš, písala som/, tak ta mi ju trhala z ruky 😀 ... bola úplne hotová že aká kniha 🙂. Tešila som sa s ňou. Povedala som jej že je od teba 😵.

bibula
30. sep 2009

ahojte bambulky - dala som do albumu dalsiu /sa/ 😀
ivi-v nedelu nemozem... 😖 😖
a myw,knizku uz skoro mam v hlave....
idem na totemik /najprv jeden potom druhy🙂/
tu moju dlllho slubenu uz mam v pc,takze nahodim potom link
bodynko-ved vravim,chce to oddych.... 😉
deni-ako vzdy prva....uz nechcem oko,radsej budem spat a snivat 😀

/mimochodom,vcera sa na mna pozerala mrtvola cez okno-v sne a dnes som zase mala mooooc kruhov a kolies.. 😅 ./

mywiel
30. sep 2009

Ahojko,
tak ja som mala zase sen s mojou prvou davnou laskou (dost sme si ublizili aj ked nechtiac). Snivalo sa mi, ze na zhnitom ovoci vyrastol pekny zeleny travnik, po tom travniku chodil jeho maly syn (cakaju babo v januari), no a napriek tomu, ze ten travnik sa trosku prehybal, nebol uplne stabilny, bolo pekné vidiet ako po nom jeho syncek behal s bosymi nozkami, my sme sa prisli na malého s Kayou pozriet (on neviem ze mam dieta, ale asi tusi), potom som s nou odchadzala za ruku a on sa za mnou dival... 😕

Presne viem co mi tymto snom chceli povedat, nepotrebujem vysvetlenie, len sa chcem podelit ako krasne nazorne to niekedy poslu... 😵

mywiel
30. sep 2009

Bibula tak snivaj... 😀 😉
Ja som potrebovala kvietky, zelen, ako vily... 😀
A kruhy a kolesa, netocis sa v jednom kuse? 😀 😕

mywiel
30. sep 2009

Dali to som rada, ja uz tu knihu nebudem hocikomu posielat, len ludom co si myslim, ze su na nu pripraveni. 😔

bibula
30. sep 2009

😀 no ako zavity v mojej hlave....
krasny sen,proste nie je co vahat 😉
ja miluejm polne kvety,celu luku posiatu farebnymi fliacikmi,nad tym sa vznasa modry a zeleny opar,nad tym fialova a ziariva obloha s modrymi a zltymi oblakmi.... 😅 😕 zase som si uletela 😀

mywiel
30. sep 2009

Bibula ze nie je co vahat... 😀
No on bol moja spriaznena dusa, moja polovicka, ale vlak nam usiel, prajem mu len aby bol stastny, zasluzi si to, a vidis deti nam davaju novy zaciatok, na zhnitom ovoci narastol vdaka nim zeleny travnik aj ked este nie uplne stabilny, ale to nevadi, casom kazdy sme nasli svoje stastie, ja verim, ze v buducom zivote sa este stretneme. 😉