• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s Emulips na chudnutie?

16. marca 2016 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
30. mar 2011 o 16:41 • terslova
terslova ahoj ja som tiež emulips užívala, alepribrala som po prvej fľaštičke 3 kg tak som to vzdala
3. apr 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
12. apr 2011 o 09:13 • verska
Pekný deň prajem dámy ja som tiež užívala emulips forte a bola som s ním spokojná. ja som mala strašné problémy s trávením a upravilo sa mi to. Mám ale ešte jedno zvyšné balenie tak ak by mal niekto záujem tak nech sa ozve na dominika.duranova@post.sk Samozrejme že cena bude nižšia ako od distribútorov.
26. apr 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zde jsou pozitivní, ale i negativní zkušenosti s Emulipsem http://prozdravi.usedmikrasek.cz/pribehy.html , tak si udělejte obrázek samy :slight_smile:
24. máj 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A kde objednávate emulips?
26. jún 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...moje skúsenosti s emlips su fajn, ale... Akonáhle som začala brať tieto kvapky moje trávenie sa upravilo, lenže len z kvapiek neschudnete...Pol roka som cvicila a obmedzila len maso ( verte , da sa nahradiť hocičím iným:slight_smile: Cvicila som tak hodku 4-5 x do týždňa ale s mierou, skor zo zábavy ako z povinnosti ..a výsledok? 6 kíl a žiadny jojo efekt...držim palce :slight_smile: A tento výrobok určite odporúčam ...
1. aug 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kdybyste měla některá zájem o Emulips, napište mi, zasílám zdarma - i na dobírku, i s návodem jak užívat. Pro kojící maminky doporučuji Emulips s příchutí anýz - podporuje tvorbu mléka a miminku ulevuje od bolestí bříška.
17. jan 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ja by som mala záujem o emulips s anízom. mozes mi blizsie info poslat na mail majka.neu@gmail.com. Diky
20. jan 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vôbec by som do toho na Vašom mieste nešla, už po prvom užití som mala bolesti v žalúdku, začalo ma po ňom nafukovať a hlavne, šialene zvyšuje chuť do jedla. Nevymýšlam si, budete jesť všetko čo zbadáte ... Hrôza ..
1. feb 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj ja som čítala túto diskusiu a vyskúšala som to.neschudla som ani gram!!!a to musím povedať,že som jedla len max 2-3 x denne nie 5x ako sa mi to odporúčalo. takže nevyhadzujte zbytočne peniaze,nie je to lacné.
28. feb 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako herbalife alebo ine produkty - ani produkty OKG nesadnu kazdemu. To je prirodzene....

Ja mam vela psokojnych zakazniciek, ktore po nom krasne schudli, anizovy emulips pomaha na tvorbu mliecka a aj babätka su kludnejsie, nebolieva ich brusko.... Ja osobne uzivam Emulips forte na travenie a s nim som maximalne spokojna. Syncek berie produkt na alergiu a naozaj sme prvu sezonu zvladli bez tazkosti.... Dcerka zasa na imunitu.... My sme velmi spokojni :slight_smile: Ak by ste chceli niekto poradit, cez IP. Krasny den zelam
26. apr 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som Emulips začala používať presne pred týždňom a som celkom spokojná. Rýchlejšie mi rastú nechty, mám kvalitnejšiu pokožku a čo sa týka chudnutia, tak mám pocit, že to pomaličky ide...Tentokrát si plánujem kúpiť slim drink a uvidím, čo je lepšie :slight_smile:
27. aug 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som zacala s emulipsom vcera...uvidime, ako to pojde

@nanna6 no jedli ste max. 2-3 krat denne,co je uplne nespravne...to jedenie 5 krat denne mensie porcie, nie je pre srandu...cim menej jete,tym viac si telo bude ukladat zasoby tuku na horsie casy...tak sa nedivte, ze ste pri emulipse neschudli
8. jan 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, žije táto diskusia? Tak chudne sa s ním alebo nie?
19. mar 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprivrat Dobry den...chcem sa spytat kolko stoji u vas jedno balenie emulipsu pre kojace mamicky
13. máj 2014 o 22:29  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krulop ak mozem poprosit ake mas skusenosti s tym EMULIPSOM lebo ja to mam doma a chcela by som vediet nie co bližšie o tom dakujem
30. nov 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprivrat Zuzka mozem poprosit aj ja nie ake bližšie info ohladom Emulips dakujem
30. nov 2014 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaprivrat este stale mate na predaj ten anizovi emulips? Ak ano napiste mi prosim na mail zuzuletka.p@gmail.com
Dakujem
27. máj 2015 o 14:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám vynikajúce skúsenosti s emulips forte okrem toho, že sa mi zlepšil zdravotný stav som znížila váhu bez námahy. Prvé výsledky a dobré pocity som mala hneď po prvých dňoch užívania. Prípravky som doporučila aj svojej rodine a všetci boli nadmieru spokojní. Odporúčam.
30. júl 2015 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim damy,cize v rychlosti,6 tyzdnov uzivania emulips citron,ja aj manzel,2 krat denne 15 kvapiek,uprava stravy- viac zeleniny,ovocia......atd.,jedli SME kazde 3 hodky a mensie porcie,2-3 krat do tyzdna cvicenie,ja este pravidelne kocikujem,od 18:00 SME us nepapali,VYSLEDOK- ja som pribrala 4 kg,manzel 5 kg.urobte so obraz sami,nemam dovod klamat.
16. mar 2016 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok