Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
20. sep 2009

Dam si ju do pasu kym mi ju nevymazu... 😀

mywiel
20. sep 2009

Deni vidis? Robim ti reklamu budes mat prace habadej... 😀 😅

denisocka
20. sep 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=35115&id=... mam dalšie dva kusy 😀

myw - pekna fotka v pase 😉 nech ti dlho vydrží ,a nech ju nezmažu

ivka144
20. sep 2009

jeeeeeejj, konecne vidim aj ja

mywiel
20. sep 2009

Si profik dam ti moje fotky a poslem ti prachy ti mi ich porobis... 😀

denisocka
20. sep 2009

jaj, to nie, to by sa nody urazil 😝
22:22

Nejintimnější spojení s jemnohmotným světem, který je všude kolem vás. Přicházejí důležité informace, vize a sny,

které přesahují rámec všedního dne.

mywiel
20. sep 2009

To mi nieco hovori uz som to pocula... 😉 prave som sa vtedy pozrela na hodinky.
A je fakt ze sme to objavili vdaka Bodymu... 😉 🙂

marianka79
20. sep 2009

denisočka mama sa stále pozerá na hod ked ukazuje 22 22 takže ked sa jej niečo bude snívat je to nejaké znamenie?

mywiel
20. sep 2009

Kazdy sen je nejaké znamenie ale najdolezitejsie je ten ktory sa opakuje...

marianka79
20. sep 2009

no a 00 00 mi bolo vysvetlené tak že sa chcú so mnou skontaktovat ale nie som schopná prijat informácie a budú sa snažit dalej asi tak nejak ale už to je krok že som natrafila na túto tému niečo znamená pretože v mojom živote sa začali diat zvláštne veci ktoré si neviem vysvetlit

mywiel
20. sep 2009

Marianka aké ak to nie je velmi osobné? 😅 😕

nobody
20. sep 2009

Deni, stačí napsat: mám další 2 kusy
my to všichni máme v záložkách už nachystané 🙂

mywiel
20. sep 2009

😀 😉 veru uz ta mam ulozenu 🙂

denisocka
20. sep 2009

tak dobre,mam posledny kus - seba, a idem do hajan,kto chce,nech si ma v noci nájde 😵

nobody
20. sep 2009

slunečnice dolněná barevně o stonek a listy
😉

blbne mi net

marianka79
20. sep 2009

myw ano je to tak ked mal malý nastúpit do školy stále sa mi snívalo o vode a synovi stále sa topil ponáral plával...atď no a sny vymizli z nástupom do školy a vtedy som pochopila že to nebolo len tak tie problémy čo nastali... júuuj bolo to hrozné obdobie plné sĺz a trápenia len ja som si vtedy neuvedomovala že to bolo nejaké znamenia oči sa mi otvorili až neskor a teraz ich mám doslova rozdrapené a začala som viac vnímat veci okolo seba

denisocka
20. sep 2009

no čo,je to lepšie so stonkou a listami? 😀

idem lasky moje,klikám tu na myšku / 😝 nie na svoju / a dost to robí rámus , tak dobru aj dobrou NOC 😵

mywiel
20. sep 2009

No album mi uz premazali... 😅 ☹

mywiel
20. sep 2009

Voda predstavuje vnutorné pocity...ked je pokojna priezracna je to ok, ked je spinava, topis sa atd. Vsetka fauna cize rastliny, stromy, kvety a voda predstavuju nase vnutorné pocity a rozpolozenie citové.

