Máte skúsenosti s Indol3c?

franceskaan
3. máj 2011

ahoj kočky, máte nejaké skúsenosti s indol3C???? 😎

ďakujem 😉

danielik79
3. máj 2011

@franceskaan ja s tým skúsenosti nemám ale pozri túto stránku .indol3c.sk.

franceskaan
autor
4. máj 2011

vďaka, už to mám preštudované a kúpené....tak uvidíme 😀

katie0820
29. dec 2011

Ahoj fraceskaan, a pomohlo?Aj ja nad tým rozmýšlam,ja mám cysty na vaječníkoch a už som celkom bezradná 😔

arhanta
21. nov 2012

katie0820 .. ako baby..uzivali ste indol?

katesocka
22. nov 2012

@arhanta Ahoj, ja som užívala Indonal Woman, je to vlastne také ako Indol3C.

arhanta
23. nov 2012

@katesocka diky za odpoved, viem ze je to podobne ale chcela som vediet reakcie na dane produkty.. ci to pomaha tak ako sa pise v letacikoch .. 🙂

katesocka
23. nov 2012

@arhanta Keď mám povedať za seba, tak som mala cystu, začala som brať tieto tabletky a pomohli. Resp. neviem či pomohli konkrétne tabletky, ale cysta zmizla. Kolegyňa berie ten Indol3C preventívne, a hovorila že celkovo mám menej zápalov a tak, tak zrejme na tom niečo bude.

arhanta
25. nov 2012

@katesocka dakujem za nazor a ak mam byt uprimna ma to potesilo .. pretoze som citala na nete od jedneho doktora vyjadrenie k indol3c a indonal-u ze je to zbytocne draha zalezitost , ktora nepomaha .. je to ako placebo.. Dost ma to zaskocilo, lebo ved keby to bolo to placebo-ze zalozene na viere a ucinok ziaden ako by to mohlo byt potom tak financne narocne a ako by sa to vobec na trh dostalo.. Ale na SVK je vsetko mozne..

katesocka
25. nov 2012

@arhanta To je tiež pravda, možno to bola náhoda, neviem to povedať na sto percent že mi cysta zmizla vďaka tabletkám, ale predpokladám, že áno.

arhanta
25. nov 2012

@katesocka ved to , keby mal clovek istotu.. Ja som citala aj vela komentov k tym tabletkam, ze to pomaha.. . Ale citala som aj, ako sa hlavne starsie zeny na to stazovali, pretoze mali po nich strasne silnu menzes a trvala im aj dva tyzdne.. Kazdemu to moze inak zaberat...
Cysta sa uz neobjavila? Uzivas dalej tabletky?

katesocka
27. nov 2012

@arhanta Kolegyňa sa na menštruáciu nesťažovala, má ju ako vždy, a to ich berie pravidelne. Cysta sa neobjavila (klop klop) ale tabletky už neberiem, je to dosť finančne náročné, vždy po výplate si poviem že už si ich kúpim a nakoniec nič :D

arhanta
28. nov 2012

@katesocka takze si ich len raz uzila? Hej je to dost drahe,,ale ked to pomaha..

katesocka
28. nov 2012

@arhanta Vtedy som ich brala tuším nejaké 3 mesiace, ale odvtedy fakt žiadne problémy nemám.

arhanta
30. nov 2012

@katesocka clovek by ani neveril, ze to tak pomaha. Je to super ale aj troska pridrahe 🙂 A vysledky cyto mavas ake ak mozem vediet?

katesocka
30. nov 2012

@arhanta Teraz budem možno za blbú, ale to je to, čo robí gynekológ ster z kŕčka maternice na preventívke?

arhanta
3. dec 2012

@katesocka 🙂 ano to je cytoster..tam sa zistuje rakovina krcka..

katesocka
3. dec 2012

@arhanta Výsledky som mala doteraz vždy dobré (zase musím odklopať 🙂 )

mirkark
22. mar 2013

Na úpravu hormonálnych buniek je to fajn, dokáže aj spomaliť / zastaviť vývoj nádorovych ochorení...
Ale jednu vec z toho nechápem, ako je možné že to napomáha otehotnieť, a pritom sa to nedoporučuje brať tehotným ani dojčiacim ženám...
to info mám z http://www.otehotnenie.sk/product/indol3c-akcia...

