Máte skúsenosti s Mary Kay? Pustiť sa do toho?

sibuska
29. jan 2008

Caute baby, neviem sa rozhodnut, ci sa do toho pustit, t.j. predavat a tuto kozmetiku, tak ak mate nejake skusenosti - ako distributerky alebo spotrebitelky, sem s nimi... 😉

surdovag
1. mar 2021

Takže pridám sem aj ja moju skúsenosť s Mary Kay.. Celá nadšená som pred 3 rokmi objednávala kufrík, stala sa poradkyňou a plnila ďalšie kroky.. Po asi mesiaci používania sa mi na tvári - konkrétne na sánkovej oblasti tvorili stále nové a nové neskutočne boľavé, hnisavé nie vyrážky, ale to už by som mohla nazvať pomaly vredom.. Po asi roku používania som to všetko hodila do koša a čuduj sa svete, zrazu sa mi prestali tie boľavé vriedky tvoriť... Takže za mňa MK už nikdy viac.. A to som bola tými produktami nadšená...

jurek76
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pancakeska
28. júl 2021

Pridám aj ja svoju skúsenosť s Mary Kay. Začala som ju používať keď som mala 18 rokov, mala som pleť dosť suchú, citlivú a začervenanú, ale mala som ju bez akné a hladkú. Takže keď som mala makeup ktorý mi červeň zakryl bolo to v pohode a ešte sa mi smiali kamarátky že nemám pubertu, keďže som nemala žiadne pupáčiky. Jedna známa mi veľmi odporúčala na moju suchú pokožku hydratačnú sadu od Mary kay, bol to gélik a krém. Používala som niekoľko mesiacov. Gél mi spôsoboval, že som mala pleť po umytí strašne napätú a stiahnutú, krém sa vsiakol okamžite a aj tak som cítila že potrebujem viac tej hydratácie. No a teraz to hlavné, pleť sa mi po tejto kozmetika ZMENILA O 360 STUPŇOV, A TO DOSLOVA. Extrémne mastná, zapálené hlboké hnisavé akné, póry na totálku upchaté, KATASTROFA, a ako 19 a 20 ročná moja pleť bola jedna hrôza. A ešte niečo, VŠIMNITE SI, ŽE MARY KAY NIKDE NEUVÁDZA ZLOŽENIE SVOJICH PRODUKTOV. Dokonca ani na ich stránke, až na obale daného produktu. Pred tým ako som začala používať MK, mi kamarátka ktorá chodila k dermatológovi vravela že ju dermatológ NEODPORÚČA, mala som ju počúvať. A keď vidím tie slečny/panie ako tú MK propagujú, aká je to najlepšia kozmetika, je mi z toho zle, že ani oni samé nevedia aké zložky v kozmetikú sú, a patlajú si to jedna radosť na ksicht. KONIEC hlásenie, majte pekný deň a nenechajte sa nikým nikdy oklamať ;)

derdia
26. máj 2022

Ahojte zienky mam 50 percentne zlavy. Kupila som nove ale chcem to predat presne za tu cenu.

jessica3535
6. feb 2023

@derdia poprosím čo máte v ponuke z MK?

lenadrika
2. jún 2023

@jurek76 prečo sa po tejto kozmetike leskne pleť? Pleť je jemná, čistá a po čistení až prizodezená

jessica3535
10. jún 2023

@derdia poprosím zoznam s cenami ďakujem

derdia
13. jún 2023

@jessica3535 ahoj ja stym nerobim. Ked som zsitila co sa za tym skryva, ze zenu klamu, milymi recami a oblbovakmi.
Za ucelom len predam a zbohatnut tak sa mi to tak zhnusilo, ze az.

miriam11
13. jún 2023

@sibuska tato kozmetika sa testuje na zvieratach.