Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
9. sep 2010
miruska15
9. sep 2010

baby dnes som bola na gynde a zatim ok 🙂

miruska15
9. sep 2010

chlapy tažka tema každy je iny a predsa rovnaky.

linette
9. sep 2010

@miruska15 ja nemam ani gynekologa 😖 vlastne mam, patrim jednej zenskej, ktora mi nevyhovuje.. bola som u nej parkrat a nic moc .. ani poriadne nevysetri .. neda si na tom zalezat a ani citliva neni.. tak radsej tam ani nechodim .. chcem si najst nejakeho normalneho a citliveho, ktory je odbornik vo svojej profesii ..
tolko si tu pospominala lekarov, ze to beriem ako znamenie..

motylka
9. sep 2010

aj ja som bola pred dvoma týždňami na gynde, včera som volala kvôli výsledkom a bolo to ok, ja som ale aj tak bola presvedčená, že je tam všetko v poriadku...
a čo sa mi stalo v robote včera: opakovala som s deckami nemčinu - kto má kedy narodeniny a jedno dievča to nejako pozabudlo, tak som jej povedala len tak bez rozmýšľania príklad, (po nemecky) - že: Mám narodeniny 29.5. Ja som jej to povedala tak automaticky, že v okamihu, keď som dopovedala číslo 29, tak som uvažovala, či som netrepla nejaké číslo nad 31 (aby to bolo reálne 😀 ) a ona v tom na mňa vyvalila oči, že odkiaľ viem, že má vtedy narodky 😨 Tak to som potom aj ja bola šoknutá, že som sa trafila...

linette
9. sep 2010

@motylka to sa aj mne stava .. 😉 a prisla som na to, ze ked sa bud velmi rychlo rozhodnem alebo nieco vypotim bez rozmyslania tak to tak ma byt.. akoby nejake sily ovladali 😅 ale moze to byt aj intuicia 😉

marianka79
9. sep 2010

@motylka myslím že to bol prnos myšlienok zrejme ona na to myslela na svoje narodky

marianka79
9. sep 2010

@miruska15 hráš???práve sadím pšenicu 😀 😀 😀

ruzenkas
9. sep 2010

@linette Tyhle problémy mám od začátku srpna...Tak já jsem u rodičů na malé vesnici, takže když se projdu po zahradě, tak je taky hnedka líp 🙂

marianka79
9. sep 2010

@dali4 film stiahnutý snad ma zas nerozplače 😝

motylka
9. sep 2010

@marianka79 ktorý film? ten šťastie na dosah?

marianka79
9. sep 2010

@motylka ano ten

dali4
autor
9. sep 2010

Šťastie na dosah vás určite rozplače ale je to nádherný príbeh.

marianka79
9. sep 2010

@dali4 som si ho stiahla ale nemám obraz čoto? 😕 skušam teda znova 🙂

miruska15
9. sep 2010

baby mne to vobec nejde stahovat minule som stiahla a nič mi nešlo.

@marianka79 idem kuknut čo mi narastlo.A ako sa volaš.Ja som babiarova10

marianka79
9. sep 2010

@miruska15 ja som marianka79 aj tam 😉

miruska15
9. sep 2010

@marianka79 poslala som ti kytičku 😀

marianka79
9. sep 2010

@miruska15 díki ja to moc ešte neviem hrat a neviem ako získam grajciariky nemám nič som total empty 😅 😕

marianka79
9. sep 2010

@dali4 zase mi to nejde aj ked som klikla na iný odkaz nejde obrey iba zvuk ☹

miruska15
9. sep 2010

@marianka79 musiš vela sadit a potom ti budu chodit ponuky a budeš predavat.ja som tiež začiatočnik my to s Ivkou hrame spolu.
Bože maly sa akosi nemože uložit

miruska15
10. sep 2010

Dobre ranko.Tak už mam obriadene 😀
Dnes ma prebrali moji milačkovia Chinasky tak mam skvelu naladu.
@ruzenkas držim palce dnes pa myslim na teba

motylka
10. sep 2010

@miruska15 a keď to skúsiš spustiť cez nejaký iný program? iné filmy z dvd ti idú v pohode?

marianka79
10. sep 2010

ahojte a tu nikto??? 😕

miruska15
10. sep 2010

@marianka79 ahoj ja som už tu.

marianka79
10. sep 2010

@miruska15 ahoj 🙂

marianka79
10. sep 2010

to čo bolo včera tá nálada už je po nej 🙂

marianka79
10. sep 2010

ale zase zdravotný stav sa zhoršil ☹

miruska15
10. sep 2010

@marianka79 jaj to je mi luto.a nie nadarmo sa hovori že po smiechu pride plač.Aj ja som sa dnes strašne smiala tak teraz čakam že budem bučat.

marianka79
10. sep 2010

@miruska15 no ja som už dufala že mi bude lepšie a kašeltaký mám ako pred týždnom ale náladu mám dobrú drahý bol u mna od včera do dnes rána tak je to ok som si prečítala zase kúsok z Kľúča som žrala tie riadky asi si ju budem musiet prečítat ešte raz aby som as naučila podla toho riadit nie je to ako Tajomstvo

miruska15
10. sep 2010

@marianka79 su to tažke knižky.ja by som musela ju prečitat viac krat.Lebo ja kym prejdem na koniec zabudnem čo bolo na začiatku.Ja si chcem ešte raz prečitat Liečenie Anjelmi.