Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
13. máj 2010

ahojte miruš krása posli mi ja lubim 😀
som moooc smutná bo sa mi nedarí predavať ten môj koč, stále prosím anjelkov a nič... asi za to, že to často prosím 😅
babule nechcete ho...
už to bolo až tak , že som sa jednej tehulky pýtala 😀

jery51
13. máj 2010

to sú problémy, čo? 😝

dali4
autor
13. máj 2010

Ahojte babulky 😵
lin... tolko linkov 😅 🙂 🙂
jery ani mne sa nedarí s predajom, mám nejaké handričky na bazáre ale to príde 😉 , treba vyčkat, verit že sa nájde záujemca.

slavik
13. máj 2010

Ahojte babky,
nakoľko nemám na byte net, tak nemôžem ani prispievať. A v robote zase nemám čas. Idem prečítať čo ste tu všetko popísali. 🙂
Inak ja mám knižky: Život po živote, Život pred životom, Život po strate a kopec iných. A vďaka rôznym duchovným knihám som si vsugerovala, že sa smrti nebojím. Lebo v podstate budem žiť ďalej ako duša. 🙂

marianka79
13. máj 2010

ahoj slavik ani ja sa uz nebojim ani smrti ani starnutia 😝 a ak by som mala viac peniazkov kupim si vsetky tie knihy
Jery to je skoda ja by som si ho hned kupila keby som bola v tom
Mirus my sme mali zas bryndzove halusky mnam jedla som ich predvcerom a furt mozem 😅
Linette teba premenujem na linknet 😀
Dali ahoj co zubenky ako sa im dari??? 🙂

miruska15
13. máj 2010

Lin tak Klotylda konečne žere aj okale už otvara joj aka som rada,hned som Anjelikom podakovala že jej pomohli,chudatko.

dali4
autor
13. máj 2010

ajojte slavik, marianka, miruska 🙂
slavik... dobré knižky máš... ja bysom chcela úplne všetky ktoré existujú na túto tému 😅 ale to bysom asi nerobila nič iné než čítala. Ja tu mám tri knihy na ktoré som sa tak tešila a zatial nieje kedy čítat 😝 Možno ked bude Miška vačšia, lebo teraz asi tá mi zaberá najviac času 😵 ... čomu sa samozrejme teším. Som strašne štastná že Michaelku mám a aj Marečka 😵
marianka ...zubky pomali rastú. Sem tam Miška tak zrazu zaplače a potom hned stíchne, asi to ešte bolí akú rastú. Alebo sa tlačia už dalšie 😅 . Malému tak rástli zuby že jeden za druhým, strašne rýchlo.

miruska15
13. máj 2010

Dali my sme dnes rano zubok trhali.Pri ranajkach si Ivanka s paprikou zahryzla do zubka tak že som ho chytila a vytiahla , šla si ho vyumyvat a schovat do krabičky ale sa jej vyšmykol a skončil v umyvadle.Knižky čitam aj ja prave sa trapim s Tajomstvom ale to len po takych malych kuskoch.Mne sa zda že moja svokruša ma tu knižku život po živote musim sa jej spytat nech žične.Dali vieš čo je sranda že kamoška mi posuva veci po jej malom po mladšom ako sme my.Dali mam peknu novu zimnu čapičku oranžovu nechceš pre Mišelku ja ju nemam komu dat.

dali4
autor
13. máj 2010

miruska Marečkovi sa už tiež velmi kývu zuby, čo nevidiet budeme aj my ťahať. Tu čapičku určite prijmem 😵 ďakujem, ale aká je velká? Bude Miške dobrá na zimu ? Ona má velkú hlavu 😅

shupolienka
13. máj 2010

ahojte babuleeee,
tak sme stastni pretoze Kubko uz nema teplotkyyyy 😵
Jery no mi hovor o kociku, ja ten moj nemozem predat uz pomaly pol roka ☹ a to som ho pouzivala osem mesiacov, novy stal cca 15 tis. a teraz ho neviem predat ani za 6 tis ☹ mam namysli samozrejme SK 😀 a to je v super stave. Hold kazdy readsej kupi novy 😒

miruska15
13. máj 2010

dali čapica.Mala by byt ja som ju kupila Ivanke v Kenvele a bola jej mala je to č.2 neviem ako to maju očislovane.
Baby takyto cumlik som malemu kupila fosforovy neni zlaty v noci nemusim hladat

jery51
13. máj 2010

ahojte ženy...
miruš ten dudlík je super 😀
shup aj si si kupila nový športák?
o našich zúbkoch(kubkových) ani chýru ani slychu 😕

jery51
13. máj 2010

Tá kniha život po živote je próza alebo normálne ezoterika?

stanili
13. máj 2010

ahojte babky,
jery ak sa nemylim tak by to mala byt kniha od Dr. Moodyho - on skumal pacientov, ktory upadli do klinickej smrti a podarilo sa ich prebrat a vlastne v nej opisuje, to, co ti pacienti hovorili, ze zazivali (ak sa nemylim, citala som este ako teenagerka)
tu je stranka toho doktora http://www.lifeafterlife.com/
ja mam stale Jimmyho kocik, uz sa na nom prestal vozit pred par mesiacmi a teraz neviem co s nim, asi len vyhodit, lebo sa mi tam podarilo urobit 2 diery, ked som ho pchala do auta do kufra, tak to mi nezoberie asi ani charita.

shupolienka
13. máj 2010

Jery hej kupila a neviem si ho vynachvalit, lahucky, rychlo zkladatelny ( sup sup do auta do kufra 😝 ) no uzasny a lacnyyyyy
toto je on http://www.enikibeniki.sk/shop/components/com_v...