lia09
9. máj 2013

ma este niekto skusenosti s tymito tabletkami?Stale mam problemy s polypmi a takisto s hpv virusmi tak teraz skusam tieto tablety,len ci to pomoze..... 😖

monisara
14. máj 2013

Ahojte , lekárka mi odporúčala Indol 3C som po operácii prsníka, bola to cysta, ktorá sa nepáčila, chystám sa ich kúpiť, lebo medzi časom mi prišli na dˇalšie cysty, tak sa chytám všetkého, dám Vám vedieť, akú budem mať skúsenosť. 😒

mauerka
14. máj 2013

@monisara I3C davky su 400 mg denne, nezalezi velmi od vyrobcu. Skus hladat vyrobok s touto ucinnou latkou v zahranici - potravinove doplnky su na SK vzhladom na obsah ucinnej latky neumerne predrazene. Cysty /podobne ako mnozstvo ineho bordeu v tela/ vznikaju usadzanim odpadovych latok, telo sa necisti dostatocne. Preto su na mieste techniky, kt. sa daju prevadzat aj doma s povolenymi potravinami a potravinovymi doplnkami - enzymaticke, chelacne a absorbcne cistenie tela, beta glukany, graviola, silne antioxidanty, velke davky vitaminu C, zmes lanoveho oleja a tvarohu(metoda dr Eleny Budwig)

bianka...
15. máj 2013

Som po operacii krcka maternice a mala som kuru Indol 3C, po polrocnej prehliadke mam vysledy dobre.

evekej
30. máj 2013

Nasli mi polyp na krcku maternice,caste krvacanie a bolesti v podbrusku,cysty na vajecnikoch.Bola som na vybratie polypu,ale operacia sa nepodarila kvoli nedostatocnemu roztiahnutiu maternice,takze mi hrozilo vybratie maternice;poziadala som o preklad a medzitym som nasla na internete INDONAL woman tak som si povedala ze ho skusim brala som ho 4 masiace,prvy mesiac 2x denne potom uz len raz denne.Na moje prekvapenie cysty sa dost vyrazne zmensili a ani polyp doktor nenasiel,takze som sa tesila.Ale teraz mam znovu bolesti v podbrusku a zase som zacala krvacat tak sa bojim ze to bude zase ten polyp;takze zacnem znovu kuru s Indonalom.Celkovo mozem povedat ze zabral ani vytoky som potom vobec nemala ani bolesti.Ale mozem povedat ze za pokus to stoji ale treba ho brat minimalne 3 mesiace na jar a 3 mesiace na jesen podla toho co som pocula a citala!

sofia1974
15. sep 2013

keď som si kupovala tento prípravok, tak moje myšlienky boli asi také, že sú to pravdepodobne zbytočne vyhodené 50eurá....mala som problém s genitálnymi bradavicami.....a odporúčania na tento výrobok som našla na internete......neskutočne ma ale prekvapil ich účinok.....lebo asi do mesiaca, dvoch sa všetky stratili.....vôbec sa mi to nechcelo ani veriť, ,,dokonca sa mi stratili aj problémy s pleťou,,,,môžem len odporúčať

zuzka1133
9. nov 2013

Ahojte, mam dobre skusenosti s uzivanim Indonalu, no po inych zdravotnych problemoch som musela tento doplnok vylucit. Ak ma niekto zaujem o kupu skoro celeho balenia , mam este 76 ks v baleni , za lacnejsiu cenu, nech sa mi ozve na e-mail avonka45@gmail.com. Dohodneme sa.

zuzka1133
9. nov 2013

@sofia1974
Dobry den, ak mate zaujem o kupu skoro celeho balenia Indonalu, tak sa mi ozvite na mail avonka45@gmail.com, ja ho kvoli zdravotnym problemom uz nemozem uzivat a ostalo mi skoro cele balenie. Na cene sa dohodneme.

veronikanikitka
1. sep 2015

Ahojte. Chcem sa spytat ako to je z tym indolom? Neuskodi mi ak by som nahodou otehotnela? Ked na nom pisu ze nevhodne pre tehotne... 😒

meg_junova
6. jan 2016

@veronikanikitka
@zuzka1133
@zuzka1133
@sofia1974
@evekej
@bianka...
@katesocka

Dievcata,ten indol3c co teraz beriem priserne smrdi,strasny kentus. Aj vas tak pachol po priserne silnom chemickom postreku?

kopocka
19. jan 2016

@meg_junova ale ved je na nom napisane,ze produkt sa vyznacuje specifickym zapachom

katesocka
26. jan 2016

@meg_junova Ja si to už nepamätám, brala som to dávno.