marianka79
20. sep 2009

myw ono je to na dlho ale je zaujímavéže to čo som prežívala to zlé zrazu sa z toho nejako dostávam akoby fakt mi niekto pomáhal všetko sa rieši a zapadá do seba ako stavebnica i ked to ide pomaly ale ide no najviac mi pomohol moj otec o ktorom som tu už dávnejšie písala možno to vyznie divno ale pomohol mi svojou smrtou a viem to isto pretože sa so mnou prišiel rozlúčit v mojom sne a to sa nikomu z rodiny nestalo neviem či to niekto pochopí ale akoby nadomnou niekto stál a dával na mna pozor

mywiel
20. sep 2009

Deni ak budes mat cas este niekedy mozes mi spravit tiez moje? 😉 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Body oko fotografa sa nezaprie s tou stonkou je to lepsie, logickejsie... 😀 😀 😉

mywiel
20. sep 2009

Aj moj otec mi pomohol svojou smrtou, presne viem co myslis... 😉

denisocka
20. sep 2009

tak hodila som poslednu na fb,dobru noc

marianka79
20. sep 2009

hm je to smutné ale zároven...som rada že konečne našiel pokoj ja som si vymodlila to aby som sa dostala z tých problémov ktoré som mala a bolo mi to splnené takýmto sposobom a to som sa v tej prosbe o otcovi vobec nezmienila a to je to nad čím stále premýšlam a čo ma ešte čaká mám strach že nepochopím znamenia ktoré dostanem a dostávam že niečo prešvihnem mám strach aj z toho ako mi všetko vychádza

mywiel
20. sep 2009

Marianka zivot sa o teba postara, doveruj mu a aj sebe a aj tym hore... 😉 😵
Mne bolo povedané, ze otec mi vypluhoval cestu tym ze zomrel a ze si sedim na bedni s naradim... 😀 😅 Vraj druhi to naradie musia hladat roztratené po zahrade, ale ja si na nom sedim, staci zdvihnut zadok a otvorit bednu, to mi bolo povedané. 😀 😵 😉

linette
20. sep 2009

babiky dobry vecer prajem aj ked uz niektore spinkate... cez vikend nemam moc casu sem chodit, tak mi to trva kym to vsestko precitam 😝 a musim povedat, ze ma to sem taha stale viacej a viacej 😀
musim vam ale nieco povedat. o tom uz iste viete, ze mam problem koly ktoremu sa velmi trapim (neopisovala som ho), pytala som si znamenie od anjelikov a dostala som ho (ak to nebola nahoda tak znamenie), volajako mi to neslo do hlavy tak som si to znamenie vypytala este dvakrat (nieze sa na mna anjelikovia nahnevaju, ze im nedoverujem, no nemohla som uverit tomu, ze mi poslali znamenie). vcera som isla do cintorina - citila som taku potrebu sa vyrozpravat a tak som sa vyrozpravala svojmu dedkovi (mimochodom som ho velmi lubila aj lubim) a este aj od neho som pytala znamenie (to na co to znamenie pytam a zrejme ho aj dostavam nemozem verit, pretoze vsetko sa deje akoby proti tomu na co to znamenie pytam) a esteraz aj od anjelikov. dnes sa nic take nedialo tak som zacala uvazovat, ze ziadne znamenie nepride. a predstavte si co sa dnes vecer stalo. neviem ci to mozem pokladat za znamenie. s priatelom sme sa len tak fotili zo srandy. a na jednej fotke sa objavil velky gulaty orb - prvykrat sa mi to podarilo zachytit fotakom a to az po tejto diskusii co som sa o nom dozvedela. bola som a aj som velmi stastna, ze som ho odfotila - no neviem ci to bolo to znamenie ktore som si pytala. myslite si, ze ano?
P:S: tu fotku mam este vo fotaku ale zajtra ju hodim do pc a poslem vam ju a vy mi mozete povedat ci ide naozaj o orb.

linette
20. sep 2009

marianka aj ja mam pocit, ze niektore znamenia zle pochopim. pytam teraz take, aby som to z nich pochopila, ze ide o to znamenie, ktore som si s danou vecou ak sa stane vypytala

marianka79
20. sep 2009

myw a kto ti to povedal?

linette
20. sep 2009

este ma napadlo k tej teme o orbikoch, som spominala, ze aj na slovensku sa vlani objavili kruhy a teraz cistou nahodou som natrafila na stranku tak ju posielam: http://tajomstva.org/kruhy-v-obili/zanechalo-za... mywiel myslis, ze to orb spravil?

marianka79
20. sep 2009

linette sorry ale čo je to ten orb?