stanili
13. máj 2010

tak baby prave sa pustam do knihy od Doreen Virtue Bohyne a anjeli, potom zreferujem o com bolo 😉

shupolienka
13. máj 2010

a ja sa idem pustit do pokracovania tajomstva 😵 tiez ju citam na etapy po troske ked mam cas 😅
Stanili tak potom povedz ake to je 😉

stanili
13. máj 2010

jasne, prijemne citanie a potom dobru noc 🙂

linette
14. máj 2010

dusicky pekne rano 😉

jery neobavaj sa nicoho kocik sa preda 😉 este sa nepredal preto, lebo niekde sa nachadza kupec, ktory je pre teba ten vyhodnejsi a viacej potrebuje ten kocik.. len si este asi neprecital inzerat.. bud trpezliva 😉 🙂 a takto si ziskala cas a mozes si lepsie premysliet co si kupis za tie peniaze 😉
ked chces poslem ti zivot po zivote 😉

linette
14. máj 2010

miruska si mi spravila chutky teraz ... tu slintam 😅 😅 nabuduce ked spravis nieco sladke tak posielaj prvou triedou do nz 😅
konecne zacala knotilducka papikat, sa tesim aj ja 😉 🙂 😵 ja som vcera jedla prazenicu a zo srandy som im skusila dat lebo sme nemali sunku.. a predstav si, ze to jedli 😅 😅 😀 😀 😝 ale nedala som im vela len tak na ochutnanie aby sa im nic nestalo ved predsa su na vajco neni zvyknuti..
ten dudlik sa mi lubi velmi, kde si ho kupila? .. zeby som si kupila aj ja 😅 😅 haluz, co to uz nevymyslia.. 😉

linette
14. máj 2010

shupolienka aj ty predavas kocik.. si tusim spominala, zeby si rada tretie babenko... nechces si ten kocicek nechat??
ked ho velmi ches predat aj ho predas, tvoj kupca si ta pocka alebo skor ty jeho 😉 skus ho uverejnit na viacerych bazarkoch, napr na bazose.. 😉
ja som tiez citala tajomstvo ale nedocitala.. som sa tym trapila v cestine a cez monitor a nakoniec som dostala knihu po slovensky 😅 😵

linette
14. máj 2010

slavik ty si dobre vybavena tymi knizkami 😉 🙂 😵 ja mam len dve knihy na tuto temu.. a este zopar v pc ale to nerada citam cez monitor..
a o com bola kniha zivot pred zivotom?? 😕

linette
14. máj 2010

dali marianka rano zvykavam vyhladavat rozne linky.. hlavne ked idem do roboty 😀 😀 len nemam cas to ani precitat.. ale tak aspon si ich zazalozkujem 😉
uz som limetka aj linknet? 😀 😀 fiha.. uz si pripadam nejako multifunkcna 😀 😀

shupolienka
14. máj 2010

Ahojte kukulienky 🙂
Lin : vidis? Asi je to znamenie ze ho mam nechat pre tretie mimco :-P. No ja by som chcela strasme tretie ale momentalne asi financne neutiahneme. Musime si pritiahnut najprv viac penazi 😀

terez34
14. máj 2010

ahojte kocice vidim ze si tu pekne nazivate

daili super ze ma Miselka uz zubenky pamatam ked Marianke vysli prve ako sme sa vsetci poradovali jej teraz vysli dve trojky dole este asi ocne 4 stolicky a mame vsetky aspon dufam 🙂 😉

miruska ten cumlik je bomba vec uz pojdem taky zhanat lebo v noci hladam aj pod postielkou a nemozem najst 😀 😀

dufam ze tu budete zajtra vecer lebo manzel ide na noc tak tu mozem sediet inac ked je vecer doma tak kecame a potom ideme spat tak tu nemam kedy s vami ani pokecat a malo kedy sa mi podari vas tu zastihnut tak sa majkajte 🙂

a som velmi rada ze vsetky nase male anjelicky su zdrave 🙂 🙂

nech nas aj nadalej anjelikovia ochranuju AHOJTE

linette
14. máj 2010

shup ked tretia dusicka sa rozhodne tak sa vas nebude pytat ci mate peniaze alebo nie .. a ver kebyze dojde zvladli by ste to 😉 nezabudaj ze vsetko sa da len treba chciet 😉
ja som si peniaze pritiahla formou prace.. dosli mi az trikrat ako ponuka prace a ja som na to nebola pripravena tak som to nezobrala.. niekore veci ktore si objednavame dojdu tak rychlo, ze sa nevieme rozhodnut a nakoniec to zmarime... 😒 teraz chodim na absolvensku prax tak aspon nieco .. a dnes mi dosla vyplata 😵 😵

linette
14. máj 2010

terez ja tu budem urcite.. moj mily je teraz daleko ☹ pracuje v cesku.. je prec uz skoro dva tyzdne.. dojde asi az buduci tyzden.. tak mi velmi chyba ☹ ☹ myslim na neho stale a minule som tak intenzivne na neho myslela, ze som citila akoby bol pri mne .. aj som s nim snivala a bolo to take zive .. dokonca aj on snival somnou 😵 dobre nastastie ..

linette
14. máj 2010

v juny mame vyrocie dva roky co spolu chodime a hladam na nete nejaku sprostost.. neviete nieco coby sa hodilo? 😅 😕

linette
14. máj 2010

mirus co hovoris na takyto dudel? 😀
http://www.rajdarcekov.sk/product/cumlik-pepe-m...
a takuto flasku?? 😀
http://www.rajdarcekov.sk/product/detska-flasa-...
😀 😀